Verslag rit donderdag 6 februari 2014: Scherpenheuvel
Met dank aan Noenke Flor !
Verslag rit donderdag 6 februari 2014: Scherpenheuvel
Omdat ze slecht weer voorspelden voor zaterdag werd er afgesproken om op donderdag naar Scherpenheuvel te rijden.
Yvan en Omer hadden familiale verplichtingen, Paul ziek en Bollen J onwettig afwezig.
We vertrokken met vijf richting Scherpenheuvel, de wind zou ons de ganse rit parten spelen en het was een stevige wind die we tegen hadden. Buiten de wind was het weer goed, zon en droog.
De heenroute was, Rapertingen, Moos-Herk, Herk de Stad, Loksbergen, Assent, Waanrode, Bekkevoort en Scherpenheuvel.
Kort bij de Basiliek gingen we bij de bakker binnen en met koffie en choco smaakte de rijstvla heel goed, dan was het tijd voor de terugrit en nu hadden regelmatig de wind in het voordeel.
We reden via Zichem, Schaffen, Lummen, Zolder en hier namen we het jaagpad langs het kanaal maar het was niet gemakkelijk rijden met de wind in het nadeel in Diepenbeek aangekomen reed ieder naar huis, het kopwerk was mooi verdeeld door de groep.
De moedigen van de dag: Leon, Remi, Roger D, Marcel en Flor.
Met tien waren we aan de start. Nadat afgesproken was hoe we gingen rijden vertrokken we richting Hoei, met Yvan en Omer op kop, met een felle tegenwind maar daar geven Yvan en Omer niet om
Met prachtig weer en de zon in de lucht de ganse rit mochten we niet klagen.
Op een lekke band van Leon na kwamen we zonder problemen aan in Hoei, deze keer moest Yvan niet zorgen voor de taart, want we gingen bij onze vertrouwde bakker binnen waar ook een verbruik zaal is.
We zaten juist op ons plaats toen ook Martin arriveerde en met de nodige koffie en choco en lekkere rijsttaart werden de ledige magen gevuld. Dan vertrokken we terug richting Djoppenbeek met de twee locomotieven Yvan en Omer op kop, nu hadden de wind wel als bondgenoot en met een stevig tempo waren we snel aan het eindpunt aan het Demerstrand, de ijzerhoudende drank had weer succes, Jos B kwam ons gerust stellen na zijn val de voorbije zondag,
Wivine kwam ook langs om te vragen als Valere Ph zijn best gedaan had, en of!!!
Weer een fijne rit gereden en daar doen we het voor.
Yvan en Omer een dikke proficiat voor jullie kopwerk de ganse rit een sterke prestatie zeker de heen rit met zo een tegenwind.
de krakken vandaag waren: Omer, Yvan, Remi, Marcel, Roger D, Roger J, Leon, Valere Ph en Flor.