Beforty rally uitgave 2017 !
De Beforty rally was, als we ons niet vergissen aan zijn vijfde challenge toe. Een initiatief ooit genomen om jongeren warm te maken voor de Oldtimerhobby. De voertuigen hebben een pensioen gerechtigde leerftijd (pre 1940), en de bestuurders zijn geboren na 1977. Dit jaar een beetje in onze achertuin, geen grijsgehaltes, noch in de lucht, nog in de haartooi.
Het tweedaagse evenement vertrok dit jaar vanuit Maastricht, bracht op zaterdag een bezoekje aan Francorchamps en op Zondag ging het langs kasteel zangersheide via zuid Limburg naar Rijkhoven.
Een zeer schone verzameling auto's en mensen werden uitgedaagd door een toch wel heel stevige spatsiertocht, met maar liefst een 30 tal voertuigen. En zeker vernoemmenswaardig is dat een dikke handvol bestuurders van het vrouwelijke geslacht waren.
Jammer genoeg liet de moderne techniek van onze camera het afweten, waardoor slechts enkele beelden gelukt zijn.
Spijtig, want van enkele bijzonder wagens zoals een luchtgekoelde 6 cilinder Franklin van een Duits team hebben we geen beeld of geluid.
Maar u kan ook terecht op hun Facebook pagina, ' berforty rally! ' waar wellicht ook het filmpje gemaakt per Drone binnenkort te bewonderen zal zijn, of lees weldra het artikel in La vie de l'auto.
Slechts een 10 tal foto's van de 200 waren geslaagd genoeg om hier te verschijnen.
De impressie hiervan zal wellicht voldoende zijn om weer deelnemers aan te sporen voor een volgende uitgave.
We ontleenden ook enkele foto's van de facebookpagina in het vervolgverhaal van deze rubriek.
Veel plezier !
|