Dag 11 Atapuerca - Burgos 21km:
We vertrokken opnieuw met regen, met onze poncho wandelen is niet zo leuk. De regen ging over in kleine hagelbuien, en zo besloot ik om zolang er nattigheid viel om niet veel foto's te nemen.Het was fris met amper 6°.
 Het landschap was nochtans prachtig, en begon meteen terug met een helling.
 Jammer dat de buien het zicht belemmerde om mooie foto's te maken.

 Het waren opnieuw lange stukken alvorens men eventjes kon rusten of iets te drinken.
 Wat een pelgrim al moet doorstaan(hebben er zelf voor gekozen)
 Hier kregen we een gezelschap bij. Een verdwaalde hond heeft ettelijke km's meegelopen met ons. Ik noemde hem Zappa en hij kreeg af en toe een koekje.
 Toen we de voorstad van Burgos in kwamen werd de hond meegenomen door de politie. Nog een 4tal km te gaan alvorens men in Burgos aankwam.
 Dit is onze refuge voor deze dag.
 Na onze intekening in de albergue en onze dag dagelijkse slomeringen zijn we dan de stad ingegaan om het een en ander te zien. Daar het weer niet te goed was besloten we de Kathedraal te bezoeken. Als pelgrim kreeg men een korting. Het bezoek was wel de moeite, geniet mee van de volgende foto's.Niet alles staat op de blog.






 Je moet wel de tijd hebben om deze te bezoeken. Daarna nog vlug even de stad intrekken om nog wat materiaal te hebben.





 Deze hebben zeker geen kou. Dan nog op zoek gegaan om te eten en daarna vroeg in bed voor de volgende etappe naar Hontanas terug een 30km.
|