Het vorige bericht in verband met het Minervitis virus zette niet aan tot genezing doch in de richting van een verdere vertakking.
Minervitis Feminalis,, Minervitis habitus en Minervitis extremis
Wat is er mooier dan Minerva's aan te treffen in hun natuurlijke habitat en in het bijzijn van vrouwelijke schonen en in het simpele straatbeeld.
Wij zijn in ieder geval fan, en doken onderstaande voorbeelden op. Kijk en geniet mee.
 Overduidelijk een vroeg geval van Minervitis feminalus. Zie ook vervolg 2 voor volledige wagen in beeld. Model K 6 cilinder?  Belgische jonge deernes in hun cabrio.  Virus verspreid tot in de U.S.A.     Marlène de Dietirch zat liever voorin.  Tres elegant n'est pas?  We gaan verder met Minervitis Extremus gevallen.  Jong geleerd is oud gedaan. De scouts reden 1935 per Minerva...........  Je zou voor minder lid worden.  Als daar maar geen brokken van komen zoals hier te Bouillon Luxemburg. De Godfried stond er bij en keer er naar.  Heel wat volk kwam opdagen op dit spektakel bij te wonen. Hoe de chauffeur er van afgekomen is, is niet bekend. Hij had in ieder geval een natte broek. Zie ook laatste foto vervolg 2, daar rijd deze wagen nog lustig over de brug.  Ook hier was alle hulp welkom.  Dan maar de boot op en verre oorden opzoeken.  Op Safari doorheen het hoge noorden  Of het verre oosten. Dit kiekje werd genomen in Bombay. dit is een uitvergroting uit onderstaande foto. 
Wagen 3de van links. Bolywood.
|