Voor onze eerste rit van het nieuwe jaar kwamen we met 10 aan de start. Na het uitbrengen van de nieuwjaarswensen konden we starten naar (kan het anders?) Aubel.
Onder leiding van David en Paul reden we via Schoonbeek Munsterbilzen Eigenbilzen Mopertingen Hees Kesselt Vroenhoven Kanne Eben-Emael Hallembaye Loën Moelingen s Gravenvoeren Schophem Sint-Martens-Voeren Veurs Hagelstein om halt te houden in ons vertrouwde café Aubeloise.
Hier genoten we van een verdiende koffie/frisdrank/chocolat chaudmetrijsttaart.
Ondanks de droge weersvoorspellingen viel er intussen een kort buitje, voldoende om de terugweg aan te vatten op een kletsnat wegdek.
Met nu Jean-Pierre en Omer op kop reden we richting Val-Dieu Mortroux Dalhem Richelle Hermalle-sous-Argenteau Oupeye Haccourt Heure-le-Romain Houtain-Saint-Siméon Bassenge Valmeer- Herderen Grote-Spouwen Rijkhoven Alt-Hoeselt Sint-Huibrechts-Hern Schalkhoven Romershoven Diepenbeek.
Omdat onze vaste stopplaats vandaag gesloten is, moesten we onze ijzervoorraad en voor sommigen nutteloze caloriën bijvullenIn de Alverwaar we in de lounge kondenplaatsnemen om de rit van het nodige commentaar te voorzien.