Van jullie correspondent ter plaatse: Florke ( bedankt ), ook ne dikke merci aan Peter die zorgde voor de mooie plaatjes en Didi z'n Germaine die alles netjes bijgehouden heeft
We waren met acht aan de start,Peter en Quinten namen het hele kopwerk voor hun rekening.
Het was nog mistig bij het vertrek maar nu en dan zagen we de zon wel al piepen. Peter en Quinten hielden er een stevig tempo op na en in Bilzen kregen we de Leteberg al voor de wielen: niemand had nog kou toen we boven kwamen.
Nadat we de Voer gepasseerd waren scheen volop de zon en we genoten van de mooie plaatjes.
In Eupen aangekomen ging Edgard vla halen en we namen plaats op een zonnig terras.
De taart ging er met de nodige koffie en choco smakelijk naar binnen.
Marcel genoot van de schone madammen die passeerden.
De terug rit werd aangevat met Peter en Quinten gewoon weer op kop niet te filmen.
En met het prachtig weer, goede wegen en het gekwebbel van oud ijzer Marcel hadden we een fijne terug rit.
Er waren er toch een paar blij toen we het plaatje "Diepenbeek" zagen en blij dat we ons op het zonnig terras van het Paenhuys konden nestelen.
Miet rukte aan met het ijzerhoudend vocht en Marcel was even stil. Jan zette een lekkere cake op tafel die lekker smaakte, bedankt Jan.
Er werd nog nagekaart over de fijne rit die weer gereden hadden en de sterke prestatie van Peter en Quinten nog vermelden.
Deelnemers waren: Leon,Quinten,Peter,Marcel,Edgard,Paul,Didi en Flor.
Hier een verslagje dat Flor me doorstuurde van de rit naar Amay. Bedankt Florke !
Het was rillen aan het buskotje slechts 7 graden en dat was ook aan de opkomst te zien. Maar de meesten hadden een geldig excuus:Valere B was met fietsvakantie in Frankrijk en Italie, Roger op hoogtestage in Spanje, Omer was ocharme ziek, Yvan was uitwaaien aan zee,Valere Ph had een dagje congé gevraagd. We waren slechts met 4 en er werd afgesproken om niet naar Namen te rijden maar naar Amay via Engis.
De beenstukken en de mouwen deden deugd met z'n fris weer, maar na een uur kwam de zon erdoor. In Amay aangekomen zorgde Edgard voor de vla en op het zonnig terras van onze stam cafe smaakte die goed met de nodige koffie en choco.
Dan werd de terugrit aan gevat: via Jehay, Herstappe, Tongeren, Hoeselt, Beverst en tevreden arriveer- den we in het Paenhuys. Daar zaten Paul, Peter en Quinten op het terras, zij hadden de Karsten Kroon klassieker gereden met verschillende hellingen van de Amstel Gold Race.
Jan trakteerde met lekkere wafels,bedankt Jan ! Met het nodige ijzerhoudend vocht genoten we van de straffe verhalen.
119km 27gem 725hm deelnemers: Leon, Marcel, Edgard & Flor