Vier Placora's op de afspraak voor de woensdagrit. Donkere wolken die vanuit Leffinge vervaarlijk komen opzetten plus een blik op de buienradar doen ons besluiten de weergoden te slim af te zijn en te opteren voor
de oude Sarah route . Bij aanvang voorwaar een lumineus idee vermits we , achterop kijkend, als het ware de regen zien neerplenzen terwijl wij gespaard blijven van enige vorm van neerslag .
Bij het naderen van Varsenare blijkt Zeus er stilaan genoeg van te krijgen dat 4 aardse stervelingen Hem, god van het onweer, proberen te slim af te zijn en geeft ons een kleine waarschuwing door via zijn hemelsluizen een hagelbuitje
op ons te doen neerdalen.
Goden vergeten echter dat niets slimmer is dan een mens en dus besluiten we , eigenlijk meer fan van Dionysus dan van Zeus, af te stappen in Bistro Nieuwege , langs de vaart, grondgebied Jabbeke.
De Kwaremontjes van het vat smaakten zodanig Hemels dat 4 agnosten op slag gelovig werden en zowaar door de oppergod zelve in de hemel uitgenodigd werden door middel van een fantastische regenboog.
Alsof dit allemaal nog niet voldoende was werden we op de terugrit getrakteerd op een heerlijk lentezonnetje dat ons de pittige halvelingse tegenwind helemaal deed vergeten.
Bij Samir een leuke verbroedering met de Eastenders die in volle voorbereiding zijn voor de kasseien van zaterdag , met vertrek en aankomst in Templeuve.
Tot dan !
|