This blog may not be used by others than myself. So if you try to put in some advertisement for goods, pills of other stuff on this blog, by using the reactingbutton or otherwise, your writings will be rejected and removed by the bloghost.
Vandaag voor de variatie eens wat tips voor een gezellig 'gay' uitje.
Voor de ingang van het Van Gogh-museum is een 3D-reconstructie van de Yellow Brick Road, de iconische weg uit The Wizard of Oz, geopend. Het museum liet de 3D-reconstructie, gemaakt met krijttekeningen op de grond, maken in het kader van de Amsterdam Gay- en EuroPride...
Milkshake festival keert terug op 30 en 31 juli 2016 in het Westerpark in Amsterdam en is een dance-festival dat is ontwikkeld vanuit de gedachtegang niets moet, alles mag en laat zien dat entertainment, muziekkeuze, kledingkeuze en status niets met seksualiteit te maken heeft. Milkshake viert de stad en haar initiatieven en zet zich in voor iets meer hoffelijkheid en liefde voor elkaar. Dik, dun, klein, groot, homo, hetero, trans, travo, pikzwart of lelieblank: mensen zijn het zout van de aarde en dit gaan we vieren!
De botenparade vindt dit jaar plaats op zaterdag 6 augustus 2016. Boten mer verschillende thema's en uitdossingen varen door de grachten van Amsterdam!
(......Maar de boerin blijft lekker thuis! Die zit zo'n iets te strak latexpakje op zo'n boot niet als topatractie!)
Het is een Engels woord met de betekenis 'vrolijk, zorgeloos'.... en ook het engelse woord voor homoseksueel.
Deze term verwijst dus enerzijds naar seksuele verlangens naar mensen van hetzelfde geslacht, alsook anderzijds naar een seksuele identiteit, geaardheid of oriëntatie gekenmerkt door een romantisch of seksueel verlangen naar mensen van de eigen sekse. Maar of dit nu zo vrolijk en zorgeloos is.....
In veel culturenworden homo's en lesbiennes afgekeurd, waardoor homoseksuelen vaak slachtoffer van achterstelling, discriminatie of zelfs vervolging werden en worden. Sinds de 19e eeuw hebben in de westerse wereld homo's en lesbiennes zich hiervan proberen te bevrijden door middel van een emancipatiebeweging die in diverse landen veel van haar doelstellingen heeft weten te realiseren. Daarnaast is er een kleine, maar kenmerkende homocultuur ontstaan. (volgens Wikipedia)
Aanvankelijk was dit nog ondergronds en verborgen (vanaf de 18e eeuw), maar met de opkomende homo-emancipatie tegen het einde van de 19e eeuw ontstonden geleidelijk aan steeds meer voorzieningen voor homoseksuelen.
Vanaf de jaren 70 werd homo's ook publiekelijk zichtbaar, met name door de Gay Pride Parades in vele steden wereldwijd en het in de media optreden van openlijk homoseksuele personen en dragqueens.
Ik hoorde het op de radio: komende weken kleurt onze hoofdstad weer helemaal roze.... Ik dacht: ach...Waarom niet participeren in de menigte? Ik bedoel maar; in Tilburg is het vandaag ook 'roze-maandag'.... Deze week leven we dus even mee op de roze wolk van de
Een handelsvertegenwoordiger, doodmoe, komt aan in Amsterdam, waar door de Europride alle hotelkamers bezet zijn... Maar er is nog één hotelletje met plaats, alhoewel.... daar aangekomen blijkt dat alle kamers bezet zijn. Hij smeekt de baas: Leg me te slapen, eender waar, maar ik moet absoluut kunnen uitrusten. Wel, zegt de hotelier, ik heb hier een twee-persoonskamer waar er maar één bed beslapen is. Als je met die man op een akkoord komt om de kamer en de prijs ervan te delen is dat voor mij goed. Maar, ik verwittig je.'Hij snurkt geweldig'.'Het is zelfs zo erg dat alle klanten 's morgens hun beklag erover maken'. Maakt niks uit, antwoordt de vertegenwoordiger. 'Ik ben veel te moe'. De twee mannen nemen het avondmaal aan dezelfde tafel en komen tot een akkoord. De handelsvertegenwoordiger is de eerste die de trap afkomt om naar het ontbijtzaaltje te gaan. Vrolijk fluitend en welgemutst de hotelbaas groetend. 'Nou nou,' zegt deze. 'Zo welgezind?' 'Heb je goed geslapen?' ' Heeft hij niet gesnurkt? 'Bijlange niet, zegt de vertegenwoordiger. Geen enkel moment. Hoe is dat in Godsnaam mogelijk, zegt de hotelbaas. Heel eenvoudig, zegt de vertegenwoordiger. Ik kwam een beetje later dan hem de kamer binnen. Hij lag al op zijn bed. Ik heb hem een kus gegeven op zijn achterwerk en gezegd:'Goedenacht, schoonheid'. En die kerel heeft de hele nacht recht gezeten in zijn bed om me in de gaten te houden.
Er zitten 3 mannen op te scheppen over hun zoons, een notaris, een boekhouder en een rechter. De notaris zegt: "Mijn zoon werkt bij een groot warenhuis, hij is zo rijk, hij heeft laatst een vriend van hem een auto kado gegeven!" Zegt de boekhouder: "Mijn zoon werkt op een universiteit, hij is zo rijk, hij heeft laatst een vriend van hem een schip kado gegeven!" Zegt de rechter: "Mijn zoon werkt bij een groot computerbedrijf, hij is zo rijk, hij heeft laatst een vriend van hem zomaar een huis kado gegeven!" Komt er een man bij. De anderen zeggen: "Zo Piet, wat is er nou van jouw zoon geworden?" Piet zegt: "Ja, ik schaam me een beetje, want mijn zoon is eh... homo! Maar hij heeft wel laatst van zijn vrienden een auto, een schip en een huis gekregen!"
Er lopen 3 mannen op straat. Zegt de een ik ben hetero en ik doe het met vrouwen. Zegt de 2e man ik ben homo en ik doe het met mannen. Zegt de laatste ik ben hubo en ik doe het zelf!
Is snoepen gezind of ongezond? De meningen zijn verdeeld. Uiteraard word je van van alles wat er in de mond gaat wat zwaarder van gewicht. Maar........ wat verstaan we eigenlijk onder snoepen? Het eten van zoetigheid, zonder verdere voedingswaarde die niet genuttigd word tgen de honger? Of is een kleine maaltijd, tegen de trek tusseendoor (zoals een boterhammetje met kaas) ook al snoepen te noemen? Dat laatste heeft wel voedingswaarde en hoeft per definitie niet 'zoet' te zijn. Toch wordt het snoepen genoemd.
Snoepen is de bron van alle kwaad, zou je kunnen zeggen. Toch is gezond snaaien een hele goede gewoonte! Als je 2 of 3 keer per dag gezond ‘snoept’ tussen de grote maaltijden door, dan is de kans namelijk groot dat je bloedsuikerspiegel en insulineniveau relatief stabiel blijven, waardoor je sneller afvalt dan wanneer je niet zou snoepen tussen de maaktijden door. Gezonde snoepmomenten zorgen er namelijk voor dat je:
•Spijsvertering + stofwisseling op gang blijven gedurende de dag
•Bloedsuikerspiegel constanter blijft…
•Waardoor je lichaam géén extra insuline hoeft aan te maken om de bloedsuikerpiek te doen dalen…
•Waardoor je bloedsuikerspiegel niet in een dal terechtkomt na de insulinepiek…
•Waardoor je minder snel hongeraanvallen & vreetbuien ervaart (met alle nare gevolgen van dien)…
Door je verhoogde insulinestabiliteit zal je lichaam bovendien minder makkelijk vet opslaan en vasthouden in je vetcellen en zul je makkelijker lichaamsvetreserves als energie aanspreken bij lichamelijke activiteit.
gezonde voor snoep-alternatieven
Rozijntjes en ander gedroogd fruit, rijstwafels, fruit, groenten, yoghurt/kwark/kaas en andere zuivel, noten, fruit-en mueslirepen, popcorn en 'snoepgoed' uit de biologische en reformwinkels.
En ach.... een snoepje tussen door..... moet kunnen..... Mits het met verstand gebeurt....
Het is vakantie-tijd, dus als zoethoudertje voor deze week:
Snoep
Oude Octavia die had een snoepwinkel. En sommige van die snoepen stonden heel hoog op de planken. Daar had ze dan een ladder voor nodig. Op een dag komen er 3 jongens binnen in haar winkel. Zegt de eerste jongen:"Voor mij 2 aan dropjes." De dropjes staan helemaal vanboven op de planken, dus Octavia gaat naar het magazijn, pakt een ladder, zet hem tegen de muur, klimt naar boven, pakt voor 2 aan dropjes, gaat naar beneden, zet de ladder weer weg en laat de jongen betalen. De tweede jongen zegt: "Voor mij ook 2 aan dropjes." Octavia begint nu toch wel wat te mopperen. Ze gaat naar het magazijn, pakt de ladder, zet hem tegen de muur, klimt naar boven, pakt de pot deze keer mee naar beneden, neemt voor 2 aan dropjes en laat de jongen betalen. Vraagt ze aan de derde jongen: "En, moet je ook voor 2 aan dropjes?" "Nee!" Zegt deze. Dus ze pakt de pot, klimt naar boven zet de pot daar weer neer, klimt naar beneden en zet de ladder weer weg. Wat moet je dan?" "Voor 1 aan dropjes........"
Er lopen twee domme blondjes over straat. Zegt het ene blondje tegen het andere: "Als je kan raden hoeveel snoepjes ik in mijn zak heb, dan krijg je ze alle 5"
Jantje:"Ik heb ontdekt dat de tandarts en zijn neef samen werken" Moeder: "Hoezo? Is z'n neef ook tandarts?"
Jantje: "Nee hoor, die heeft een snoepwinkel."
Een man zit in een kuil waar 4 flessen bier in liggen; de kuil is in een weiland; in dat weiland staat een ezel. Er is een rivier en aan de overkant is een snoepautomaat. vraag: Hoe krijgt hij het snoep?antwoord: De man drinkt het bier en wordt ladderzat. hij pakt de ladder en klimt uit de kuil. Hij schopt de ezel en die gaat balken. hij legt de balken over de rivier. en dan valt het kwartje. de man pakt het kwartje en stopt het in de snoepautomaat.
Welkom op mijn blog. Deze blog start heel traag op. Dit komt door het vele bewegende beeldmatriaal dat er in de loop der jaren op verzameld is.
Voor hen die het geduld hebben om te wachten veel blogplezier op deze blog. En voor hen die niet willen wachten tot de blog zich geladen heeft: Bedankt voor je kortstondige bezoekje!