Het plan was een goed plan: we starten om halfzes, rijden het vertrouwde parcours en vieren bij aankomst het einde van het zomerseizoen met een lekkere spaghetti.
Helaas, waarde lezer, de weergoden beslisten er anders over. Het was deze keer niet Aolus maar zijn brother in arms Pluvius die roet in het eten kwam gooien.
Wanneer uw dienaar rond halfvijf voor de vorm nog even de buienradar raadpleegt merkt hij tot zijn ontsteltenis dat er regenwolken aan de einder opdoemen. Na enig geWhatsApp wordt besloten om toch te vertrekken. In de marge hiervan leren we dat Remi al twee uur voor vertrek in tenue klaar zit.
Aangekomen op de Bel & Bo-parking moet er na enkele minuten al worden geschuild voor een stevige bui. Tot overmaat van ramp moet Wimco vaststellen dat hij achteraan plat staat.
Het is duidelijk dat er in deze omstandigheden niet zal kunnen gereden worden. Het lijkt ons echter ook iets te vroeg om nu al het lokaal op te zoeken; dus rijdt iedereen naar huis om zich om te kleden.
Om 19u30 is iedereen present voor de aangekondigde spaghetti. We kijken terug op een buitengewoon seizoen gekleurd door, ik hoef het u niet zeggen, Covid-19. Daguitstappen konden, op één uitzondering na, niet gereden worden, terrasjes waren soms moeilijk te vinden.
Niettemin is er vanaf 20 mei flink gereden. We kunnen dan ook de top drie bekendmaken: Leo staat op drie met 30 ritten, Geert GPS op twee met 32 ritten. Denis heeft zich tot kampioen gekroond met 33 eenheden. Proficiat aan de laureaat!
Het hoeft geen betoog dat na de bekendmaking van de rangschikking de fiere winnaar het gezelschap trakteerde op een tournée générale. Nog een leuk weetje: wanneer de ritten van de Corona-cup in rekening worden genomen is het bandenmagnaat Geert Pirelli die met 57 (!) eenheden de meeste ritten op zijn conto heeft staan.
Langs deze weg nog een woord van dank voor waard Samir die ons een hele zomer lang in soms moeilijke omstandigheden van drank en spijs heeft voorzien.
Vanaf zaterdag start dan de winterwerking. Zo lang het weer het toelaat wordt er nog met de koersfiets gereden; de mtb zal waarschijnlijk begin november van stal worden gehaald.
De weersverwachting belooft niet veel goeds voor het komende weekend. Afwachten, dus
|