This blog may not be used by others than myself. So if you try to put in some advertisement for goods, pills of other stuff on this blog, by using the reactingbutton or otherwise, your writings will be rejected and removed by the bloghost.
Beoordeel dit blog
22-01-2012
thema : kaarten
Vandaag gaan we kaarten....
...want kaarten en de bijbel gaan hand in hand...
(u kunt kiezen tussen de gezongen of de gesproken versie)
The Soldier's Bible
En hier de gezongen vertaling in het nederlands: Gerard de Vries - Het Spel Kaarten.
Ook is kaarten en mainier om elkaar eens wat vaker te zien. Men kan bijvoorbeeld afspreken om eens in de week met elkaar een kaartje te leggen. ...altijd beter dan elkaar bijn de dokter tegen te komen...
Kees verzucht tijdens het kaarten tegen zijn vrienden, hij zegt Waarom krijg ik nou nooit eens vier tienen!?.
Hans zegt Dat komt maar zelden voor, als jij vier tienen hebt.. mag jij een avond op stap met mijn vrouw!.Een week later zijn ze weer aan het kaarten en vraagt Kees Zeg Hans, die vrouw waar je gisteren mee stond te praten? Dat mens met die wrat op haar kin en dat gekke oog. Hans meteen Dat is mijn vrouw.. Kees Hmm.. dan pas ik maar..
Een eekhoorn, een haas en een schildpad zitten met z'n drieen in een cafe. Ze vervelen zich te pletter. Uiteindelijk zegt de schildpad:,, Zal ik mijn kaarten thuis gaan halen?'' De eekhoorn en de haas vinden het best, dan hebben ze in elk geval wat te doen. De schildpad gaat op weg. Maar tegen sluitingstijd is de schildpad nog niet terug! De eekhoorn vraagt aan de haas:,,Zullen we maar wat gaan drinken?'' Horen ze een boze stem bij de deur:,,Als jullie dat doen ga ik mijn kaarten NIET
Staat een bord buiten een kroeg met daarop Inschrijven voor klaverjassen vanaf 20.00 uur. Komt zon klein mannetje binnen, regenjassie aan, kraag omhoog. Kijkt constant om zich heen en doet heel nerveus. Als hij aan de beurt is, zegt hij: Ik wil me inschrijven, maar dan wel anoniem. Dat kan niet, zegt de man achter de tafel, we moeten weten hoe u heet en waar u woont. Mannetje fluistert: Ik zeg het, als u belooft niet te gaan lachen. Mijn naam is Neuken en ik woon op de Asterstraat 68. Hij wordt ingeschreven en de volgende is aan de beurt. Jansen is de naam en ik woon op de Asterstraat 72. Das ook toevallig! Zegt de man achter de inschrijftafel Ken je Neuken ook, zeker? Ja, en veeeeel beter dan klaverjassen!
Welkom op mijn blog. Deze blog start heel traag op. Dit komt door het vele bewegende beeldmatriaal dat er in de loop der jaren op verzameld is.
Voor hen die het geduld hebben om te wachten veel blogplezier op deze blog. En voor hen die niet willen wachten tot de blog zich geladen heeft: Bedankt voor je kortstondige bezoekje!