BLOG ZONDER NAAM
Foto
This blog may not be used by others than myself. So if you try to put in some advertisement for goods, pills of other stuff on this blog, by using the reactingbutton or otherwise, your writings will be rejected and removed by the bloghost.
Beoordeel dit blog
  Zeer goed
  Goed
  Voldoende
  Nog wat bijwerken
  Nog veel werk aan
 
Foto
16-06-2014
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.voetbal
 
Met deze week uiteraard als weekthema: VOETBAL
(voor het geval ze de laatste ronde niet halen.....)

Hansje gaat met z'n vader naar een voetbalwedstrijd . Na enige tijd vraagt Hansje aan z'n vader: " Pa waarom schelden die spelers op die man in de tribune?" Vader: "Omdat hij een bierflesje naar de scheidsrechter heeft gegooid !"  "Ja maar," zegt Hansje."De scheidsrechter is niet eens geraakt ?" Vader:"Nee daarom schelden ze ook!"

Op een dag zit de duivel zich te vervelen. Dan komt hij op het idee om de hemel uit te dagen voor een partijtje voetbal. Dus hij belt Petrus op en vertelt zijn plan. Petrus vind het goed en zegt:" Ach, de hemel wint toch wel. Alle goeie voetballers zijn heilig en gaan toch naar de hemel dus die zet ik in." Zegt de duivel:" Ha! Dat had je gedacht! De hel gaat winnen! Vergeet niet dat wij nog altijd alle scheidsrechters hebben!"

De spits van Trinidad & Tobago komt na de verloren wedstrijd de kleedkamer in en schreeuwt: "Het is allemaal de schuld van de scheidsrechter! Ik zal hem een trap onder zijn kont geven!"

 Zegt de trainer: 'Laat maar je mist toch....'
Stilikkijkvoetba  
 
 
 
 
 
 
 
Als ik
 
0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
Categorie:voetbal
Tags:voetbal,moppen,cartoon,sport,humor
15-06-2014
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.zondag

Met een liedje...
...een kadootje....

 
Met een liedje...
 
...een kadootje....

EN:

Strip van Opa van 3 juni 2014

0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
Categorie:Zondag: Koor en samenzang
Tags:zondag,muziek,cabaret,vaderdag,stripverhaal
14-06-2014
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.vaderdag
Met de nu volgende vader-muziekjes:
***********

Nick & Simon - Vaderdag

 

Boney M - Daddy cool

 

HEAD - Daddy's Song

 

Kid Creole & The Coconuts - Annie I'm Not Your Daddy   

Kinderen voor Kinderen - Ha, ha, ha, je vader  

0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
Categorie:Feestdagen
Tags:feestdagen, vaderdag, muziek, youkebox
13-06-2014
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.vaderdag
 
Een meisje wil bij een juwelier een horloge kopen voor vaderdag. "Hoeveel kost het"? vraagt het meisje "1 kusje" antwoord de juwelier ondeugend. "Oei, dat is mij iets teveel" zegt het meisje "Mijn vader komt het zo zelf wel even met u afrekenen"
Hoe neemt een dom blondje de telefoon op als ze zich wil voordoen als haar vader antwoord? "Hallo u spreekt met m'n vader."
Jantje vraagt aan vader: "Pap, waar kom ik vandaan?" Vader antwoordt: "Van de ooievaar Jantje". Jantje: "De ooievaar? Er lopen duizenden lekkere wijven rond, en jij pakt een ooievaar???
Er staat een man bij een waarheidsmachine op de pier van Scheveningen. Gooi je er een kwartje in, dan mag je een vraag stellen. Die man zegt: "Waar is m'n vader?" Waarop de waarheidsmachine antwoordt: "Die staat te vissen op de Pier in Vlissingen." Zegt de man: "Hahaha, dat kan niet, mijn vader is allang dood." Zegt de exploitant van die machine: "Ik snap het niet. Dat ding is goed, mankeert niks an." Weet u wat u doet? Formuleer de vraag eens anders. "Ok," zegt de man, "Waar is de wettige echtgenoot van mijn moeder?" Zegt dat apparaat: "Die is dood, maar je vader staat te vissen op de pier in Vlissingen!"


0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
Categorie:Feestdagen
Tags:feestdagen, vaderdag,moppen,cartoons,humor
12-06-2014
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.vaderdag
Je kunt je vader vanuit verschillende oogpunten bekijken,
in iedere leeftijdscathegoriekijk je anders tegen de man aan.
Maar of je hem nu ziet als superheld, clown, geldschieter of vriend of vangnet.... Het blijft je vader! 
0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
Categorie:Feestdagen
Tags:feestdagen, vaderdag, filmpje,humor informatief
11-06-2014
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.vaderdag

Een vaderdagknutsel

Pennen- en potlodenhouder 

Benodigdheden

  • Glazen pot van bijvoorbeeld augurken of uitjes
  • Verf in verschillende kleuren die houdt op glas met kwast
  • (Of als je niet van verven houdt of verven mag plakkertjes en stikkertjes om op de pot te plakken of een kleurplaatje of tekening om om de pot heen te wikkelen en vast te plakken)
  • Watervaste viltstift

Werkwijze

Zorg dat de pot goed schoon (en het liefst vetvrij) is. Houd de pot aan de bovenkant vast, anders pakt de verf niet zo goed door je vingerafdrukken. Leef je uit met de verf en maak er wat moois van. Je kan ook de binnenkant schilderen als je er geen genoeg van kunt krijgen. Als je niet mag verven kun je de pot ook versieren met plakkertjes en stickers. (Of maak een mooie tekening of kleurplaat die je om de pot heen plakt.)

Als het niet wil lukken is er vast wel iemand in de buurt die je wil helpen'

Laat de verf goed drogen en schrijf er laat 'voor papa' op!  (Of laat iemand anders het er op zetten.)

Dat zal leuk staan op het bureau/de werktafel van papa!

0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
Categorie:Feestdagen
Tags:feestdagen, vaderdag,knutsel,kids-corner
10-06-2014
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.vaderdag
 
 
 (Vaderdag; in België de tweede zaterdag en in Nederland de derde zaterdag van juni)

Vandaag cabaret met Onno Innemee.
 
Na de wandeling in het park heeft papa zich behoorlijk moed ingedronken en vertelt sprookje aan zijn dochtertje...
(en ook wij mogen meegenieten)
 

0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
Categorie:Feestdagen
Tags:feestdagen, vaderdag, filmpje,humor cabaret
09-06-2014
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.maandag, tweede pinksterdag
 
Een mirakel geschied......
 
 
 
 
En dan als afsluiting de Pinksterdag klassieker:
 
Op een mooie Pinksterdag
 
0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
Categorie:Feestdagen
Tags:feestdagen, pinksteren, filmpje,gedicht,muziek
08-06-2014
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.zondag

Allereerst:

 
 
Vandaag een gospel van
Whitney Houston: 
 A Quiet Place
 
 
 

Strip van Opa van 27 mei 2014

0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
Categorie:Zondag: Koor en samenzang
Tags:zondag,koor-en samenzang,gospel, muziek, stripverhaal
07-06-2014
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.tennis

 Vandaag liedjes over tennis!!
(en er bestaan er meer van dan ik wist!)
********

The Brat - The Umpire Strikes Back 

 

Wally - Tennisballenlied 

 

Lorde - Tennis Court

 

City of Angels - tennis song

 

Robin Ward - Wimbledon Song

0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
Categorie:tennis
Tags:tennis,sport,muziek, youkebox
06-06-2014
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.tennis

Vandaag een vrolijke tennis video van Remi Gaillard. Rémi Gaillard  is een Franse komiek. Hij staat voornamelijk bekend vanwege zijn practical jokes. Hij werd beroemd door zijn humoristische filmpjes online te zetten. In de meeste van zijn filmpjes zien we hoe Gaillard streken uithaalt met anderen, iedereen kan de klos zijn: pizza-bezorgers, voetgangers, vissers en zelfs voor politie deinst hij niet terug. Deze keer is hij aan het tennissen.

Het motto van Gaillard is C'est en faisant n'importe quoi qu'on devient n'importe qui (Het is door zomaar wat te doen, dat je zomaar iemand wordt).

0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
Categorie:tennis
Tags:tennis,sport,filmpje, humor, lachen,
05-06-2014
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.tennis

 

 
 
 
 
 
 
Je weet waarschijnlijk al wel dat lichaamsbeweging goed voor je is, maar weet je wel hoe goed het precies is? Lichaamsbeweging kan alles verbeteren, van een beter humeur tot een gezonder leven.
 

Lichaamsbeweging stimuleert verschillende chemicaliën in de hersenen die de sporter gelukkiger maken en helpen ontspannen. Daarnaast worden mensen die regelmatig sporten ook positiever over hun eigen uiterlijk, dat kan het zelfvertrouwen stimuleren en het gevoel van eigenwaarde verbeteren.

Bovendien kan regelmatig bewegen  iemand helpen sneller in slaap vallen en helpt het iemand ook dieper te slapen. (Het enige wat je niet moet doen is vlak voor het slapen weer gaan sporten, anders is het mogelijk dat je teveel energie over hebt om in slaap te vallen.) Een sport als tennis, is een sport, die je op bijna alle leeftijden kunt doen. met relatief weinig risico op letsel; een sport die je kan spelen op een rustig tempo.  Tennis vereist welliswaar flexibiliteit, uithoudingsvermogen, spierkracht en snelle reflexen, maar het is voor iedereen mogelijk om te beginnen met tennis.

Volgens de Internationale Tennis Federatie verbrandt je met 30 minuten tennis meer calorieën dan tijdens het fietsen, op een roeimachine, of op de golfbaan. Het hardlopen, sprinten, serveren, en volleyen verlagen voor tennisspelers het risico op hart- en vaatziekten.

De constante beweging bouwt spieren en houdt je flexibel. Je hebt de mogelijkheid om zowel binnen als buiten te spelen. Dit geldt overigens ook voor de varianten van tennis, zoal squash en badminton.  Deze sport kan zowel iemands snelheid, reflexen en de spieren in het onderlichaam en de armen versterken.

En..... het schijnt dat je er een enorm strak 'kontje' van krijgt... Kijk maar: 
 
0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
Categorie:tennis
Tags:tennis,sport,filmpje, info-tainment
04-06-2014
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.tennis
Voor de kleine (en de al wat grotere) medebloggers vandaag weer eens een gezellige tekenfilm:
 
0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
Categorie:tennis
Tags:tennis,sport,filmpje, humor, lachen, kids-corner, tekenfilm
03-06-2014
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.tennis
Vandaag showt
 Herman van Veen
zijn visie op
de tennisser
(aansluitend 'bespeelt" hij het publiek)
0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
Categorie:tennis
Tags:tennis,sport,filmpje, humor, lachen, cabaret
02-06-2014
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.tennis

Deze week als weekthema:

 
 
 
Terwijl op een ochtend in het park, een jogger een gloednieuwe tennisbal had gevonden, en niemand in de buurt zag, stak hij deze in de zak van zijn broek. Later, op weg naar huis, stopte hij op een zebrapad, wachtend tot de lichten zouden veranderen.
Een meisje dat naast hem stond, kon het niet helpen en vroeg nieuwsgierig naar de oorsprong van de grote bult. "Wat is dat?" vroeg ze, wijzend op zijn korte broek.
"Tennis bal," kwam het ademloos antwoord.
"Mijn god" zei het meisje sympathiek ... , dat moet heel pijnlijk zijn. . . . Ik had ooit eens een tennisarm !
Een pastoor en een non spelen een partijtje tennis. De non speelt uitstekend, maar de pastoor mept er nogal een naast en elke keer als hij de bal mist roept hij: Verdomme! Mis!
Op een gegeven moment werd het de non te veel en ze verzoekt hem dringend de rest van het spel niet meer te vloeken. Beschaamd belooft de pastoor beterschap: God mag mij straffen en mij met zijn bliksem veranderen in een hoopje as als ik het nog een keer doe! Het spel gaat verder totdat de pastoor andermaal zijn geduld verliest en vloekt: Verdomme! Mis!
Ogenblikkelijk betrekt de hemel, donderwolken pakken zich samen en de bliksem flitst omlaag. De non wordt getroffen en verandert in een hoopje as. Plots klinkt een dreunende stem uit de hemel: Verdomme! Mis!
De directeur moet van zijn huisarts aan sport doen en hij neemt tennislessen. 
 Na een paar weken vraagt zijn secretaresse hoe het gaat.
 “Tja,” zegt de directeur, “dat is zoiets merkwaardigs: als ik op de achterlijn sta en er suist een bal over het net, dan instrueren mijn hersenen razendsnel mijn lichaam: Naar de hoek! Backhand! Nu snel naar het net! Smashen! Weer terug!”  
En dan? Wat gebeurt er dan?” vraagt het meisje gespannen. 
 “Dan," zegt de directeur tegen zijn secretaresse; "Dan zegt mijn lichaam: Wie? Ik? Praat toch geen onzin!”
 
 
 
 
 
 
 
 
 
0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
Categorie:tennis
Tags:tennis,sport,moppen,cartoons, humor
01-06-2014
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.zondag
 Vandaag een gezellige hill-billy-gospel

The Gospel Plowboys - I Saw the Light

Opa en de dokter makten vakantieplannen....

Strip van Opa van 20 mei 2014

0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
Categorie:Zondag: Koor en samenzang
Tags:zondag,koor-en samenzang,gospel, muziek, stripverhaal
31-05-2014
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.vlinders
En vandaag dus vlinder-liedjes
***

Marco Borsato - Vlinder

Jason Mraz - Butterfly

Nicole - Butterfly

the nightingales - het lied van de vlinders

Avicii - Butterfly

0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
Categorie:vlinders
Tags:vlinders, muziek,youkebox
30-05-2014
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.vlinders
Om van pop tot vlinder te komen gooien vandaag weer eeh beetje het thema om.....Alhoewel......
********
 
Vandaag een videootje van hoe een eitje een rups - een rups een pop -  en een pop een vlinder wordt.
 
 
0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
Categorie:vlinders
Tags:vlinders, informatief,filmpje
29-05-2014
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.hemelvaartsdag

Vandaag draaien we naar een volgend dag-thema :
 
En dat doen we door eerst een wonder te verrichten:
 

 

En wat passende muziek te draaien:

Led Zeppelin - Stairway To Heaven

 

Bob Dylan - Knocking on heavens door

Norman Greenbaum - Spirit in the Sky

 

   

0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
Categorie:Feestdagen
Tags:hemevaart, filmpje.humor, muziek, feest,religie,youkebox
28-05-2014
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.poppenkast
Vandaag voor de kleinere medebloggers onder ons een filmpje dat jeugdsentiment is van de wat oudere bloggers die hier meelezen.
Een Televisie poppenspel genaamd: 
 
Dappere Dodo 
met de aflevering getiteld
   Brrr .... een Spook
 

Een morgen..... draaien we naar een ander thema.....

0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
Categorie:poppenkast
Tags:poppenkast,filmpje,televisie, kids-corner

Hallo blogbezoeker,

Welkom op mijn blog. Deze blog start heel traag op. Dit komt door het vele bewegende beeldmatriaal dat  er in de loop der jaren op verzameld is.

Voor hen die het geduld hebben om te wachten veel blogplezier op deze blog. En voor hen die niet willen wachten tot de blog zich geladen heeft: Bedankt voor je kortstondige bezoekje!


WELKOM OP DEZE BLOG VOL POLDERPRET, UIT HET PLATTELANDSLEVEN GEGREPEN!
ook leuk om te bezoeken
  • de zelfkazer
  • Cum Laude Kaas
  • Boerderijzuivel
  • Boerderijzuivel facebook
  • Boerderijzuivel Twitter

  • Blog als favoriet !


    Inhoud blog
  • Verhuisd
  • reacties op blogs.....
  • vlaggen
  • Duitsland
  • Duitsland
  • Duitsland
  • Duitsland
  • pasen
  • pasen
  • pasen
  • afval
  • afval
  • afval
  • afval
  • afval
  • afval
  • afval
  • afval
  • wakker worden
  • wakker worden

    Graag gelezen bij Bloggen.be
  • Cartoonblog
  • Mosterd en azijn
  • Welkom bij José
  • Friendship Betty (Rebecca)
  • Blogje van Nikki
  • Oldtimer-Boer
  • J@n
  • Corfianza
  • Marmootje
  • Leo (.be)

    Graag gelezen bij Blogger.com
  • Marjolein -Carpe diem
  • Blunderboek
  • Helena - Huize Hens
  • Leuk en informatief
  • Rietje-Griekse Godin
  • Kay - Cintas de amor
  • Joke - Dat Zal Wel
  • J@n
  • Lambiorix
  • Iris vanden Casteelle

    Graag gelezen bij Wordpress
  • Rietepietz
  • J@N
  • Dat zal wel- Joke
  • Suske Blogt
  • Tagrijn
  • Billy
  • Lees me -Joke
  • Binnekieken bij...
  • Inge

    Graag gelezen overige blogs
  • Logbankje
  • Redstar
  • Renesmurf
  • Lies
  • Rebelse Huisvrouw
  • belgiandogsfamily
  • Gisela

  • muzikale favorite blogs
  • de nedertaler
  • twelve points - douze points - songfestival
  • jukeboxhits

    Categorieën
  • 1 april (1)
  • A.G.F. (17)
  • afval en vuilnis (9)
  • alcohol (16)
  • allerheiligen (3)
  • apenstreken (6)
  • Australië (8)
  • baarden en snorren (6)
  • baby's e.d. (6)
  • bad en douche (6)
  • baksels en taart (5)
  • ballon (5)
  • bananen (6)
  • België (11)
  • beren (6)
  • bier (10)
  • Biljart (6)
  • Blauw (9)
  • bloemen en planten (5)
  • Blond (21)
  • bloot (7)
  • boeken (20)
  • boekhouding (6)
  • Boer Zoekt....... (12)
  • boten (6)
  • Bouwen (19)
  • brandweer (23)
  • Brazilië (6)
  • breien (3)
  • buren (6)
  • cabaret & conferances (2)
  • carnaval (29)
  • China (6)
  • chocolade (6)
  • clowns (6)
  • computer&weblogs (17)
  • criminaliteit (12)
  • dansen (9)
  • Diabetes/suiker (6)
  • Dieeten (6)
  • dieren (12)
  • Donderdagse dieren (1)
  • Donderdagse dingen (0)
  • dood en overlijden (13)
  • douane (6)
  • Duitsland (7)
  • Duiven (6)
  • EHBO (6)
  • Eiland (12)
  • elfstedentocht (6)
  • Engeland (14)
  • Eten & Drinken (21)
  • Feestdagen (77)
  • Feestweek (8)
  • Fietsen (24)
  • foto's (6)
  • Frankrijk (6)
  • friet (6)
  • gay (6)
  • geheugen (7)
  • geit (6)
  • geld (6)
  • gevecht en tweestrijd (0)
  • Gewoon...zomaar (9)
  • glas (4)
  • golf (6)
  • goochelen (12)
  • gras (6)
  • Griekenland (6)
  • halloween (5)
  • Help!! (6)
  • Hemel (5)
  • hond (6)
  • hoog water (5)
  • hotel (6)
  • huwelijk (17)
  • ijsjes (6)
  • Indianen (6)
  • insekten (6)
  • Italië (5)
  • Japan (6)
  • jarig (21)
  • jungle (6)
  • justitie (6)
  • K.W.F. (12)
  • kaarsen (6)
  • kaarten (7)
  • kaas (32)
  • kabouters (7)
  • kapper (6)
  • katholiek (6)
  • katten (12)
  • kermis (12)
  • Kerst (51)
  • keuken (6)
  • Kids corner (5)
  • kikkers (6)
  • Kippen (12)
  • Kleding en mode (9)
  • koeien (6)
  • koffie (18)
  • konijn (6)
  • Koningklijk (35)
  • krokodil (5)
  • kunst (6)
  • landen (1)
  • leger (13)
  • Liefde&Valentijn (20)
  • maanden en seizoenen (34)
  • mantelzorg (6)
  • medisch (43)
  • menselijk lichaam (5)
  • mexico (6)
  • Mijnbouw&Delfstoffen (6)
  • molens (6)
  • moppen (6)
  • motorfiets (8)
  • mr.Bean (12)
  • natuur (11)
  • Olifant (6)
  • Olympia (12)
  • ondergoed en lingerie (6)
  • Onze beste kameraad (2)
  • Oogst (7)
  • Oor (6)
  • opstaan (5)
  • oud&nieuw (45)
  • ouderen (9)
  • paarden (12)
  • pannenkoek (4)
  • paradijs (6)
  • park (7)
  • Pasen (39)
  • Paus en Vaticaan (5)
  • persoonlijk (31)
  • piano (6)
  • Pinokkio (6)
  • platteland (15)
  • politie (12)
  • politiek (16)
  • poppenkast (9)
  • post (15)
  • radio (6)
  • reclame (6)
  • recreatie (1)
  • Regenboog (3)
  • rijbewijs (6)
  • roken (6)
  • schaatsen (13)
  • schapen (6)
  • school (35)
  • schoonmaak (8)
  • sesamstraat (6)
  • Sinterklaas (71)
  • slakken (6)
  • slapen (9)
  • smurfen (6)
  • snacks (12)
  • snoep (6)
  • soep (5)
  • spanje (7)
  • sport (15)
  • sprokkels (8)
  • sprookjes (13)
  • strand (6)
  • streektaal en dialect (5)
  • stroom (6)
  • tandarts (12)
  • tattoo (6)
  • telefoon (13)
  • tennis (13)
  • thee (8)
  • tijd (5)
  • toilet (18)
  • Tour de France (17)
  • tractor (6)
  • Trein (6)
  • U.S.A. (6)
  • UFO (7)
  • USSR (6)
  • vakantie (35)
  • varkens (6)
  • verkeer (10)
  • Vervoer&verkeer (30)
  • VIP's (2)
  • vissen (6)
  • vlaggen (1)
  • vlees (0)
  • vliegen (23)
  • vlinders (8)
  • voetbal (26)
  • Vreemde vogels (4)
  • vrijgezellig (4)
  • W.O.2. (9)
  • wandelen (24)
  • Weer (21)
  • wijn (6)
  • winkel (9)
  • winter (6)
  • Youkebox (8)
  • ZIEN!!! (8)
  • zoen (6)
  • Zondag: Koor en samenzang (311)
  • Zuid-Afrika (18)
  • zwart/wit (3)
  • zwemmen (12)

  • Archief per maand
  • 03-2020
  • 05-2019
  • 04-2019
  • 03-2019
  • 07-2018
  • 06-2018
  • 05-2018
  • 04-2018
  • 03-2018
  • 02-2018
  • 01-2018
  • 12-2017
  • 11-2017
  • 10-2017
  • 09-2017
  • 08-2017
  • 07-2017
  • 06-2017
  • 05-2017
  • 04-2017
  • 03-2017
  • 02-2017
  • 01-2017
  • 12-2016
  • 11-2016
  • 10-2016
  • 09-2016
  • 08-2016
  • 07-2016
  • 06-2016
  • 05-2016
  • 04-2016
  • 03-2016
  • 02-2016
  • 01-2016
  • 12-2015
  • 11-2015
  • 10-2015
  • 09-2015
  • 08-2015
  • 07-2015
  • 06-2015
  • 05-2015
  • 04-2015
  • 03-2015
  • 02-2015
  • 01-2015
  • 12-2014
  • 11-2014
  • 10-2014
  • 09-2014
  • 08-2014
  • 07-2014
  • 06-2014
  • 05-2014
  • 04-2014
  • 03-2014
  • 02-2014
  • 01-2014
  • 12-2013
  • 11-2013
  • 10-2013
  • 09-2013
  • 08-2013
  • 07-2013
  • 06-2013
  • 05-2013
  • 04-2013
  • 03-2013
  • 02-2013
  • 01-2013
  • 12-2012
  • 11-2012
  • 10-2012
  • 09-2012
  • 08-2012
  • 07-2012
  • 06-2012
  • 05-2012
  • 04-2012
  • 03-2012
  • 02-2012
  • 01-2012
  • 12-2011
  • 11-2011
  • 10-2011


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs