In het leven geroepen door collega Baron de Crawhez, in het begin van de vorige eeuw en als grondlegger van de huidige formule races, wordt tegenwoordig om de 4 jaar Circuit des Ardennes georganiseerd. Ergens begin juli Te Bastogne wordt de herdenkingsrit gedurende 4 dagen in verschillende klassementen gereden. Dag 1 voor de alleroudsten, dag 2 + veteranen, dag 3 + vintage en dag 4 + klassiekers.
Een evenement om naar uit te kijken en een mooie vakantiestart van te maken. Wij waren er bij en schoten enkele beelden tijdens de voorbereiding van de Pre run op vrijdag. Op eigen wielen reden we de toer naar Bastogne de dikke 200 km lange pre run, daaropvolgende nog maals 250 km toerrit en de weg helemaal terug naar huis, met tussendoor nog wat verplaatsingen richting Hotel.
Fantastische ervaring die om de paar jaar herhaalt mag worden. Helaas gingen veel foto's verloren omwille van een pc virus, maar toch nog een deel kunnen redden. Hieronder het bijhorend beeldverslag van dag 2.
 
Wie valt er nu niet voor dit soort Race bolides?????????????
 
 
Werkelijk prachtige details op deze edwardian racer....
 
Chenard en Walker en een heel vroege Renault
 verloren gelopen in kategorie
  Aankomen, bijtanken Tourneé General a la "De Dion Bouton" !!!
12-01-2012 om 00:00
geschreven door gilletman 
|