Druk op onderstaande knop om een positief berichtje achter te laten in mijn gastenboek (let wel : obsceniteiten worden eruitgeflikkerd !)
Motortoerisme...mijn hobby
Motortoerisme... mijn passie Enkele korte flashes uit mijn motorrijderscarrière die begon in 1972.
Regelmatig een korte impressie van de nieuwste modellen.
Ook komen de meest gekke motoren aan bod alsmede bijzondere verkeerssituaties.
Treffens en andere activiteiten.
En niet te vergeten mijn collectie 'Politie-bikes'en badges.
14-10-2008
Politie-motoren : Nederland
Nederlandse motoragenten voelen zich in hun nopjes op hun Yamaha FJR 1300, zelfs bij slecht weer.
Een BMW R26 op schaal 1:24 van het Italiaanse Micromodelli.
Een R100 op schaal 1:24 van het Franse Cofalu. Twee plastieken motorrijders van de 'sécurité routière'. De kwaliteit laat te wensen over, maar dan toch in hun originele doosje. De ene in militair-groen, de andere in zwart.
Zeer zeldzame K1 en K100 RS BMW-modellen op schaal 1:15 van Polistil. Deze maquettes zijn uiterst zeldzaam omdat Polistil falliet ging op het moment dat deze motoren in productie gingen.
Een R1100RT Polizei en Carabineri en een R100RT Police. Op schaal 1:10 van het Spaanse Guiloy. De carabineri-versie is in het echt op de baan gebracht.
Een R1100RS Carabineri Politiemotor op schaal 1:12 van de Italiaanse importeur Globo.
Een R1100RS Polizia Politiemotor op schaal 1:12 eveneens van Globo.
Een BMW R75 met sidecar op schaal 1:30. van Marx Toys, maker van plastieken speelgoedsoldaatjes (WOII) in de jaren '60.
Een BMW R75/5 Polizei motor op schaal 1:8 scale. Een plastic model kit BMW van het Duitse speelgoedmerk Revel. Begin de jaren '70'. Zeldzaam !
- Camera embedded into helmet capturing what the officer sees from their point of view.
- Records up to 10 hours in a single SD Disc - Powerful battery UPS allows up to 10 hours of operation. - A fraction of the cost of In Car Video Systems - Audio Mute Button / Embedded Microphone - Quick dismount / disconnect cabling - AVI video format plays on any PC with standard media player and can be transferred to DVD for playback on consumer DVD players. http://www.custodyvideo.com/MobileVideo.html
Deze Honda Goldwing 1800 word in Zweden aangepast voor gebruik als sleepdienst. De motor kan zich bij druk verkeer veel sneller bij een ongeval aanwezig zijn. Door tussen het verkeer door te rijden kan deze sleepdienst er voor zorgen dat de weg vlug weer vrij is na een ongeval.
De Groep Militaire Politie is uit 188 militairen samengesteld die verspreid zijn over het nationale grondgebied.
De Staff van de Groep Militaire Politie is in het Kwartier Koningin Elisabeth te EVERE gestationeerd en staat onder bevel van Luitenant-kolonel WILLEMS L.
Het detachement Alpha is in het Kwartier Koningin Elisabeth te Evere gestationeerd en staat onder het bevel van Kapitein-commandant FEYTONS. Zijn verantwoordelijkheidssector omvat de provincies VLAAMS BRABANT en de hoofdstad Brussel.
Het detachement Bravo is in het kwartier Cdt Avi DONY te NIJVEL gestationeerd en staat onder het bevel van Adjudant VANDERAVERO. Zijn verantwoordelijkheidssector omvat de provincies WAALS BRABANT, HENEGOUWEN en NAMEN.
Het detachement Charlie is in het Camp Prins ALBERT I te Marche-en-Famenne gestationeerd en staat onder het bevel van Kapitein-commandant LECLERE. Zijn verantwoordelijkheidssector omvat de provincies LUIK en LUXEMBURG.
Het detachement Delta is in het Camp BEVERLO te Leopoldsburg gestationeerd en staat onder het bevel van Adjudant NIJS. Zijn verantwoordelijkheidssector omvat de provincies ANTWERPEN en LIMBURG.
Het detachement Echo is in het Kwartier LOMBARDSIJDE te LOMBARDSIJDE gestationeerd en staat onder het bevel van Adjudant Chef ORNELIS . Zijn verantwoordelijkheidssector omvat de provincies WEST en OOST VLAANDEREN..
De essentiële taak van de Groep Militaire Politie tijdens het uitvoeren van de diverse MP opdrachten bestaat er in preventief op te treden vanuit een voorbeeldfunctie. Door een aanwezigheids - en controlepolitiek moet zij voorkomen dat er overtredingen van de reglementen, voorschriften en orders aangaande de tucht, het verkeer en de veiligheid gebeuren. Het repressief karakter van haar interventies komt slechts op de tweede plaats.
Ik ben Guy Vandendriessche
Ik ben een man en woon in Izegem (België) en mijn beroep is gewezen rijkswachter en veiligheidsagent.
Ik ben geboren op 04/06/1955 en ben nu dus 69 jaar jong.
Mijn hobby's zijn: motortoerisme, terrariumdieren, plastic modelbouw, snorrenclub,....