Wielertoeristenclub PLACORA
Tofste clubtje van 't land
Inhoud blog
  • Vispaleis Bredene
  • Tot aan de schreve (en er niet over).
  • Met zes op het groot mes
  • Umbraco nr.10 en andere hindernissen
  • Zwoel Stuivekenskerke
    Zoeken in blog

    {TITEL_VRIJE_ZONE}
    Laatste commentaren
  • High-Performance Industrial Machines for Precision Metalworking (ESSELL Engineering Solution Company)
        op -overlijden van de moeder van Chris Coppin
  • vibracion de motor (Donaldcoums)
        op -overlijden van de moeder van Chris Coppin
  • 24/7 Emergency Ambulance Services in Delhi – Yadav Ambulance (+91-9899519540) (yadavambulanceservices)
        op -overlijden van de moeder van Chris Coppin
  • Play to win Emirates Draw Online - Win Millions For A Better Tomorrow (emirates draw)
        op -overlijden van de moeder van Chris Coppin
  • Plastic Pallets Manufacturers in Delhi - Call Now 8860112202 (Plastic Pallets Manufacturers in Delhi )
        op -overlijden van de moeder van Chris Coppin
  • Gastenboek
  • Prettige zomerse zonnige dag
  • Brother printer tech support
  • Een fijne koude weekend toegewenst
  • Zaterdagritje
  • Heb een aangename tweede Pinksterdag

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek

    24-11-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Zaterdagse vertellingen

    Omwille van een Christmasshoppingtrip moest uw dienaar verstek geven voor de MTB-trip. Het wordt dus een verslag van 'horen zeggen'.

    Een grote opkomst naar het schijnt, en daar zat de herfstzon  voor heel wat tussen. Meer details ontbreken, dus wie mee was kan zijn ei kwijt in de reacties.

    's Avonds was er dan de Bidon-Vélo quiz. Ons superteam (Noel, Danny, de voorzitter en Richard) hebben zich van hun beste kant getoond en behaalden een zeer verdienstelijke vierde plaats.

    Volgende zaterdag is er cross in Koksijde, dus zal ik weer afwezig zijn. Dit komt de fysiek zeker niet ten goede


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    24-11-2009, 09:37 geschreven door Surre  
    Reacties (0)
    15-11-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Winderige MTB-rit
    Zes starters, waaronder 'nieuweling' doc Hagers trokken richting duinen. Al direct spektakel met een salto van Yves in de eerste afdaling. En het ging van kwaad naar erger, want nog voor Middelkerke moest hij afhaken met een gebroken ketting

    Onder leiding van Richard ging het dan naar Lombardsijde. Het parcours lag er voortreffelijk bij, zodat we goed konden voortmaken. Aan het kamp van Lombardsijde ontstond er enige verwarring wanneer we in twee groepjes uiteenvielen en elkaar even uit het oog verloren.

    Op de terugweg kwamen we dan nog Steve tegen op zijn flashy Trek 8000. Wat is trouwens het verschil met een Trek 6000? Heel eenvoudig: 2000! Hij wist ook te melden dat de onfortuinlijke Daniël VDW zijn vitessen tussen zijn wiel had gedraaid.

    In Westende opnieuw een kort oponthoud toen Christ plat reed. Een weerspannige punaise zorgde hiervoor. De bommetjes bleken waardeloos bij het opblazen van de band, dus moest het maar op artisanale wijze.

    Heel lang kon uw dienaar niet bij Dréten blijven vanwege nog andere verplichtingen. Voor de après-rit moet u zich dus tot anderen wenden.

    Tot volgende week, bij leven en welzijn

    Nog dit: Georges en Paulinho waren samen met vier andere moedigen op de weg gaan rijden.

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    15-11-2009, 09:48 geschreven door Surre  
    Reacties (0)
    12-11-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Publi
    Voor wie de zaterdagmorgen nog moet gaan shoppen...

    Bijlagen:
    http://users.telenet.be/reclamefoldersonline/   


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    12-11-2009, 15:40 geschreven door Surre  
    Reacties (0)
    09-11-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Wet op de zwakke weggebruiker
    In de bijlage de regelgeving in zake ongevallen met zwakke weggebruikers. Niet artikel 30 (Renaud) maar artikel 29 bis geeft uitsluitsel!

    Bijlagen:
    De zwakke weggebruikerGq.pdf (13 KB)   


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    09-11-2009, 10:30 geschreven door Surre  
    Reacties (1)
    08-11-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.MTB met hindernissen
    Vijf starters die de buienradar als gids hadden gebruikt. We waren echter nog maar in de Duinenstraat toen het al prijs was! Een bejaarde Antwerpse chauffeur (een ongeluk komt nooit alleen) vond het nodig om zonder veel omhaal de straat te kruisen, met als gevolg dat uw dienaar de straatstenen van nabij kon inspecteren. Geen schade aan de fiets (met uitzondering van een klikpedaal) en lichte schaafwonden aan de dij (rauwe hesp op het menu).
    De brave man zag hier helemaal geen graten in en maakte aanstalten om door te rijden. Dit was evenwel buiten Renaud en Richard gerekend, die er de flikken bijriepen. Die kwamen onmiddellijk ter plaatse (na 45 minuten ) om de nodige vastststellingen te doen. Dit gaf Richard ruim de tijd om de kerel het verschil uit te leggen tussen een fiets, een camion en een trein
    Ondanks artikel 30 (Renaud ) konden de mannen in het blauw ons weinig hoop geven: er was immers geen contact geweest, en dus was er geen 'accident'!
    Vreemde logica, maar soit.
    Het werd dan maar een ingekorte rit tot aan Lombardsijde. Onderweg kwamen we dan nog Johan Museeuw tegen met zijn mongooltjes (of zijn het Mongooltjes ).
    De Keyte smaakte prima bij Linda en Dreten.
    Volgende afspraak op woensdag 11 november? Laat iets van jullie horen.


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 2/5 - (1 Stemmen)
    08-11-2009, 14:31 geschreven door Surre  
    Reacties (2)
    01-11-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Quiz Bidon Vélo
    Op 20 november organiseren onze vrienden van Bidon Vélo een quiz. Misschien een kans om ons te rehabiliteren! Uw dienaar kan er jammer genoeg niet bij zijn, vanwege shopping-verplichtingen in Canterbury, maar Richard is bereid om het voortouw te nemen. Wie wil deelnemen: plaats een reactie!!!!!!!!!
    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    01-11-2009, 14:34 geschreven door Surre  
    Reacties (3)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EINDEJAARSSOUPER + THE DAY AFTER
    Een succes! Iedereen aanwezig- met uitzondering van George die dringend de Ardennen onveilig moest maken. De koude schotel van Leo smaakte opperbest, en de tap van Andrea liep als vanouds.

    Wie de prijs van de langstblijvende heeft gewonnen is mij nog niet bekend, maar de usual suspects staan zeker bij de favorieten.

    De grote beloftes die traditiegetrouw op zo'n momenten worden gemaakt werden de daaropvolgende dag al gebroken: Christophe verscheen niet op het appèl voor de toertocht in Ieper,en naar verluidt zou Leo na een korte verschijning in de winkel opnieuw de warme bedstee hebben opgezocht

    Dus trokken enkel Renaud en uw dienaar richting Ieper en reden er een schitterende Fronttoertocht. De route lag er in Flanders' Fields lekker droog bij, zodat we onder een aangenaam herfstzonnetje een strak tempo konden aanhouden. Scherpeberg, Rodeberg, Zwarteberg en Kemmelberg, we kregen ze allemaal onder de wielen geschoven. Het Kapittelbier was iets minder van kwaliteit, maar de pint bij Dré smaakte des te meer.

    Onder leiding van Richard werd er ook in de duinen gereden. Ook hier heel wat afwezigen...Gastrijder Bo had met materiaalpech (gebroken voorvork) af te reken en maakte hierbij een spectaculaire tuimelperte, gelukkig zonder erg.

    Niet vergeten: vanaf nu wordt er voor de MTB opnieuw afspraak gemaakt bij de winkel van Anita (Troonstraat) en drinken we nadien een glas (of twee) in café Den As.

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    01-11-2009, 10:48 geschreven door Surre  
    Reacties (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Fotoalbum
    Het fotoarchief vind je op http://picasaweb.google.be/Jsurre 
    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (1 Stemmen)
    01-11-2009, 00:00 geschreven door Surre  
    Reacties (2)
    26-10-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.MTB
    Weinigen hechten blijkbaar geloof aan de buienrader. Edoch, de voorspelling dat het om 13u45 zou stoppen met regenen en om 16u15 herbeginnen bleek waarheid te zijn, en niets anders dan de waarheid.

    Dus stonden Christophe en uw dienaar nogal verweesd aan het lokaal. We besloten om er dan maar een duo-rit van te maken. Al na enkele hectometers kregen we vrouwelijk gezelschap van Sabine.

    Het parcours lag er uitstekend bij. De doorgang aan de Crocodile is opnieuw open gemaakt zodat nu de volledige route kan worden afgelegd.

    Onderweg kwamen we dan nog enkele Douchy's tegen, zodat de groep toch aangroeide tot een zevental.

    Een tip voor de toekomst: in plaats van door te rijden tot aan het spaarbekken kan aan de jachthaven in Nieuwpoort richting strand worden gefietst. Via het strand kan je dan tot aan de Calidris in Westende rijden zonder kellen of golfbrekers (het materiaal hoeft er dus niet onder te lijden).

    Zaterdag is er de herfsttoertocht in Ieper. Het zal ongetwijfeld van de souper afhangen of we er zullen geraken of niet

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    26-10-2009, 15:11 geschreven door Surre  
    Reacties (0)
    24-10-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.DUINEN
    t zal duinen zijn ipv  torhout
    de weergoden zijn ons echt niet gunstig gezind
    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    24-10-2009, 09:55 geschreven door renaud  
    Reacties (0)
    22-10-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZORRO
    Zoals jullie weten is Zorro een tijdje buiten strijd wegens herstellingswerken .
    Hierbij wensen wij hem een spoedige terugkeer op het allerhoogste niveau.
    Zorrootje, we verwachten je alleszins op 30 oktober !
    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    22-10-2009, 15:46 geschreven door renaud  
    Reacties (1)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.VTT TORHOUT ZATERDAG 24/10
    VOOR DE LIEFHEBBERS :  VERTREK LOKAAL 12U30
    IK HEB PLAATS VOOR 2
    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    22-10-2009, 15:43 geschreven door renaud  
    Reacties (2)
    18-10-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.MTB in duinen
    Ondanks het feit dat het regende tot 13u30 toch nog heel wat gegadigden voor de MTB in de duinen. Met de wind in de rug ging het richting Lombardsijde. Daar hielden ondergetekende en Remi het voor bekeken en zette de rest (Christophe, Richard, Pascal, Tonio en enkele Douchy's) de tocht verder tot het spaarbekken.

    Een waar Brueghelfestijn stond te wachten bij Andrea, wat een leuke afsluiter was.

    Volgende week is er een toertocht in Torhout. Hou de site in het oog voor meer info; we wachten af wat het weer zal doen. Bij veel regenval trekken we de duinen in.

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    18-10-2009, 11:42 geschreven door Surre  
    Reacties (0)
    10-10-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.DUINENPARCOURS
    AFSPRAAK 14U LOKAAL
    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    10-10-2009, 10:15 geschreven door renaud  
    Reacties (1)
    09-10-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.TOURTOCHT ICHTEGEM
    DAARNET HET WEERBERICHT GEHOORD : KOMENDE NACHT TOT 20 LITER PER VIERKANTE METER
    DIT BETEKENT DAT HET SERIEUS MODDERIG GAAT ZIJN
    MISSCHIEN HET OVERWEGEN WAARD OM TOCH MAAR IN DE (DROGE) DUINEN TE RIJDEN
    GELIEVE TE REAGEREN ZODAT WE TEGEN MORGENOCHTEND KUNNEN BESLISSEN

    RENAUD
    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    09-10-2009, 11:20 geschreven door renaud  
    Reacties (3)
    07-10-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.-Mountainbike kalender 2009
    Mountainbike kalender 2009: zie link

    Bijlagen:
    http://www.mountainbike.be/kalender.php   


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    07-10-2009, 11:45 geschreven door remik  
    Reacties (0)
    06-10-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.TOURTOCHT ICHTEGEM VAN ZATERDAG
    WIE ZIN HEEFT OM MEE TE GAAN NAAR ICHTEGEM :  IK VERTREK OM 12U15 AAN HET LOKAAL EN HEB NOG
    PLAATS VOOR 2 FIETSEN
    REAGEREN VIA DIT BERICHT AUB

    RENAUD
    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    06-10-2009, 16:11 geschreven door renaud  
    Reacties (6)
    04-10-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Eerste winterrit

    Zes gegadigden voor de eerste MTB-tocht. Paulino en Steve waren van plan om het met de racefiets te doen, maar de harde zuidwester deed hen wijselijk besluiten  om hem terug op stal te zetten.

    De aanvang van de tocht verliep vlot, ondanks de zanderige duinstroken tussen Oostende en Raversijde. Ook het domein van Prins Karel en de duinen tussen Raversijde en Middelkerke waren best berijdbaar. De begroeiing was hier en daar wel dicht, maar naar men beweert zijn nettels goed tegen de reumatiek.

    Aan de Crocodile was er evenwel geen doorkomen aan. Het ritme was er helemaal uit, met als klap op de vuurpijl Renaud die met een dubbele salto een duin afbuitelde.

    Na de strook in Lombardsijde werd rechtsomkeer gemaakt en ging het richting Schorre. Het parcours daar ligt er uitstekend bij, alleen was de wind hier zo krachtig dat je bijna van de bulten waaide.

    Bij Andrea smaakten de pintjes voortreffelijk!

    Nog dit: volgende zaterdag pannenkoeken bij de aankomst . Jammer genoeg moet uw dienaar verstek geven


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    04-10-2009, 00:00 geschreven door Surre  
    Reacties (0)
    02-10-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Mountainbike
    Wie zaterdag wil mountainbiken.Voor alle duidelijkheid : afspraak om 14u00 aan het lokaal. Het parcours wordt een combinatie van Duinen en Schorre.
    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    02-10-2009, 11:32 geschreven door Surre  
    Reacties (0)
    01-10-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.-laatste officiële rit
    15 deelnemers voor de laatste officiële rit. Opmerkelijke afwezige was onze secretaris-dienaar die blijkbaar zwaar ziek is, hij heeft een snotneus (dixit onze voorzitter) Er werd vanaf het begin stevig de pees opgelegd onder leiding van een herboren Christophe. Aan de Uniebrug brak de ketting van Paul opnieuw. Met verenigde krachten (Paulo, Tone, ....) werd het euvel hersteld. Tone gaf Noël nog een lesje in fietstechniek: zou hij een nieuwe carrière beogen? Halverwege de rit werd Richard opgepikt. Blijkbaar stond zijn uurwerk al op winteruur. De rit werd ook ingekort ingevolge de duisternis. De spurt op de brug werd magistraal voorbereid door Danny. Wie heeft er gewonnen? (reacties graag) De winnar van de eindspurt was discutabel vermits de eindstreep niet erg duidelijk was. Het jaar werd afgesloten bij Andrea. Slechts enkelen bleven nog voor de eerste time van 't voetbal.
    Zonder tegenbericht, wordt er zaterdag as om 14u afgesproken aan 't vliegpleintje. Voor de rest van de maand wordt er ook daar afgesproken.
    'k Stel voor om bij slecht weer eens te mountainbiken op het parcour van de Schorre.

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    01-10-2009, 12:02 geschreven door remik  
    Reacties (2)
    Archief per maand
  • 07-2021
  • 06-2021
  • 05-2021
  • 04-2021
  • 03-2021
  • 02-2021
  • 12-2020
  • 11-2020
  • 10-2020
  • 09-2020
  • 08-2020
  • 07-2020
  • 06-2020
  • 05-2020
  • 04-2020
  • 03-2020
  • 02-2020
  • 01-2020
  • 12-2019
  • 11-2019
  • 10-2019
  • 09-2019
  • 08-2019
  • 07-2019
  • 06-2019
  • 05-2019
  • 04-2019
  • 03-2019
  • 02-2019
  • 01-2019
  • 12-2018
  • 11-2018
  • 10-2018
  • 09-2018
  • 08-2018
  • 07-2018
  • 06-2018
  • 05-2018
  • 04-2018
  • 03-2018
  • 02-2018
  • 01-2018
  • 12-2017
  • 11-2017
  • 10-2017
  • 09-2017
  • 08-2017
  • 07-2017
  • 06-2017
  • 05-2017
  • 04-2017
  • 03-2017
  • 02-2017
  • 01-2017
  • 12-2016
  • 11-2016
  • 10-2016
  • 09-2016
  • 08-2016
  • 07-2016
  • 06-2016
  • 05-2016
  • 04-2016
  • 03-2016
  • 02-2016
  • 01-2016
  • 11-2015
  • 10-2015
  • 09-2015
  • 08-2015
  • 07-2015
  • 06-2015
  • 05-2015
  • 04-2015
  • 03-2015
  • 02-2015
  • 01-2015
  • 12-2014
  • 11-2014
  • 10-2014
  • 09-2014
  • 08-2014
  • 07-2014
  • 06-2014
  • 05-2014
  • 04-2014
  • 03-2014
  • 02-2014
  • 01-2014
  • 12-2013
  • 11-2013
  • 10-2013
  • 09-2013
  • 08-2013
  • 07-2013
  • 06-2013
  • 05-2013
  • 04-2013
  • 03-2013
  • 02-2013
  • 01-2013
  • 12-2012
  • 11-2012
  • 10-2012
  • 09-2012
  • 08-2012
  • 07-2012
  • 06-2012
  • 05-2012
  • 04-2012
  • 03-2012
  • 02-2012
  • 01-2012
  • 12-2011
  • 11-2011
  • 10-2011
  • 09-2011
  • 08-2011
  • 07-2011
  • 06-2011
  • 05-2011
  • 04-2011
  • 03-2011
  • 02-2011
  • 01-2011
  • 12-2010
  • 11-2010
  • 10-2010
  • 09-2010
  • 08-2010
  • 07-2010
  • 06-2010
  • 05-2010
  • 04-2010
  • 03-2010
  • 02-2010
  • 01-2010
  • 12-2009
  • 11-2009
  • 10-2009
  • 09-2009
  • 08-2009
  • 07-2009
  • 06-2009
  • 05-2009
  • 04-2009
  • 03-2009
  • 02-2009
  • 01-2009
  • 12-2008
  • 11-2008
  • 10-2008
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.

    Blog als favoriet !
    Mijn favorieten
  • bloggen.be
  • Cycling News
  • Mountainbikekalender 2008
  • Willekeurig Bloggen.be Blogs
    tilloenk
    www.bloggen.be/tilloen
    Blog als favoriet !

    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs