Dee's paradise ... Karibu! Habari gani?
De blog van Dopsie, a.k.a. Miss Dee!!! :-)
Inhoud blog
  • homeopathie - vervolg
  • homepathie - zelftest
  • The life of Sheba
  • Bezige bijtjes
  • Negen Vlaamse provincies?
  • speciaal voor Knut...
  • De prinses en het vuur
  • een hart voor (knaag)dieren
  • It Don't Mean a Thing If It Ain't Got That Swing
  • Een "bucket list"
    Foto
    Over mijzelf
    Ik ben Dopsie/Miss Dee
    Ik ben een vrouw en woon in Antwerpen (België) en mijn beroep is .
    Ik ben geboren op 06/12/1984 en ben nu dus 40 jaar jong.
    Mijn hobby's zijn: ik hou van genieten, cultuur, wellness, dansen, diertjes en de natuur.
    Ik ben miss Dee!
    Foto
    Foto
    Linke linkjes;-)
  • Nichtje Hendrine in Bolivia
  • Wookieepedia: de Star Wars Wikia
  • Voor fonetici, erg handig!
  • om gewone lettertekens om te zetten naar hobbit- en elfenrunen
  • Roedi
  • Wikipedia
  • Toneelvereniging De Kleine Kunst
  • een selectie van mijn reisfoto's
  • Jeronimo
  • Senegambiagroep
    Foto
    Zoeken in blog

    Foto
    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    Foto
    Foto
    Categorieën
  • actua (31)
  • Afrika (5)
  • cavia (6)
  • cultuur (16)
  • ECHT (12)
  • film (21)
  • foto's (11)
  • global warming (3)
  • humor (3)
  • literatuur (3)
  • Malaga (3)
  • Ontkoppeld (3)
  • persoonlijk (21)
  • Senegal (6)
  • sfeerbeelden (3)
  • Sheba (5)
  • taalkunde (1)
  • Thailand (2)
  • toneel (9)
  • verjaardag (3)
  • weekend (1)
  • 10-11-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Fotootjes

    't Is hier maar koud en nat in ons Belgenlandje, en ik verlang naar zuidelijker en warmer oorden, brrrr! Om toch wat op te warmen, nog wat foto's van mijn bezigheden in Senegal. Dit keer was sfeerfoto's, van de groep enzo.

    Photobucket
    Met Goedele in de branding van de Atlantische Oceaan.

    Photobucket
    Met Els en Klaartje, op de ferry naar slaveneiland Gorée

    Photobucket
    Met Tine en onze Gids Amadou in een prauw

    Photobucket
    De kindjes waren dol op ons! En wij op hen

    Photobucket
    Met Steffi, een toffe uit Merksem

    Photobucket
    Lies, Goedele, Tine, Dorien, Steffi en Jelle


    Photobucket
    Groepsfoto in Yoff: Steffi, Dorien, Goedele, Rose, Fiona

    (foto's getrokken door de Senegal Babes)

    Categorie:Senegal
    10-11-2008, 00:00 geschreven door Dopsie  
    08-11-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Zes onbelangrijke dingen
    Zeezicht gooide onlangs een stokje in blogland: je moet zes dingen over jezelf vertellen die onbelangrijk zijn. Ik was zo moedig (of arrogant? ) om het stokje op te rapen. Er zijn zoveel onbelangrijke dingen over mezelf, dus het was een harde selectie. Maar hopelijk leren jullie toch nog iets bij:

    ù Op de 2e teen van mijn linkervoet heb ik een bruine moedervlek. In de zomer vragen mensen vaak of dat een blauwe plek is. Veel mensen vinden het lelijk, maar ik laat het maar zo. Het is een deel van mijzelf en hoe vaak hebben we hier zo’n goed weer dat ik met blote voeten in sandalen kan rondlopen?

     

    ù Al sinds mijn prilste kindertijd slaap ik ’s nachts met een knuffeldier in mijn armen. Ik ben best wel in staat zonder te slapen, maar mét beest slaap ik gewoon beter. Ik lijk maar niet te kunnen afkicken.

     

    ù Op 17-jarige leeftijd vond ik deze muziek gewéldig: Live, Moby, OMD, Simple Minds, The Beatles, Madonna, Prince, Eminem en vooral U2! Van deze groepen heb ik live gezien: Live (what’s in a name? ), Simple Minds en Prince. The Beatles, dat zal wel nooit meer gaan En weet je hoe ik fan ben geworden van U2? Door de les godsdienst!

     

    ù Ik ben aan beide ogen even bijziend: -2.

     

    ù Als kind wilde ik graag worden: dierenarts, journaliste, detective, actrice, striptekenaar en nog een hoop beroepen die ik hier niet durf te schrijven of al vergeten ben. Wat ik zeker niet wil(de) worden: leerkracht. Momenteel werk ik trouwens in het onderwijs

     

    ù Volgens http://www.isthisyour.name/blog/  bestaat mijn naam voor 45% uit klinkers. “This means you are very well envoweled.” (die uitdrukking kende ik nog niet). In de ASCII binaire code is mijn naam 01000100 01101111 01110010 01101001 01100101 01101110 00100000 01001001 01110110 01100101 01101110 01110011. Nerds mogen nu mijn voor- en familienaam gaan decoderen. Het amusement!

    Het stokje geef ik door aan Elke, DMEK1960 en Morganblue3!
     



    08-11-2008, 00:00 geschreven door Dopsie  
    05-11-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Obamarama!
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Obama, yes we can!!!

    Phew, was dit effe spannend zeg! De tijd dat zwarte Amerikaanse presidenten alleen in Hollywoodfilms voorkwamen, is definitief voorbij. Ik weet niet wat de volgende 4 jaar ons zullen brengen, maar dit is in ieder geval een verademing na het amateuristische geknoei van George W. Bush. Hopelijk komen er vanaf nu meer zwarten, Latino's, Aziaten, vrouwen en jongeren in de hoogste regionen van het Amerikaanse bestuur!


    Categorie:actua
    05-11-2008, 00:00 geschreven door Dopsie  
    01-11-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Happy Halloween
    Ik hoop dat iedereen een bangelijke Halloween heeft gehad! De mijne was in ieder geval geslaagd. Donderdagavond een halloweenfeestje en vrijdagavond een hele hoop griezelfilms: The Sixth Sense, een stukje Nightmare on Elm Street de zoveelste en SL8N8. Maar als het aan mij zou liggen, zou ik eerder deze films programmeren: The Village als opwarmertje, Linkeroever om alvast wat bang te worden en The Skeleton Key om daarna de hele nacht op te schrikken van het minste geluidje.

    Sfeerfoto's van Halloween:

    Drie heksen
    Photobucket

    Een skelet dat zomaar uit het niets opdoemt!
    Photobucket


    Enkele spookachtige verschijningen...
    Photobucket



    Maak er nog een grrriezelig weekend van iedereen!

    Categorie:sfeerbeelden
    01-11-2008, 00:00 geschreven door Dopsie  
    28-10-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Night of the Proms 2008

    Vrijdagavond ben ik naar de Night of the Proms geweest, nog maar mijn tweede Proms ever. De eerste keer was in 2005, als mijn geheugen me niet in de steek laat. Toen was het een goede editie, maar jammer genoeg hadden we staanplaatsen en zoiets gaat me niet goed af. Op de editie van dit jaar waren op het middenplein echter ook stoelen gezet! Geeft wel een andere sfeer, maar voor mensen met zwakke knieën is zoiets natuurlijk een zegen. Niet dat ikzelf daar veel mee gebaat was, want ik zat op de perstribune.
    Treden dit jaar op: Sinéad O'Connor, Live, Midge Ure, Simple Minds, Harlem Gospel Choir en het komische klassieke duo Igudesman en Joo. En onze verrassingsgast was de zanger van Stash (zijn naam ontglipt me nu even).

    Sinéad O'Connor
    zag er niet uit, maar haar stem doet het gelukkig nog steeds. Van songs als Nothing Compares 2 U en Troy krijg je echt kippenvel Ik vond Troy een pakkend liedje, en ik kan me helaas volledig vinden in de lyrics  ...
    Sinéad was echt sjofel gekleed, het leek wel alsof ze de premiere voor een generale repetitie hield. In de GVA heb ik foto's gezien waarop ze wél iets elegants draagt, en dat maakt toch een verschil. Maar goed, als je je ogen dicht hield, was het een geslaagde act.

    Toen ik 16 was, was Live mijn favoriete band en The Dolphin's Cry één van mijn favoriete nummers. Ik vond het dan ook fan-tas-tisch om de band na al die jaren live te zien! Jeugdsentiment alom. Ze zijn nog steeds goed!

    Midge Ure bracht natuurlijk Vienna, ook één van mijn favoriete songs aller tijden. Ik heb thuis de gelijknamige LP liggen Midge Ure was er in de plaats van John Miles, die er deze editie niet bij is wegens andere verplichtingen. En dat vond ik helemaal niet erg, ik snap niet dat de mensen dat nog niet beu gehoord zijn.

    De Simple Minds waren uiteraard weer heel goed. Ze komen regelmatig naar ons landje afgezakt, dus ik had ze al een aantal keer bezig gezien. Maar Jim Kerr gaat nooit vervelen. Van die groep heb ik trouwens ook een LP, New Gold Dream

    Ik zeg niet dat het Harlem Gospel Choir slecht was, maar ik kreeg het er niet warm of koud van. Het geluid leek me ook niet helemaal goed te zitten. Dat was trouwens een constante op deze Proms, waardoor ik wederom het gevoel kreeg dat ik op een generale repetitie was.

    Igudesman en Joo waren best wel grappig. Goed ingespeeld op elkaar, deze Russische violist en Koreaanse pianist. Het zorgde voor een vrolijke noot op deze Proms, want als je er goed over nadenkt moet je bekennen dat er voor de rest veel droevige liedjes zijn gespeeld: Sinéad O'Connor, Midge Ure, Live, Stash... Daar wordt een mens niet meteen vrolijk van.

    Aan het begin van Land of Hope and Glory ben ik vertrokken. Da's ook weer elk jaar hetzelfde en sinds ik in 2005 heb moeten verdragen hoe een ezel achter mij het lied meebalkte, wil ik het niet nóg eens doorstaan. Al denk ik dat het Harlem Gospel Choir er wel iets leuks van heeft gemaakt.

    Ik denk niet dat ik volgend jaar nog met de pers meega. Het is dan wel gratis, maar er is geen sfeer, en dat hele perswereldje lijkt wel een piepklein universum waarin alles en iedereen rond 1 ster lijkt te draaien . In ieder geval weiger ik zo'n satelliet te zijn, ik pas ervoor om nog langer deel uit te maken van die saaie, schijnheilige wereld. Volgend jaar ga ik wel met mijn vrienden tussen "het gewone volk" zitten; daar zal ik mij wél amuseren en dat is dan de prijs van de tickets dubbel en dik waard!



    Categorie:cultuur
    28-10-2008, 00:00 geschreven door Dopsie  
    26-10-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.De zeven wonderen der natuur
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

























    Vorig jaar postte ik reeds twee blogberichten over de verkiezing van de 7 moderne wereldwonderen:
    http://www.bloggen.be/msichana_dopsie/archief.php?startdatum=1182722400&stopdatum=1183327200 
    en
    http://www.bloggen.be/msichana_dopsie/archief.php?startdatum=1183932000&stopdatum=1184536800

    Aan die verkiezing zouden in totaal meer dan 100 miljoen aardbewoners hebben meegedaan. De organisatoren leggen deze keer de lat nog hoger: ze mikken op 1 miljard deelnemers, en wel voor de verkiezing van de zeven wereldnatuurwonderen!

    Op http://www.new7wonders.com/classic/en/index/ kunnen jullie momenteel de voorlopige kandidaten bekijken, op de genomineerden stemmen én zelf nog kandidaten toevoegen! Je moet dan wel een soort comité oprichten als ondersteuning voor jouw kandidaat en wie weet nog veel meer adminstratieve rompslomp... Ik ga Singelberg in Beveren dus toch maar niet als kandidaat ingeven. Wie zich echter geroepen voelt om zijn achtertuin of andere pareltjes der natuur te laten nomineren, ga gerust je gang!

    De preselecties lopen nog tot juli 2009, wanneer de definitieve shortlist van 21 plaatsen bekend wordt gemaakt. Ik denk dat ik tot dan ga wachten om mijn stem uit te brengen. Het zijn gewoon té veel kandidaten! We leven op een prachtige planeet, zoveel is zeker! Alleen al voor Afrika zou ik stemmen voor de Kilimanjaro, de Kalahariwoestijn, de Great Rift Valley (waar onze wieg heeft gestaan, dames en heren), Serengeti, Kruger Park, Virunga, het Congo-oerwoud, Victoria Falls, de Nijl, Kaap de Goede Hoop, het Victoria Meer en natuurlijk de Tafelberg! En je kan slechts 7 plaatsen nomineren! Ik wacht wel tot de shortlist, dat is gemakkelijker en eerlijker. Overigens, een grote eer voor ons: ook twee plaatsen in België behoren tot de gelukkigen. Zowel het Zoniënwoud als de Grotten van Han komen op de lijst voor, en wel respectievelijk op ranking 349 en 147. Toch maar even wachten met de splitsing van België?

    Welk natuurschoon op deze aardbol vinden jullie het mooist?



    Categorie:actua
    26-10-2008, 00:00 geschreven door Dopsie  
    23-10-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Een jaar gaat vlug voorbij.
    Vandaag vier ik een eerste verjaardag ... Op 23 oktober 2007 ben ik aan mijn eerste job begonnen.
    Dat betekent dat ik vandaag exact 1 jaar aan het werk ben!!!

    En hoe gaan we dat vieren? Gewoon door mijn job te doen, zoals altijd... Maar ik heb de tekst wel in de kleuren van mijn werkgever gezet, als eerbetoon!


    23-10-2008, 09:55 geschreven door Dopsie  
    21-10-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Zonnig weekend
    Het was een koud, maar zonnig weekend!

    Carolus Borromeus:

    Photobucket

    Conscience drinkt rustig zijn biertje:

    Photobucket

    Linkeroever - sinds ik de gelijknamige film heb gezien, vind ik het maar een duistere plaats.

    Photobucket

    De Grote Markt:

    Photobucket

    Op zo'n zonnige dag is Antwerpen best wel een mooie stad. Deze Japanner denkt daar ook zo over:

    Photobucket
    (hij was trouwens een gesloten restaurant aan het fotograferen )

    De Elephant Parade:

    Photobucket

    Photobucket

    21-10-2008, 00:00 geschreven door Dopsie  
    Foto
    Archief per week
  • 27/02-04/03 2012
  • 26/09-02/10 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 27/12-02/01 2011
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 26/09-02/10 2005
    Foto
    Link it up!
  • Hypnotiseur Patrick Pickart
  • MorganBlue3
  • de ECHT-blog
  • Zeezicht
  • De Grote Cavia!
  • Woordenboek Swahili/Engels
  • knaagdieropvang Knabbelthuisje
  • Ethnologue
  • World Wildlife Fund
  • de BBC news website, zeer handig om info op te zoeken!
    Foto
    Ik ontvang graag mailtjes!

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.

    Foto
    Gastenboek

    Laat je gaan in mijn gastenboek

    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Blog als favoriet !
    Foto
    Willekeurig Bloggen.be Blogs
    linken
    www.bloggen.be/linken
    Foto
    Foto

    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs