BLOG ZONDER NAAM
Foto
This blog may not be used by others than myself. So if you try to put in some advertisement for goods, pills of other stuff on this blog, by using the reactingbutton or otherwise, your writings will be rejected and removed by the bloghost.
Beoordeel dit blog
  Zeer goed
  Goed
  Voldoende
  Nog wat bijwerken
  Nog veel werk aan
 
Foto
10-08-2012
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.zwemmen


















0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
Categorie:zwemmen
Tags:zwemmen, humor,cartoons
09-08-2012
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.zwemmen


Beste mensen..... Natuurlijk kunnen wij dieren zwemmen. De een wat beter dan de andere da's waar. Vissen, kikkers, watervlooien en andere waterbeestjes zijn per slot van rekening geboren om in het water te zwemmen.....  Maar andere dieren daar zou je ht niet zo snel van verwachten.










Neem nu deze poes:



Of dit konijn :


En natuurlijk de hond...

Maar lieve mensen als u ons een plezier wilt doen.....
Laat ons dan liever droog op het land spelen  en zet ons niet ongevraagd in het zwembad!!
0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
Categorie:zwemmen
Tags:zwmmen,dieren,info-tainment
08-08-2012
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.zwemmen



Vandaag iets over zwemmen...
En omdat er Olumpische spelen gehouden worden een klein beetje info over zwemmen op deze spelen.


De olympische zwemdisciplines zijn baanzwemmen, waterpolo,openwaterzwemmen, schoonspringen en synchroonzwemmen.

Het baanzwemmen is dan weer te verdelen in:
  • Vrije slag: 50 m, 100 m, 200 m, 400 m, 800 m (vrouwen), 1500 m (mannen), 4x100 m estafette, 4x200 m estafette
  • Rugslag: 100 m, 200 m
  • Schoolslag: 100 m, 200 m 
  • Vlinderslag: 100 m, 200 m 
  • Wisselslag: 200 m (individueel), 400 m (individueel), 4x100 m estafette
Het open waterzwemmen is 10 KM.

Waterpolo vindt plaats in een zwembad met een speelveld van maximaal 20 meter breed en 30 meter lang bij heren, bij dames is de maximale lengte 25 meter. Is het bad waarin gespeeld wordt groter, dan wordt het speelveld afgebakend door drijvende lijnen. Bij kleinere baden wordt dispensatie verleend op de afmetingen van het speelveld. De minimale grootte van het veld is 10 meter breed en 20 meter lang.

De minimale diepte van het bad is 1,80 meter. Wanneer dit maar net gehaald wordt en wat grotere spelers dus op de bodem kunnen staan, dan is dit alleen toegestaan wanneer de betreffende speler de bal niet in zijn bezit heeft. Zodra een speler de bal krijgt móet hij zwemmen. Blijft hij toch staan, of zet hij zich af van de bodem, dan wordt dit bestraft met een vrije worp voor de tegenpartij. De beide doelen bevinden zich midden op de achterlijnen van het veld. Ze zijn 3 meter breed, 0,90 meter hoog en 1 meter diep. Is het bad waarin gespeeld wordt niet geschikt voor een doel met een diepte van 1 meter, dan moet het doel ten minste 0,30 meter van de badrand geplaatst worden. In een bad met een diepte minder dan 1,50 meter dient de afstand tussen de bodem en onderkant van de doellat 2,40 meter te zijn. De doelpalen en dwarslat dienen 0,075 meter breed te zijn en wit geschilderd.

Synchroonzwemmen is een vorm van kunstzwemmen."Synchroon" betekent "gelijk". De sport is tegenwoordig een vrij exclusief vrouwelijke aangelegenheid, hoewel het oorspronkelijk door mannen werd geïntroduceerd.

De sport wordt ook wel  "waterballet" genoemd, dat laatste vooral vanwege de overeenkomsten met ballet. Het is een sierlijke, maar zware sport want men moet niet alleen de vier zwemslagen (vrije slag, vlinderslag, rugslag en schoolslag) beheersen, maar ook gevoel voor ritme hebben. Een groot deel van de figuren wordt onder water uitgevoerd.

Schoonspringen is een tak van de zwemsport waarbij zo mooi mogelijk vanaf een plank of platform in het water moet worden gesprongen. Hierbij kunnen (combinaties van) salto's en schroeven worden gemaakt. De beoordeling vindt plaats door vijf of zeven juryleden met cijfers die met ½ punten oplopen van 0 (geheel mislukt) tot en met 10 (zeer goed).

Er wordt gesprongen vanaf 1- en 3-meter planken en van de 5-, 7½- en 10-meter toren. De gemaakte sprong wordt beoordeeld aan de hand van punten. Van invloed zijn: techniek, elegantie, souplesse, hoogte, afstand en netheid. Sinds 1994 is ook het synchroonspringen geïntroduceerd. Hierbij springen twee spring(st)ers gelijktijdig van een plank of platform en maken dan synchroon dezelfde sprong.
De enige Nederlandse wereldkampioen was Edwin Jongejans die in 1991 de eerste wereldkampioen op de 1 meterplank ooit werd.

Zo, nu zijn we tot zover weer helemaal bijgespijkerd. 



 
0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
Categorie:zwemmen
Tags:zwemmen, informatief
07-08-2012
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.zwemmen


Mini en Maxi

met een demonstratie

schoonzwemmen



0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
Categorie:zwemmen
Tags:zwemmen, humor,cabaret
06-08-2012
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.zwemmen


Het gaat goed met het zwemmen op de Olympische spelen....

Deze week dus het thema:

ZWEMMEN



Badmeester: 'In ons zwembad zijn drie afdelingen: een met warm water, een met koud water en een zonder water.'
Zwemmer:'Waarom een zonder water?'
Badmeester:'Voor mensen die niet kunnen zwemmen…….'

Een Belg huurt een kano en peddelt het water op. Midden op de plas kiepert zijn kano om. De kano komt niet meer overeind, en de belg komt niet meer boven. Enkele omstanders springen het water in en halen de bewusteloze man naar de kant. Ze beginnen hem te beademen en te reanimeren. De politie komt erbij. 1 van de agenten kijkt in zijn binnenzak. Daar zitten een Belgisch paspoort en drie zwemdiploma's in. Als de Belg bijkomt, vraagt een agent: "Kon je jezelf nou niet redden? Je hebt drie zwemdiploma's!" "Allè," zegt de Belg, "ik wist niet dat die hier ook geldig waren."


Een man loopt op een verlaten strand en besluit om een duik te nemen. Hij trekt zijn kleren uit en duikt spiernaakt de zee in. Als hij er na verloop van tijd uit wil komen, ziet hij een vrouw bij zijn kleren staan. Hij zoekt iets om zijn jongeheer te bedekken en ziet een oud steelpannetje op het strand liggen. Hij pakt het en als een moderne Adam stapt hij op de dame af. Zegt hij tegen de vrouw: "Zegt u maar niets, ik weet precies wat u denkt." Zegt de vrouw: "Oh, maar ik weet ook precies wat u denkt." "Oh ja?", vraagt de man. "Ja," zegt de vrouw, "u denkt dat er een bodem in dat steelpannetje zit."
Een agent loopt langs de gracht. Opeens ziet hij een man in de gracht spartelen die roept: 'Help, help, ik verdrink.' Zegt de agent: 'Da's maar goed ook: anders kreeg je een prent, want je mag hier niet zwemmen!'







0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
Categorie:zwemmen
Tags:zwemmen, humor,moppen,cartoons
05-08-2012
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Zondag, koor en samenzang & strip



In augustus weer verschillende gospels van de The King himself: Elvis Presley




En omdat het thema de afgelopen week Engeland was .....
een engelstalige strip; te weten Opa
...dan wel Grandfather...




0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
Categorie:Engeland
Tags:zondag,koor en samenzang,stripverhaal,Engeland
04-08-2012
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Engeland

 














Omdat er zoveel Engelstalige liedjes zijn, deze keer  de vijf winnaars die voor het Verenigd Koningkrijk uitkwamen op de Eurovisie Songfestival.


Sandie Shaw - Puppet on a string

 

Lulu - Boom bang-a-bang

 

Brotherhood of Man -  Save your kisses for me



Bucks Fizz - Making your mind up

 


Katrina & the Waves - Love shine a light

'
0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
Categorie:Engeland
Tags:Engeland,Youkebox, muziek
03-08-2012
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Engeland



 

Vandaag de tien meest belachelijke weten uit het wetboek van Groot-Britanië

Vierduizend mensen werd gevraagd de belachelijkste wetten te kiezen uit een door de BBC opgestelde shortlist. Deze  zijn het geworden:



1. Het is personen bij wet verboden te overlijden in de Britse parlementsgebouwen.

2. Het is ‘verraad’ een postzegel met de beeltenis van de koning of koningin ondersteboven te plakken.

3. In Liverpool mag een vrouw niet in het openbaar topless zijn, behalve als ze werkt als bediende in een winkel voor tropische vissen.

4. Pasteitjes eten op eerste kerstdag is verboden.

5. Als iemand in Schotland ergens aanklopt en het toilet wil gebruiken, moet hij worden binnengelaten.

6. Een zwangere vrouw mag overal waar ze wil haar behoefte doen, ook in de helm van een politieman.

7. Het hoofd van elke dode walvis die wordt gevonden op de Britse kust wordt eigendom van de koning, de staart gaat naar de koningin.

8. Het is illegaal de belastinginspecteur hetgeen je niet wilt dat hij weet, niet te vertellen. Maar het is legaal hem iets niet te vertellen waarvan je het niet erg vindt dat hij het weet.

9. Het is verboden het parlement te betreden in harnas.

10. Het is binnen de oude stadsmuren van York niet toegestaan een Schot te doden, behalve als hij pijl en boog draagt.

0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
Categorie:Engeland
Tags:Engeland,informatief
02-08-2012
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Engeland

British humor

Vandaag de humor van de Britten... Wie kent ze niet de humorvolle t.v.series; zoal bijvoorbeeld:

Are you being served

Are You Being Served? is een Britse komische serie die in Nederland en Vlaanderen bekend werd onder de naam Wordt u al geholpen?. De serie is geschreven door David Croft en Jeremy Lloyd.
De serie speelt zich af op de afdeling dames- en herenkleding van het fictieve Londense warenhuis Grace Brothers. Ze steekt op subtiele wijze de draak met de Britse klassenmaatschappij. Er heerst een afgebakende hiërarchie (directeur - afdelingshoofd - verkoopchef - seniorverkopers - juniorverkopers - conciërge - huishoudelijke dienst), waarbij de karakters zich vaak stroperig opstellen naar hun meerderen en hun ondergeschikten schofferen.


Keeping up appearances

 Keeping Up Appearances, bij ons bekend als Schone Schijn, -Brittannië bekend als is een populaire Engelse komische televisieserie van de BBC die het leven van de snobistische Hyacinth Bucket ("Bouquet") en haar man Richard verhaalt
Hyacinth is een oudere vrouw. Haar man Richard is een ware pantoffelheld. Hoewel ze in een simpele woning in een simpele wijk wonen, doet Hyacinth zeer haar best om zich voor te doen als dame uit de betere (of zelfs de beste) kringen. Dit lukt niet altijd of het doet zeer overdreven aan, wat geregeld tot komische situaties leidt. Zo gaat ze prat op haar dinertjes bij kaarslicht, haar dure servies (en andere spullen in huis) en wil ze alleen melk van de beste koeien. Richard zit behoorlijk onder de plak bij Hyacinth en moet zich regelmatig in rare bochten wringen om haar tevreden te stellen.


 

dad's army

Dad's Army (In het Nederlands Daar komen de schutters) is tot 1977 te zien geweest en omvat in totaal 83 afleveringen die in negen seizoenen zijn uitgezonden. De serie draait om een peloton van de Home Guard (Britse binnenlandse strijdkrachten), dat in de Tweede Wereldoorlog in het fictieve plaatsje Walmington-On-Sea actief was. Kapitein Mainwaring en zijn bekakte secondant sergeant Wilson staan aan het hoofd van dit peloton, dat voor de rest bestaat uit: de enthousiaste korporaal Jones, sterke verhalenverteller soldaat Frazer, de oude soldaat Godfrey, de jonge soldaat Pike, en sjacheraar soldaat Walker

allo allo

In het op een bestaand Frans dorp gebaseerde plaatsje Nouvion woont René Artois. Hij is de eigenaar van het plaatselijke café samen met zijn vrouw Edith Hij heeft buiten haar weten om relaties met allebei de serveersters in het café, Yvette en Maria. Later raken ze Maria kwijt en wordt zij vanaf seizoen vier vervangen door Mimi.

Het rustige leventje van René wordt op zijn kop gezet door het uitbreken van de Tweede Wereldoorlog. Zo goed en zo kwaad als het gaat probeert hij echter zijn oude leven voort te zetten, door de Duitsers te paaien met af en toe een gratis drankje en gratis "diensten" van zijn serveersters, in ruil voor slecht verkrijgbare artikelen zoals paraffine, suiker en boter. Om zijn positie bij de Duitsers nog wat te versterken tipt hij Kolonel Von Strohm en zijn assistent Kapitein Hans Geering (in seizoen 4 vervangen door Alberto Bertorelli) dat er in het nabijgelegen kasteel een beroemd schilderij te vinden is, De gevallen Madonna met de grote bloemkolen (Engels: The Fallen Madonna with the Big Boobies), geschilderd door Van Klomp. De kolonel en de kapitein weten het schilderij in het geheim uit het kasteel te ontvreemden. Eigenlijk moeten ze het schilderij net als de andere kostbaarheden van Nouvion aan Hitler geven, maar ze willen het schilderij liever achterhouden zodat het kan dienen als oudedagsvoorziening wanneer ze na de oorlog met pensioen gaan. Daarom smeden ze samen met René een complot om het schilderij te verstoppen in een uitgeholde salami in de kelder van zijn café. Omdat de kolonel en de kapitein beiden Renés hulp nodig hebben om het schilderij uit handen van Hitler te houden, zien ze veel van hem door de vingers.
Rond dezelfde tijd raakt René tegen wil en dank betrokken bij de activiteiten van het Franse verzet, dat zijn café als uitvalsbasis gebruikt om twee neergehaalde Engelse piloten terug te smokkelen naar Engeland. René moet wel meewerken omdat het verzet hem anders dreigt om te brengen wegens het bedienen van Duitsers in zijn café. Het verzet installeert tevens een geheime radio in het bed van Ediths moeder waarmee René contact kan houden met Londen. Dit onder de schuilnaam Nighthawk (nachtzwaluw). Agent Crabtree, een Engels geheim agent die Frans met een zwaar accent spreekt, komt het verzet versterken vanaf seizoen 2. Het verzet krijgt ook hulp van de vervalser Monsieur LeClerc, en later ook van de plaatselijke begrafenisondernemer Monsieur Alfonse.
De situatie verslechtert nog meer voor René wanneer twee afgevaardigden van de Gestapo, Herr Otto Flick en zijn hulpje Von Smallhausen, naar Nouvion komen om De gevallen Madonna terug te vinden en een einde te maken aan het verzet. René is al snel hun hoofdverdachte. Aan het einde van het eerste seizoen wordt hij opgepakt en door de meedogenloze generaal Von Klinkerhoffen tot het vuurpeloton veroordeeld. Von Strohm en Geering proberen hem te helpen door de kogels van het vuurpeloton te vervangen door nepkogels, maar verwisselen de kogels dusdanig dat niemand meer zeker weet of er nu met echte of nepkogels geschoten wordt. René heeft geluk en wordt met de nepkogels neergeschoten waardoor hij het incident overleeft. Hij besluit van de verwarring gebruik te maken om zijn dood in scène te zetten. De rest van de serie gaat hij door het leven als zijn "tweelingbroer" (die toevallig ook René heet) zodat hij weer een nieuwe start kan maken.
Al met al bevindt René zich in een complexe situatie. Steeds terugkerende thema’s in de serie zijn: het in handen krijgen van het schilderij (dat op de vreemdste plekken verstopt wordt, en meerdere malen wordt vervalst om de Gestapo op het verkeerde been te zetten), de vele liefdesaffaires van René, de vaak bizarre en vergezochte pogingen van het verzet om de Britse piloten terug naar Engeland te smokkelen en de in scène gezette dood van René.



the young ones

The Young Ones was een Britse serie over vier mannelijke studenten die in één huis wonen. De serie combineerde satire, absurde humor, anarchie, sketches en muzikale optredens. De serie viel op door de, zeker in die tijd, gewelddadige humor: de huisgenoten sloegen elkaar regelmatig met spullen binnen handbereik.


mr bean

Hij is een onhandige, egoïstische, narcistische en vaak vindingrijke man die regelmatig in hilarische situaties terechtkomt bij het uitvoeren van taken die een normaal mens nauwelijks moeite zouden kosten, zoals zwemmen, het verven van een muur, het afleggen van een examen of het maken van een sandwich. Om uit de problemen te komen moet Mr. Bean steeds originele oplossingen verzinnen.

Een ander aspect van zijn persoonlijkheid wordt tot uitdrukking gebracht door zijn bijzondere band met zijn ietwat schriele teddybeertje Teddy dat hij dan ook frequent met zich meeneemt tijdens zijn uitstapjes in de hem omringende wereld met welke Mr. Bean door zijn vaak sociaal onaangepaste gedrag niet altijd op even ontspannen voet staat


Fawlty towers

Fawlty Towers wordt in vele landen nog regelmatig herhaald. In Nederland werd de serie door de KRO uitgezonden, in eerste instantie onder de titel Hotel op stelten, later bij de herhalingen onder de oorspronkelijke titel. Op de Belgische televisie kreeg de serie de titel De zoete inval mee.


On The buses

On The Buses was verzonnen en geschreven door Ronald Wolfe en Ronald Chesney. Zij hadden eerder al voor de BBC series gemaakt. Toen deze omroep geen interesse toonde in het concept van On The Buses, stapte het duo over naar ITV. Daar werden tussen 1969 en 1973 in totaal 74 afleveringen gefilmd, verdeeld over zeven seizoenen met lengtes van ongeveer een half uur per stuk. Niet alle afleveringen werden in Nederland uitgezonden.


 George en Mildred

George & Mildred was een een spin-off van de comedy serie Man about the house (Man over de vloer) George & Mildred kregen in 1980 een eigen film. De voorbereidingen voor de kerstspecial van 1980 waren al begonnen, toen Yootha Joyce op 24 augustus 1980 overleed aan hepatitis. Er waren plannen voor een zesde en laatste reeks van de serie.

En zo zijn er nog veel meer series, gemaakt in Engeland, vol Britse humor, die over de gehele wereld uitgezonden en door menigeen zeer gewardeerd worden.





0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
Categorie:Engeland
Tags:Engeland,humor, filmpje, t.v-series
01-08-2012
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Engeland

Ooo, die koningklijke familie van Engeland.... herstel, Groot-Brittanië toch.....
Altijd stijf uit de hoek komen.... maar als ze voor een familie-feestje bij elkaar zijn, dan zijn het me toch een partij feestbeesten....
Dus PARTY-TIME!!!!
(op zijn Engels)

0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
Categorie:Engeland
Tags:Engeland,humor, familiefeestje, huwelijk, koningshuis, dansen
31-07-2012
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Engeland


Vandaag een persiflage van
 Tineke Schouten
op
Her Royal Highness Princes Camilla (Parker Bowles),
The Dutches of York 
 
start helaas niet vanzelf: Klik dus dit aan:
http://www.youtube.com/watch?v=qlRDFm7o50I
 


0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
Categorie:Engeland
Tags:Engeland,humor, cabaret
30-07-2012
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Engeland

                                       

Deze week als weekthema; i.v.m. de Olympische Spelen:

ENGELAND

( danwel Great Britain)



Jaap vraagt aan zijn vader waarom hij eigenlijk Engels moet leren. "Maar jongen, de halve wereld spreekt toch Engels!", antwoordt zijn vader. Waarop Jaap verbaasd reageert: "Ïs dat dan nog niet voldoende?"
Een Fransman een Nederlander en een Engelsman zitten bij een zwembad en ze mogen alle drie een wens doen. Als ze van de duikplank in het water springen, moeten ze, als ze nog in de lucht zijn de wens roepen en die wordt dan vervuld.
De Fransman gaat heet eerst, hij springt op de duikplank en roept: “Wijn!” en gelijk verandert al het water in wijn.
De Nederlander springt en roept: “Geld!” en hij land in een zwembad vol met geld.
Dan gaat de Engelsman maar hij glijdt uit op de duikplank en roept: “Shit!”
Een Belg zou op vakantie gaan naar Engeland, als zijn buurman er later naar vraagt hoe de reis was blijkt hij de reis te hebben geannuleerd. “Waarom heb je die reis geannuleerd?”,vraagt de buurman. “Nou , ik vindt dat links rijden veel te gevaarlijk.” “Toch schijnt dat heel erg mee te vallen.” zegt de buurman. “Geloof dat maar niet, ik heb het in Antwerpen een half uur uit geprobeerd, en het viel bar tegen.”
Drie boogschutters, een Engelsman, een Zwitser en een Vlaming waren tesamen. Een jongetje staat voor een boom met een appel op zijn hoofd. De Engelsman schiet de appel doormidden op het hoofd van het jongetje, waarop de Engelsman zegt: "I am Robin Hood". De Zwitser zet een nieuwe appel op het voorhoofd van het jongetje en schiet ook recht in het midden van die appel. "I am Willem Tell" zegt hij overtuigend aan de andere twee. De Vlaming zet er ook een appel op, maar schiet natuurlijk vlak in het voorhoofd van dat jongetje. Waarop hij met een gezicht als van een kuiken dat pas uit het ei komt zegt: "I am Sorry".


  


EUROCRISISPREVENTIE
in
ENGELAND



0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
Categorie:Engeland
Tags:Engeland, humor,cartoons moppen
29-07-2012
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Zondag, koor en samenzang & strip


 

Vandaag een zomerse gospel medley


 

 

En natuurlijk nog iets om te lezen...






0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
Categorie:Zondag: Koor en samenzang
Tags:zondag,koor en samenzang,stripverhaal
28-07-2012
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.eiland

Kinderen voor Kinderen - Op een onbewoond eiland


 

Harry Belafonte - Island in the Sun


Dolly Parton & Kenny Rogers .....Islands In The Stream.


Madonna - La Isla Bonita


de Wannebiezz - Kangoeroe Eiland

0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
Categorie:Eiland
Tags:eiland,muziek,youkebox
27-07-2012
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.eiland

Voor de vrolijke variatie: vandaag een animatie over een eiland



0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
Categorie:Eiland
Tags:eiland, filmpje. animatie
26-07-2012
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.eiland


 

Vandaag:

Weliswaar wat eentonig en veel van hetzelfde... Maar toch stuk voor stuk een gnifffel waard:









0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
Categorie:Eiland
Tags:eiland, humor,cartoons
25-07-2012
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.eiland

Vandaag weer eens een kleurplaat voor de kinderen....  

(copieëren, plakken in word en uitprinten)

Met een gezellig muziekje erbij..

0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
Categorie:Eiland
Tags:eiland,kids-corner,kleurplaat
24-07-2012
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.eiland


Andre van Duin en Frans van Dusschoten

--Ze verzonnen cabaret op allerlei onderwerpen--

Ook over een onbewoond eiland...


0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
Categorie:Eiland
Tags:eiland,humor, cabaret
23-07-2012
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.eiland

Weekthema: EILAND....
-----Je zult er maar op zitten----



Er spoelt een man aan op een eiland, hij zit er al een dag of drie, maar op dat eiland is helemaal niks alleen maar zand. Hij heeft op een gegeven moment honger en dorst, hij kijkt naast zich en zit 15 meter verderop nog een eiland met een palmboom met kokosnoten en een bananenboom. Tussen de eilanden zwemmen allemaal bloeddorstige haaien. Hoe komt de man op dat andere eiland? Hij bedenkt een plan, dat plan valt in duigen. Van die duigen maakt hij een ton, maar hij zinkt als een baksteen, dat staat als een paal boven water en hij klimt in die paal. Hij wacht tot hij een ons weegt. Dat duurt drie weken en hij waait naar het eiland. Hij denkt: hoe kom ik nou in die bananenboom, hij weet het ook niet meer. Hij gaat bij de pakken neerzitten, die stapelt hij op elkaar en eet de banaan op, maar hij denkt hoe moet ik nou die kokosnoot open krijgen? Hij gooit het bijltje er bij neer en dat bijltje... dat had hij nou net nodig.....


Drie mannen zitten op een onbewoond eiland. Ze lopen op een mooie dag langs het strand. Plotseling ziet één van de mannen een lamp in het zand liggen. Hij pakt hem op en wrijft erover en er komt een geest uit de lamp. De geest zegt: "Ieder van jullie mogen een wens doen." De eerste man: "Ik wil graag naar huis, naar mijn vrouw en mijn kinderen. "POEF, en weg is hij. De tweede man: "Ik wil ook graag naar huis, naar mijn vrouw en kinderen." POEF, ook hij verdwijnt. De derde man zegt: "Zonder mijn twee vrienden is het toch wel eenzaam. Ik wens mijn twee maten terug."



Een man is gestrand op een onbewoond eiland en zit daar al tien jaar helemaal alleen. Op een dag ziet hij een vlekje aan de horizon. Hij denkt bij zichzelf: “Het is geen schip:” De vlek wordt iets groter en hij denkt: “Het is ook geen boot.”. De vlek komt zelfs dichterbij en hij denkt: “Het is geen vlot.”. Dan komt uit een golf een schitterende blonde vrouw in een duikpak en met duikuitrusting aan. Ze gaat naar de man toe en zegt: “Hoe lang is het geleden dat je een sigaret hebt gerookt?”. “Tien jaar!” zegt hij. Ze maakt de rits open van haar waterdichte zak op de linkermouw en haalt er een nieuw pakje sigaretten uit.. Hij neemt er één, steekt ´m aan en inhaleert diep en zegt: “Oh man, oh man! Is dat lekker!”.. Dan vraagt ze: “Hoe lang is geleden dat je een slok whisky hebt gedronken?” Hij antwoordt: “Tien jaar!” Ze reikt naar de rits van haar waterdichte zak op de rechtermouw, opent die, haalt er een fles uit en geeft die aam hem.! Hij neemt een ferme slok en zegt: “Wauw! Dat is fantastisch!” Dan begint ze de lange rits los te maken aan de voorkant van het duikpak die van boven naar beneden loopt en vraagt hem: “En hoe lang is het geleden dat je ECHT plezier hebt gehad?” En de man antwoord: “Nee maar! Je wilt toch niet beweren dat je daar een heuse computer in hebt zitten?!?”



0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 1/5 - (1 Stemmen)
Categorie:Eiland
Tags:eiland, humor,cartoons moppen
22-07-2012
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Zondag, koor en samenzang & strip



Maria Callas  - Ave Maria


 

En dan nog een stripje

-- het vervolg van afgelopen week--

Hoe zou het de familieTromp vergaan in Frankrijk?
Zou Jan straks nog wel kunnen fietsen??


0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 1/5 - (3 Stemmen)
Categorie:Zondag: Koor en samenzang
Tags:zondag,koor en samenzang,stripverhaal

Hallo blogbezoeker,

Welkom op mijn blog. Deze blog start heel traag op. Dit komt door het vele bewegende beeldmatriaal dat  er in de loop der jaren op verzameld is.

Voor hen die het geduld hebben om te wachten veel blogplezier op deze blog. En voor hen die niet willen wachten tot de blog zich geladen heeft: Bedankt voor je kortstondige bezoekje!


WELKOM OP DEZE BLOG VOL POLDERPRET, UIT HET PLATTELANDSLEVEN GEGREPEN!
ook leuk om te bezoeken
  • de zelfkazer
  • Cum Laude Kaas
  • Boerderijzuivel
  • Boerderijzuivel facebook
  • Boerderijzuivel Twitter

  • Blog als favoriet !


    Inhoud blog
  • Verhuisd
  • reacties op blogs.....
  • vlaggen
  • Duitsland
  • Duitsland
  • Duitsland
  • Duitsland
  • pasen
  • pasen
  • pasen
  • afval
  • afval
  • afval
  • afval
  • afval
  • afval
  • afval
  • afval
  • wakker worden
  • wakker worden

    Graag gelezen bij Bloggen.be
  • Cartoonblog
  • Mosterd en azijn
  • Welkom bij José
  • Friendship Betty (Rebecca)
  • Blogje van Nikki
  • Oldtimer-Boer
  • J@n
  • Corfianza
  • Marmootje
  • Leo (.be)

    Graag gelezen bij Blogger.com
  • Marjolein -Carpe diem
  • Blunderboek
  • Helena - Huize Hens
  • Leuk en informatief
  • Rietje-Griekse Godin
  • Kay - Cintas de amor
  • Joke - Dat Zal Wel
  • J@n
  • Lambiorix
  • Iris vanden Casteelle

    Graag gelezen bij Wordpress
  • Rietepietz
  • J@N
  • Dat zal wel- Joke
  • Suske Blogt
  • Tagrijn
  • Billy
  • Lees me -Joke
  • Binnekieken bij...
  • Inge

    Graag gelezen overige blogs
  • Logbankje
  • Redstar
  • Renesmurf
  • Lies
  • Rebelse Huisvrouw
  • belgiandogsfamily
  • Gisela

  • muzikale favorite blogs
  • de nedertaler
  • twelve points - douze points - songfestival
  • jukeboxhits

    Categorieën
  • 1 april (1)
  • A.G.F. (17)
  • afval en vuilnis (9)
  • alcohol (16)
  • allerheiligen (3)
  • apenstreken (6)
  • Australië (8)
  • baarden en snorren (6)
  • baby's e.d. (6)
  • bad en douche (6)
  • baksels en taart (5)
  • ballon (5)
  • bananen (6)
  • België (11)
  • beren (6)
  • bier (10)
  • Biljart (6)
  • Blauw (9)
  • bloemen en planten (5)
  • Blond (21)
  • bloot (7)
  • boeken (20)
  • boekhouding (6)
  • Boer Zoekt....... (12)
  • boten (6)
  • Bouwen (19)
  • brandweer (23)
  • Brazilië (6)
  • breien (3)
  • buren (6)
  • cabaret & conferances (2)
  • carnaval (29)
  • China (6)
  • chocolade (6)
  • clowns (6)
  • computer&weblogs (17)
  • criminaliteit (12)
  • dansen (9)
  • Diabetes/suiker (6)
  • Dieeten (6)
  • dieren (12)
  • Donderdagse dieren (1)
  • Donderdagse dingen (0)
  • dood en overlijden (13)
  • douane (6)
  • Duitsland (7)
  • Duiven (6)
  • EHBO (6)
  • Eiland (12)
  • elfstedentocht (6)
  • Engeland (14)
  • Eten & Drinken (21)
  • Feestdagen (77)
  • Feestweek (8)
  • Fietsen (24)
  • foto's (6)
  • Frankrijk (6)
  • friet (6)
  • gay (6)
  • geheugen (7)
  • geit (6)
  • geld (6)
  • gevecht en tweestrijd (0)
  • Gewoon...zomaar (9)
  • glas (4)
  • golf (6)
  • goochelen (12)
  • gras (6)
  • Griekenland (6)
  • halloween (5)
  • Help!! (6)
  • Hemel (5)
  • hond (6)
  • hoog water (5)
  • hotel (6)
  • huwelijk (17)
  • ijsjes (6)
  • Indianen (6)
  • insekten (6)
  • Italië (5)
  • Japan (6)
  • jarig (21)
  • jungle (6)
  • justitie (6)
  • K.W.F. (12)
  • kaarsen (6)
  • kaarten (7)
  • kaas (32)
  • kabouters (7)
  • kapper (6)
  • katholiek (6)
  • katten (12)
  • kermis (12)
  • Kerst (51)
  • keuken (6)
  • Kids corner (5)
  • kikkers (6)
  • Kippen (12)
  • Kleding en mode (9)
  • koeien (6)
  • koffie (18)
  • konijn (6)
  • Koningklijk (35)
  • krokodil (5)
  • kunst (6)
  • landen (1)
  • leger (13)
  • Liefde&Valentijn (20)
  • maanden en seizoenen (34)
  • mantelzorg (6)
  • medisch (43)
  • menselijk lichaam (5)
  • mexico (6)
  • Mijnbouw&Delfstoffen (6)
  • molens (6)
  • moppen (6)
  • motorfiets (8)
  • mr.Bean (12)
  • natuur (11)
  • Olifant (6)
  • Olympia (12)
  • ondergoed en lingerie (6)
  • Onze beste kameraad (2)
  • Oogst (7)
  • Oor (6)
  • opstaan (5)
  • oud&nieuw (45)
  • ouderen (9)
  • paarden (12)
  • pannenkoek (4)
  • paradijs (6)
  • park (7)
  • Pasen (39)
  • Paus en Vaticaan (5)
  • persoonlijk (31)
  • piano (6)
  • Pinokkio (6)
  • platteland (15)
  • politie (12)
  • politiek (16)
  • poppenkast (9)
  • post (15)
  • radio (6)
  • reclame (6)
  • recreatie (1)
  • Regenboog (3)
  • rijbewijs (6)
  • roken (6)
  • schaatsen (13)
  • schapen (6)
  • school (35)
  • schoonmaak (8)
  • sesamstraat (6)
  • Sinterklaas (71)
  • slakken (6)
  • slapen (9)
  • smurfen (6)
  • snacks (12)
  • snoep (6)
  • soep (5)
  • spanje (7)
  • sport (15)
  • sprokkels (8)
  • sprookjes (13)
  • strand (6)
  • streektaal en dialect (5)
  • stroom (6)
  • tandarts (12)
  • tattoo (6)
  • telefoon (13)
  • tennis (13)
  • thee (8)
  • tijd (5)
  • toilet (18)
  • Tour de France (17)
  • tractor (6)
  • Trein (6)
  • U.S.A. (6)
  • UFO (7)
  • USSR (6)
  • vakantie (35)
  • varkens (6)
  • verkeer (10)
  • Vervoer&verkeer (30)
  • VIP's (2)
  • vissen (6)
  • vlaggen (1)
  • vlees (0)
  • vliegen (23)
  • vlinders (8)
  • voetbal (26)
  • Vreemde vogels (4)
  • vrijgezellig (4)
  • W.O.2. (9)
  • wandelen (24)
  • Weer (21)
  • wijn (6)
  • winkel (9)
  • winter (6)
  • Youkebox (8)
  • ZIEN!!! (8)
  • zoen (6)
  • Zondag: Koor en samenzang (311)
  • Zuid-Afrika (18)
  • zwart/wit (3)
  • zwemmen (12)

  • Archief per maand
  • 03-2020
  • 05-2019
  • 04-2019
  • 03-2019
  • 07-2018
  • 06-2018
  • 05-2018
  • 04-2018
  • 03-2018
  • 02-2018
  • 01-2018
  • 12-2017
  • 11-2017
  • 10-2017
  • 09-2017
  • 08-2017
  • 07-2017
  • 06-2017
  • 05-2017
  • 04-2017
  • 03-2017
  • 02-2017
  • 01-2017
  • 12-2016
  • 11-2016
  • 10-2016
  • 09-2016
  • 08-2016
  • 07-2016
  • 06-2016
  • 05-2016
  • 04-2016
  • 03-2016
  • 02-2016
  • 01-2016
  • 12-2015
  • 11-2015
  • 10-2015
  • 09-2015
  • 08-2015
  • 07-2015
  • 06-2015
  • 05-2015
  • 04-2015
  • 03-2015
  • 02-2015
  • 01-2015
  • 12-2014
  • 11-2014
  • 10-2014
  • 09-2014
  • 08-2014
  • 07-2014
  • 06-2014
  • 05-2014
  • 04-2014
  • 03-2014
  • 02-2014
  • 01-2014
  • 12-2013
  • 11-2013
  • 10-2013
  • 09-2013
  • 08-2013
  • 07-2013
  • 06-2013
  • 05-2013
  • 04-2013
  • 03-2013
  • 02-2013
  • 01-2013
  • 12-2012
  • 11-2012
  • 10-2012
  • 09-2012
  • 08-2012
  • 07-2012
  • 06-2012
  • 05-2012
  • 04-2012
  • 03-2012
  • 02-2012
  • 01-2012
  • 12-2011
  • 11-2011
  • 10-2011


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs