Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek
03-02-2013
Terug van weggeweest
Na een onderbreking van drie weken dan toch terug de MTB van stal gehaald, ondanks de wisselvallige weersomstandigheden. De opkomst is dan ook bijzonder mager: slechts Christophe en uw dienaar vertegenwoordigen de blauw - wit - gele kleuren. We worden vergezeld door vijf bekende gastrijders.
Algauw beseft uw dienaar dat het wijs is om de beter getrainden te laten rijden. Dus rijdt hij het parcours op zijn eigen tempo en wuift hij even als hij de reisgenoten hem passeren.
Het weer kent geen genade: regen, hagel, sneeuw en wind zijn in het begin ons deel. Het verwijt van enkele ploegmaats om een Mietje te zijn heeft diepe sporen nagelaten, en dus zet uw dienaar dapper en onversaagd door. Later klaart het op, maar echt aangenaam wordt het nooit.
Met de wind op kop tijdens de terugweg probeert uw dienaar de hartslag onder controle te houden (zo staat het immers in de vaklectuur).
In Den As vallen de duiven de één na de ander. En het zijn niet alleen de reisduiven die binnenvliegen: ook Geert en Richard zorgen dat Linda en Dreten hun recette kunnen maken. Na een warme choco en enkele (uit discretie wordt hier geen getal op gekleefd) Keyte(s) keert uw dienaar huiswaarts om van uit zijn zetel en met een brede glimlach Koning Sven te zien zegevieren.