Rony's corner
Hier kan ik mijn eigen ei kwijt

Van Oosterwyck Rony
FACEBOOK :
http://www.facebook.com
/profile.php?
v=feed&id=1509115754



RACE FOR THE CURE
http://www.raceforthecure.be/
25 september 2011

"IK SPORT MET RESPECT
VOOR DE NATUUR"
http://www.ikgeeflevenaanmijnplaneet.be
/nl/engagement_E14PGGU57564.aspx
Foto

Foto's ontbijtjogging :
http://picasaweb.google.com
/ronyvanoosterwyck/
Ontbijtjogging2009#
slideshow/
5379054495832240226


C:UsersgebruikerrPictures2011-02-16
Ontbijtjogging 

Foto´s Lier door Joeri El Hazimi 
http://www.flickr.com/photos/
pinchphotography/tags/lier/
Think Pink
http://www.raceforthecure.be/
home/tabid/61/language/nl-BE/
Default.aspx
Foto
Twee in één :

www.bloggen.be/ronyvo
www.bloggen.be/lierpolitiek/


IMG_0581

Week van de smaak (Colibrant)
www.lierinbeeld.com
Foto
Foto
Uit Runner's World
maart 2007
Foto
Foto
Foto
Inhoud blog
  • Het einde
  • Zeeland (april 2011)
  • Betoging in Brussel
  • Nacht van de Sport 2011
  • Ontbijtjogging 2011
  • Amsterdam in 4 dagen
  • Lier in beweging
  • Sportweekend 3
  • Dochters, toast en Zjef
  • Kommil Foo
    Zoeken in blog

    Zoeken met Google


    31-01-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Poezie en sport

    Eerst en vooral wil ik me verontschuldigen. Gedichtendag, nog nooit ben ik dit vergeten, maar helaas er is voor alles een eerste keer. Goed maken kan ik het niet meer maar met een Van Rompuy'tje (haiku) wil ik het wel wagen :
    Maxima culpa,
    hoe kon ik dit vergeten
    wil jij het weten?
    Mijn buurman, Tom Mariën, schreef een stadsgedicht (Lier) en dat wil ik jullie niet onthouden : http://nieuwsblad.typepad.com/lier/2009/01/gedicht-op-het-uitstalraam.html

    Donderdagavond waren we uitgenodigd op de verkiezing van de sportlaureaat van de provincie in de Zuiderkroon te Antwerpen. Verkiezing is hier wel een misunderstanding, het stond al lang vast dat enkel Tia Hellebaut Tia in kwalficatie Osaka (http://www.sport.be/tiahellebaut/nl/fotos/)
    (onze sportfunctionaris wou ieder die meeliep met de Natuurlopen een pintje aanbieden als Tia niet won, van een zekerheid gesproken) deze trofee kon winnen. Bij 3 van de 4 jury's was dit het geval en met veel overmacht lag de zege en de trofee voor het grijpen. Dat
    Dirk Van Tichelt (http://www.dirkvantichelt.be/foto/foto2006/foto2006moskowEK23.html#) voor Tom Boonen eindigde was wel een verrassing. 
    Elise Matthijsen Elise (http://www.elisematthysen.be/bio.php) won de beloftentrofee (alhoewel de beiden genomineerden reeds wereldkampioen zijn). Jean-Marie Pfaff kreeg een lifetime-achievement award (what's in a name) en Mol is uitgeroepen tot de sportiefste gemeente van de provincie (op welke basis???). Lier kwam niet voor in de top tien (a shame!!!). Wat me wel bijgebleven is, op zulke verkiezingen is het niet wie of wat je zelf ziet, neen het is een kwestie van "gezien worden", en daar ben ik blijkbaar toch niet goed genoeg in.
    Zondag heb ik genoten van een Belgische (Vlaamse!) demonstratie veldrijden. Niels Albert op kop, maar Sven Nijs, blijkbaar op het podium even gelukkig als Niels, toonde nogmaals aan dat hij niet alleen de beste veldrijder, maar ook nog een grote meneer is. Waarvoor dank Sven Nijs.
    Het was een rustig weekendje, volgende week is andere koek (cursus, dokter, dansen, veldrijden enz...). 
    Maar daar hoor je later meer over.       



    31-01-2009, 00:00 geschreven door ronyvo  
    26-01-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Sportweekend
    Na een gezellige winterBBQ in Bonheiden (org.Groen! Bonheiden), vrijdagavond, was het noodzakelijk om de kilootjes er sportief terug af te werken. Lyra's natuurlopen zijn daar dan een ideale happening voor. Maar het was vandaag iets meer bij AC Lyra, het was nl ook G-kidsdag. Een aantal G-jongeren hadden maanden gezwoegd, getraind en gezweet om 1km
    aan één stuk te kunnen lopen. In het bijzijn van, en luid aangemoedigd door de deelnemers aan de Natuurloop zijn zij er allen in geslaagd om deze prestatie tot een goed einde te brengen. Waarvoor uiteraard van harte proficiat.
     
    Ook Kobe Ilsen en zijn Volt-ploeg  waren aanwezig op de Natuurlopen. Kan je 5km lopen met loopschoenen van 9 euro, zie Volt van deze week?
    En toen was het tijd voor het echte werk, nu ja echt!!! Ik ga nu wel regelmatig fitnessen, maar lopen had ik sinds de vorige editie (20 dec.) niet meer gedaan. En of ik dat gevoeld heb, 4 keer ben ik gestopt (zonder dat het opviel natuurlijk, eens plassen, wat drinken, een babbeltje met de toeschouwers onderweg) en telkens toch terug opnieuw mezelf KW0L3684KW0L3685 proberen voort te 6C1Z9076 bewegen. Ik heb nog nooit zo lang over 10km KSC_5966 gedaan als zaterdag (58'40"). Toch had alles nog een positieve nasmaak nl. ik had mijn vriend Jan op sleeptouw KSC_5957KSC_5958KSC_5959 genomen en hij liep een nieuw persoonlijke besttijd, hoera! De eerstvolgend weken zal er van lopen niet veel in huis komen, mijn trainer heeft gezegd 7 weken enkel fitness en ik hou me daar aan. Dan begint een nieuwe fase in de voorbereiding op de Roparun (einde mei). Niet "te" vroeg in conditie zijn is de boodschap. 
    Zondagnamiddag ben ik met mijn schoonvader een matchke voetbal gaan bekijken (ook sport, maar langs de zijlijn). Lyra speelde thuis tgen Lille en om in de running te blijven was een overwinning een must. Maar zoals zo dikwijls alles is rapper gezegd dan gedaan. Na 3 keer op achterstand kwam men eindelijk (geruststellend zo dacht men) tot een 4 -3 stand maar... . Met een goedkope rode en een 2de (dus ook rode) gele kaart is Lyra onterecht geëindigd met 9 spelers en maken die gasten van Lille toch geen 4 - 4 zeker. Geen 3 punten en de titel alweer een beetje verder weg.  Maar niet getreurd een fris pintje kan veel ellende wegspoelen.     

    26-01-2009, 14:37 geschreven door ronyvo  
    23-01-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Kunst tegen kanker
    Sinds vorig jaar mag ik van het privilege smaken dat ik lid ben van Lotgenoten Vlaanderen (“Lotgenoten Vlaanderen”).
    “Wij willen aan onze lotgenoten laten zien dat het leven niet ophoudt als je kanker (had) hebt, maar dat er nog van alles mogelijk is. Door te geloven in je eigen kracht en te blijven vechten tegen de ziekte kan je als winnaar uit de strijd komen. Sporten kan daar zeker bij helpen. Het kan je meer kracht en energie geven om te vechten, en geeft ook een goede stimulans bij het genezingsproces.
    Daarnaast willen wij zoveel mogelijk geld voor onze lotgenoten ophalen.”
    Het is, ondanks alles, een eer om hiervan deel te mogen uitmaken. Vorig jaar zijn we er met zijn allen in geslaagd om de 530km tussen Parijs en Rotterdam al lopend af te leggen, het goede doel kwam hier eventjes op de tweede plaats. Het overwinnen van onszelf was, misschien egoïstisch gezien, toen even belangrijker. Dit jaar lopen we voor de 2de maal mee en de orde van belangrijkheid is nu omgedraaid. Het is de bedoeling om zoveel mogelijk geld in te zamelen, dat integraal aan "Kom op tegen Kanker" wordt geschonken. Eén van de inzamelmethodes is 
    "Kunst tegen kanker" 

    op initiatief en onder de stuwende kracht van Heidi.  
    Graag, wil ik een oproep lanceren om ieder te motiveren om een bod te doen op alle beschikbare kunstwerken. Hoe hoger de biedingen gaan hoe meer geld er naar Kom op tegen Kanker gaat. 

    Een veiling van geschonken kunstwerken via onze website

    www.kunsttegenkanker.be

    met aansluitend, van 6 tot 19 april 2009 een tentoonstelling in GC Tentakel in Zonhoven.

    Op zondag 19 april, van 14-18u worden de werken een laatste keer geveild en toegewezen aan de hoogste bieder.

    Ik zou zeggen en nu maar bieden, waarvoor vanwege alle Lotgenoten (ook zij die niet meer sportief kunnen zijn) van harte bedankt.
         

    23-01-2009, 17:11 geschreven door ronyvo  
    19-01-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Irish folk
    Met een jaartje vertraging speelde de Ierse groep Danu (http://en.wikipedia.org/wiki/Dan%C3%BA)  zaterdag in het Lierse cultureel centrum de pannen van het dak. Folk in al zijn hoedanigheden, jigs, reals, polka's, weddingsongs, niets ontbrak. Het was een streling voor het oor, vokaal en muzikaal. Er was zelfs plaats voor enkele Bretonse liederen. De Ierse versie Uilleann Pipes (de uillean pipes) van de doedelzak verraste menig toeschouwer, hij wordt vooral bestuurd door de bewegingen van de spelersellebogen. De bouzouki was eveneens een aangename verrassing in het muzikale speelveld. Neem daarbij de zoetgevooisde stem (in het iers, het gaellic of het engels) van de zangeres en het totale muzikale plaatje klopte als een bus. Iedereen heeft ervan genoten en hopelijk komt er in de toekomst nog eens een kans om deze top Ierse folkgroep nog eens bezig te zien en vooral te horen. Daarna nog een (Duvels) afzakkertje in het cultuurcafé, waar we de boel hebben gesloten, en de avond was meer dan geslaagd te noemen. 
    Spijtig genoeg hebben we hierdoor de 100ste verjaardag van mijn favoriete Lierse club moeten missen, maar een mens kan niet alles hebben in het leven. Maar toch nog een geweldige verjaardag toegewenst aan Lyra, de grootste socio-culturele club van't stad, zoals de voorzitter dat zo pittig kan uitdrukken.
         
    (www.lierinbeeld.com)  

    19-01-2009, 22:25 geschreven door ronyvo  
    12-01-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Van recepties en zo meer ...
    Op zondag 4 januari had de jaarlijkse stadsreceptie  plaats, een initiatief dat bij vele mensen duidelijk wordt gewaardeerd. Maar hoorde ik daar geen lichte wanklank, men (stadsbestuur) is zinnens dit initiatief af te schaffen??? De toespraken werden al binnenskamers gehouden, volgend jaar ook de rest? Na navraag hebben enkele gemeenteraadsleden me benadrukt dat dit geenszins het geval zal zijn. We zullen zien. De nieuwjaarsdrink voor de vrijwilligers was ook maar voor één jaartje afgeschaft!!!
    Recepties in de club,op het werk, in de partij, joepie nog 12 te gaan. Ik heb al lang geleerd zwaar te delibereren. Veel te gevaarlijk voor de rondborstigheid van de mens. 
    Zaterdagnamiddag, dankzij de Vlaamse overheid, naar de musical Daens  gaan kijken. Een appreciatie vanwege de minister aan de plaatselijke jeugd-, sport- en cultuurraden. Ik ben ver van een musical-fan, maar het heeft mijn verwachtingen enorm overtroffen. Een duidelijk (http://www.daens.be/) verhaal (als je de achtergrond Adolf Daens  wat kent en de film gezien hebt, zeker) een prachtige cast , luisterrijke muziek (mengeling van verschillende stijlen), een prachtige zaal, fenomenale decors (vooral de 3d-beelden) kortom een fantastisch
    totaalresultaat. Het enige minpuntje, je verstond niet alle liedjes even goed. Maar ook daar was een mouw aangepast, boven het toneel liep de tekst deels in het Frans, deels in het Nederlands. Aan eenieder die nog niet geweest is, er worden nog voorstellingen gegeven tot 8 februari.  
    De dag werd afgesloten met alweer een prachtig afgewerkte receptie. 
    Vandaag zal ik maar eens gaan trainen!!!    

    12-01-2009, 20:13 geschreven door ronyvo  

    Foto´s kleinkunst Olen
    http://www.facebook.com/#!/album.php?aid
    =65194&id=1509115754&ref=mf


    Foto
    Foto
    http://picasaweb.google.com/
    ronyvanoosterwyck/
    Roparun2008/photo#s
    5200293244382550194
    Mijn stad
  • lier.be
  • www.lierinbeeld.com
  • Fe Timmermans
  • Lier in Gazet van Antwerpen
  • Lier in Het Nieuwsblad
  • http://blog.seniorennet.be/kietjeloc/archief.php?ID=539055
  • St Gummarusschrijn
    http://picasaweb.google.com/
    ronyvanoosterwyck/StGummarus/
    photo#s5121604783309628258
     
    Muziek
  • Muziekarchief
  • Jonhny and the MG's
  • Allerlei
  • Fietsersbond Lier
  • FB Nationaal
  • ZVC Nikos


  • Dag van het park 2007
    Foto
    Dag van het Park
           2006
    Foto
    Archief per maand
  • 05-2011
  • 04-2011
  • 03-2011
  • 02-2011
  • 01-2011
  • 12-2010
  • 11-2010
  • 10-2010
  • 09-2010
  • 08-2010
  • 07-2010
  • 06-2010
  • 05-2010
  • 04-2010
  • 03-2010
  • 01-2010
  • 12-2009
  • 11-2009
  • 10-2009
  • 09-2009
  • 08-2009
  • 07-2009
  • 06-2009
  • 05-2009
  • 04-2009
  • 03-2009
  • 02-2009
  • 01-2009
  • 12-2008
  • 11-2008
  • 10-2008
  • 09-2008
  • 08-2008
  • 07-2008
  • 06-2008
  • 05-2008
  • 04-2008
  • 03-2008
  • 02-2008
  • 01-2008
  • 12-2007
  • 11-2007
  • 10-2007
  • 09-2007
  • 08-2007
  • 07-2007
  • 06-2007
  • 05-2007
  • 04-2007
  • 03-2007
  • 02-2007
  • 01-2007
  • 12-2006
  • 11-2006
  • 10-2006
  • 09-2006
  • 08-2006
  • 07-2006
  • 06-2006
  • 05-2006
  • 04-2006
  • 03-2006
  • 12-2005
  • 09-2005
  • 07-2005
  • 06-2005
    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs