Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek
15-08-2018
Maria ter Hemelopneming
Slechts vier Placora's staan op deze katholieke feestdag om 9u30 in correcte wielertenue aan Bel&Bo. Heel wat afzeggingen of activiteiten op andere locaties zorgen voor deze beperkte delegatie. De weergoden zitten ook niet echt mee: in het westen dreigt een zwarte wolkenmassa. Niet verwonderlijk: de heidense goden zullen het toch niet afleggen van een vrouw met dubieuze reputatie!
Onder de starters Rookie Alain, terug van weggeweest. Samen met Butler Ronny, Danny G. en uw dienaar rijdt hij naar Koksijde via vaart en kanaal. Er wordt netjes rondgedraaid aan een gezapig tempo, tot we tussen Nieuwpoort en Wulpen worden voorbijgestoken door een trio waarvan het achterste lid ook een bevallig achterste blijkt te hebben. Butler Ronny gaat onmiddellijk in de achtervolging en zal zo gedurende een achttal kilometer op een mooi zicht mogen kijken.
Door deze actie is het tempo ook de lucht in gegaan waardoor de kilometerteller niet meer onder de 30 zakt. Met de wind in de rug op de terugweg vorderen we vlotjes, ondanks de waterdruppels. Maria blijkt nogal incontinent te zijn wanneer ze de lucht in gaat, wat Kerk en Leven ook moge beweren.
In het lokaal aangekomen worden we door de PDF verwelkomt. Tijdens het nuttigen van ons aperitief krijgen we ook berichten uit de vier windstreken van onze Placora-vrienden: Rich op de motto, Pilot Pascal op de MTB en Remi die in het zwart de werking van de dubbele boekhouding uitlegt!
Afspraak volgende zaterdag om 7u45 voor onze mosselrit. Tot dan!