|
Mijn wereld is klein, ze past in een schoendoos. mijn wereld is zo kneuterig, helemaal niet werelds. Altijd aan het zwerven in mijn hoofd met het stof op mijn reiskoffers. Verdwalen in mijn reisbrochures, in prachtige fotos waar ik elk detail herken al ben ik er nog nooit geweest. Huismussen vliegen nooit ver weg.
Mijn wereld zit soms vol woede, ontevredenheid, frustratie omdat niets verloopt zoals het binnen in mijn hoofd afspeelt. Omdat de perfecte wereld niet bestaat. Omdat ik mezelf niet kan veranderen. Omdat ik ben wie ik ben.
Mijn wereld zit vol onrust, angst en twijfel. Omdat ik niet weet wat er later zal gebeuren met mijn wereld. Omdat alles zo vlug gaat en ik zo traag ben. Een bange man vol met vragen die ik niet kan beantwoorden omdat ik zo weinig weet.
En toch slaap ik nog rustig zonder nachtmerries in deze wereld. En al zeg ik weinig tegen jou, ik ben niet boos op jou, ik dagdroom en zwerf verder.
27-09-2007 om 18:19
geschreven door stefi 
|