Wielertoeristenclub PLACORA
Tofste clubtje van 't land
Inhoud blog
  • Vispaleis Bredene
  • Tot aan de schreve (en er niet over).
  • Met zes op het groot mes
  • Umbraco nr.10 en andere hindernissen
  • Zwoel Stuivekenskerke
    Zoeken in blog

    {TITEL_VRIJE_ZONE}
    Laatste commentaren
  • Best Nasha Mukti Kendra in Kaithal (new change the life foundation)
        op -overlijden van de moeder van Chris Coppin
  • Best Nasha Mukti Kendra in Patiala (new change the life foundation)
        op -overlijden van de moeder van Chris Coppin
  • Best Nasha Mukti Kendra in Chandigarh (new change the life foundation)
        op -overlijden van de moeder van Chris Coppin
  • Best Heroin Addiction Treatment in Punjab (New Generation Care Foundation)
        op -overlijden van de moeder van Chris Coppin
  • Best rehabiitation centre in Ambala (New Generation Care Foundation)
        op -overlijden van de moeder van Chris Coppin
  • Gastenboek
  • Prettige zomerse zonnige dag
  • Brother printer tech support
  • Een fijne koude weekend toegewenst
  • Zaterdagritje
  • Heb een aangename tweede Pinksterdag

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek

    03-03-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Gretige Placora's
    De uitgeregende zaterdag had de honger om de koersfiets van stal te halen nog groter gemaakt. Berichten die ons bereikten meldden ons dat er zondagmorgen zeven Placora's het seizoen officieel van start hadden gereden. We noteren ook dat de vice-kampioen niet in officiële tenue was, en dus de eerste rit aan zijn neus ziet voorbijgaan. Jammer.

    Tonio, Richard, Roland, Noel en Uw Dienaar werden door de vroege lentezon naar buiten gelokt en maalden 64 kilometer af. Na een kort oponthoud bij fietsenmaker VDW (ik kreeg hem niet op mijn grote plateau), reden we via Zandvoorde, Oudenburg en Passendaele tot aan de betonfabriek in Brugge. Daar sloegen we af om via Zuienkerke en Vlissegem terug naar Andrea te rijden.

    Even was er commotie toen Richard voor een zonnig terras voorstelde om een oponthoud in te lassen. Bleek dat dit een grap was! Uw Dienaar kon hier niet om lachen, want wie hem kent weet dat hij alles wat met terrassen en consumpties te maken heeft bloedernstig neemt.

    Aan Passendaele kruisten we nog Dokter Yves, die er samen met Danny G. was op uit getrokken. 

    De ontvangst bij Andrea  was meer dan hartelijk en de glazen boterham smaakte voortreffelijk.

    Afspraak nu zaterdag om 13u30.















    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    03-03-2011, 17:25 geschreven door Surre  
    Reacties (0)
    28-02-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Uitgeregend
     Rain Cloud Net zoals vorig seizoen is de eerste rit letterlijk en figuurlijk in het water gevallen.

    Enkele moedigen (naïvelingen?) geloofden nog in opklaringen na de middag, maar die waren uiteindelijk in geen velden of wegen te bespeuren.
    Zondagmorgen liet Laura zich wel zien en kon er gereden worden. Of dit werkelijk het geval was, weet Uw Dienaar niet omwille van gymnastische verplichtingen.

    Voor de liefhebbers: woensdagmiddag wordt als zonnig en droog voorspeld. Vertrek om 14u00 aan het lokaal? Graag een seintje ter bevestiging en afspraak.






    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    28-02-2011, 09:09 geschreven door Surre  
    Reacties (6)
    26-02-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.-racen of mountainbiken
    Om 12u30 geeft de buienradar opklaringen: wordt het om 13u30 racen of om 14u mountainbiken? Graag reacties. Remi
    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    26-02-2011, 11:51 geschreven door remik  
    Reacties (1)
    20-02-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Natte fin de saison
    De dreigende regenwolken en eerste druppels hielden iedereen - behalve Remi - in de zetel. Onze dappere inspecteur reed onvervaard tot aan Westende, om dan toch vervroegd richting Den As te rijden.

    Samen met de voorzitter, Tonio, Paulino, Daniel, Leo, Richard en Uw Dienaar dankte hij Dreten en Linda voor de goede ontvangst gedurende de winter. De voorzitter overhandigde in naam van de ploeg een doosje pralines aan Dreten en een fles jenever aan Linda.

    Zoals gebruikelijk werden de Hommel, Mathille, witjes en koffie / cola light / water (dit laatste voor Remi en Danie), vergezeld van talrijke hapjes.

    En vanaf vandaag is het lente!

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    20-02-2011, 10:40 geschreven door Surre  
    Reacties (0)
    17-02-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Algemene vergadering

    Bijna alle leden tekenden present.
    In de bijlage vind je het verslag van de vergadering en het ledenbestand. Wie aan dit laatste nog wijzigingen wil aangebracht zien neemt contact op met Uw Dienaar.

    NIET VERGETEN: VOLGENDE ZATERDAG WORDT HET WINTERSEIZOEN AFGESLOTEN IN CAFE DEN AS. AFSPRAAK OM 16u00, OOK BIJ REGENWEER.

    Bijlagen:
    Algemene vergadering + reglement.doc (85.5 KB)   
    Ledenbestand.xlsx (13.5 KB)   


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    17-02-2011, 15:21 geschreven door Surre  
    Reacties (0)
    06-02-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Belangrijke data

    Kruis deze data alvast aan in je agenda:

    26 februari: opening wegseizoen

    15 mei: Belcantotour

    12 juni: Tilff - Bastogne - Tilff (eventueel met weekendje)

    29 augustus: Belcanto Classic

    11 september: Ostende Koerst

    Onze andere dagritten worden vastgelegd op de algemene vergadering


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    06-02-2011, 21:11 geschreven door Surre  
    Reacties (1)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Windkracht 10!
       Windy Niettegenstaande een stevige zuidwester toch heel wat belangstelling voor de duinenrit. Enkelen hadden twijfels of er al dan niet zou gereden worden. Een terechtwijziging van uw dienaar hielp hen echter over de streep.

    Dus trokken we met zes Placora's (van de habitués gaf alleen Renaud verstek omwille van verjaardagsfestiviteiten) de duinen in. Merkwaardig genoeg hadden we weinig last van de stormwind. Voorbij Westende kwam er een afsplitsing waarbij alle gastrijders er alleen vandoor gingen.

    Richard, Geert, Christ, Zorro, Remi en uw dienaar legden het parcours af aan een groepstempo waarbij iedereen kon volgen.

    Met de wind in de rug op de terugweg kregen we allen de indruk dat het wel goed zat met de vorm. Alleen Zorro kraakte, maar dat waren dan vooral zijn tandwielen.

    Het moment van de dag moest nog komen. Bij Dreten besloot Remi de kaart van de frisdranken te plunderen en bestelde hij dus 1 warme choco, 2 cola light en 2 sprüdelwasser!!! En dat terwijl de Hommel aan 1 euro 50 over de toog ging. Nog vermelden dat van alle gastrijders enkel CB nog de weg naar het lokaal vond.

    Volgende week moet uw dienaar verstek geven omwille van Valentijnverplichtingen. Love is in the air, niet? Dating







    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    06-02-2011, 11:41 geschreven door Surre  
    Reacties (0)
    04-02-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.-mountainbike ondanks storm op zaterdag 5 februari
    Beste MTB'ers, wordt er morgen zaterdag 5 februari 2011 gemountainbiked ondanks de aangekondigde storm? Graag bericht.
    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 1/5 - (1 Stemmen)
    04-02-2011, 11:00 geschreven door remik  
    Reacties (2)
    29-01-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Toertocht Jabbeke
    Zorro, Renaud en uw dienaar besloten om voor een keer de duinen te laten voor wat ze waren en zich te wagen aan de Jabbeekse toertocht. Een lichte vriestemperatuur en een stralende winterzon waren de voorbode van een bijzonder aangename rit.

    Nochtans was uw dienaar niet in optima forma. Schuldige was een uitgelopen supportersavond in club 31. Maar soit, vastberaden en doortastend trokken we van start.

    Het eerste gedeelte (tot km 18) werd aan een bijzonder hoog tempo afgehaspeld. Na amper driekwartier stonden we aan de eerste bevoorrading. Uw dienaar voelde wel al enigszins de bui hangen en gaf aan dat hij de rest van het parcours aan zijn eigen tempo zou afhaspelen.

    Het tweede deel leende zich ook niet lange aan hoge snelheden. Renaud maakte zo onzacht kennis met de bodem, gelukkig zonder al te veel erg.

    Na de tweede bevoorrading toonde uw dienaar nog eens zijn goed hart en paardengenegenheid. Een jonge amazone had ook al kennis gemaakt met moeder aarde. Na enige kalmerende woorden en tips kon ze uiteindelijk haar rit verder zetten.

    Na 55 km bereikten we dan moe, maar voldaan, de sporthal van Jabbeke waar we ons konden tegoed doen aan een lekkere pizza en een Leffe.

    Terug bij Dreten werden we opgewacht door onze ploegmakkers, die toch ook bijna 50 km door de duinen hadden afgelegd. Christ kwam er ook bij en vertelde ons een schitterend verhaal over zijn vader, keurturnen en een nieuw eetservies!

    Tot volgende week, in de duinen.

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    29-01-2011, 20:27 geschreven door Surre  
    Reacties (0)
    28-01-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.-zaterdagrit met koersfiets
    Is er iemand geinterresseerd om zaterdag (morgen 29/01) met de koersfiets te rijden (50 km op 't gemak) ? Afspraak aan 't vliegpleintje om 14u.
    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    28-01-2011, 16:39 geschreven door remik  
    Reacties (0)
    26-01-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.VTT JABEKE
    Voor de liefhebbers : zaterdag toertocht Jabeke
    Zorro heeft al toegezegd : nog 1 plaats vrij
    Vertrek 12u30 lokaal
    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    26-01-2011, 16:31 geschreven door renaud  
    Reacties (1)
    23-01-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Alweer veel volk
     Bike Riding Met zeven Placora's aan de start (met een heroptredende Leo) een heel wat gastrijders trokken opnieuw meer dan 20 MTB'rs de duinen in. Onder leiding van CB en Renaud ging het aan een stevig tempo richting Middelkerke.

    Hoewel sommigen de gevolgen moesten dragen van de night before bleef de hele groep samen tot aan de Calidris. Daar scheurden Richard, Leo, Christ en uw dienaar zich af om aan een rustiger tempo naar Lombardsijde te rijden.

    Op de terugweg pikten we nog Willy - tante Marina - Lapeire op. Onder aanvoer van Richard en uw dienaar maakten we er nog een doorgedreven training van. Iedereen moe en voldaan bij Dreten, waar we werden opgewacht door enkele wegrenners. Het is duidelijk dat het begint te kriebelen en dat iedereen in volle voorbereiding zit. Dat belooft!

    Een sms'je met de voorzitter leerde ons dat hij het er nog steeds van pakt in Beniworm.

    In de kant nog melden dat de jaarlijkse opfrisbeurt van de wegfiets van uw dienaar een dubbele kaderbreuk aan het licht bracht. De portemonnee is alweer een stukje lichter!  






    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    23-01-2011, 14:44 geschreven door Surre  
    Reacties (0)
    15-01-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Volkstoeloop!
    22 - tweeëntwintig! - starters bij Anita, én daarbij nog een aantal bikers die we onderweg oppikten. Dergelijke massale toeloop kennen we zelfs tijdens de zomer niet.

    Werkelijk iedereen had besloten om het stalen ros uit de stal te halen (Leo uitgezonderd...). Zelfs Noel VDB was van de partij.

    Een dergelijk succes heeft ook zijn schaduwzijde: het was soms filerijden door de duinen, en voor enkele hindernissen moest je een ticketje nemen om er over te geraken.

    Een lange sliert slingerde zich dus tot in Lombardsijde. Onderweg had CB een probleempje toen onverlaat BT met een snelbinder zijn fiets tot stilstand dwong. Het zijn toch grappenmakers, die gasten van Douchy!

    Eens in Lombardsijde splitste de groep zich op: sommige reden nog door tot aan de IJzer, uw dienaar koos voor een terugweg via de Jachthaven, duinen en zeedijk.

    Een bij Dreten gekomen werd de voorzitter ge-sms't. Bleek dat hij in Beniworm samen met Tone op een terras zat! Some guys have all the luck!

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    15-01-2011, 19:28 geschreven door Surre  
    Reacties (0)
    14-01-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Volgende zaterdag
    Uw dienaar heeft geruchten opgevangen dat enkele van onze ploegmaats het niet echt zien zitten om met de mountainbike de duinen in te trekken omwille van het hoge tempo dat sommigen aanhouden.

    Daarom dit voorstel: volgende zaterdag blijven alle Placora's samen en wordt er een tempo aangehouden dat is aangepast. De afstand blijft beperkt (we rijden tot aan Lombardsijde) en rijden gezapig terug.

    Afspraak om 14u00 bij Anita! Nadien Keyte, Hommel en grote pinten bij Dreten.

    We wensen de voorzitter ook een deugdoende stage onder de Spaanse zon. Wie epo wil bestellen stuurt hem maar een sms'je

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    14-01-2011, 09:37 geschreven door Surre  
    Reacties (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Algemene vergadering
    Algemene vergadering op 16 februari om 19u30 in het lokaal.
    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    14-01-2011, 00:00 geschreven door Surre  
    Reacties (0)
    09-01-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Winderige MTB-rit

    Vier Placora's (Richard, Renaud, Geert en uw dienaar) op de afspraak bij Anita. Aanvankelijk waren er ook een drietal gastrijders bij, maar zij werden opgehouden door materiaalpech van CB vlak voorbij het Duinenkerkje.

    Niettemin een strak tempo - om het met Geerts woorden te zeggen "het was weer stil in de bosjes" - over de duinen richting Middelkerke en Westende.

    In Lombardsijde oponthoud door de jaarlijkse nieuwjaarscorrida. Bovendien kreeg uw dienaar een stok tussen de wielen gestoken (letterlijk!).

    Op aangeven van Rich werd dan maar besloten om het duinenparcours ook op de terugweg te nemen. Een bijzondere ervaring, als was het maar dat we soms niet wisten waar links of rechts was! Aan Prins Karel namen we dan voor het laatste stuk de zeedijk. Met wind in 't gat kon uw dienaar zelfs kop trekken.

    Bij Dreten gekomen smaakte de Keyte voortreffelijk. CB kwam er dan ook bij en vertelde ons over de esbatementen op de wielertoeristencross van vorige week, waar de politie dan toch niet een vriend bleek te zijn.

    We menen ook vice(?) kampioen Georges te hebben zien passeren, maar zeker zijn we niet. Wel op de weg: Krist. Hij reed lekker los langs het kanaal en is begonnen aan de seizoensvoorbereiding.

    Als het weer het toelaat: woensdagmiddag afspraak om 13u45 aan het Duinenkerke.

     


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    09-01-2011, 16:26 geschreven door Surre  
    Reacties (0)
    05-01-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ALGEMENE VERGADERING

    Op woensdag 16 februari vindt om 19u30 de jaarlijkse algemene vergadering plaats in 't Vliegpleintje. De agenda ziet er als volgt uit:

        - verwelkoming nieuwe leden (als die er al zijn...?).
        - lidgeld 2011.
        - voorlopige kalender met bijzondere ritten en uitstappen.
        - nieuwe kledij.
        - aanpassing huishoudelijk reglement.
        - afhandeling rangschikking seizoen 2010.
        - rondvraag.

    Iedereen wordt vriendelijk verzocht aanwezig te zijn en gepast geld mee te brengen voor de betaling van de bijbestelde kledij. 

    Gelieve te verwittigen indien je niet aanwezig kunt zijn.


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
    05-01-2011, 00:00 geschreven door Surre  
    Reacties (0)
    02-01-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.De eerste rit van het jaar
    Renaud, Tonio, Richard en uw dienaar tekenden present om 9u30 bij Anita, die ons alweer trakteerde op een Bressacje om de katers van de vorige dag te verjagen.

    De kerstkalkoen en de nieuwjaarskreeft zouden en moesten het ontgelden. Een strak tempo dus. Net als vorige zondag heel wat andere MTB'ers in de duinen, zodat het nu en dan even filerijden was. Zo kwamen we Geert tegen met een bendje van Leffinge. Blijkbaar hebben ze daar geen duinen

    Geen noemenswaardige incidenten tot op de terugweg. In de Duinenweg in Westende stond Daniel VDW met zijn schoonbroer langs de kant. Deze laatste had een dubbele salto met schroef gemaakt en was hierbij ongelukkig neergekomen. Een duchtige jaap boven de linker wenkbrauw en heel wat bloed! De 100 moest er bij te pas komen.

    In al onze goedheid namen wij de fiets van de ongelukkige mee richting café Den As. Renaud en Richard toonden hun vaardigheid door aan een aardig tempo twee stalen rossen onder bedwang te houden. Zorro probeerde het ook, maar dit feest werd al vlug afgeblazen uit vrees opnieuw een ziekenwagen te moeten oproepen. Uw dienaar beperkte zich tot het uit de wind zetten van de medemaats; het formaat van de mee te duwen fiets was zodanig klein dat ik er een hernia zou aan overgehouden hebben.

    In Raversijde kregen we voor onze nieuwjaar nog een lentevlaag op onze nek.

    De voorzitter wachtte ons op in Den As. Een verkouden Linda trakteerde ons op drie zoen en een frisse pint.

    En Rich, moge 2011 vol wielervreugde zijn!

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    02-01-2011, 14:24 geschreven door Surre  
    Reacties (0)
    31-12-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Sylvesterrit
    Slechts 2 (twee!) Placora's op de afspraak bij Anita. De afwezigen hadden nochtans ongelijk, want we werden vergast op een stevige druppel. Wat er de eerste kilometers gebeurd is moet u dus niet vragen ...

    Zorro en uw dienaar trokken dus de duinen in. Gezien Linda en André al om 5u sloten waren we opnieuw verplicht er een redelijke tempo op na te houden. In Middelkerke voegde CB bij ons. Met ons gedrieën trokken we richting Westende.

    Aan de Calidris mochten we een uniek feit optekenen: Zorro moest CB een duwtje in de rug geven om hem over een duinenrug te krijgen! Is dit een voorteken voor het nieuwe jaar of slechts een kleine inzinking...? De toekomst zal het uitwijzen.

    In Lombardsijde maakten uw dienaar en Zorro rechtsomkeer; CB besloot om er nog een lus bij te nemen.

    Hoe dan ook een gezellige reünie in Den As, waar ook de voorzitter aanwezig tekende. Ondanks enkele Hommels huiswaarts zonder vlieg in het oog, klaar om 2010 vaarwel te zeggen.

    Aan alle wielervrienden een succesvol en gezond 2010 met veel fietsvreugde.

    Volgende afspraak zondag om 9u30 bij Anita. Misschien is er nog iets over in de fles...?

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 1/5 - (1 Stemmen)
    31-12-2010, 19:21 geschreven door Surre  
    Reacties (1)
    29-12-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Nieuwe kledij
    Mochten we het ooit overwegen om een damesploeg op te richten, wat gedacht van de kledij!?

    Het lijkt wel een nieuwe rage, wielrensters die poseren in lingerie. Vorige week presenteerden we u al een paar foto’s van de kalender Cyclepassion. Het Nederlandse wielermagazine WielerRevue zoekt het nu ook bij rensters zoals u ze - wellicht - nog nooit zag.

    Onder andere Tessa van Nieuwpoort (foto links) en Roxane Knetemann (foto rechts) poseerden voor de lens van Cor Vos en modefotografe Femque Schook.

    Van Nieuwpoort werd in 2008 Nederlands kampioene cyclocross, Knetemann is vooral bekend als dochter van de legendarische wielerprof Gerrie.







    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (22 Stemmen)
    29-12-2010, 19:59 geschreven door Surre  
    Reacties (0)
    Archief per maand
  • 07-2021
  • 06-2021
  • 05-2021
  • 04-2021
  • 03-2021
  • 02-2021
  • 12-2020
  • 11-2020
  • 10-2020
  • 09-2020
  • 08-2020
  • 07-2020
  • 06-2020
  • 05-2020
  • 04-2020
  • 03-2020
  • 02-2020
  • 01-2020
  • 12-2019
  • 11-2019
  • 10-2019
  • 09-2019
  • 08-2019
  • 07-2019
  • 06-2019
  • 05-2019
  • 04-2019
  • 03-2019
  • 02-2019
  • 01-2019
  • 12-2018
  • 11-2018
  • 10-2018
  • 09-2018
  • 08-2018
  • 07-2018
  • 06-2018
  • 05-2018
  • 04-2018
  • 03-2018
  • 02-2018
  • 01-2018
  • 12-2017
  • 11-2017
  • 10-2017
  • 09-2017
  • 08-2017
  • 07-2017
  • 06-2017
  • 05-2017
  • 04-2017
  • 03-2017
  • 02-2017
  • 01-2017
  • 12-2016
  • 11-2016
  • 10-2016
  • 09-2016
  • 08-2016
  • 07-2016
  • 06-2016
  • 05-2016
  • 04-2016
  • 03-2016
  • 02-2016
  • 01-2016
  • 11-2015
  • 10-2015
  • 09-2015
  • 08-2015
  • 07-2015
  • 06-2015
  • 05-2015
  • 04-2015
  • 03-2015
  • 02-2015
  • 01-2015
  • 12-2014
  • 11-2014
  • 10-2014
  • 09-2014
  • 08-2014
  • 07-2014
  • 06-2014
  • 05-2014
  • 04-2014
  • 03-2014
  • 02-2014
  • 01-2014
  • 12-2013
  • 11-2013
  • 10-2013
  • 09-2013
  • 08-2013
  • 07-2013
  • 06-2013
  • 05-2013
  • 04-2013
  • 03-2013
  • 02-2013
  • 01-2013
  • 12-2012
  • 11-2012
  • 10-2012
  • 09-2012
  • 08-2012
  • 07-2012
  • 06-2012
  • 05-2012
  • 04-2012
  • 03-2012
  • 02-2012
  • 01-2012
  • 12-2011
  • 11-2011
  • 10-2011
  • 09-2011
  • 08-2011
  • 07-2011
  • 06-2011
  • 05-2011
  • 04-2011
  • 03-2011
  • 02-2011
  • 01-2011
  • 12-2010
  • 11-2010
  • 10-2010
  • 09-2010
  • 08-2010
  • 07-2010
  • 06-2010
  • 05-2010
  • 04-2010
  • 03-2010
  • 02-2010
  • 01-2010
  • 12-2009
  • 11-2009
  • 10-2009
  • 09-2009
  • 08-2009
  • 07-2009
  • 06-2009
  • 05-2009
  • 04-2009
  • 03-2009
  • 02-2009
  • 01-2009
  • 12-2008
  • 11-2008
  • 10-2008
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.

    Blog als favoriet !
    Mijn favorieten
  • bloggen.be
  • Cycling News
  • Mountainbikekalender 2008
  • Willekeurig Bloggen.be Blogs
    jetty
    www.bloggen.be/jetty
    Blog als favoriet !

    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs