Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek
20-02-2009
Rappe vogels
Renaud en Danny zijn straffe KVO supporters. Al van 5 voor 8 zaten ze vorige woensdag in de tribune. Dat de match pas om 8u30 startte werd hen pas later duidelijk...
De eerste zonnestralen hebben de "wegkriebels" wakker gemaakt. Renaud en Jean lieten de MTB op stal en pompten hun tubes op om samen Tonio, Paulinho, Kurt-Steve, Yves den dokteur en Suicide George 65 km af te malen naar Nieuweghe, Oudenburg, Rattevalle richting café Den As. Een pittig ritje aan 29 gemiddeld. Hoogtepunt was ongetwijfeld de passage aan Snaaskerke-brug, waar Paulinho zijn fiets bijna aan de barrière ophing Nadien was er de traditionele verbroeding in Den As met de moutainbikers en de Keyte.
Vergeet niet dat volgende week de laatste rit van het winterseizoen wordt verreden. Zelfs bij slecht weer afspraak bij Dreten voor de traditionele afsluiter; afspraak om 16u30.
Voor wie zin heeft: woensdagmiddag om 13u45 MTB in de duinen; afspraak aan het Duinenkerkje.
Nog enkele foto's ontdekt toen ik mijn computer aan het kuisen was. Waar een interessante vergadering al niet goed voor is. Je ziet de starters aan de Feryn-pijl 2003. Merk ook op dat we toen al voor Placora reden!
Zo net bericht van de voorzitter: Briand is vanavond overleden. Deze wedstrijd heeft hij dus niet kunnen winnen... De rit naar Turkije zal nooit meer dezelfde zijn. Misschien komt hij nu ergens anders "den hond" tegen. Meer info volgt.
met dank aan Jean en zijn vrouwtje voor de goede ontvangst en het lekkers dat we mochten nuttigen degenen die de avond zelf nog boekten hadden geluk want ondergetekende had vandaag al minder chance : veertig euro erbij ! tot morgen aan Leo's
Niet vergeten: volgende woensdag vindt de jaarlijkse ledenvergadering plaats. Afspraak om 19u30 in 't Vliegpleintje. De dagorde ziet er als volgt uit:
1. Verwelkoming door de voorzitter 2. Tourné général door de voorzitter 3. Nieuwe leden 4. Lidgeld 5. Nieuwe kledij 6. Wegkapiteins 7. Tourné général nr. 2 door de voorzitter, want ons glas is opnieuw leeg 8. Bijzondere ritten, rittenschema 9. Bespreking reis naar Portugal 10. Rondvraag 11. Slotwoord door de voorzitter 12. Tourné général nr. 3 door de voorzitter, betaald met de dividenden van zijn KBC-aandelen
Zoals je ziet, een hele boterham. Verwittig het thuisfront maar dat dit een nachtelijke vergadering kan worden!
Dat je beste rit van 2008 de slechtste van 2009 moge zijn! Iedereen op post op zaterdag 3 januari. MTB in de duinen (ik zal het in alle geval kalmpjes aan doen...) vertrek aan Anita; wegrit vertrek aan Vliegpleintje. Hou het warm, want de voorspelling geeft maximum -2! Zorg dat alle waardevolle voorwerpen goed ingeduffeld zijn Nadien après-fiets bij Dreten. Eerst warme choco, dan koude Keyte.
Onze winterlokaalhouder heeft zijn korte winterstop blijkbaar goed verteerd, zoals uit de foto in bijlage blijkt. De végisten onder ons zullen het graag zien.
Op woensdag 28 januari vindt de algemene vergadering plaats. Op de dagorde staan onder andere de trip naar Portugal, de nieuwe uitrusting en de planning voor volgend jaar.
Het ontwerp van de nieuwe uitrusting is zo goed als af. We gaan resoluut voor een retro-versie (conform de gemiddelde leeftijd van onze leden) ; de kwaliteit zal nog beter zijn dan de huidige! In samenspraak met de sponsor blijven de basiskleuren (donkerblauw en wit) behouden. Er werd ook afgesproken dat onze uitrusting uniek blijft: enkel de clubleden zullen er in kunnen rondrijden. Placora zal wel nog een ander model uitdelen aan klanten en sympathisanten. Andere afspraak is dat al wie 15 ritten rijdt de waarborg terugkrijgt. Wil iedereen die dit nog niet gedaan heeft zijn maten doorgeven aan de voorzitter. Een voorsmaakje...
Een bijzondere uitstap naar Brugge: de bossentocht viel meer dan mee, met een mooie passages in de bossen rond Brugge en Zedelgem. Het tempo lag best hoog, zodat we rond 15u30 al terug binnen waren. Dit opende perspectieven voor het drinken van enkele Keyte's bij Dreten! Maar dit was buiten de waard gerekend... Leg dus nooit de sleutel van je auto op de hoedenplank , want als je de koffer dicht gooit heb je prijs. Daar stonden we dus. Renaud belde naar Sally, maar die was niet thuis. Dan maar Ethias assistance . En ja hoor, wij met z'n tweeën in ons koerstenuetje in een sjieke taxi naar Oostende!!! Uiteindelijk hebben we toch nog enkele Keyte's kunnen drinken, en waren we iets later thuis dan normaal. Een mens moet zijn prioriteiten stellen.
Volgende week rit in de duinen. Warme oproep aan al wie eens wil mountainbiken. De rappe vogels laten we gewoon vliegen, we doen het op een gezapig tempo en genieten van de omgeving. Afspraak om 14u00 bij Anito.