Wielertoeristenclub PLACORA
Tofste clubtje van 't land
Inhoud blog
  • Vispaleis Bredene
  • Tot aan de schreve (en er niet over).
  • Met zes op het groot mes
  • Umbraco nr.10 en andere hindernissen
  • Zwoel Stuivekenskerke
    Zoeken in blog

    {TITEL_VRIJE_ZONE}
    Laatste commentaren
  • Play to win Emirates Draw Online - Win Millions For A Better Tomorrow (emirates draw)
        op -overlijden van de moeder van Chris Coppin
  • Play to win Emirates Draw Online - Win Millions For A Better Tomorrow (emirates draw)
        op -overlijden van de moeder van Chris Coppin
  • High-Performance Industrial Machines for Precision Metalworking (ESSELL Engineering Solution Company)
        op -overlijden van de moeder van Chris Coppin
  • vibracion de motor (Donaldcoums)
        op -overlijden van de moeder van Chris Coppin
  • 24/7 Emergency Ambulance Services in Delhi – Yadav Ambulance (+91-9899519540) (yadavambulanceservices)
        op -overlijden van de moeder van Chris Coppin
  • Gastenboek
  • Prettige zomerse zonnige dag
  • Brother printer tech support
  • Een fijne koude weekend toegewenst
  • Zaterdagritje
  • Heb een aangename tweede Pinksterdag

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek

    07-11-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Op verkenning
    Zoals beloofd is uw dienaar op verkenningstocht getrokken richting Oostduinkerke. En voorwaar, ik zeg u, de tocht loonde de moeite.

    Aan de overkant van de havengeul ligt een paradijs voor de duinenrijders: bos, onverharde weg, zandstroken, ... een ware verrukking!

    Afspraak dus volgende zaterdag om 13u00, als het weer mee wil natuurlijk. Frank Deboosere voorspelt weinig goeds, maar zoals we al eerder hebben meegemaakt kan hij er wel eens naast zitten. Fingers crossed!

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    07-11-2012, 00:00 geschreven door Surre  
    Reacties (0)
    04-11-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Dan toch
    De kleine zondvloed 's morgens en de voorspellingen van de 'buienrader' lieten niet vermoeden dat er 's middags in de zon zou kunnen gefietst worden. Edoch...

    Rond 12u30 vielen de laatste regendruppels en om 1u piepte Laura door de wolken. Samen met Renaud, Richard, Peter, Remi en twee gastrijders stond uw dienaar dus op de afspraak. Leo, Noël en Postman Dan kozen voor een naar Schore.

    Het parcours lag er perfect bij. We reden tot in Lombardsijde waar we het eerder vermelde drietal opnieuw tegenkwamen. Op de terugweg hadden we de wind van achter, ideaal.

    In Den As werden we getrakteerd door de jarige Postman Dan, die nu de volwaardige pensioenleeftijd heeft bereikt. Even later kwamen nog Georges en Paulino er bij. En ook deze laatste tastte in de geldbeugel om het gezelschap te trakteren, omwille van ook jarig te zijn.

    De lezer begrijpt nu al ongetwijfeld dat de sfeer er goed in zat.

    Nog dit: het plan rijpt om eens een langere MTB-tocht te ondernemen. Blijkbaar is er in Koksijde een mooi parcours. Uw dienaar zal dit deze week proberen uit te vissen. Als het weer het toelaat, en de wind goed zit, vertrekken we volgende zaterdag om 13u00. Hou deze blog in de gaten voor meer info.


    Tot slot gaan mijn gedachten uit naar al de moedigen die momenteel in de gietende regen de Chouffe-tocht aan het rijden zijn. Courage, zou ik zo zeggen.
    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    04-11-2012, 11:46 geschreven door Surre  
    Reacties (2)
    31-10-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Tussenrit
    Voor de rappe: afspraak vanmiddag, 31 oktober, om 14u00 aan de Northlaan.
    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    31-10-2012, 08:10 geschreven door Surre  
    Reacties (0)
    21-10-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Feuilles d'automne
    Negen MTB'ers, waarvan vijf Placora'a op de afspraak. En daarbij nog Noël en Postman Dan voor een MTB-light tour. Veel volk dus, ondanks het lichte gedruppel.

    Het dient gezegd dat het tempo binnen de perken wordt gehouden. Iedereen kan vlotjes mee, ook al heeft Zorrootje last van de vallende ziekte. Is hij nu drie of vier keer tegen de vlakte gegaan? We zijn de tel kwijt Laughing.

    Onderweg pikken we nog Christ op, mooi uitgedost in zijn KW'tje. Al gauw verdwijnt dit kledingstuk in zijn achterzak, want hij wordt natter aan de binnenkant dan aan de buitenkant.

    De tocht gaat tot aan het spaarbekken in Nieuwpoort. Op de terugweg zorgt Dr. Cancellara dan voor de spectaculairste valpartij: een serieuze kieskèze over de tramsporen in Lombardsijde doet iedereen opschrikken Surprised .

    Met Richard op kop gaat het dan Aswaarts. De voorzitter wacht er ons op. Dreten heeft weer enkele speciaaltjes in de aanbieding: Westmalle Tripel aan 2 €! Kan een mens sukkelen.

    Uw dienaar besluit om toch niet al te veel naar huis te sukkelen. En maar goed ook, want hij stelt vast dat er een scheur van 3cm in zijn buitenband zit!

    Volgende week moet schrijver dezes op studiebezoek naar de Champagne en zal hij dus de rit moeten missen. Indien de weergoden en de fietsenmaker het toestaan is hij woensdagmiddag van de partij. Voor de liefhebbers afspraak om 14u00 aan het Duinenkerkje.


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    21-10-2012, 13:06 geschreven door Surre  
    Reacties (0)
    19-10-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.MTB
    Afspraak volgende zaterdag om 14u00 aan Anita voor een duinenrit. Uw dienaar, Remi en Noël zullen zeker op de afspraak zijn (als het niet watergiet natuurlijk). De afspraak is om het echt kalm aan te doen en de raceduivels te laten rijden voor wat ze zijn. Niemand hoeft dus schrik te hebben om niet mee te kunnen.

    Uw dienaar en Remi hebben woensdagmiddag laatstleden al een verkennende tocht door de duinen gemaakt, waaruit bleek dat de fysieke conditie vergelijkbaar was met het parcours: redelijk maar op sommige momenten toch voor verbetering vatbaar.


    Voor wie gewoon op de weg wil rijden deze waarschuwing: de landweggetjes liggen er glad bij omwille van de maïsoogst... Opletten is dus de boodschap.

    De après is in Den As.

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    19-10-2012, 10:03 geschreven door Surre  
    Reacties (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Nieuwe kledij
    Volgend jaar zullen we opnieuw in het nieuw staan. Het bestuur heeft een keuze gemaakt, en Noël zal zorgen voor een modieuze uitwerking.

    Er komt nog een pasmoment zodat iedereen er tiptop kan uitzien. Misschien voor sommigen het moment om nu met een Bart De Wever-dieet te starten?

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    19-10-2012, 09:58 geschreven door Surre  
    Reacties (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Souper
    Het jaarlijkse souper met kampioenenhuldiging vindt plaats op zaterdag 17 november in ons lokaal. Aanvang 19u00

    Het menu: 

    • Aperitief
    • Scampi
    • Filet Migon Berkshire of kalkoenfilet met groentjes
    • Tiramisu
    De leden betalen 10€, partners 30 €

    Gelieve uw aanwezigheid (aantal personen + keuze) te willen bevestigen met een telefoontje of sms aan de voorzitter (0478696011) voor zaterdag 10 november.

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    19-10-2012, 00:00 geschreven door Surre  
    Reacties (0)
    10-10-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Woensdagrit 10/10
    3 Die-hards aan de start om 17:30 om nog een zonnig ritje mee te pikken.  We wachten nog op laatkomers tot 17:40.  Paul rijdt echter plat net voorbij de Kromme elleboog .  Na 2 nieuwe binnenbandjes, 3 bommetjes en toch wel 15 à 20 minuutjes oponthoud kunnen we onze weg verder zetten. Tot aan de Rattevalle draaien we voorbeeldig rond maar vanaf hier voelt de kampioen de tol van een lang en zwaar seizoen ; meedraaien met die 2 gasten is er net iets teveel aan en dus zet hij zich in z'n zetel in 3de positie .  Aan de Rattevallebrug gaan we rechtdoor tot aan de Uniebrug, langs de IJzer en na de Schorebrug wordt de IJzer letterlijk en figuurlijk links gelaten om zo rechtstreeks Stuivenkeskerke te bereiken.  De kaars gaat namelijk redelijk snel uit .  De rest van het parcours houden we het traditioneel zonder dat berg- en/of spurtprijzen worden uitgedeeld.
    Het lokaal wordt in duisternis bereikt met 33,00 km/h op de teller. Ere wie ere toekomt: bedankt Paul en Peter.
    Tijdens de après valt uw dienaar en Noël nog binnen (van de PDG-fondateur geen spoor) en wordt het vochtverlies terug op peil gebracht.
    'k Denk dat het, voor mij, de laatste woensdagrit was; vanaf zaterdag ga ik vol voor de MTB om 14:00 aan ex-Anita en après bij Dreten .  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    10-10-2012, 22:40 geschreven door rich  
    Reacties (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Tone?
    Aan zijn houding te zien moet dit Tone zijn....

    https://www.youtube.com/watch?v=7ZmJtYaUTa0&feature=player_embedded

    Bijlagen:
    https://www.youtube.com/watch?v=7ZmJtYaUTa0&feature=player_embedded   


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
    10-10-2012, 16:14 geschreven door Surre  
    Reacties (0)
    09-10-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.-woensdagrit 10 oktober
    Zijn er nog geïnteresseerden om woensdag 10 oktober om 17u30 nog een ritje te doen. Er wordt zonnig weer voorspeld.
    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    09-10-2012, 19:25 geschreven door remik  
    Reacties (1)
    07-10-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Mosselfestijn
    Nogmaals herhalen dat er volgende zaterdag een mosselfestijn plaatsvindt in het lokaal. Een oproep dat we met zoveel mogelijk leden aanwezig zijn. Kaarten kosten 15 € voor mosselen met friet + aperitief. Je kan dus niet sukkelen, hé.

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    07-10-2012, 12:21 geschreven door Surre  
    Reacties (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.VTT IEPER
    Uiteindelijk slechts 2 gegadigden nadat Christ had afgemeld wegens beroepsbezigheden en Jean tot het  besef was gekomen
    dat de enige manier om het rode bastion in Oostende te breken het massaal bussen van blauwe folders tijdens het weekend is .
    Het drassige parcours werd in omgekeerde richting afgelegd en leverde, samen met heel wat nieuwe stukken, een aangename
    namiddag op. Twee royale bevoorradingen ( weinig deelnemers) zorgden voor de nodige energie om de 52 km in een kleine 3u
    af te haspelen. Zowel Zorro als ondergetekende konden tevreden zijn met het vormpeil.
    In Den As achteraf stootten we nog op CB die bevestigde dat het duinenparcours "goed te doen" is. 
    Dat wordt dan uiteraard de afspraak voor volgende week .


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    07-10-2012, 11:18 geschreven door renaud  
    Reacties (1)
    02-10-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.VTT IEPER VAN ZATERDAG 6 OKTOBER
    Ieper is altijd mooi om mee te beginnen ...
    Hebben reeds toegezegd : Jean, Zorro en mezelf.
    Christ staat nog in beraad.
    Vertrek aan het lokaal om 12u.
    Waarschijnlijk gaan we voor de 50km.
    Nog liefhebbers ? gelieve je te melden

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    02-10-2012, 20:46 geschreven door renaud  
    Reacties (0)
    30-09-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Klassement
    De 'classement provisoire' is bekend. Richard is kampioen, gevolgd door Georges en Daniël. Mochten er nog fouten in de rangschikking staan, gelieve die dan zo snel mogelijk te melden aan uw dienaar.

    Nog even herhalen dat er nog altijd op zaterdag wordt gereden op de weg. Vertrek om 13u30 aan het lokaal. MTB'ers spreken af aan de Norhtlaan om 14u00. 

    Niet vergeten dat er op 13 oktober een mosselsouper in het lokaal is ten voordele van de veteranenvoetbalploeg. Gezien onze lokaalgenoten massaal aanwezig waren op onze spaghettiavond is het niet meer dan normaal dat wij hetzelfde terugdoen. Kaarten kan je kopen in het lokaal.

    Bijlagen:
    seizoen2012eindstand.html (1.5 MB)   


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    30-09-2012, 12:31 geschreven door Surre  
    Reacties (1)
    29-09-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Sluitingsrit
    Acht Placora's op de afspraak voor de sluitingsrit. Heel wat forfaits omwille van reizen, blessures, VIP-arrangementen of andere uitvluchten.

    Hoewel de zon van de partij is, staat er toch een pittig windje. Iedereen is akkoord om er een gezapige rit van te maken. Er is koers in Ichtegem, dus is het doel vlug gekend.

    Georges neemt de leiding en loodst ons via Beerst en Bovekerke richting Ichtegem. Als klap op de vuurpijl moeten de kasseien van de Keiberg er nog bijnemen. Dr. Cancellara, die al de hele tijd het kopwerk voor zijn rekening heeft genomen, voelt zich in zijn element. Helaas verliest hij onderweg zijn pulle, waardoor hij zijn Parijs - Roubaix kunsten niet kan tonen.

    In Ichtegem vinden we een gepaste gelagzaal waar Keyte te verkrijgen is. De eerste ronde is voor de jarige Pascal. Ondertussen zien we de Président Fondateur met zijn gevolg het VIP-arrgangement verlaten en komen ze ons begroeten. Een tweede Keyte is het gevolg.

    Nadat de renners gepasseerd zijn vervolgen we onze weg. We zetten ons in het zog van het peloton om zo de kortste weg richting te lokaal in te slaan. Aan een rondpunt is er even verwarring, waardoor een kregelige politieagent ons vraagt waar we naar toe gaan. De vraag ontlokt het unieke antwoord van Georges "noar uus".

    Onderweg worden we dan voorbereid op het MTB-seizoen door een serieuze strook 'gravé'. We zijn nog net op tijd in het lokaal om de finale van de "Ronde van Lombardsijde" (dixit Dr. Cancellara) mee te pikken. Georges, duidelijk onder de indruk van de Keyte, zoekt vruchteloos naar de "wereldboogtrui" van Philippe Gilbert. Hij weet ook te vertellen dat Tom Simpson wereldkampioen werd het jaar nadat hij gestorven was....

    De lezer kan hieruit afleiden dat de sfeer er goed inzat. De VIP'ers komen er dan ook nog bij.

    Een geslaagd einde van een al bij al goed seizoen. Jammer dat het weer niet altijd mee zat en dat enkele vaste waarden door overmacht moesten afhaken. Gelukkig komt alles goed, en kijken we nu al uit naar 1 maart 2013. Maar eerst halen we de MTB van stal!

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 2/5 - (1 Stemmen)
    29-09-2012, 18:54 geschreven door Surre  
    Reacties (0)
    26-09-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Verkeersreglement
    Volgens De Standaard mogen vanaf nu fietsers door het rood rijden. Ze zijn rijkelijk laat met dit bericht; sommigen onder ons doen dit al jaren!

    http://www.standaard.be/artikel/detail.aspx?artikelid=DMF20120925_146


    Bijlagen:
    http://www.standaard.be/artikel/detail.aspx?artikelid=DMF20120925_146   


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    26-09-2012, 10:46 geschreven door Surre  
    Reacties (0)
    24-09-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Gazettecoureurs
    Twee ploeggenoten prominent aanwezig in De Zeewacht: Zorrootje en Dr. Cancelara. Elk één volle bladzijde! Uw dienaar kan hier maar jaloers op zijn.
    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (1 Stemmen)
    24-09-2012, 09:04 geschreven door Surre  
    Reacties (0)
    22-09-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Damme
    Summer's gone, autumn is upon us, winter is coming, spring is a far away dream. Ondanks deze lyrische gedachten slechts zes Placora's aan de start. Het vallen van het blad kondigt zich vroeg aan dit jaar. Nog melden dat twee gastrijders ons vergezellen tot aan de drankpauze.

    De wind blaast uit het noordoosten; we besluiten om Damme een bezoek te brengen. Iedereen is in goede vorm, zodat we binnen de kortste keren door Brugge rijden om dan via het pittoreske ommeland ons doel te bereiken.

    De koele temperaturen doen ons even twijfelen om een stop in te lassen; we zijn echter dapper en zetten door. Het terras dat we voor ogen hebben is jammer genoeg gesloten. Gelukkig heeft Richard een binnenterras opgemerkt. Uw dienaar test er een donkere Westmalle van 't vat en - wonder boven wonder - hij lust het!

    De terugweg wordt gekruid door een leuke ploegentijdrit langs de kanaal waar we nooit onder de 35 rijden. Tussen Oudenburg en de Gistelsesteenweg rijden we zelfs 40+ met de wind in 't gat. Het zal de lezer dus niet verwonderen dat het gemiddelde aan het lokaal 31 bedraagt...

    De kastelein is enigszins ontgoocheld door de magere opkomst (slechts 4 stuks). Wij doen echter ons best om de afwezigen te compenseren.

    Er wordt ook druk gespeculeerd over de kampioenstitel. Richard maakt een overzicht, maar we worden er niet wijzer van. Het blijft dus spannend wie volgende zaterdag met de bloementuil huiswaarts rijdt.

    Hoe dan ook, de sluitingsrit volgende zaterdag wordt iets bijzonders. Een oproep dus aan alle leden om aanwezig te zijn en de geldbeugel te spijzen. De kans dat er enkele extra tussenstoppen worden ingelast is niet onbestaande.

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (2 Stemmen)
    22-09-2012, 00:00 geschreven door Surre  
    Reacties (0)
    20-09-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.woensdagrit 19/09
    7 placora's + 1 gastrijder (Marc Raes) aan de start. Pascal M. pikt op de terugweg in Wilskerke aan (had zich verkeken op het gewijzigde startuur) .  
    De protagonisten van het klassement laten het een beetje afweten, van de top 3 is enkel ondergetekende present.
    Naar het spaarbekken stevige wind schuin op kop maar de koptrekkers (Wim, Yves, Paul, Peter en Danny) doen het uitstekend, waarvoor dank.  Langs de IJzer wind voornamelijk in 't gat.  Het tempo ligt hoog.  Bij het indraaien naar Stuivekenskerke Wim plat achteraan . Gemiddelde tot nu toe 33,1.
    Terug vertrokken en aan de kerk is dat teruggezakt tot 32,4.  Bij het opdraaien van de Zwarteweg is de schade reeds hersteld en staat de teller op 33,2.  Nu nog vol windop naar de Rattevalle.  Bergprijs is voor Peter.  Nu gaat het gas vol open richting lokaal, Pascal M. moet zijn tenen uitkuisen om te kunnen aanpikken als onze TGV voorbijraast.  Net voor Leffinge effe schrikken; aan dik 45 km/h Remi plots plat vooraan .  Hij heeft alle moeite van de wereld om z'n bolide in toom te houden.  Remi doet teken dat we verder mogen, Pascal en Danny assisteren hem met zijn bandenwissel.  Gemiddelde tot nu toe 33,7.  De veer is nu echter gebroken, het tempo eruit zodat het record van vorige week niet scherper wordt gesteld.  Zonder de platte banden zat er zeker een 34 + in
    De bloemen zijn voor Yves die in de spurt een te zegezekere Peter nog net kan remonteren. 
    Ontvangst in 't lokaal door PDG-fondateur Blanc.  Onze eerste verfrissing is al leeg wanneer de 3 musketiers pas landen, blijkt dat de reserveband van Remi een beetje aan de kleine kant was (misschien van een kinderfietsje) .  Na wat rekken en trekken is het hun blijkbaar toch gelukt. 
    Na 2 consumpties verkassen we naar binnen want in de veranda is het toch wat frisjes. 
    1ste helft van Man. U - Galatasaray wordt nog meegepikt en Noël en Christ waaien ook nog binnen.

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (2 Stemmen)
    20-09-2012, 17:34 geschreven door rich  
    Reacties (0)
    16-09-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Klassement
    Sommigen worden blijkbaar zenuwachtig en slagen er niet in om het klassement op de site te openen. Nochtans eenvoudig: klik naar 'klassement' en klik dan ofwel op seizoen 2012 downloaden of seizoen 2012 pdf weergeven.

    Voor alle zekerheid hier nogmaals in de bijlage.

    Bijlagen:
    seizoen2012.pdf (100.5 KB)   


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    16-09-2012, 11:09 geschreven door Surre  
    Reacties (0)
    Archief per maand
  • 07-2021
  • 06-2021
  • 05-2021
  • 04-2021
  • 03-2021
  • 02-2021
  • 12-2020
  • 11-2020
  • 10-2020
  • 09-2020
  • 08-2020
  • 07-2020
  • 06-2020
  • 05-2020
  • 04-2020
  • 03-2020
  • 02-2020
  • 01-2020
  • 12-2019
  • 11-2019
  • 10-2019
  • 09-2019
  • 08-2019
  • 07-2019
  • 06-2019
  • 05-2019
  • 04-2019
  • 03-2019
  • 02-2019
  • 01-2019
  • 12-2018
  • 11-2018
  • 10-2018
  • 09-2018
  • 08-2018
  • 07-2018
  • 06-2018
  • 05-2018
  • 04-2018
  • 03-2018
  • 02-2018
  • 01-2018
  • 12-2017
  • 11-2017
  • 10-2017
  • 09-2017
  • 08-2017
  • 07-2017
  • 06-2017
  • 05-2017
  • 04-2017
  • 03-2017
  • 02-2017
  • 01-2017
  • 12-2016
  • 11-2016
  • 10-2016
  • 09-2016
  • 08-2016
  • 07-2016
  • 06-2016
  • 05-2016
  • 04-2016
  • 03-2016
  • 02-2016
  • 01-2016
  • 11-2015
  • 10-2015
  • 09-2015
  • 08-2015
  • 07-2015
  • 06-2015
  • 05-2015
  • 04-2015
  • 03-2015
  • 02-2015
  • 01-2015
  • 12-2014
  • 11-2014
  • 10-2014
  • 09-2014
  • 08-2014
  • 07-2014
  • 06-2014
  • 05-2014
  • 04-2014
  • 03-2014
  • 02-2014
  • 01-2014
  • 12-2013
  • 11-2013
  • 10-2013
  • 09-2013
  • 08-2013
  • 07-2013
  • 06-2013
  • 05-2013
  • 04-2013
  • 03-2013
  • 02-2013
  • 01-2013
  • 12-2012
  • 11-2012
  • 10-2012
  • 09-2012
  • 08-2012
  • 07-2012
  • 06-2012
  • 05-2012
  • 04-2012
  • 03-2012
  • 02-2012
  • 01-2012
  • 12-2011
  • 11-2011
  • 10-2011
  • 09-2011
  • 08-2011
  • 07-2011
  • 06-2011
  • 05-2011
  • 04-2011
  • 03-2011
  • 02-2011
  • 01-2011
  • 12-2010
  • 11-2010
  • 10-2010
  • 09-2010
  • 08-2010
  • 07-2010
  • 06-2010
  • 05-2010
  • 04-2010
  • 03-2010
  • 02-2010
  • 01-2010
  • 12-2009
  • 11-2009
  • 10-2009
  • 09-2009
  • 08-2009
  • 07-2009
  • 06-2009
  • 05-2009
  • 04-2009
  • 03-2009
  • 02-2009
  • 01-2009
  • 12-2008
  • 11-2008
  • 10-2008
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.

    Blog als favoriet !
    Mijn favorieten
  • bloggen.be
  • Cycling News
  • Mountainbikekalender 2008
  • Willekeurig Bloggen.be Blogs
    soltjespalace
    www.bloggen.be/soltjes
    Blog als favoriet !

    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs