Dat Astrid aan elk verjaardagsfeestje mag deelnemen, weten jullie al. Vandaag was het weer zover. Feesten bij Lea. Omdat wij op voorhand gepland hadden om een uitstap naar kanton Wallis te maken, mocht Astrid om 9u al bij Jill gaan spelen. Met haar valieske én een cadeautje hebben we haar daar gedropt. Tegen 17u werden de 2 vriendinngen naar Lea gebracht. Daar mochten ze eveneens de nacht doorbrengen.
Sophie en Albert hadden plezier in de auto. Op mekaars rug tekeningen maken, de andere moet raden wat het was. Een gebibber van jewelste. Een leeg Ricola-doosje verstoppen. Op de middag waren we op onze bestemming. De zon scheen maar er waren toch wel wat wolken. Warm genoeg om in de buitenlucht te picknicken en vooral van het uitzicht te genieten. Veel hebben we niet uitgespookt, gewoon effe weg... 's Avonds zijn we in Baden in ons favoriet Italiaans restaurant gaan eten. Gelukkig was er nog plaats want we hadden niet gereserveerd. Mmm, dat was weeral lekker!
Met rugzakske voorzien van een brooddoos, twee stukjes fruit en voldoende drinken,vertrok Sophieke vandaag met de klas naar het kunsthuis in Aarau. Dat ze een brooddoos met bokes mocht meenemen, was voor haar wel eens plezant. Ze komen immers 's middags altijd thuis (warm) eten. Ze had liever eens een koekje of een snoepje meegenomen, maar dat mag nu eenmaal niet. Geen snoep, alleen maar gezonde kost. Daar zijn ze hier wel streng op. In hun vorige school (Hove) moesten ze alleen op woensdag fruit meebrengen, hier is dat dagelijks. Eerst met de bus tot in Baden, van daaruit met de trein verder. Pas later op de namiddag waren ze terug. Sophie wist te vertellen dat het echt wel mooi was, allemaal schilderijen en heel veel beeldjes. Kunst wordt hier "met de pap ingelepeld".
Niks stond op de planning behalve een wandeling in de buurt. Om 14u plots telefoon "wo bleibt Astrid?"... Een dikke vergissing van mijnentwege want Astrid moest vandaag deelnemen aan de wedstrijd minitrampoline. Eerlijk gezegd is het een andere discipline, vandaar dat ik dacht dat het niet voor haar was. Gelukkig waren we nog ruimschoots op tijd in Neuenhof, dat bij wijze van spreken "achter den hoek" ligt. Dat trampolinespringen haar ding niet was, wisten we al langer. Ze eindigde op de 50e plaats (64 deelneemsters). Zelf was ze tevreden. Astrid content, wij ook!