This blog may not be used by others than myself. So if you try to put in some advertisement for goods, pills of other stuff on this blog, by using the reactingbutton or otherwise, your writings will be rejected and removed by the bloghost.
Beoordeel dit blog
01-09-2014
school
In de laatste regio van ons land beginnen ook deze week de scholen.....
Reden om de vakantie af te sluiten en het schooljaar te beginnen met het weekthema: School
*******************
De juf van de klas schrijft op het bord: 2-2=
Dan vraagt ze of een van de kinderen het antwoord weet. Jos denkt even na en roept spontaan: "Een gelijk spel juf!"
Een basisschoolklas gaat oefenen met rijmen. Marietje: "Er waait een harde wind en ik ben een lief kind".Juf: "Goedzo Marietje! Wie kan er nog een rijmpje maken?".Keesje: "Mijn zusje viel gisteren in de put en het water kwam tot aan haar knieën.".Juf: "Maar Kees, dat rijmt toch helemaal niet?". Keesje: "Ja wat kan ik eraan doen dat het water niet hoger kwam!".
Jantje gaat naar school. In de klas zegt de juffrouw: "De vader met het mooiste beroep krijgt vanmiddag vrij. Pietje wat doet jouw vader?""Mijn vader is timmerman.""Wimpie wat doet jouw vader?""Mijn vader is bakker.""En Jantje wat doet jouw vader?""Mijn vader is druivenplukker in Tibet."Waarop de juffrouw zegt: "Nou Jantje, je hebt gewonnen."Wanneer Jantje thuiskomt vraagt zijn moeder: "Wat doe je zo vroeg thuis?""Nou mama, ik ben vrij omdat papa het mooiste beroep heeft."Moeder belt naar school en vraagt aan de juffrouw waarom Jantje naar huis mocht komen. Zegt de juffrouw: "Uw man heeft het mooiste beroep: druivenplukker in Tibet.""Nou", zegt moeder, "ik denk dat u het verkeerd verstaan heeft want hij zit namelijk met een druiper in de ziektewet.
Een Amerikaans legeronderdeel op oefening voor een vredesmissie...(Je mag ze af en toe een pak op de broek geven, maar verder behandel je de mensen vriendlijk, vredelievend en liefdevol)
In de begroting van 2015 wordt meer geld vrijgemaakt voor Defensie.Het gaat om een bedrag van tientallen miljoenen, dat kan oplopen tot 100 miljoen euro.
Dus eindelijk een echte JSF om mee te oefenen
En kunt u zich het vervoer uit vorige eeuw herinneren?
Onze stoottroepen zijn dringend aan vervanging toe!
...evenals de artillerie...
En de pantereenheid.
Ook zou een goede schietinstructeur geen overbodige luxe zijn...
Om ongelukken te voorkomen......
Want na jaren van bezuinigen en beknibbelen zijn we eigenlijk terug bij af......
Soldaatjes zijn boterhammen (het liefst een paar dagen oud en met, eventueel voor de liefhebber, zuurdesem) in reepjes gesneden; gebakken in een hete koekepan in olijfolie tot ze aan beide zijden lekker krokant zijn.
Soldaatjes zijn heel lekker bij soep
of een salade
of bij ei-gerechtjes
Ingrediënten:
brood
boter
Bereidingswijze:
Snijdt een boterham in vieren.
Doe op allebei de kanten boter en bak het in de pan goud bruin
5 sneetjes bruin of wit casinobrood
1 citroen
50 g gepelde pistachenoten, grof gehakt
2 eetlepels sesamzaad
1 eetlepel grof zeezout
1 theelepel pittige paprikapoeder
1 theelepel gemalen komijn
versgemalen zwarte peper
2-3 tenen knoflook, gehalveerd
100 g verse roomkaas
Bereiding
Leuk om te presenteren op een feestje of bij de borrel.
Rooster de sneetjes brood in de broodrooster goudbruin. Boen de citroen schoon en rasp de gele schil eraf. Meng de pistachenootjes met sesamzaad, zeezout, citroenrasp, paprikapoeder, komijn en peper naar smaak.
Snijd de sneetjes brood elk in 3 brede repen en wrijf ze goed in met knoflook. Bestrijk de repen dun met verse roomkaas, leg ze op een bakplaat en bestrooi ze met het notenmengsel. Bak de soldaatjes in een voorverwarmde oven van 200 graden Celcius in 10-15 minuten knapperig bruin.
Bereidingstijd: ca. 10 minuten + 10-15 minuten in de oven.
Vorige week kwam het bericht in de krant dat de Nederlandse regering extra geld voor defensie beschikbaar stelde...
Deze week dus een blog met een militair tintje!
Er staan een paar militairen tegenover elkaar op te scheppen over hoe hoog hun IQ wel niet is. Dan komt er iemand naast staan, die al een tijdje heeft staan luisteren. Hij zegt: "Nee jongens, het meten van je slimheid aan de hand van het IQ is al lang verleden tijd. Ze hebben al lang een nieuwe eenheid gevonden: de 'tère.'" Al die militairen knikken zo'n beetje en zeggen allemaal zoiets van: "Ja,daar hebben we wel eens iets over gehoord." Dan zegt de man: "Ik zal een voorbeeld geven. Einstein bijvoorbeeld, was heel erg slim. Hij was dus een 'mega-tère'. Kijk ik, ik ben niet zo slim, ik ben een 'kilo-tère'. En ja, dan heb je ook nog militairen!"
Aan weerskanten van de Maas wordt er patrouille gelopen. Aan de ene kant loopt een Nederlandse soldaat, aan de andere kant een Belgische soldaat. Het is vroeg in de morgen en er staat nog wat mist op het water. De Nederlandse soldaat vraagt zich af bij welk onderdeel de Belgische soldaat zal zitten. Hij wil het met gebaren aan de Belg vragen. De Nederlander maakt een fladderend gebaar en roept: "Zit jebij de luchtmacht?" De Belg kijkt, maar geeft geen antwoord. De Nederlander maakt een zwemmend gebaar en roept: "Zit je bij de marine?" De Belg kijkt weer, maar geeft geen antwoord. De Nederlander denkt: "Hij zit dus niet bij de luchmacht en niet bij de marine. Dan zit hij zeker bij de landmacht. Misschien is ie wel bij de stoottroepen." De Nederlander maakt het gebaar met een vinger in een gat en roept: "Zit je bij de stoottroepen?" De Belg kijkt, maar zwijgt. "Misschien zit hij bij de verkenners." De Nederlander maakt een gebaar van een verrekijker en roept: "Zit je bij de verkenners? "Dan gooit de Belg zijn geweer op de grond en rent weg naar de kazerne. "Wat kom jij hier doen?" vraagt de commandant: "Jij moet patrouille lopen bij de Maas." "Ik ben gek, " zegt de Belg, "aan de overkant loopt een idiote Nederlanderdie zegt tegen mij: (vlieggebaar) als straks de mist gezakt is, (zwemgebaar) dan zwem ik naar de overkant, (vinger-in-gat-gebaar) en dan naai ik u (verrekijkergebaar) tot u zulke kleine ogen hebt."
Door het bos lopen twee commando's. Op een gegeven moment vinden ze drie mijnen en ze besluiten die mee te nemen naar de sergeant. Onderweg terug zegt de een tegen de ander: "Wat doen we nu als er eentje afgaat?" Antwoordt de ander: "Dan zeggen gewoon dat we er maar twee gevonden hebben!"
Loopt een man op straat, ziet hij opeens een kikker zitten. Zegt die kikker: "Als je me kust wordt ik een beeldschone vrouw en mag je een dag alles met me doen wat je wilt." De man pakt de kikker op, kijkt ernaar en stopt hem in zijn zak. Tijdje later zegt die kikker: "Ok, als je me kust, mag je een week alles doen met me wat je wilt." De man kijkt weer naar de kikker, zegt niets en stopt hem weer terug in zijn zak. Zo gaat dat een tijdje door, zelfs als de kikker beloofd altijd bij de man te blijven en dat hij alles mag doen, maar de man kijkt alleen maar en stopt de kikker steeds terug in zijn zak. Vraagt de kikker: "Ik snap het niet, je weet wat je kan krijgen, maar toch kus je me niet. Waarom niet?" Zegt de man: "Ik ben van beroep manager en aan een relatie of zelfs een vrouw heb ik niks, maar een pratende kikker vind ik wel leuk!"
Lopen 2 kikkers op de snelweg,
zegt de een tegen de ander "Pas op, daar komt een vracht-schlpppfssrp..."
Een breedbek-kikker loopt door de wei en komt een paard tegen. Pratend met zijn brede bek, vraagt de kikker aan het paard: 'Wat eet jij zo de hele dag?' 'Gras,' zegt het paard. 'O,' zegt de breedbek-kikker, 'da's interessant'. En hij loopt weer door. Komt 'ie een konijn tegen en vraagt: 'Wat eet jij zo de hele dag?' 'Klavertjes,' zegt het konijn. 'O,' zegt de breedbek-kikker, 'da's interessant'. En hij loopt weer door. Komt 'ie bij een ooievaar. 'Wat eet jij zo de hele dag?' vraagt de breedbek-kikker. 'Breedbek-kikkers,' zegt de ooievaar. Zegt de breedbek-kikker met een toegeknepen mondje: 'Nóóit van gehoord!'
Heb je er wel eens aan gedacht wat er gebeurt als je achterstevoren zou leven?
Lijkt me veel leuker!
Om te beginnen sta je op uit de dood, een spectaculair begin!! Als je uit de kist stapt word je verwelkomt door je familie en beste vrienden, die hoef je dus niet meer uit te zoeken.... en velen van hen hebben een bloemetje meegenomen. Dan mag je een jaar of 20 lekker doen waar je zin in hebt, kaarten, af en toe een uitstapje voor de halve prijs, iedere dag een paar borrels en elke maand kassa.. pensioen!
Naarmate de jaren voorbijgaan, krijg je ook steeds meer zin om te werken, je voelt je ook steeds
beter, je kan zoveel roken als je wil, want je longen worden steeds schoner, je kan drinken wat je wil, de katers worden steeds kleiner. Je raakt je buik kwijt zonder dat je er iets voor hoeft te doen.
In het begin heb je maar 1 keer seks per jaar, maar op t laatst 10 keer per week.
Op een gegeven moment moet je naar school maar je weet alles al, dus je doet geen flikker.
En de laatste jaren van je leven kan je lekker in de zandbak spelen, zeuren en vervelend zijn, en je kan snoepen wat je maar wil want al je tanden ben je toch alweer kwijt.
Dan nog een paar maanden aan een vrouwenborst sabbelen, nog 9 maanden in de warme moederbuik, en daarna verdwijn je in één alles verzwelgend, gelukzalig orgasme! Veel beter toch?
Welkom op mijn blog. Deze blog start heel traag op. Dit komt door het vele bewegende beeldmatriaal dat er in de loop der jaren op verzameld is.
Voor hen die het geduld hebben om te wachten veel blogplezier op deze blog. En voor hen die niet willen wachten tot de blog zich geladen heeft: Bedankt voor je kortstondige bezoekje!