This blog may not be used by others than myself. So if you try to put in some advertisement for goods, pills of other stuff on this blog, by using the reactingbutton or otherwise, your writings will be rejected and removed by the bloghost.
Beoordeel dit blog
08-12-2016
pannenkoek
Kunstige pannenkoeken!
Maak pancake art als volgt:
AMERIKAANSE PANNENKOEKEN RECEPT:
160g OF 1,25 cup zelfrijzende bloem (als je gewone bloem wilt gebruiken, voeg dan 2 tl bakpoeder toe)
2 el suiker
0.5 tl zout
300ml water
1 tl olie (bijv. olijfolie)
Meng alles samen. Verwarm de pan voor op middelhoog vuur.
De Sinterklaasviering is door de eeuwen heen verandert...... De kado's zijn groter geworden, er worden spellen gespeeld of lootjes getrokken (iets wat men in 1800 nog niet deed!) Pieten worden minder zwart doordat schoorstenen beter geveegd worden en ook de liedjes zijn aan verandering onderhevig. Kenden wij "zie ginds komt de stoomboot" als in het filmpje hieronder. De kindjes in de laagste schoolklassen krijgen de nieuwste teksten voor hun kiezen uit de bundel van Passchier en Keizer.
Hier de 'oude' versie:
De nieuwe tekst is geworden:
Zie ginds komt de stoomboot
Zie ginds komt de stoomboot
uit Spanje weer aan.
Hij brengt ons Sint Nicolaas,
ik zie hem al staan.
Daar huppelt zijn paardje
het dek op en neer.
Daar waaien de wimpels
zo mooi heen en weer.
Kijk, Piet staat te lachen
en roept naar de kant:
Ik heb genoeg lekkers
voor heel Nederland!
O lieve Sint Nicolaas,
kom ook eens bij mij.
En rij toch niet stilletjes
ons huisje voorbij.
Sinterklaas staat wat hulpeloos bij de papierversnipperaar. 'Kan ik helpen?' vraagt een van de pieten. 'Ja,' zegt hij. 'Hoe werkt dat ding?' 'Heel simpel,' zegt Piet, pakte alle sinterklaasgedichten stopte ze in de versnipperraar.'Bedankt Piet,: zegt de Sint, "maar waar komen de kopieën er nu uit?'
wat is de overeenkomst tussen Feyenoord en SINTERKLAAS ??- ze spelen allebei in het rood wit - het meerendeel van het personeel is zwart - en niemand geloofd nog in ze !!
Sinterklaas gaat cadeautjes leveren in een vluchtelingenopvang met mensen uit Somalië. Het valt hem op dat de kindjes daar graatmager zijn.Sinterklaas: "Waarom zijn al deze kindjes zo mager?"Rode-kruis-medewerker: "Dat komt omdat ze niet gegeten hebben in Somalië"Sinterklaas: "Niet eten, dan ook geen cadeautjes!"
De dokter staat voor een groot raadsel, als hij Opa's boerderij bezoekt. Na de laarzenactie van twee weken geleden is iedereen, met uitzondering van Opa, ziek geworden. Zou gezonde boerenlucht zo heilzaam zijn?
'Hoe lang rijdt u al zonder achterlicht?' vroeg de politieagente aan een vrachtwagenchauffeur.
De chauffeur sprong uit zijn auto en barstte in tranen uit.
Hij was zo ontdaan dat de agente hem probeerde te troosten.
'Ach kom nou', zei ze, 'zo erg is het nou ook weer niet:
'Oh, nee?' riep de chauffeur, 'Wat is er dan met mijn aanhangwagen gebeurd!
De nieuwe snelweg is geopend en na een uur wordt de duizendste automobilist aangehouden en verrast met een boeket bloemen, alsmede een envelop met inhoud. De hiermee belaste politie-functionaris vraagt aan de chauffeur: 'Wat gaat u doen met het geld?' 'Eerst mijn rijbewijs halen......' Zijn vrouw geeft hem een por in z'n zij en zegt vlug: 'Ach agent, mijn man praat altijd onzin als'ie een borreltje te veel op heeft', waarop hun zoontje achterin de auto zegt: 'Zie je nou wel, pa, dat we niet ver zouden komen in die gestolen auto!'
Voor een kroeg zijn twee mannen verwikkeld in een enorme vechtpartij.
Een klein jongetje staat huilend toe te kijken en roept: "Pappie, Pappie!"
Een politieagent snelt toe en vraagt aan het jochie: "Welke is je vader?"
De kleine antwoordt: "Dat zijn ze net aan het uitvechten agent"
Welkom op mijn blog. Deze blog start heel traag op. Dit komt door het vele bewegende beeldmatriaal dat er in de loop der jaren op verzameld is.
Voor hen die het geduld hebben om te wachten veel blogplezier op deze blog. En voor hen die niet willen wachten tot de blog zich geladen heeft: Bedankt voor je kortstondige bezoekje!