Wielertoeristenclub PLACORA
Tofste clubtje van 't land
Inhoud blog
  • Vispaleis Bredene
  • Tot aan de schreve (en er niet over).
  • Met zes op het groot mes
  • Umbraco nr.10 en andere hindernissen
  • Zwoel Stuivekenskerke
    Zoeken in blog

    {TITEL_VRIJE_ZONE}
    Laatste commentaren
  • Play to win Emirates Draw Online - Win Millions For A Better Tomorrow (emirates draw)
        op -overlijden van de moeder van Chris Coppin
  • Play to win Emirates Draw Online - Win Millions For A Better Tomorrow (emirates draw)
        op -overlijden van de moeder van Chris Coppin
  • High-Performance Industrial Machines for Precision Metalworking (ESSELL Engineering Solution Company)
        op -overlijden van de moeder van Chris Coppin
  • vibracion de motor (Donaldcoums)
        op -overlijden van de moeder van Chris Coppin
  • 24/7 Emergency Ambulance Services in Delhi – Yadav Ambulance (+91-9899519540) (yadavambulanceservices)
        op -overlijden van de moeder van Chris Coppin
  • Gastenboek
  • Prettige zomerse zonnige dag
  • Brother printer tech support
  • Een fijne koude weekend toegewenst
  • Zaterdagritje
  • Heb een aangename tweede Pinksterdag

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek

    08-05-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Ardennen
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Eerste beelden uit de Ardennen

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    08-05-2015, 10:32 geschreven door Surre  
    Reacties (0)
    07-05-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Laatste instructies dardennen
    Hank komt tegen 9u naar Remi , waarna Danny thuis wordt opgepikt. Ik ga Pascal oppikken om 9u bij hem thuis. We vertrekken om 9u30 aan 't vliegpleintje.
    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    07-05-2015, 10:00 geschreven door renaud  
    Reacties (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.18 -63
    4 dapperen, volgens anderen gekken , aan de start Het werd een memorabel ritje, beide handjes stevig in de beugels. Weinig mogelijkheid tot sightseeing vermits het achterwiel van de voorligger meestal het volledige gezichtsveld beheerste. Er werd goed rondgedraaid waarbij Hank en vooral Peter het leeuwendeel van het werk voor hun rekening namen. Het werd bijwijlen echt beukwerk tegen een 7 bft . De snelheid zakte op bepaalde momenten tot onder de 20 ! Even opschudding voorbij Stuivekenskerke toen onze vrienden van Douchy, breed over de baan uitgewaaierd, totaal geen oog bleken te hebben voor 4 Placora's, en een botsing ternauwernood kon vermeden worden. De terugweg was grotendeels met de wind in 't voordeel en de gashendel mocht eens volledig open. Peter zette zich op kop aan een slordige 56 km/u maar werd vlotjes geremonteerd door Hank die 63 ! klokte . Op verzoek van Peter werd aan de kromme elleboog richting de schorre gevolgd , op prospectie naar een geschikt nieuw sprintparcours. De staat van het eerste stuk wegdek voorspelt echter weinig goeds. In het lokaal mochten we nog Noël en Danny verwelkomen. Groetjes van de 4 musketiers Peter,Hank, Wim en Renaud
    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    07-05-2015, 09:51 geschreven door renaud  
    Reacties (0)
    06-05-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Weersverwachting
    Klik op de afbeelding om de link te volgen De neerslagkaart voor de komende dagen ....

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    06-05-2015, 09:37 geschreven door Surre  
    Reacties (1)
    05-05-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Tussenstand
    In bijlage de tussenstand na maart-april. Deze leert ons dat Hank met 18 ritten en reeds 1143km op de teller al een ruime bonus heeft op Renaud en Geert 'Pirelli', de rest volgt op enige lichtjaren...

    Bijlagen:
    Placora tussenstand.xlsx (19 KB)   


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    05-05-2015, 21:35 geschreven door noel  
    Reacties (1)
    03-05-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.-uitstap La Roche en Ardenne

    Bericht aan de deelnemers aan het Ardennenoffensief:

    -de afrekening: 396 euro + 70 euro eindschoonmaak = 466 euro : 6 deelnemers = 77,67 euro - 25 euro voorschot = 52,66 euro nog te betalen per persoon. Er kunnen tot op de dag van vertrek nog steeds 2 personen extra mee.

    -bedrag te storten op rekening van Placora BE81 7340 3994 6124  uiterlijk tegen vrijdag 8 mei (dag van vertrek)

    -elektriciteit en verwarming wordt bij vertrek in rekening gebracht.

    -een borg van 125 euro dient te worden betaald (wordt betaald via Placora-rekening)

    -inchecken: vrijdag 8 mei tussen 15 en 22u.

    -uitchecken: maandag tussen 8 en 10u.

    -vervoer: ikzelf heb een fietsrek waarop 4 fietsen kunnen geplaatst worden (met een beetje moeite) en heb ook 4 zitplaatsen in de auto.

    Verdere afspraken (uur van vertrek en vervoer) worden gemaakt woensdag as.


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    03-05-2015, 13:58 geschreven door remik  
    Reacties (3)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Keuneleute
    Zoals afgesproken staat de Keuneleute op het programma. Zeventien Placora's op de afspraak om er een aangename tocht van te maken.

    De wind staat redelijk goed, en niet te strak. De temperatuur laat het enigszins afweten, maar al bij al is het best te doen.

    Onder aanvoeren van Postman Dan rijden we via Leffinge en Schore richting Diksmuide. Aan de IJzertoren slaan we linksaf om over Esen naar Klerken en Houthulst, richting heuveltjes te rijden. Peter bepaalt op voortreffelijke wijze het tempo, zodat niemand in de problemen komt. Dit wil niet zeggen dat we het rustig aan doen, want op het einde van de tocht noteren we een gemiddelde van 29.

    Eens de heuveltjes bereikt mogen de 'grote kanonnen' even hun conditie testen. Volgende week trekt een delegatie immers richting Ardennen. We kunnen gerust zijn, het zal er wel loslopen.

    In Westrozebeke aangekomen wordt het vertrouwde terras opgezocht. De eerste consumptie is op het conto van Pilot Pascal, omwille van een jaartje ouder. Een zwangere waardin voorziet ons van Omer, Blonde Tongerlo, Primus en cola. JP Bakker doet met dat laatste wat ieder zinnig mens er mee zou doen: hij gooit het op de straatstenen.

    De terugweg lijkt wel voortdurend bergaf te gaan.  Even voorbij Aartrijke beginnen de Tongerlo en de Omer hun werk te doen. Eerst moet Paul een pisstop inlassen, even later is het de beurt aan Henk, Rich en uw dienaar. Wat volgt is een dolle achtervolging om de groep opnieuw in te halen. Al een geluk dat Geert G. even de taak van wegkapitein heeft overgenomen en de remmen laat dichtknijpen.

    We vatten dus in gesloten groep de laatste kilometers aan, maar kunnen het niet nalaten er een ultiem spurtje uit te persen. De lezer zal niet verbaasd zijn te lezen dat Leo alweer een hoofdrol speelt. Hij probeert de bende met een verrassingsaanval te verschalken en slaagt daar bijna in. Enkel Johan kan hem nog in extremis remonteren.

    Na 95 toffe kilometers, alle lof aan Postman Dan in zijn functie van betrouwbare GPS,  bereiken we moe maar voldaan het lokaal. Vanessa staat paraat met drank en spijs; uw dienaar heeft maar tijd voor één pint en verdwijnt ei zo na met de pot. Gelukkig wordt hij door de ploegmakkers teruggefloten met de opmerking dat alle politiekers uit hetzelfde hout gesneden zijn!

    Nog dit: er staan enkele actiefotot's op de FB-pagina. Check https://www.facebook.com/pages/WTC-Placora/478362632222340

    Op 16 mei is er de traditionele Belcantour in Westouter en omgeving. Naast St. Bernardus van 't vat staan ook de Kemmel, de Cats en de Mont Cassel op het programma. Wil iedereen die van plan is mee te gaan HIER reageren zodat de nodige logistieke maatregelen kunnen getroffen worden. Waarvoor dank.

    Volgende afspraak woensdag om 18u00 voor de traditionele rit.


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    03-05-2015, 10:14 geschreven door Surre  
    Reacties (2)
    01-05-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Sta op!
    Sta op, verworpenen der aarde! En dat deden ook 7 Placora's om tijdig op de afspraak te zijn om 9u30. De 'helden' (sommigen hebben over 'gekken') van vorige woensdag geven, met uitzondering van Hank, massaal verstek. Zo weten we onmiddellijk waar de linker zijde van onze club zich bevindt!

    We nemen de windrichting in overweging en besluiten om de oude Sarah-route te rijden. Graag vermelden we nog de aanwezigheid van DB, die als voorbeeldige gastrijder fungeert en Leo  gedurende de ganse rit geregeld te woord staat.

    Ondanks de stevige noordooster wordt er een strak tempo aangehouden. We draaien netjes rond zodat niemand in de problemen raakt. Aan Varsenaere maken we nog een lusje, kwestie om toch voldoende kilometers te malen. Graag vermelden we ook de vaststelling 'da je in 't begin gin goeste et, mo e ki da je d' er op zit je toch content ziet'. Een uitspraak die in verschillende omstandigheden kan aangewend worden
      Very Happy

    De terugweg loopt langs het kanaal en met de wind in de rug gaat de snelheidsmeter niet onder de 36.

    In de Schorre wordt nog eens een ouderwetse spurt gereden. Uw dienaar trekt de bende op gang en stelt tot zijn genoegen vast dat Leo Cavendish de rest lik op stuk geeft.

    In het lokaal worden we door Vanessa warm ontvangen. Hank krijgt zelfs een hete choco. Wanneer we aanstalten maken om het pand te verlaten komt Remi nog binnen gewaaid. De titelstrijd van de Club zorgt voor heel wat fysieke ongemakken.


    Voor morgen wordt een zuitdooster voorspeld, ideaal om de Keuneleute af te haspelen ter voorbereiding van de Belcantour. Afspraak om 13u30! Postman Dan zal de GPS van dienst zijn.

    Langs deze weg willen we ook nog ons medeleven betuigen aan Geert G. met het overlijden van zijn moeder. En felicitaties aan Steve Stamper met zijn 25ste huwelijksverjaardag. That's life...



    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    01-05-2015, 18:01 geschreven door Surre  
    Reacties (0)
    30-04-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.woensdagrit
    10, volgens minder betrouwbare bronnen 11 man op de afspraak voor onze wekelijkse woensdagrit
    een stevige zuidwester van zo'n 5 à 6 Bft en enkele voorspelde buien hadden duidelijk het kaf van
    het koren gescheiden zodat enkel de échte mannen de placora kleuren kwamen verdedigen
    de opmerking van fluiteman rich indachtig werd voorbeeldig gewacht aan het vervelend stoplicht op
    de torhoutsesteenweg en vanaf de kromme elleboog kon het beukwerk tegen de wind beginnen
    er werd voorbeeldig rondgedraaid en (voorlopig) kwam niemand echt in de problemen
    ons tempo lag bijzonder hoog want de douchys werden pas ver voorbij stuivekenskerke gekruist
    ondertussen kwam wat malse regen uit de lucht gevallen en kregen pascal m ( volop in conditieopbouw)
    en yves ( 10 dagen ver in zijn crashdieet) het wat moeilijk
    eerstgenoemde besloot "een hoekje af te steken", laatstgenoemde besloot, alvorens het "droogdoc" binnen te gaan,
    nog eens alles uit de ondertussen zo goed als lege kast te halen om aan te klampen
    de traditionele versnelling tot aan leffinge was er echter ook voor hem teveel aan maar
    onder luide aanmoediging werd hij door de volledige bende opgewacht zodat we samen
    de finale konden aanvatten
    het natte wegdek stond een echte sprint in de weg zodat hank verplicht werd zijn
    opgestapelde energie te ventileren in het lokaal hetgeen hij dan ook met brio deed
    de stuutjes waren echt voortreffelijk en de waard kwam ons persoonlijk toelichten omtrent zijn plannen
    om de placoras eindelijk de woensdagse, zaterdagse én zondagse service te geven die ze echt verdienen,
    door middel van het nemen van 6 maanden verlof zonder wedde bij de brandweer
    voorwaar een schitterend gebaar naar onze groep toe ! bedankt samir !
    volgende afspraken : VRIJDAG  9U30   en  ZATERDAG 13U30


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    30-04-2015, 10:03 geschreven door renaud  
    Reacties (1)
    26-04-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.davitamon
    uiteindelijk 8 placora's op de afspraak in nazareth
    wim en pascal zorgden voor het vervoer van de fietsen , de rest voor de ambiance
    hank, onze absolute topper van de woensdagritten , begon wat afwachtend maar ontbolsterde, naarmate de rit vorderde 
    tot een begenadigd klassieke renner 
    thibault en wim konden , beiden met kettingpech, hun absolute krachten niet volledig demonstreren
    paul , peter en johan waren de protagonisten van de dag , met tot diep in de finale tempoversnellingen en lange individuele
    inspanningen
    doc was er tijdens de 2de bevoorrading (km 41) stilletjes alleen van onder gemuisd om in alle discretie op zijn eentje de gevreesde 
    kanarieberg  (km 42) te bestormen , een kilometertje in lengte , met stijging tot 17%
    we lieten hem begaan omdat we wisten dat dit slechts een molshoop was in vergelijking met de hotondberg (km 52), 2km lang met
    19% op het menu !
    het duurde echter tot in kerkhove ( km 75) in de draai over de brug naar de schelde dat we de stiekemerd zagen rijden , lekker
    veilig genesteld in de buik van een redelijk omvangrijk peloton
    dit leek ons eerder een slakkengang dan een tempo ,placora waardig en we gaven er een snok aan
    geen van de gastrijders die kon volgen en ook doc besloot wijselijk zijn eigen tempo te blijven rijden
    de 10 volgende km tot aan de 3de en laatste bevoorrading (km 85) werd aan een hels tempo afgewerkt , peter en vooral paul
    ontbonden nu al hun duivels , enkel een gesloten overweg zorgde er nog voor dat enkele gelosten er nog konden bijkomen
    de laatste 15 km tot aan de finish werd aangekondigd als een cooling down tot aan nazareth en dus ook in die hoedanigheid 
    afgewerkt
    conclusie : een top-evenement, super-professioneel georganiseerd en last but not least  : een droomparcours natuurlijk
    volgende keer zijn we weer present !








    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    26-04-2015, 21:21 geschreven door renaud  
    Reacties (2)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Op twee fronten
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Het is in verspreide slagorde dat de Placora's de weg optrekken. De ene helft trekt naar de stal van Coucke om vanuit Nazareth de Davitamon Classic te rijden, de andere kiest voor het lokaal parcours, maar dan ook een klassieker, met name de Picon.

    De Davitamons zijn al van 's ochtends vertrokken, en op geregelde tijdstippen krijgt uw dienaar via What's App een stand van zaken doorgeseind. Heel wat fotomateriaal ook, dat later in dit verhaal nog een rol zal spelen. Toch hier al de bedenking dat de posts van 'Stamper' niet altijd een rechtstreeks verband met de sportieve prestatie hebben.

    De Picon-tour wordt gekenmerkt door een forse zuidwester. Het plan om 'binnendoor' te rijden kan niet doorgaan omwille van de wegenwerken in Nieuwpoort. Dus gaat het via Wilskerke, Mannekensvere over Booitshoeke naar Veurne, Adinkerke en uiteindelijk de Peroquet.

    Even voorbij Mannekensvere krijgen we versterking van een gastrijder van wielerclub Versluys. Het dient gezegd, de kerel weet wat het is om in groep te rijden. Hij draait voorbeeldig mee rond, wijst gevaarlijke plekken aan en kan als een voorbeeld voor allen dienen.

    De vervanger van Le Palais du Picon blijkt evenzeer een oord van rare vogels te zijn. De picon is van wisselende kwaliteit. De eerste kan er best mee door, de tweede heeft een vreemde, nogal citroen-siroopachtige, bijsmaak. Hoe dan ook, we ledigen ons glas.

    De terugweg gaat over Veurne om dan het kanaal richting Nieuwpoort te volgen en zo huiswaarts. De wind zit nu in de rug waardoor de kilometerteller niet meer onder de 35 gaat.

    In het lokaal vinden we de Davitamonners terug. Er ontspint zich een onderlinge discussie over wie nu de man is met wie Dr. Cancellara op de foto staat. Zowel Tom Boonen, Guillaume Van Kerisbulck, Pieter Serry als Yves Lampaert passeren de reveu. We voegen de foto hier bij, zodat de lezer zelf een oordeel kan vellen. Over Brunhilde is er minder onzekerheid.

    Hoe dan ook, het was alweer een topdag. Volgende week zal druk zijn met ritten op woensdagavond, vrijdagochtend (1 mei), zaterdagnamiddag en zondagochtend. Smeer de kuiten maar in!


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    26-04-2015, 10:44 geschreven door Surre  
    Reacties (0)
    23-04-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.winderige woensdag
    Zeventien Placora's staan om 18u00 klaar om met een strakke noordooster in de rug de woensdagrit aan te vatten. Altijd gevaarlijk situatie, omdat er groot wordt getrapt en zich dat dan wreekt.

    Tot aan het Spaarbekken geen probleem, met de snelheidsmeter die om en rond de 40 draait. Maar met de wind van op de zij is het andere koek. De koptrekkers draaien vlot rond, maar achteraan wordt het, om het met Tim Lampaert te zeggen 'skarten' om er bij te blijven.

    Langs de IJzer wordt het tempo enigszins gedrukt en probeert Rich de troepen bij elkaar te houden.

    In Stuivekenskerke is het bijna bingo wanneer in de bocht een auto maar nipt kan ontweken worden. Nogmaals een oproep om in de bebouwde kom rustiger en veiliger te rijden!

    We hebben nu de wind op kop, dus gaat het een stuk trager. Uw dienaar moet dan even tussenkomen wanneer de snelheid wordt opgedreven en  het peloton dreigt te scheuren.

    Uiteindelijk bereiken we zwoegend het lokaal en kan de rehydratatie beginnen. De afspraken voor de Davitamon Classic worden gemaakt en kunt u hieronder lezen. Hopelijk valt het weer mee. Voor de thuisblijvers is er de normale afspraak om 13u30.

    En wanneer wij besluiten om huiswaarts te keren komt Christ binnen. Uw dienaar houdt voet bij stuk en verlaat het pand; andere bestuursleden zijn flexibeler in hun opvatting...


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    23-04-2015, 10:47 geschreven door Surre  
    Reacties (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.DAVITAMON BIS
    er wordt zaterdag verzameld om 08u45 aan t vliegpleintje
    wim zorgt voor vervoer van alle fietsen en kan max 2 personen meenemen
    paul kan sowieso 3 personen meenemen
    pascal en ondergetekende gaan rechtstreeks , vermits wij eerst nog via gent moeten passeren om thibault op te pikken
    voor de 100 km - rijders (waarschijnlijk iedereen uitgenomen paul) stellen we voor om samen te vertrekken in
    Nazareth om 10u15
    voor parking : zie site davitamon classic : mensen die carpoolen met minimum 3 personen krijgen drankjetons !

    check ook de weerberichten :  indien te veel regen wordt voorspeld kan er nog altijd ff gegeven worden
    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    23-04-2015, 09:46 geschreven door renaud  
    Reacties (0)
    21-04-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.DAVITAMON
    Paul , die momenteel op " zakenreis " is, laat weten dat hij de 140 km doet en derhalve tegen 10u moet inschrijven in
    Nazareth.
    Hij zou dan ook uiterlijk tegen 9u aan het lokaal moeten vertrekken en kan 2 personen meenemen.
    Misschien kunnen we woensdagavond bespreken of we het algemeen vertrekuur eventueel dan niet naar 9u verplaatsen, ook
    voor degenen die de 100 km doen.
    De weersvoorspellingen zijn iets minder gunstig maar zouden al bij al nog meevallen.



    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    21-04-2015, 14:41 geschreven door renaud  
    Reacties (0)
    19-04-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Een dubbele reportage
    Tijdsgebrek, het is immers vakantie voor uw dienaar, is de oorzaak van het ontbreken van het woensdagverslag. Het relaas kan evenwel in enkele woorden verteld worden: 21 (!) starters, waaronder gastrijdster Jolien, legden aan een strak, doch door iedereen vol te houden tempo het bekende parcours af. We haalden een gemiddelde van 32.5 zonder noemenswaardige incidenten.

    In het lokaal kwamen we stoelen tekort. Iedereen wilde immers nog genieten van de zomerse temperaturen, zodat het vechten werd voor een plaatsje op het terras.

    De avond eindigde met een interessant politiek debat, waarin Dr. Cancellare en Geert G. de protagonisten waren. En zoals het veelal het geval is, hadden beide partijen gelijk!

    Zaterdag dan. Weg zomer. In de plaats een strakke noordooster en temperaturen rond de 13°. Na kort overleg gaat het richting Lissewege, via Brugge en de Blinker en de Stinker. We starten met z'n zestienen, maar in Brugge maken Wim en Peter rechtsomkeer omwille van professionele verplichtingen.

    Rich, voorzien van blinkende politiefluit, leidt ons naar het zonneterras van Abdij Ter Doest. Het is er heerlijk toeven, uit de wind en in de zon. Iedereen smaakt de Blonde Ter Doest (8°), en één is geen, dus wordt er nog één gedronken. Een van de gevolgen is dat uw dienaar zijn zonnebril denkt kwijt te zijn, tot wordt vastgesteld dat hij aan zijn trui hangt ...

    Op de terugweg hebben we nu de wind mee, hoewel Aolus langs het kanaal ons bij momenten vanop de zij aanvalt. Onder leiding van Johan en Henk wordt flink doorgereden en gaat de snelheidsmeter nooit onder de 35.

    In het lokaal aangekomen hebben we 95 km afgelegd en wacht ons een aangename verrassing: Renaud VDW is jarig en trakteert de bende voor zijn 61 kaarsjes. Happy B Renaud, en mogen we er nog veel mogen mogen.

    Tot besluit nog een dienstmededeling: volgende zaterdag trekt een delegatie naar Nazareth om er de Davitamon Classic te rijden. Vertrek met de wagen om 9u30 aan het lokaal. De départ in Nazareth is aan de stal van Coucke. Het parcours is terug te vinden op de site van de organisatie. Wie mee wil, reageert hieronder op dit bericht.


    Woensdag is uw dienaar er niet.

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    19-04-2015, 08:59 geschreven door Surre  
    Reacties (6)
    15-04-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Picon-alternatief
    Onder een stralende voorjaarszon hebben vijf Placora's zich 'opgeofferd' om een Picon-alternatief te zoeken voor het ter ziele gegane Palais-du-Picon... en met succes! Op het ruime terras van estaminet 'Au Perroquet' serveert de waardin je het edele vocht voor 3.20€. Een gewone pint kost er 1.80€, het gekwetter van het gepluimd kieken op een stuk dat in de gelagzaal van geen ophouden weet, moet je er maar bijnemen. Om héél zeker te zijn dan de consumptie geen negatieve neveneffecten op de terugweg zou veroorzaken hebben we er meteen drie naar binnen gekapt! A la prochaine...!

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    15-04-2015, 10:58 geschreven door noel  
    Reacties (1)
    12-04-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.zaterdag 11 april 2015

    Een regenbui om 13u, vlak voor de start strooide bij vele Placora's roet in het eten.

    Met als gevolg slechts 6 Flandriens en 1 gastrijder ( Erwin ) aan de start.

    We waren amper Leffinge voorbij of de buienradar hield woord. Het begon te regenen en het is

    niet meer gestopt tot op de terugweg. De afwezigen hadden zowaar geen ongelijk deze keer.

    Even voor Schore gaf Pascal M er de brui aan en maakte rechtsomkeer.

    Dan maar met 6 via  Booitshoeke naar Veurne, beukend tegen de wind.

    Er werd goed rondgedraaid, al moet uw dienaar van dienst toegeven dat hij al blij was om in het spoor

    van die Placora-kleppers te blijven. Aan de brug van Wulpen vond Henk dat we te vroeg zouden thuis zijn

    en dan hebben we er maar een lus tot Adinkerke aan toegevoegd. Met een extra vlaag regen en wind er boven op!

    Aangezien 't Vliegpleintje dicht was zijn we maar naar "den as" afgezakt. Daar werden we, zoals gewoonlijk goed

    voorzien van spijs en drank. Richard en Remi kwamen informeren naar ons ritverslag en ook de "Roubaix-gangers"

    kwamen toe met hun avonturen.

    Volgende afspraak woensdag om 18u!  


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 1/5 - (1 Stemmen)
    12-04-2015, 11:47 geschreven door Danny  
    Reacties (3)
    09-04-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Spring is in the air!
    De lentezon doet de Placora's naar buiten komen: met 22 (!) staan we aan de start van de traditionele woensdagrit. Een bonte bende, voorwaar: lange broeken, halflange broeken, beenstukken, korte broeken, lange mouwen, mouwstukken, korte mouwen, kortom de volledige garderobe wordt geshowd.

    Opmerkelijk is ook dat er enkelen kiezen voor de MTB, dit ter voorbereiding van Roubaix volgende zaterdag.

    Met de wind in het voordeel gaat het gezwind richting Stuivekenskerke. Vooraan doen de locomotieven hun werk en achteraan worden zij die nog in 'rodage' zijn netjes uit de wind gezet.

    Er doen zich geen meldenswaardige incidenten voor. Na de spurt op de brug valt het even stil en verdwijnt het tempo de groep. Niettemin halen we aan het lokaal nog een gemiddelde van ruim 32. Netjes gefietst en iedereen content!

    In het lokaal is het zoeken naar een plaatsje. Ook de PDF is er om ons zijn analyse van de jongste prestatie van Club ten beste te geven. Dient het gezegd dat Remi het er niet mee eens is...?

    Volgende zaterdag gaat het richting Lo en zullen we voor het eerst dit jaar een 'terrassenstop' inlassen.  De rit eindigt aan Den As, want Het Vliegpleintje is voor enkele dagen gesloten.

    We wensen onze kasseienfretters zaterdag veel goede moed en niet al te veel bandbreuken of andere pech. Bonne chance et bonne route!


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    09-04-2015, 12:15 geschreven door Surre  
    Reacties (0)
    06-04-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Bimbam de klokken
    Dertien starters om de Ronde te verteren.

    Onder leiding van Postman Dan rijden we richting Koekelare. We laten de Poggio rechts liggen, om zo de Keiberg voor de wielen geschoven te krijgen. We hebben de smaak te pakken en besluiten er mini Ronde van Vlaanderen van te maken door ook nog Aartrijkeberg te beklimmen.

    Iedereen kan vlot mee. Ook Christ is van de partij en kan probleemloos het tempo volgen.

    Via de Zeeweg en Zandvoorde rijden we terug naar het lokaal waar de PDF ons opwacht. In tegenstelling tot vorige zaterdag is het nu geen terrasweer en nestelen we ons gezellig aan de toog.

    Samir zorgt voor lekkere warme aperitiefhapjes die er vlot ingaan.

    Wanneer uw dienaar het pand verlaat zijn er nog enkelen die besluiten om 'een voorlaatsten' te drinken. De lezer kan zelf de namen invullen.

    Afspraak woensdag om 18u00. Volgende zaterdag vertrek op het gebruikelijke uur. Het zal hoe dan ook een kleine opkomst zijn, aangezien er een aantal Placora's richting Roubaix trekken. Bonne chance et soyez prudent!


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    06-04-2015, 13:35 geschreven door Surre  
    Reacties (0)
    05-04-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Pre Ronde van Vlaanderen
    Ruime opkomst, ondanks de frisse noordooster; we zitten tenslotte in de Settemana Santa. Iedere fietsliefhebber die zich respecteert trotseert dus de elementen. Omdat KV'tje al om 6u speelt, wordt er voor een verkorte rit gekozen.

    We vertrekken door de Schorre om via het kanaal richting Brugge te trekken. Aan Nieuweghe gaan we de brug over om dan via de landweggetjes naar Meetkerke te rijden. Dan slaan we af en rijden terug naar de kust via Zuienkerke.

    Het tempo ligt binnen ieders hand- en adembereik. Wegkapitein Rich moet maar één keer de troepen ter orde fluiten.

    Aan Lithobeton gekomen kiest een zevental om er toch nog enkele kilometers bij te nemen. Er is dus een splitsing waarbij de officiële afgelegde afstand op 65 km wordt vastgelegd. Met de wind op de kop in de laatste kilometers een wijze beslissing.

    In het lokaal kunnen we ons in het zonnetje op het terras installeren. Uw dienaar verlaat het pand al na enkele pintjes; er zijn er anderen die play off 2 aan zich laten voorbij gaan en besluiten van het goede leven te genieten. In retrospect misschien wel terecht.

    Op het moment van schrijven staan Christ en Christophe de Ronde aan te moedigen in Loppem. Morgen is het Paasmaandag en spreken we af om 9u30.


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    05-04-2015, 10:22 geschreven door Surre  
    Reacties (0)
    Archief per maand
  • 07-2021
  • 06-2021
  • 05-2021
  • 04-2021
  • 03-2021
  • 02-2021
  • 12-2020
  • 11-2020
  • 10-2020
  • 09-2020
  • 08-2020
  • 07-2020
  • 06-2020
  • 05-2020
  • 04-2020
  • 03-2020
  • 02-2020
  • 01-2020
  • 12-2019
  • 11-2019
  • 10-2019
  • 09-2019
  • 08-2019
  • 07-2019
  • 06-2019
  • 05-2019
  • 04-2019
  • 03-2019
  • 02-2019
  • 01-2019
  • 12-2018
  • 11-2018
  • 10-2018
  • 09-2018
  • 08-2018
  • 07-2018
  • 06-2018
  • 05-2018
  • 04-2018
  • 03-2018
  • 02-2018
  • 01-2018
  • 12-2017
  • 11-2017
  • 10-2017
  • 09-2017
  • 08-2017
  • 07-2017
  • 06-2017
  • 05-2017
  • 04-2017
  • 03-2017
  • 02-2017
  • 01-2017
  • 12-2016
  • 11-2016
  • 10-2016
  • 09-2016
  • 08-2016
  • 07-2016
  • 06-2016
  • 05-2016
  • 04-2016
  • 03-2016
  • 02-2016
  • 01-2016
  • 11-2015
  • 10-2015
  • 09-2015
  • 08-2015
  • 07-2015
  • 06-2015
  • 05-2015
  • 04-2015
  • 03-2015
  • 02-2015
  • 01-2015
  • 12-2014
  • 11-2014
  • 10-2014
  • 09-2014
  • 08-2014
  • 07-2014
  • 06-2014
  • 05-2014
  • 04-2014
  • 03-2014
  • 02-2014
  • 01-2014
  • 12-2013
  • 11-2013
  • 10-2013
  • 09-2013
  • 08-2013
  • 07-2013
  • 06-2013
  • 05-2013
  • 04-2013
  • 03-2013
  • 02-2013
  • 01-2013
  • 12-2012
  • 11-2012
  • 10-2012
  • 09-2012
  • 08-2012
  • 07-2012
  • 06-2012
  • 05-2012
  • 04-2012
  • 03-2012
  • 02-2012
  • 01-2012
  • 12-2011
  • 11-2011
  • 10-2011
  • 09-2011
  • 08-2011
  • 07-2011
  • 06-2011
  • 05-2011
  • 04-2011
  • 03-2011
  • 02-2011
  • 01-2011
  • 12-2010
  • 11-2010
  • 10-2010
  • 09-2010
  • 08-2010
  • 07-2010
  • 06-2010
  • 05-2010
  • 04-2010
  • 03-2010
  • 02-2010
  • 01-2010
  • 12-2009
  • 11-2009
  • 10-2009
  • 09-2009
  • 08-2009
  • 07-2009
  • 06-2009
  • 05-2009
  • 04-2009
  • 03-2009
  • 02-2009
  • 01-2009
  • 12-2008
  • 11-2008
  • 10-2008
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.

    Blog als favoriet !
    Mijn favorieten
  • bloggen.be
  • Cycling News
  • Mountainbikekalender 2008
  • Willekeurig Bloggen.be Blogs
    pascalsels
    www.bloggen.be/pascals
    Blog als favoriet !

    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs