This blog may not be used by others than myself. So if you try to put in some advertisement for goods, pills of other stuff on this blog, by using the reactingbutton or otherwise, your writings will be rejected and removed by the bloghost.
Beoordeel dit blog
05-07-2013
Tour de France
0
1
2
3
4
5
- Gemiddelde waardering: 1/5 - (1 Stemmen) Categorie:Tour de France Tags:Tour de France,frankrijk,fietsen,cartoons, humor
04-07-2013
Tour de France
Tour de France Wielertruitjes
Wat betekenen de kleuren?
Gele trui - Maillot Jaune
De gele trui van de Tour de France is toegekend aan de rijder met de snelste totale tijd en is daarom de race leider. Het werd opgericht in 1919 als een hommage aan het gele papier van l'Auto magazine, oprichter van de Tour de France in 1903.Eddy Merckx droeg de Maillot Jaune voor een record 111 dagen. Dit Eddy deed omdat hij was een goede tijd time-tijdrijder, bekwaam klimmer en grote ' Le Patron' van de race.
Groene trui - Maillot Vert
De volgende meest prestigieuze jersey wordt gegeven aan de leider in het puntenklassement, die sprinters beloningen. Tijdens elke fase worden de punten toegekend tijdens de tussenpersoon sprints en bij de finish. De trui werd ingevoerd in 1953.Duitsland Erik Zabel won er een recordaantal van zes keer achter elkaar tussen 1996 en 2001. In 2010, kan 'Cav' gaan de hele weg naar Parijs, en in het proces te winnen het puntenklassement?
Bolletjes trui - Maillot à Pois Rouges
Toegekend aan de rijder die de meeste punten verdient op elke top van een heuvel of passen. De winnaar is bekend als de 'King of the Mountains'. Hoewel de prijs werd geïntroduceerd in 1933, werd deze opvallende trui niet ingevoerd tot 1975.
Witte trui - Maillot Blanc
De nieuwste trui, de witte, werd geïntroduceerd in 1975. Deze wordt gegeven aan de beste jonge renner (onder de 25) in het algemeen klassement.In 1989 werd de trui verbannen, maar in 1999 opnieuw ingevoerd.
De witte, gele, bolletjes en groene trui ................... en dan nog een sugestie uit Duitsland:
0
1
2
3
4
5
- Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen) Categorie:Tour de France Tags:Tour de France,frankrijk,fietsen,informatief
03-07-2013
Tour de France
De Tour de France Miljoenen mensen aan de buis gekluisterd, uren lang naar de radio geluisterd, om te horen hoe bijna 200 renners etappe na etappe bezwijken. Meer dan drie en een half duizend kilometers, verdeeld over een en twintig dagenzwoegen, ploeteren en stampen renners van de ene na de andere plaats. Waaghalzen, veteranen en jongen honden, uitgekookte renners en eeuwige klitten trijden om de hoogste eer, of zijn tevreden met een kleine prijs. Demarrages, ontsnappingen en valpartijen, afzien, spuiten, prepareren en oortjes leiden tot onverwachte ontknopingen, berg op, afdalend of in een massasprint. Slechts de eerste telt en de laatste wordt gezien, bloed, zweer en tranen kleuren het beeld, de commercie is de grootste winnaar, want alleen het grote geld telt!
0
1
2
3
4
5
- Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen) Categorie:Tour de France Tags:Tour de France,frankrijk,fietsen,gedicht
02-07-2013
Tour de France
De dopingcontrole.....
Cursief
met
"Polleke"
0
1
2
3
4
5
- Gemiddelde waardering: 1/5 - (1 Stemmen) Categorie:Tour de France Tags:Tour de France,frankrijk,fietsen,cabaret
01-07-2013
Tour de France
Normaliter werk ik enkele dagen/weken van te voren al enkele thema's uit, helaas lukte dat door computerproblemen deze keer niet........ vandaar dat ik terugval op een paar oude, opgepoeste thema's. Dit om de vast blogbezoekers niet teleur te stellen! Deze week een oud thema, dat al eerder op de 'oude Web-log te lezen was, maar op het moment weer even actueel is.: De Tout de France!
Hoe noem je de Olympische spelen voor mensen met een handicap?
De Paralympics
Hoe noem je de spelen voor homos?
De Gay-games
Hoe noem je de spelen voor drugsverslaafden?
De Tour de France
Dit jaar wordt de Tour de France waarschijnlijk gewonnen door
een Chinees!
Een wielrenner genaamd Do Ping staat hoog in de lijsten van de bookmakers...
In de Belgische gevangenissen van is het net als met de Tour de France ..Er zijn voortdurend ontsnappingen, maar er is geen enkele Belg bij ..
Jantje moet van zijn meester als huiswerk een spreekbeurt maken over wielrenners, omdat Jantje zo opschept dat zijn vader alles over wielrennen weet.
Jantje gaat naar huis en hij gaat achter de computer zitten, om te kijken of hij soms iets op kan zoeken over wielrennen, en begint over het web te surfen, snuffelt wat in vaders favorieten en begint te lezen...
Opeens komt hij het woord condoom tegen, hij vraagt aan zijn vader wat, dat voor iets is, en of het iets met wielrennen te maken heeft. Zijn pa zegt, met een rood hoofd:"Eh .eh .dat is een wielrenshirtje"
Even later ziet Jantje nog een moeilijk woord staan, waar hij de betekenis niet van kent. Het woord prostituee, en opnieuw hij vraagt aan zijn pa wat het wil zeggen en zijn pa zegt:"Nou eh ..dat is een een ander woord voor racefiets"
Nog later ziet hij de term van bil gaanstaan, hij vraagt opnieuw aan zijn vader wat het betekend en zijn pa zegt: "dat is sprinten zo staande op de pedalen "
De volgende dag in de klas:
Meester: "Jantje vertel jij je spreekbeurt aan de hele klas."
Jantje begint zijn spreekbeurt met: Als een wielrenner gaat rijden doet hij zijn condoom aan, springt op zijn prostituee en gaat flink van bil tot aan de finish ."
0
1
2
3
4
5
- Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen) Categorie:Tour de France Tags:Tour de France,frankrijk,fietsen,moppen,cartoons, humor
26-06-2013
Hallo allemaal!!!
Beste lezers,
Na lange tijd zonder internet............. is de boerin weer aanwezig!
Ik moet mijn nieuwe laptop nog ontdekken..... En eigenlijk de lege gaten in de blog wat opvullen, maar er zit weer leven in!
Ik hoop snel weer wat van jullie te horen!
Wat er aan de hand was? Nou eh...... om het simpel te houden de modem had de internetingang van mijn oude laptop laten imploderen. Er moest dus zowel een nieuwe modem als een nieuwe laptop komen...........En mijn man houdt van onderhandelen en goedkoop,...... dus na weken wachten heb ik vanmorgen een nieuwe laptop op kunnen halen.
Nu moet ik eerst uitvinden hoe windows8 werkt. Daarna de mailbox leegmaken en uitsorteren en natuurlijk mijn administratie van uit papier weer op de computer zetten........... Ik weet dus niet wanneer ik weer voluit blogs kan maken, maar er wordt aan gewerkt!
Mr. Bean is een fictief personage gespeeld door Rowan Atkinson.
Hij is een onhandige, egoïstische, narcistische en vaak vindingrijke man die regelmatig in hilarische situaties terechtkomt bij het uitvoeren van taken die een normaal mens nauwelijks moeite zouden kosten, zoals zwemmen, het verven van een muur, het afleggen van een examen of het maken van een sandwich. Om uit de problemen te komen moet Mr. Bean steeds originele oplossingen verzinnen.
Een ander aspect van zijn persoonlijkheid wordt tot uitdrukking gebracht door zijn bijzondere band met zijn ietwat schriele teddybeertje Teddy dat hij dan ook frequent met zich meeneemt tijdens zijn uitstapjes in de hem omringende wereld met welke Mr. Bean door zijn vaak sociaal onaangepaste gedrag niet altijd op even ontspannen voet staat.
Serie:
De eerste serie stamt uit 1990. De animatieserie bestaat sinds 2002.
In de allereerste aflevering reed Mr. Bean rond in een rode mini uit 1969. Aan het eind van die aflevering was dit voertuig betrokken bij een crash. In de daaropvolgende afleveringen kwam de geelgroene mini met zwarte motorkap uit 1977 ten tonele.
In de animatieserie woont Mr. Bean bij een erg knorrige oude vrouw met een gemene kat. Als hij niet rustig en stil is mag hij niet meer bij haar wonen .
Beans voornaam en beroep zijn nooit genoemd. In de tweede film echter staat in Beans paspoort "Rowan" als eerste naam.
Slechts zelden praat Mr.Bean. Over het algemeen mompelt hij slechts een onverstaanbaar gebrabbel.
In de afleveringen "Mr. Bean Goes to Town" en "The Return of Mr. Bean" is er beide keren een verwijzing naar Phut (Club Phut en de graffititekst Phut). Het gaat hier om een oud studiegenoot van Rowan Atkinson, Simon Phut.
De intro van de afleveringen heet Ecce Homo.
In de aflevering "Royal Bean" van de animatieserie (aflevering 3, seizoen 2) hangt in het paleis van de Britse koningin, een schilderij van lord Edmund Blackadder, uit de serie Blackadder, een andere serie waarin Rowan Atkinson de hoofdrol vertolkt.
Films:
In 1997 verscheen de film Bean: The Ultimate Disaster Movie. In deze film speelt Rowan Atkinson een sullige bewaker van een Londens kunstmuseum, die in de Verenigde Staten wordt gezien als een briljant kunstkenner. In deze film wordt meer gesproken door Mr. Bean dan in de televisieserie en ook de personages worden verder ontwikkeld.
In 2007 verscheen de film Mr. Bean's Holiday. Hierin is Mr. Bean op weg naar zijn gewonnen vakantie aan zee in Frankrijk. Alleen wanneer hij in de verkeerde taxi stapt gaat het mis.
I.v.m. een kapot modem en een opgeblazen internet-ingang van de laptop is bloggen nog niet mogelijk. Via mijn mobiel is het een heidens karwei. Even geduld nog a.u.b.
Spanje (Spaans Reino de España), is een land op het Iberisch Schiereiland in het zuidwesten van Europa met 47.042.984 (2012) inwoners en een oppervlakte van 505.992 km². Het land beslaat grofweg 80% van het Iberisch Schiereiland. Buiten dat horen ook de eilandengroep Balearen in de Middellandse Zee, de Canarische Eilanden in de Atlantische Oceaan en de Spaanse exclaves in Noord-Afrika bij het land.
In het noordoosten grenst Spanje aan Frankrijk en Andorra, over de gehele lengte van de Pyreneeën, in het westen aan Portugal, in het zuiden aan de Britse kolonie Gibraltar en via de exclavesMelilla en Ceuta aan Marokko. De hoofdstad van Spanje is Madrid, een stad met meer dan 3 miljoen inwoners gelegen in het midden van het land.
Spanje is een divers land met zeer uiteenlopende culturen, talen, eetgewoonten en klimaten. Het land varieert van de regenachtige vissersdorpen in Galiciëtot het nachtleven van Madrid, de toeristische kusten aan de Middellandse Zee, het flamencodansen van Andalusië, en stierenvechten in vele delen van het land en het moderne Barcelona in Catalonië.
Net als Nederland en België is Spanje een constitutionele parlementaire monarchie. Spanje werd lid van de NAVO in 1982 en is lid van de Europese Unie sinds 1986. De euro werd de Spaanse munteenheid op 1 januari 2002 en verving daarmee de peseta. Naast Spaans (Castiliaans) zijn Catalaans, Baskisch en Galicisch zogenaamde 'co-officiële' talen van het land.
Snijd het vlees, de vis en de groente in stukjes. Maak een pan bouillon (met bijv. bouillonblokjes kip en/of vis).
Bereidingswijze
Laat de olijfolie in de pan warm wroden. Doe er dan het vlees, de knoflook en de vis bij. Laat dit een paar minuten op een laag vuurtje bakken. Doe er dan de (ongekookte) rijst bij en zoveel bouillon dat de rijst er door bedekt wordt. Doe er vervolgens de grote garnalen, de inktvisringen en de mosselen bij en laat de paella net zo lang koken totdat de rijst gaar is. (in ieder geval zo′n 10 minuten). Garneer de paella met de overige ingredienten en leg de schone theedoek erover zodat de pan compleet bedekt wordt. Laat dit in ieder geval zo′n 10/15 minuten staan. Buen Provecho!
Serveertips
Je kunt zelf het recept aanpassen door de vlees/vissoorten te wijzigen naar keuze
Welkom op mijn blog. Deze blog start heel traag op. Dit komt door het vele bewegende beeldmatriaal dat er in de loop der jaren op verzameld is.
Voor hen die het geduld hebben om te wachten veel blogplezier op deze blog. En voor hen die niet willen wachten tot de blog zich geladen heeft: Bedankt voor je kortstondige bezoekje!