Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek
14-04-2012
Hoeke
Koning Aolus is ons de laatste weken niet gunstig gezind, met als gevolg dat ook nu de voorziene rit moet worden vervangen. De strakke noordooster noopt ons om opnieuw richting Nederland te rijden.
Negen Placora's vertrekken door de Schorre, aangevoerd door de jarige Danny G. en kampioen Georges. Via de vaart gaat het dan richting Brugge; er wordt voorbeeldig rondgedraaid zodat niemand in de problemen komt en er toch een strak gemiddelde wordt aangehouden. De doortocht door Brugge verloopt deze keer bijzonder vlot.
Georges' GPS leidt ons dan via een aantal smokkelweggetjes naar Hoeke waar een zonnig terras ons met open armen ontvangt. Uw dienaar nuttigt er twee Boskeuns, net als 28 jaar geleden toen hij voor het eerst papa werd (in alle eerlijkheid, toen waren het er wel meer...)
Op de terugweg wordt zoveel mogelijk de wind mee gezocht, wat niet altijd evident is. Toch komen we zonder al te vele problemen rond kwart voor zes aan in het lokaal. Daar wachten de voorzitter, Noël en Christ ons op.
Blijkbaar is er een probleem rond het vertrekuur. 13u30 is ideaal voor langere ritten (vandaag tekenden we 95km op de teller) maar niet voor iedereen haalbaar. Daarom nogmaals deze oproep om uw voorkeur kenbaar te maken. Indien een belangrijk deel van onze leden vindt dat 13u30 te vroeg is, zal er naar 14u00 worden overgeschakeld. Weet dan wel dat ritten van boven de 80 km uitgesloten zijn. Reageer dus via deze site of meldt het volgende woensdag.
In het lokaal worden we getrakteerd door de jarige en kunnen we genieten van de lentezon, tot Lorre zijn stoor naar beneden haalt.
Uw dienaar verlaat het gezelschap als eerste, en kan dus niet niet melden hoe de debatten geëindigd zijn. Volgende zaterdag staat - als Aolus een beetje mee wil tenminste - de Keuneleute op het programma.
Reacties op bericht (1)
19-04-2012
zaterdagnoene-rit
Beste placora wielervrienden,
Slecht weer en tijd voor een analyse i.v.m.de zaterdagrit. Om een ideale rit van tegen de 100km te fietsen inclusief de begeerde terrasstop en de lekke band(en) mag je in 't beste geval op 4 à 4u30 rekenen. Indien we om 13u30 de départ nemen zijn we tegen 18u altijd binnen ! In 3 v/d 4 ritten komt Aolus uit zuid of westelijke richting d.w.z.dat we Chris aan zijn deur oppikken rond 13u45 Simon & Garfunkel zongen ook"keep the customer satisfied" 't Is moeilijk om iedereen te voldoen, Voor de dapperen,zaterdag zit Aolus good v/d keuneleute en 12°