Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek
21-06-2012
Eerste zomerse avond
De eerste echte zomerse zon lokt 16 Placora's en 3 gastrijders naar de start.
De noordooster duwt ons aan een hoog tempo naar het keerpunt. Stuivekenskerke wordt bereikt met een gemiddelde van 34! Te hoog voor sommigen onder ons, die dit dan ook op de terugweg zullen moeten bekopen. We verwijzen ook graag naar de website, waar u enkele foto's kunt bewonderen van ons peloton langs de vaart. (met dank aan Geert, of is het zijn madam?)
Opnieuw moet er van het traditionele parcours worden afgeweken. In Schore blijven we de grote baan volgen en rijden we rechtdoor naar St. Pieters Kapelle. En Slijpe laten we, net als vorige week, rechts liggen.
Over de spurt op de brug kan uw dienaar weinig kwijt, omdat hij op dat ogenblik achteraan het peloton zat om een ploegmakker uit de wind te zetten. Idem dito trouwens voor de eindspurt.
Ondanks het rustiger tempo op het einde van de rit wordt er toch nog een gemiddelde van 32 gehaald. Toch nog eens duidelijk stellen dat er volgende zaterdag aan een rustig tempo zal gereden worden. Wie wil doorrijden moet dit dan maar op zijn eentje doen.
Terug naar de orde van de dag. In het lokaal worden we opgewacht door de voorzitter en René Pi. JP. Bakker en Steve Kurt zijn beide jarig en trakteren de bende. De sfeer zit er dan ook meteen goed in. De einduitslag van de pronostiek wordt grondig geanalyseerd zodat het na elven is als uw dienaar huiswaarts keert. Dan nog is de discussie niet afgerond en blijven er enkele Placora's (u kunt zelf de namen invullen) en René Pi van gedachten wisselen.
Dit was in alle geval een ideale voorbereiding voor volgende zaterdag, zeker wat het vochtherstel betreft. Afspraak dus om 11u00; Postman Dan neemt de leiding en zal ons naar Roger brengen. En misschien komen we er ook Walter tegen. Wie zal het zeggen?