tot heden heb ik mijn verdict voor derden verzwegen en een beetje valselijk voor mij uitgeschoven tot ik "de dokter" zou spreken.
vandaag ben ik samen met Griet & Bram nog eens bij dr.Orlent geweest: zij wilden één en ander zelf uit zijn mond horen.
voor mij niets nieuws, tenzij dat hij de prognose veel korter stelt dan ik had gehoopt: hij wenst me succes met mijn reis naar Thailand die ik nu nog vlug heb gepland,maar vindt het toch redelijk riskant, wat mijn kinderen duidelijker horen dan ikzelf.
we gaan nog wat napraten thuis, althans dat is de bedoeling maar het loopt uit op een zeer beschuldigende tirade van mijn dochter over mijn reisplannen,ze voelt zich in de steek gelaten.
de oorspronkelijke goede stemming is daarmee totaal omgeslagen. ik blijf verbouwereerd en gekwetst achter.
wat later neemt Bram het contact en de draad weer op: kleine verzoening,maar ik wacht op enige vorm van excuses van Griet.
tijd brengt raad,maar is de enige ontbrekende factor .
|