Zowel Frank als Sabine beloofden ons een zomerse zaterdag, maar toen we zaterdag om halftwee wilden vertrekken, was het
aan 't regenen. Toch zijn we met 8 Placora's vertrokken ( 7 Ventouristen plus Yves ).
Langs het kanaal ging het via Nieuweghe naar Zedelgem. Na een kwartiertje brak de zon door en werd het echt wel zomers warm!
Het ging er rustig aan toe en de Ventoux-verhalen werden bovengehaald.
Maar eens Aartrijkeberg en wat later de Keiberg op de Utfanc-route in 't zicht kwamen, waanden we ons weer in de Provence!
In Koekelare wist Yves dan nog een zomers terrasje, waar we ons tegoed deden aan een " kanon ".
De bazin was een beetje overrompeld en toen sommigen van ons er twee in eens bestelden, sloeg dat mens helemaal tilt.
Wij lieten het alleszins niet aan ons hart komen en op de terugweg duwde Geert G wat op het gaspedaal, zodat het voor de rest
van de groep nog wat op de tanden bijten was vooraleer we ons lokaal bereikten.
Daar werden we verwelkomd door onze voorzitter, die er met Alex net een dagtocht had opzitten ( Bray-Dunes)
Ook Daniel VDW was er met zijn eega en hij trakteerde ons op een rondje, waarvoor dank Daniel!!
|