Zaaitocht:
Vandaag hadden de Textieltrekkers uit Vichte een nieuwe startplaats gevonden in het OCAnsold te Anzegem, van waaruit ze ons een 4lussentocht aanboden. De lussen hadden een afstand tussen de 5 en 7km, en waren gekruid met stukjes natuur en ruime vergezichten. We hadden prachtig herfstweer en een mooi parcours, alles wat een wandelaar kan verlangen. Ik besloot drie van de vier lussen te wandelen. Na het inschrijven en hier en daar een babbel, en ondertussen onze vriend Urbain gezien te hebben, wandelden we licht klimmend naar de heuvelrug van de Kalkstraat tussen een villa wijk, die wat ontsierd werd door zwarte vlaggen(protest tegen het aanleggen van een ringweg).Na deze te hebben verlaten stapten we langs een onverharde veldwegel, waar menig kleine wegels slingerden tussen de velden. We kregen prachtige vergezichten(Kwaremont en Kluisberg) te zien

een van de parcoursbeschrijving


 leuke paadjes


 paadjes slingerden tussen de velden
 lichtgolvend parcours
 typische boerderijen

 zicht op Anzegem

De regelmatige klimmetjes zorgden voor een mooie variatie in het uitgestippeld parcours.Na het bereiken van de kerk, stapten de wandelaars via een wandelpad terug richting rustpost. Eenmaal aangekomen konden wij genieten van natje en een droogje.

 een van de vele paadjes

 Urbain gaf het tempo aan

De laatste lus stapten we rond Anzegem, met terug enkele klimmetjes en afdalingen. Ook nu kregen we terug enkele mooie vergezichten. Het was heerlijk genieten in deze periode van het jaar. We kregen een hele reeks kleine paadjes voorgeschoteld die de tocht nog aangenamer maakte. Na al dit fraais kwamen we opnieuw terecht aan de startzaal. Ik had genoten van deze mooie wandeling en tevens een dikke proficiat voor de parcoursmeester van dienst(Elie)

 op en neer tussen de akkers
 mooie zichten


 hier was het aangenaam wandelen




 mooi uitzicht
 geoogste velden





op weg naar het einde.
|