Over mijzelf
Ik ben Lammens Shari
Ik ben een vrouw en woon in Merelbeke (België) en mijn beroep is studente.
Ik ben geboren op 13/11/1996 en ben nu dus 28 jaar jong.
Mijn hobby's zijn: Atletiek .
VOORKEUR: Veldlopen (maar ook de langere afstand in de zomer) VOORBEELD:VEERLE DEJAEGHERE * IK HOU VAN: modder!
PROVINCIAAL KAMPIOEN STEEPLE 2012
PROVINCIAAL KAMPIOEN STEEPLE 2011
Foto
Foto
http://probbensteam.weebly.com
Foto
Boven en onder....het PRObbens Team: ik met Selien De Schrijder en Nena Leunis
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Winnaar Running Tour Knokke
3,5 Km 2008
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
SHARI LAMMENS * ATLETIEK - VELDLOPEN


03-05-2012
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.DUBBELSLAG OP PK SVS
Woensdag 2 mei trok Shari andermaal de spikes aan om deel te nemen met de schoolploeg en dit meer bepaald voor de Provinciale Kampioenschappen SVS, welke doorgingen in Oordegem.
Shari had zich ingeschreven voor het hoogspringen en de 1500m, als had ze even goed kunnen vragen of er geen veldloop was, want de omstandigheden waren echt winters. Een strakke wind stond over het plaatselijke Putbosstadion en de regen viel de ganse namiddag met bakken uit de lucht, om nog maar te zwijgen van de temperaturen die amper 10° haalden  
Shari liet het echter niet aan haar hart komen en pakte op deze twee nummers de titel. In het hoogspringen was ze de beste met een wip over 1m50. Meer dan voldoende is deze omstandigheden en ook al probeerde ze nog op 1m55, veel risico's met het oog op wat komen moet wou ze niet nemen.
Op de 1500m wou niemand in de gietende regen het initiatief nemen. Shari soleerde dan maar "op het gemakske" naar winst in.... 5'27", om maar duidelijk te maken hoe slecht de omstandigheden waren.
Snel naar huis en een warme douche was de boodschap, op 16 mei maakt Shari opnieuw haar opwachting in Oordegem, hopelijk in betere weersomstandigheden, voor de Vlaamse Kampioenschappen SVS

03-05-2012 om 09:32 geschreven door SHALAM


29-04-2012
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL KAMPIOENSCHAP HOOGSPRINGEN

         SHARI PAKT UIT MET HEUSE STUNT OP PROVINCIAAL KAMPIOENSCHAP HOOGSPRINGEN

Laten we de koe maar bij de horens vatten en meteen een korte uitleg doen waarom Shari dit weekend op de Provinciale Kampioenschappen voor het hoogspringen koos en niet voor een loopnummer. Volgende week (en tot nader order ook de week nadien) moet ze aantreden tijdens de interclub wedstrijd met de scholieren (2e landelijke B) en de dames (ere-afdeling KBAB) in het hoogspringen. Maar hoe begin je daar aan als je er door omstandigheden (en we zullen deze maar niet publiceren) er niet kan op trainen, ook al heb je een PR staan van 1m50 in 2011? Dan komt er een papa op het idee om tijdens het PK, hoogspringen te gaan doen, om een beetje de aanloop te oefenen. Komt diezelfde papa in Ninove aan, 1u voor de wedstrijd en blijkt dat Shari haar spikes niet mee heeft . Terug naar Merelbeke dan maar om net op tijd de spikes te kunnen bezorgen, Shari had ondertussen de opwarming achter de rug, in de gietende regen welliswaar. Club coach Luc Van Maldegem ontfermde zich over Shari, een combinatie die vorig jaar in Izegem ook al lukte en het zou dit jaar niet anders worden….in tegendeel .

Nog steeds in de regen begon Shari er aan op 1m30, laag dus, maar het was immers het doel om zo veel mogelijk te kunnen springen en de aanloop weer goed in de benen te krijgen. Amper 4 deelnemers kwamen opdagen, daar zal de regen wel voor iets tussen hebben gezeten, maar allen hadden ze minstens 1m45 in de benen. Telkens 5 cm er bij en vanaf 1m40 ging de lat met 3 cm omhoog. Shari sprong goed, miste niet en pakte op 1m46 de leiding in de stand. Dan naar 1m49, 1 cm onder haar PR en ook deze hoogte overwon ze zonder probleem. 1m52 dan : de zon was ondertussen van de partij en we zullen haar maar de schuld geven dat Shari haar 1e poging miste op deze hoogte . De 2e was goed, een nieuw PR stond op de tabellen. Nationale hoop Jolien Borghijs kwam nu ook in competitie (deze jonge dame springt in de buurt van 1m76, 1m78…) en Shari meteen naar de 2e plaats. Niet erg dus tegen iemand als Jolien, want het zilver was meteen binnen toen de andere meisjes sneuvelden op deze hoogte. De lat werd op 1m55 gelegd en dat zag Shari niet echt zitten. Coach Luc greep in door een beetje te schaven aan de aanloop, deed er een ferme "come on" boven op en bij de 3e beurt was het bingo! Op naar 1m58 dan. De eerste beurt zullen we maar als “opwarmertje” omschrijven want Shari miste volledig haar sprong. De tweede was al wat beter en aan de kant hoorden we menig toeschouwers zeggen…”die gaat daar over wippen zulle”. Een minuut later vloog Shari rond Luc zijn nek…1m58 stond, en staat, op de tabellen!!! Borghijs begon al te denken ….. Op naar 1m61 dan maar, we waren daar nu toch. De eerste twee beurten waren, begrijpelijk, complete missers, maar bij de 3e beurt…het scheelde een haar, maar dat haar was jammer genoeg te dik en de lat viel. Shari kreeg een ferm applaus van de supporters van Jolien, da’s pas sportiviteit! Jolien zelf ging nog even op haar elan door en won de wedstrijd uiteindelijk met een sprong over 1m65, wat op een natte ondergrond toch een ferme prestatie mag genoemd worden. Proficiat meid

Shari heeft wel honderd keer nagevraagd of de hoogte van de lat wel correct was en overal kreeg ze een duidelijke JA te horen. Shari trok naar Ninove om te trainen en er waren er die dachten dat het een grote flop ging worden, er waren er echter ook enkelen die er in geloofden….wie de meeste vreugde aan deze wedstrijd heeft overgehouden is wel duidelijk zeker.

Langs deze weg een dikke merci aan iedereen die Shari kwam feliciteren achteraf en een heel dikke merci aan coach Luc! En Shari laat nog dit weten : “aan de mannen van Malta :tof dat jullie er waren om te supporteren” !

      

     

      

      

      
Meer foto's, inclusief mijn nipte misser op 1m61 staan op https://skydrive.live.com/#cid=A684673CFADF100D&id=A684673CFADF100D%211610

29-04-2012 om 22:53 geschreven door SHALAM


21-04-2012
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.BRONS OP HET VLAAMS KAMPIOENSCHAP TUMBLING
Dat Shari naast atletiek ook nog aan turnen doet weten de meesten wel en vandaag stond in het Antwerpse Schelle dan ook het Vlaams Kampioenschap "Tumbling" op het programma. Shari komt in het tumbling uit in de juniores categorie en zij was eigenlijk één van de favorieten voor het podium, althans volgens de puntentellingen van de afgelopen twee wedstrijden waar ze aan deelnam. 
Na de eerste reeks stond Shari meteen op de 3e plaats en die zou ze later in de 2e en 3e reeks knap verdedigen. Even wipte ze zelfs naar het zilver, maar één turnster kon nog net een paar tienden van een punt meer verzamelen om zo terug over Shari te springen in het klassement.

Brons dus voor Shari die zo trainster Veerle, die er steevast in geloofde dat Shari het podium zou halen, een mooi afscheidscadeau gaf  Veerle stopt immers met training geven en Shari.....ook zij zal een staptje opzij zetten in het turnen!

De 3 reeksen sprongen van Shari zijn te bekijken via onderstaande :
REEKS 1  REEKS 2  REEKS 3

                 

                      

21-04-2012 om 00:00 geschreven door SHALAM


19-04-2012
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.TRAINEN EN NOG EENS TRAINEN

Met het oog op wat komen moet deze zomer, wordt het de komende weken vooral trainen voor Shari. De Ladies Run in Knokke laat ze zo links liggen dit jaar en het is ook nog helemaal niet zeker of ze op de interclub voor scholieren de 1500m voor haar rekening zal nemen, aangezien Shari op die dag eerst al moet aantreden in het hoogspringen. En ook daar wringt het een beetje, want tot op heden kwam ze nog niet aan trainen toe in het hoogspringen. Zo komt het dan ook dat ze volgende week dan maar naar Ninove trekt waar de Provinciale Kampioenschappen plaats vinden. Daar zal Shari van start gaan in het hoogspringen, gewoon om weer eens wat ritme op te doen. Deze wedstrijd (al beschouwen we hem meer als een training) én de wedstrijd op de interclub met de scholieren, zal ook de doorslag geven of Shari al dan niet naar Dampicourt afreist een week later om er deel te nemen bij de dames aan het hoogspringen.
Kortom, het wordt de komende weken een beetje wikken en wegen, want ondertussen bouwt Shari ook stilletjes weer op naar haar geliefkoosde loopnummer, de steeple. Eind mei zal ze in Booischot een eerste keer terug over de waterbak gaan, een wedstrijd waar ze vorig jaar ook al aan deelnam en dit jaar een speciale betekenis voor haar zal hebben. Het gros van de WK deelnemers in Malta zal immers ook afzakken naar Booischot om er deel te nemen..... de organisatoren zijn bij deze verwittigd

19-04-2012 om 07:39 geschreven door SHALAM


09-04-2012
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.3e PLAATS IN EEKLORUN 5 KM

Zoals op het laatste moment aangekondigd trok Shari op Paasmaandag naar Eeklo om er deel te nemen aan de Eeklo Run - 5 Km wedstrijd.
Er was behoorlijk wat volk afgezakt naar de Meetjeslandse hoofdstad, en als je dan samen moet starten met de deelnemers aan de 10 en de 15 Km, dan weet je wel dat het wat drummen wordt aan de start. Shari deed haar nieuwe PRObbens kledij uit en het begon nog wat harder te regenen, met de start op het gras dachten we even dat het cross seizoen weer begonnen was
Er een goede training van maken was eigenlijk de bedoeling, maar Shari zat al na enkele honderden meters goed vooraan bij de dames van de 5 Km. Ze maakte er het beste van, maar op sommige plaatsen maakte de wind de wedstrijd wel behoorlijk lastig zei ze achteraf. Bij de passage langs de plaatselijke spoorlijn was het ook uitkijken geblazen, voorbij steken was daar geen optie. Zo draaide Shari de sportterreinen weer op, met nog een goede 500 à 600m te gaan in derde positie. Op 20m werd ze gevolgd door de atlete op de 4e plaats, maar nu ze zo ver gekomen was wou ze toch het podium niet meer uit handen geven. Een bereidwillig deelnemer van de 10 Km mannen, nam Shari op sleeptouw (merci hé ) en even later vond ze haar 2e, of was het al haar 3e, adem. Shari naderde nog wat op de nummer twee, maar belangrijker was dat ze nog tot de laatste 150m moest knokken om de nummer 4 af te houden. In die laatste lijn stond ze er alleen voor, maar ze sloeg de aanval definitief af en zo werd het dus een 3e plaats. In regen en wind zette Shari een tijd neer van 21'43" wat ook behoorlijk mag genoemd worden met nog maar een weekje training in de benen.
Achteraf was Shari heel tevreden over haar wedstrijd en voor de collega's van het PRObbens-Team kan ze dit laten weten : de nieuwe kledij zit prima zenne

                      
 Opwarmen in nieuwe outfit                                           Binnenkomen sportpark : nog 5 à 600m in de regen
 
 Die man in het blauw neemt me op sleeptouw en 'k kon het wel gebruiken
                  
 Uiteindelijk toch stand gehouden op plaats 3                Ontvangst door de Eeklose burgemeester
 
 Het podium van de Eeklorun 5 Km dames, met de eerste 4. Nathalie Michiels, links, won de wedstrijd.

09-04-2012 om 00:00 geschreven door SHALAM


08-04-2012
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WEGWEDSTRIJD EN NOG WAT FOTO'S UIT MALTA
Na het WK veldlopen ISF in Malta,  was het eigenlijk de bedoeling dat Shari wat rust zou inlassen, maar door haar voetblessure heeft ze eigenlijk rust genoeg gehad. In vier weken tijd amper twee keer trainen...er zijn er die minder rust hebben op een jaar
Deze week is Shari dan meteen ook terug aan de slag gegaan en als nieuwtje kunnen we vertellen dat het PRObbens Team in een nieuwe outfit zal te zien zijn op de wedstrijden
Shari zal morgen, Paasmaandag, die outfit trouwens uittesten bij haar opwarming voor haar eerste wegwedstrijd van het jaar. In Eeklo zal ze immers starten in de "EEKLORUN", meer bepaald in de wedstrijd over 5 Km en dit met de bedoeling er een doorgedreven training van te maken. Het PK op de piste, later deze maand, zal Shari in principe aan zich voorbij laten gaan, eerst moeten de kilometers wat opgedreven worden
Afspraak dus aan de Eeklose sporthal op Paasmaandag, start om 14u00!

En zoals beloofd nog enkele "sfeerfoto's" uit Malta, verzameld door Shari & Friends


 
Verbroederen met de Hollandse (jongens)ploeg   en met o.a. Australische, Portugese en Maltese deelnemers. 

 
Op uitstap naar de hoofdstad Valetta! Poseren bij de plaatselijke paleiswacht en een of andere inboorling

08-04-2012 om 22:23 geschreven door SHALAM


30-03-2012
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EERSTE FOTO'S VAN HET ISF WK IN MALTA
De supporters zijn goed thuis gekomen uit Malta, Shari zelf komt vanavond laat aan uit Malta. De telleurstelling is al grotendeels verdwenen en volgens het laatste smsje van Shari zit de sfeer er daar nog altijd goed in bij de Vlaamse selectie. Benieuwd wat voor foto's dat gaat opleveren, een K3 imitatie zou volgens onze bronnen van de begeleiders in elk geval hoog gescoord hebben op de "Friendship Day" met de andere landen

Maar nu eerst het fotoverslag van de wedstrijd : 

Hier is het hem allemaal om te doen
 
 Aangekomen in het stadion, nog een beetje onwennig in de blauwe training en in de nationale kleuren 
              
 Groepsfoto van de meisjes individuele selectie: Floor, Jana, Lisa rechtstaand, ikke, Vanessa en Jana zittend
 
 Na 200m, ik zit achter die grote Australische, iets naar links. Mijn start was dus duidelijk prima
    
 Even verder sloeg echter de pech toe.....ik werd mijn spike uitgetrapt en verzeilde zo in de achtergrond. 
         
  En toch blijven strijden, hier kom ik nog terug bij twee andere meisjes, kort voor de aankomst
 
  Jammer maar helaas.....al kon ik er me vrij snel overzetten. Even later stond ik al te supporteren voor de jongens
 
  En daarna was het verbroederen met de andere landen! Hier met de plaatselijke ploeg uit Malta....die zonnebril "leende" ik even van de Maltezers
 

Binnenkort volgt een nieuwe fotoreeks.......
ALLE foto's zijn te bekijken IN DIT ALBUM
  

30-03-2012 om 11:46 geschreven door SHALAM


27-03-2012
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PECH MAAR TOCH GENOTEN VAN DE ERVARING OP WK
                                                                  HET MAG NIET ZIJN OP EEN KAMPIOENSCHAP
Het is jammer dat we het moeten schrijven, maar het zat Shari dus weer eens niet mee op een kampioenschap. En dit keer had ze wel héél veel pech

Het zag er nochtans goed uit daar in het Marsa Sport Complex. Shari had er maandag nog een training afgewerkt en voelde zich goed. Wel een beetje stress zo bleek, maar da's wel normaal zeker.
Op het voorziene uur, 11u30, werden de 66 atleten op gang geschoten en al was de startstrook breed genoeg, alle landen moesten samen in het midden plaats nemen. Wat we vreesden gebeurde ook, wat duw- en trekwerk, waarvan Jana Goddeeris het grootste slachtoffer werd. Na de eerste bocht waren wij alvast gerust, de favorieten uit Engeland,Nieuw Zeeland en Australië zaten meteen vooraan, daar tussen de Belgische meiden Vanessa Scaunet en Floor Michielsen en wie kwam daar net achter.... Shari was goed weggekomen in het kluwen en zat mooi op een 15e-20e plaats! Het peloton passeerde ons na ongeveer 300m en toen we hen nakeken was het over met het plezier. Na de meute bleef er één spike op de omloop liggen....een oranje met paars! We hoopten eerst nog dat er ook andere atleten met deze schoenen aan de start waren gekomen, maar dat was valse hoop. Een Chinees meisje had Shari's spike uitgetrapt
We liepen haar nog tegemoed aan de overzijde (met alle gezaag van de officials erbij ) om haar de spike terug te geven, maar Shari wou verder doen op één schoen! 3000m met één spike en daarbij 2x een passage over kiezelstenen van zo'n 200m lang.
Meer dan zeggen dat Shari tevreden moest zijn met een 52e plaats kunnen we niet meer over de wedstrijd, anderzijds mag het gezegd worden : dit was een sterk staaltje van doorzetting Proficiat Shari we zijn fier op je dat je dit nog gepresteerd hebt

De Britse Bobby Clay (zus van...) won de wedstrijd.

Foto's volgen tegen het eind van de week ..... als we weer thuis zijn. Vermelden we wel nog dat Shari in een fantastische groep zit, zowel met de meisjes als met de jongens klikt het daar en na de wedstrijd werden al veel internationale contacten gelegd

Snel opgemaakt door de papa, op een qwertyklavier in Malta.....ook niet simpel

27-03-2012 om 00:00 geschreven door SHALAM


24-03-2012
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.DEELNEMERS ISF WK VELDLOPEN
                              ZIJ MOETEN HET GAAN DOEN VOOR DE BELGISCHE PLOEG

We zijn een goeie 24u voor de afreis naar Malta en we zouden nog vergeten om eens de deelnemers te vermelden die het op dinsdag 27 maart moeten gaan waarmaken in het Marsa Sports Comlex in Malta.
Zoals reeds eerder gemeld bestaat de selectieploeg die zich individueel kwalificeerde enkel uit Vlaamse meisjes, voor de schoolploegen komt zowel een Vlaamse, een Waalse als een Duitstalige ploeg aan de start.

De 6 Vlaamse meisjes die de Belgische eer zo hoog mogelijk moeten gaan houden zijn :

JANA GODDEERIS (KAAG) - VANESSA SCAUNET (OEH) - FLOOR MICHIELSEN (ACH) - JANA NIJS (ATLA) - LISA MUSEEUW (ACS) en SHARI LAMMENS (RCG)

Een mooie ploeg en als je ons (bescheiden) mening vraagt.....nog niet eens zo'n zwakke ploeg ook. Veel zal afhangen van de forme van de dag en hopelijk heeft niet iedereen zoveel pech als Shari gekend in de aanloop naar dit WK. Gisteren werkte Shari wel pijnvrij een training af, dat zit dus alvast goed Morgen nog een duurloopje doen en dan hupsakee......het vliegtuig op!

Vinden we alvast terug tussen de deelnemers : de Britse Clay, die op de afgelopen Cross Cup in Brussel nog iedereen naar huis liep. Dat belooft dus, maar misschien heeft zij wel eens een mindere dag en kan het Belgische team over superbenen beschikken (er altijd blijven in geloven hé.... )

Duimen dus aanstaande dinsdag om 11u30, we proberen tegen de avond de uitslag online te hebben
                                             

24-03-2012 om 18:10 geschreven door SHALAM


18-03-2012
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.COUNTDOWN NAAR MALTA
                  WERELDKAMPIOENSCHAP VELDLOPEN ISF : 27 MAART 2012 OM 11U30

Eén week voor ze afreist naar Malta, heeft Shari het volledige programma van de ISF wereldkampioenschappen ontvangen. De wedstrijd voor de meisjes die zich individueel voor hun land hebben geplaatst heeft dus plaats om 11u30, de schoolteams lopen hun wedstrijd er voor, de individuele race van de jongens er na.
Op donderdag 29 maart is er ook een "Friendship Relay" met alle landen. Deze heeft plaats in de oude hoofdstad van Malta, Mdina/Birgu.
Zondagavond 25/03, stap Shari dus op het vliegtuig van Air Malta richting La Valetta, van waar ze wordt overgebracht naar het Suncrest Hotel in Qawra, waar de Belgische delegatie is gehuisvest.
En de voetblessure?
Shari heeft deze week de voet zoveel mogelijk laten rusten door met krukken te stappen en dat was blijkbaar een goede keuze. De behandeling met ijs en de voorgeschreven medicatie deden de rest, zodat ze nu pijnvrij is. Toch zal ze het ook de komende dagen nog rustig aan doen. Een (zeer) lichte training op woensdag en een "normale" training op vrijdag zullen moeten volstaan. Niet de ideale uitgangspositie natuurlijk om naar een WK te trekken, maar het is nu eenmaal zo. Beter geen risico's nemen en kunnen deelnemen, want zeg nu zelf....zo'n kans krijg je misschien maar één keer

Haar trouwste supporters maken de verplaatsing mee naar Malta en we zullen proberen om zo snel mogelijk een klein verslag door te sturen. Shari zelf keert terug naar België op vrijdagavond 30/03, zodat een compleet (foto)relaas enkele dagen later zal volgen.

Duimen dus op: DINSDAG 27 MAART om 11u30


 

Voor de thuisblijvers : de kaart van Malta. La Valetta is de rode ster en net daar onder zie je Marsa liggen. In het "Marsa Sports Center" heeft het WK plaats. Shari logeert in het Suncrest Hotel (zie foto) en dat ligt in Qawra, St Pauls Bay op een 22 Km van La Valetta. In Mdina, zie kaart, heeft de Friendship Relays plaats

18-03-2012 om 00:00 geschreven door SHALAM


11-03-2012
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.DOMPER OP BK VELDLOPEN
                                    PIJN IN DE VOET DWINGT SHARI TOT OPGAVE IN OOSTENDE

Het Belgisch Kampioenschap veldlopen anno 2012 zal er eentje zijn dat Shari zo snel mogelijk zal willen vergeten. Na de blessure aan de peroneuspees zag het er nochtans allemaal goed uit, woensdag had ze een lichte training volmaakt, vrijdag idem dito, dus trok ze met een vrij gerust hart naar Oostende. Af en toe voelde ze de voet nog wel, maar er zou al veel moeten gebeuren om niet te kunnen lopen. Maar een wedstrijd is geen training(ske) natuurlijk en al bij de eerste beklimming wist Shari dat ze er beter de brui zou aan geven.
57 van de 66 ingeschreven scholieren verschenen aan de start en de de omloop lag er alles behalve goed bij. Er zaten mooie stukken in, maar de modderstroken overheersten en een rustperiode inbouwen was zo goed als niet mogelijk. Met 3 keer de heuvels op en af, en de modder zag Shari het wel zitten, dit is namelijk een omloop die ze graag heeft.
En bij de start bewees ze dat ook. In de verte zagen we een watergordijn opstijgen, de meute was op gang geschoten en na 150m nam Shari gezwind de eerste duik naar beneden in de voorste gelederen, pak weg rond de 15e, 20e plaats. Tussen de bomen zagen we ze goed stand houden, dan verdwenen de atleten achter de heuvel tot we ze er weer zagen over komen. En daar bleef het verwonderlijk lang wachten op Shari. Ze was al weggezakt naar een 30e, 35e plaats en schudde het hoofd negatief toen ze ons passeerde. Dit was het einde van de eerste ronde, Shari begon nog aan de 2e ronde, kon op het vlakke relatief de schade beperken, maar eens terug aan de heuvels was de kous af. Kracht steken in haar geliefkoosde onderdeel, bergop lopen, ging niet, ze had te veel pijn in de voet. Beneden de eerste helling nam ze dan ook het wijselijke besluit. "Dit heeft geen zin meer" en ze stapte uit de race. Diep telleurgesteld natuurlijk, want enkele supporters hadden de verre verplaatsing naar Oostende gemaakt, voor niets dus. Maar dat is sport en goeie supporters begrijpen dat wel.
Terwijl Shari de wedstrijd staakte en haar borstnummer aan de officials overhandigde, waren de andere scholieren in de laatste ronde gekomen en misschien moeten we op de Lotto beginnen spelen, want onze voorspelling....kwam nog maar eens uit. Renee Eykens (KAPE) won de titel, al had ze het niet onder de markt met een beresterke Janne Geers (SACN) die knap 2e werd. Op de 3e plaats dan een (voor ons toch) onverwachte Helene Sensee (ARCH) en zij klopte in de spurt....Shari's maatje Lisa Rooms (AVLO), die een dijk van een wedstrijd liep! Met Vieilvoye, Vandepoele, Scaunet en Vanpoucke hadden we er trouwens nog een pak juist in de top 10
Voor Shari wordt het nu dus rusten, rusten en nog eens rusten. Ijsbaden blijven nemen etc.... en hopen dat ze volledig geheeld naar Malta kan afreizen. We houden jullie op de hoogte

De (weinige) foto's, die het verhaal illustreren :

  
Wow...modder en klimmen : ik zie het zitten                              Het gaat redelijk goed.....
  
 Het gaat al veel minder goed .....                                               ...... het is over and out

11-03-2012 om 23:43 geschreven door SHALAM


08-03-2012
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.GROEN LICHT VOOR DEELNAME AAN BK

Na een tweede doktersopinie op maandag en een training op woensdag, is het zo goed als zeker dat Shari zondag aan de start zal verschijnen van het BK veldlopen Gelukkig konden we op de snelle service rekenen van de sportarts en konden we vorig weekend al overschakelen op de juiste behandeling, want de kwetsuur van Shari bleek uiteindelijk niets met de ligamenten te maken hebben maar betrof het een ontsteking van de peroneuspees.
Maar goed, Shari kan (en mag) weer lopen en dat is het voornaamste. En ook al zal ze zondag nog niet voluit gaan, de voorbereiding voor het WK in Malta is alvast begonnen

Afspraak dus zondag in Oostende-Stene, waar Shari omstreeks 12u45 al van start gaat (1e jaars scholieren)voor een wedstrijd over 3270m en waarbij ze 3x de dubbele berg over moet. Zoals gezegd is Shari al blij dat ze er bij kan zijn, een prognose doen is dus uit den boze, we zien wel waar ze uitkomt al weet je met Shari nooit
En naar jaarlijkse gewoonte geven we onze favorieten voor de Belgische titel ook maar eens, al zeggen we beter voor het podium want we zien niet in wie Renee Eykens (KAPE) van een zoveelste titel gaat houden. Lieselotte Schellekens (ROBA) kwam vorig jaar echter dicht op haar hielen...het is dus mogelijk, al zal veel afhangen van de frisheid van Eykens. Tussen de 66 starters nog veel kwaliteit, we schreven al veel over deze lichting atletes, maar zondag wordt het echt wel "The Battle". Kies ze maar uit voor het podium en top 10: Vandepoele (AVR), Vieyelvoye (HF), Geers (SACN), Vanpoucke (FLAC), Danneels (HCO), Meertens (ATLA), Cosemans (ACA), Verhoeven (ARAC)....om er maar enkele te noemen. Maar schuiven we persoonlijk het meest naar voor : Shari's maatje en provinciaal kampioene Lisa Rooms (AVLO) en Malta-collega Vanessa Scaunet (OEH) Deze beide dames kunnen op een zeer sterk seizoen terug kijken en hopelijk geven ze er een mooie kers aan. Succes

    
                           Afdaling in Oostende vorig jaar. Dit jaar passeren we hier liefst 3x!

08-03-2012 om 20:18 geschreven door SHALAM


01-03-2012
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.BLESSURE OP ONGEPAST MOMENT

Een blessure komt waarschijnlijk wel altijd ongelegen, maar het moet er bij Shari weer om doen...er staat een kampioenschap voor de deur Als we een kleine maand verder kijken, trouwens twee! En het is nu net dat laatste, het WK ISF in Malta, dat Shari op 27 maart niet wil missen.
Een lichte verreking aan de ligamenten van de voet strooit dus roet in het eten, vorig jaar kon ze haar kansen op het BK ook al niet ten volle verdedigen door een opspelende verkoudheid en het ziet er dus naar uit dat er dit jaar wel een ander euvel zal optreden
In het slechtste geval gaat ze zelfs niet van start in Oostende, want Shari wil voor geen geld de trip naar Malta missen, al zou ze zo ook het wintercriterium van de club mis lopen. (hoe zou je zelf zijn )
Rust en enkele maal per dag een ijsbad kan echter wonderen doen (merci hé Marleen ) zo dat Shari zeker in Malta op en top van start zou kunnen gaan en hopelijk ook nog met een deftig BK als tussenstap.
Zondag gaat ze dus zeker niet van start in Opwijk, zij die wel aan de slag gaan wensen we veel succes en eveneens veel succes aan de collega scholieren die zondag hun BK betwisten op de indoor !

01-03-2012 om 09:40 geschreven door SHALAM


18-02-2012
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.TEGENSTANDERS ISF WK GEKEND

Dit weekend staat er geen wedstrijd op het programma voor Shari, net als volgend weekend trouwens. Zij trekt de spikes nog eens aan in Opwijk en op het BK, daarna wordt het aftellen naar het WK ISF in Malta. Alhoewel, het aftellen is sinds deze week definitief begonnen want het administratieve gedeelte moest tegen dit weekend in orde zijn. Meteen weet Shari ook dat ze op zondagavond 25 maart op het vliegtuig zal stappen richting La Valetta.
Wat ze nog weet is de definitieve tegenstand. Voor de individuele race zijn er 11 landen ingeschreven, telkens van 6 atleten. Voor het WK der schoolteams zijn het er meer, maar zoals reeds gemeld kwam Shari's school 1 puntje te kort om ook daar te mogen aan deelnemen.
De 65 andere deelnemers waar Shari het op 27 maart moet tegen opnemen komen uit :
ALGERIJE * AUSTRALIE * MAROKKO * CHINA * NIEUW ZEELAND * TURKIJE * SPANJE * ISRAEL * IRAN en ENGELAND
Als we eens kijken naar de uitslagen van de vorige edities dan zijn het vooral Turkije, China en Algerije die de skepter zwaaien, al leert wat speurwerk op het internet ons dat vooral Nieuw Zeeland dit jaar enorm sterk zou moeten zijn.
We zullen het wel zien zeker als het zo ver is, hoe dan ook......de Belgische vlag reist mee naar Malta

Foto

18-02-2012 om 00:00 geschreven door SHALAM


12-02-2012
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.7e in LOKEREN

                              BESTE BIJ DE ACHTERVOLGERS MAAR NIET KUNNEN AFMAKEN
Na het jammerlijk missen van het podium op het PK vorige week, trok Shari vandaag naar Lokeren waar er zo goed als een heruitgave van het PK op het programma stond. Alle Oostvlaamse tenoren tekenden present, bij de 1e jaars dan toch. Van de 2e jaars enkel een spoor van Imke Goossens, de atlete van VITA was meteen de favoriete voor de dagzege.
Shari zag het wel zitten in Lokeren, want in de derde ronde wachtte immers eerst een kleine helling en daarna een "col buiten categorie".
Maar bijna viel alles in het water. Op de bevroren ondergrond van het Park ter Beuken, sloeg Shari haar voet om bij het einde van de opwarming. Versnellingen doen lukte maar half, er restte nog een 15-tal minuten voor de start. Toch beet ze door, snel wat extra oefeningen uit de mouw schudden kan soms wonderen doen , al zou ze uit de wedstrijd stappen voor ze aan de beklimmingen begon, mocht ze teveel pijn hebben.
De wedstrijd dan : Naar gewoonte kwam Shari weer goed weg, moest ook wel met een bocht van 90° na 80m en met een spoor waar er maar eentje tegelijk door kan. Na een 250m kwam het peloton onze richting uit en tussen de bomen zagen we Rooms (AVLO) en Goossens al lichtjes voorsprong nemen. Een groepje van een 7 à 8 atleten volgde, Shari zat er goed, in het gezelschap van Beddeleem, Van Eyck, De Keulenaer, De Vuyst, Bruylandt en Lotte Hellinckx. Tijdens de twee kleine rondes liepen de twee leiders steeds verder uit, niet moeilijk ook, want bij de achtervolgers ging het vooral de eerste ronde vrij traag. Shari vond het dan welletjes bij het begin van de tweede ronde en nam resoluut het commando. Bruylandt moest passen, de rest moest ook een versnelling hoger schakelen om mee te zijn. We gingen dan de derde ronde in en Shari bleef de achtervolging leiden. Rondom de bevroren vijver trok ze alles op een lint, ze wou als eerste de heuvels aan vatten. Maar de tegenstand waakte en Beddeleem en De Keulenaer namen net voor de kleine klim over. Wilden ze Shari in de tang zetten? Het ging nu verschrikkelijk snel op de harde omloop, maar Shari hield stand en bij de kleine klim kwam ze terug langs Tina en Ellen lopen. Ze was duidelijk de sterkste, maar miste het lef om er daar al een snok aan te geven. Uitdraaien dan naar de "big hill" en wat schudde Shari daar uit haar mouw . Naar de kop, doortrekken en schade aanrichten, zo maar zonder pardon.(er stonden er daar raar te kijken zenne )  Ze nam enkele meters op haar metgezellen, maar er wachtte nog een spectaculaire afdaling en eigenlijk waren we nog maar goed over half wedstrijd. De afdaling verliep vrij goed, maar toch kwamen Van Eyck, De Keulenaer, Hellinckx en Beddeleem terug, op het lange vlakke stuk dat volgde. Zij hadden nu hun strook en Shari moest op haar beurt enkele meters prijs geven. Maar enkele lussen op een goede 400m van de aankomst deden het beeld weer veranderen, Shari sloot terug aan en ze waren opnieuw met 5 voor die derde plaats. Het mocht echter niet zijn, want Beddeleem, Hellinckx en De Keulenaer zetten al van ver een eindsprint in en Shari moest (een beetje logisch) passen.
Goossens rekende in de laatste 100m ook af met Rooms voor de zege en werd de verdiende winnares. Beddeleem stond als 3e op het podium, Shari moest tevreden zijn met de 7e plaats, na toch opnieuw een ferme wedstrijd te hebben gelopen. Het zal ooit wel eens "Bingo" zijn zeker

Laten we nog weten dat Shari volgende week niet naar Dour trekt voor de CC, maar haar pijlen richt op het BK in Oostende en de week er voor nog haar kans gaat op het voor haar onbekende parcours van Opwijk

Einde 1e ronde en ik neem de leiding bij de achtervolgers want 'k vond het wat traagjes gaan

Langs de vijver op weg naar de heuvels....tempo maken
                
Zien dat ze me niet insluiten                                 Hopla, de klim....we gaan er eens aan beginnen zie. (ferm ingezoomd van mijn pa hé )


De fameuse klim in Lokeren..... het gas open draaien en niet omkijken (er had beter nog zo eentje in gezeten )

Meer foto's staan in het fotoalbum in de rechterkolom. (Winter 2011-2012)

12-02-2012 om 00:00 geschreven door SHALAM


11-02-2012
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.MORGEN IN LOKEREN VAN DE PARTIJ
Morgen, zondag 12/02, gaat Shari nog eens van start in de cross van Lokeren in het plaatselijke Park ter Beuken.
Twee jaar terug liep ze er een dijk van een wedstrijd in een ware sneeuwstorm, op het tweede hebben we trouwens morgen weer kans, of het eerste ook zo wordt kunnen we alleen maar hopen
Bijna 3000m krijgt ze voor de voeten en 't zullen zware meters worden. Na twee kleine ronden volgt de gevreesde "C-ronde" met twee beklimmingen, waar van de 2e de naam "buiten categorie" krijgt om het in koerstermen te zeggen
Favoriete bij de 1e jaars wordt alvast de kersverse Provinciale Kampioene en thuis loopster, Lisa Rooms, benieuwd wie er nog naar Lokeren afzakt, want ook de CC in Hulshout wordt morgen gelopen. (welke Shari dus links laat liggen)

Start om 14u35 in het Park ter Beuken, Lokeren

11-02-2012 om 14:09 geschreven door SHALAM


Categorie:Atletiek
04-02-2012
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NET NAAST HET PODIUM OP HET PK
                              IJZERSTERKE SHARI KRIJGT GEEN LOON NAAR WERKEN

Kampioenschappen en Shari…het zal misschien nooit goed komen, maar soms moet je er eens heen met de gedachte van “nu gaat het lukken”.

En dan heb je tot woensdag een zware verkoudheid gehad en heb je 6 tubes bloed laten trekken én kom je op een omloop die zeker niet voor jou is;  neem daarbij dat we aangeraden hadden om niet te starten, toch wou en zou Shari haar kansen verdedigen in Lebbeke. Er was immers een vriendin uit Lokeren, die haar titel te verdedigen had, Lisa Rooms, en zij had Shari overtuigd via sms, mail enz om samen te proberen op dat podium te staan. En het moest en zou lukken, al was de super snelle omloop in Lebbeke geen voordeel voor Shari….
Misschien wordt dit wel het langste verslag ooit op Shari’s blog, maar het is terecht vandaag.
De snelle omloop was er niet beter op geworden door de winterse temperaturen (en sneeuw) en met amper 2700m voor de boeg wist Shari al dat ze in principe, en we moeten daar eerlijk in zijn, geen kans maakte. Het wordt trouwens tijd dat ze bij de V.A.L. zich eens gaan bezinnen over de afstanden in kampioenschappen, maar soit, het blijft een klein zeer zo hoorden we van velen. Maar het is nu eenmaal zo en dan probeer je er maar het beste van te maken. Niet evident, met boven vermelde problemen, plus dat er nog een aantal mensen het leuk vinden om Shari het niet te gunnen, en dat in haar eigen club.

Maar genoeg voorbeschouwing, over naar de wedstrijd, welke Shari moest afwerken  samen met de 2e jaars, er werd uiteraard een apart klassement opgemaakt.
En Shari nam een kanonstart. Moest ook wel want als er één moeilijk punt was op de omloop, dan was het wel de eerste bocht. Shari sneed hem voortreffelijk aan, draaide als 2e uit, na Astrid Verhoeven (outstanding bij de 2e jaars), en nestelde zich bij Lisa Rooms mooi vooraan in de wedstrijd na de eerste 100m. Na 300m kregen we een eerste overzicht van het peloton, zij begonnen aan het lussenwerk naast de plaatselijke piste met Verhoeven aan de leiding, nog enkele 2e jaars en dan Rooms. 20m verder liep Shari bij Hanne Reynaert (ASVO) en die moest ze in het oog houden. Geen probleem zo bleek want even verder zagen we Shari alleen lopen, Reynaert kon het tempo niet volgen en daar achter gaapte al een behoorlijke kloof van 20-30m. In dat groepje, Beddeleem, Bruylandt, Van Eyck en De Keulenaer en laat het nu net die laatste twee zijn die Shari moest vrezen op deze snelle omloop, want deze meiden van ACW kunnen immers goed uit de voeten op de piste. De rest was hier al uitgeteld
We waren dus 500m ver en de start van het spannendste PK (voor Shari dan toch) was begonnen. Dat Rooms te sterk was had Shari meteen door, dus hield ze het maar bij haar eigen tempo, ook al kwam ze al snel alleen te lopen. Niet makkelijk op zo’n omloop, maar het ging goed, zeer goed zelfs. Zilver kon haar niet ontglippen, maar….. het gevaar loerde. Na de eerste ronde moest Shari echter het tempo iets laten zakken en de ACW-dames hadden het meteen gezien. Tina Dekeulenaer en Sofie Van Eyck waagden de sprong naar voor, de rest, Beddeleem en co, moesten passen. Halfweg ronde twee kwam Tina bij Shari en liet haar meteen ter plaatse. Geen erg, het podium was immers het doel en dat was nog altijd mogelijk en dat op zich zou al een huzarenstukje zijn. Op 500m van de aankomst kwam ook Van Eyck aansluiten bij Shari, eerst sloeg ze die aanval af, maar uiteindelijk moest ze Sofie toch laten gaan. De moed moet Shari in haar schoenen zijn gezakt, want ze wist het …op deze omloop is het geen eerlijke strijd. Maar toch plooide ze niet. Supporters (en sommigen waren niet van de eigen club…hoe hou je het voor mogelijk) riepen haar moed toe en het moet gezegd…dat doet toch iets. Sofie nam 20m op Shari, maar in de laatste rechte lijn, met nog 100m te gaan vocht Shari terug. Tevergeefs echter, want de hielen van Sofie zag ze nog, maar er over geraken lukte niet meer.

Opnieuw een 4e plaats dus en nog maar eens net naast het podium. En vloeken dat ze deed na de aankomst. Lisa Rooms werd voor het 2e jaar op rij Provinciaal Kampioene en dat is dik verdiend. De Keulenaer en Van Eyck waren een goeie 2e en 3e, maar op een echt cross parcours was het waarschijnlijk anders geweest. Wat de verdienste van deze dames niet wegneemt, zij hebben er ook niet voor gekozen, dus een dikke proficiat aan beiden! (en we hadden ze voorspeld )

En al zat Shari in zak en as direct na de race, coach Peter was er als de kippen bij om haar te feliciteren met één van haar beste wedstrijden van het seizoen. Terecht, ’t zal wel zijn, al heeft blijkbaar niet iedereen het door tegen welke tegenstand Shari telkens moet opboksen, of het nu regionaal is of niet, de categorie scholieren is nu eenmaal uitermate sterk.
Shari dus alweer net naast het podium, maar de collegialiteit dus deze meiden nadien maakte snel veel goed. Lisa, Sofie, Tina, Yana, Ellen....veel respect hadden ze voor elkaar. Misschien stof tot nadenken bij sommigen clubleden van Shari, die er alleen maar plezier in hebben dat ze het weer net niet haalde. Geniet er van!

Laten we nog weten dat bij de 2e jaars Astrid Verhoeven de titel pakte, voor Jana Goddeeris. Ook aan jullie een dikke proficiat dames

 
Voor de start met Yana Bruylandt en Lisa Rooms...samen op het podium...'t ging te mooi zijn zeker
                      
    Nog maar eens goed gestart                                         Geen commentaar
                      
      2/3 van de wedstrijd op de 2e pl gelopen, 't zag er ondanks alles goed uit
    
        Tina komt bij me en Sofie is op komst....'t wordt nog een harde strijd maar ik zal het niet halen....
                                       
                             ..............al bleef ik strijden tot het einde....verdoeme hé

04-02-2012 om 00:00 geschreven door SHALAM


02-02-2012
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZATERDAG PK VELDLOPEN TE LEBBEKE
                                   SHARI MET EEN PAK VRAAGTEKENS NAAR HET PK

Traditioneel op de eerste zaterdag van februari, staat de Oostvlaamse titelstrijd in het veldlopen op de kalender en dit jaar worden de titels verdeeld in Lebbeke, waar AC Lebbeke instaat voor de organisatie.
En er zou geen kampioenschap op komst zijn of Shari zit met een verkoudheid. We gaan op den duur moeten denken dat die verhalen over "stress" toch nog waar zijn, maar zo is het met iedereen wel iets zeker
Maar of er nu een verkoudheid is of niet, Shari maakte zich sowieso al niet veel illusies voor de titelstrijd dit jaar want de wedstrijd heeft immers plaats op een zo goed als biljartvlak parcours. En met de vrieskou er nu nog bij zal de omloop er nog sneller bij liggen en er moeten amper 2700m overbrugd worden, en dat voor een kampioenschap.
Jammer, maar het is nu eenmaal zo al had Shari het na de wedstrijden in Grimbergen en Hannuit het graag anders gezien. En dan vragen we ons nog af hoe het met de tegenstand zit....
Er zullen waarschijnlijk nog nooit zoveel kandidaten voor het podium geweest zijn als dit jaar en zeker met het boven vermelde in het achterhoofd. Van Eyck en De Keulenaer (beiden ACW) kunnen zeker uit de voeten op een snel parcours en Ellen Beddeleem (DEIN) is altijd paraat op een PK. Of Hemelsoet (KAAG) start weten we niet, maar ook zij is op deze omloop een gevaarlijke klant. Hanne Reynaert (ASVO) loopt al een gans seizoen naar de ereplaatsen, dus waarom nu niet, of moeten we de concurentie dan toch in eigen midden zoeken? Charlotte De Vuyst en Fran Haentjes kunnen zeker verrassen op deze omloop, zeker eerst venoemde want zij loopt de laatste wedstrijden heel sterk. Maar of ze het nu in eigen midden graag horen of niet; topfavoriete blijft (en is) Lisa Rooms van AVLO. De uittredende kampioene en maatje van Shari wil maar één ding...samen op het podium staan. Vorig jaar waren ze er dicht bij, of het nu beter kan weten we zaterdag omstreeks 13u40.
Maar het is en blijft een kampioenschap en verrassingen ...... die zijn (traditioneel) nooit uitgesloten

Shari start zaterdag om 13u30, samen met de 2e jaars scholieren. Er wordt wel een aparte rangschikking opgemaakt. Bij de 2e jaars mag Malta-collega Jana Goddeeris (KAAG) het opnemen tegen de plaatselijke Astrid Verhoeven en als daar ook nog Axana Schaeverbeke (ACME) bijkomt, zal ook dit een mooie titelstrijd worden.

02-02-2012 om 08:55 geschreven door SHALAM


29-01-2012
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL KAMPIOEN TUMBLING

Naast atletiek doet Shari, zoals de meesten wel weten, ook nog aan turnen en vandaag stond ze aan de start van het Provinciaal Kampioenschap tumbling.
Vorig jaar behaalde Shari, enigsinds verrassend, de titel en zo trok ze vandaag dus naar de wedstrijd als titelverdedigster. Nog wat meer stress dan anders dus, maar trainster Veerle wist wel hoe ze Shari moest kalmeren
3 Reeksen moest Shari afwerken over de tumblingmat met vooral de 2e reeks van een behoorlijk hoog niveau. Maar als je dan als score een 99.2 krijgt dan weet je al dat er daar nog weinigen over kunnen. Al kregen de meisje op plaatsen twee en drie een 99.0, Shari pakte voor het 2e jaar op rij de Provinciale Titel in het tumbling bij de junioren

 
Het videobeeld van het PK, met de sprongen van Shari kunnen bekeken worden via : http://youtu.be/pU2Gh8H8wqA   (de wedstrijdreeksen beginnen na 1'03" video )

29-01-2012 om 00:00 geschreven door SHALAM


22-01-2012
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.13e in CROSS CUP HANNUIT NA STERKE WEDSTRIJD
                   STERKE SHARI FLIRT MET TOP 10 IN LOTTO CROSS CUP VAN HANNUIT

Zoals gemeld trok Shari vandaag dus naar Hannuit om er op de spectaculaire omloop de spikes aan te binden. We vallen in herhaling als we zeggen dat de Cross Cup bij de scholieren dit jaar uitermate sterk bezet is, het was deze namiddag niet anders, ook al zaten we dit keer in een andere uithoek van het land. Ze zijn overal sterk weet Shari en hopelijk gaan er enkelen van "onze kanten" het later dit seizoen op het BK ook beseffen, want de scholieren race van vandaag was er eentje om de vingers van af te likken.
Met 42 stonden ze aan de start omstreeks 13u en aangezien deze wedstrijd ook het officiële "Waals kampioenschap" was, stonden er ook enkele mindere Waalse meisjes aan de start. Met de moeilijke bochten kort na de start, was het dus nood om goed weg te komen en Shari deed dat andermaal dit seizoen. De foto zal het bewijzen, met kleppers als Astrid Verhoeven, Vanessa Scaunet en Janne Geers, trok ze meteen naar voor. Eerste opzet geslaagd dus en dan was het eens kijken waar Shari zou belanden na de eerste honderden meters, want deze dames zijn momenteel té sterk voor haar. En op weg naar de eerste beklimming deed Shari het voortreffelijk. Zeven atleten waren iets voorop, Shari liep bij de zeven volgende dames tussen plaats 8 en 15 dus. Een mooi groepje en al begon Shari als laatste aan de klim...boven nam ze iedereen op sleeptouw in de achtervolging. Jana Vanhoegaerden nam dan over en waagde de sprong naar voor in de afdaling en wonderlijk...Shari kon vrij goed stand houden in de afdaling. ('t is nog niet perfect, maar 't zal nog wel goed komen )
Ondertussen kon Scaunet (gaat met Shari naar Malta in maart) vooraan het tempo van Verhoeven niet blijven volgen en kreeg zij het gezelschap van een sterke Lecart. Tussen de top drie en het groepje Shari was het wat jojo, de plaatsen wisselden nog al.
Bij het begin van de tweede ronde trokken in het groepje van Shari, eerst Vanhoegaerden en daarna Meertens flink door en op de rechte stukken moest Shari wat terrein prijs geven. Op de moeilijk beloopbare stukken, kwam ze echter telkens terug, zo snel zelfs dat papa haar even gemist had en dacht dat ze ten val was gekomen. De tweede passage op de berg zou de wedstrijd definitief in de plooi leggen, zowel vooraan als bij de achtervolgers. Astrid Verhoeven dulde geen tegenstand meer, Scaunet en Lecart mochten de overige podiumplaatsen verdelen en o.a. Vieilvoye, Geers, Meertens, Vanhoegaerden, Tshiasuma en een verrassend sterke Elke Godden mochten de top 10 verdelen. En daarachter kwam Shari op plaats 13 maar die top 10...die was eigenlijk niet zo ver weg. Eens uit het winderige gedeelte (het waaide verschrikkelijk hard in Hannuit) maakte ze op de laatste zware modderstrook nog vele meters goed, kwam in het zicht van de aankomst nog bij Delbruyere, maar er over geraakte ze niet meer.
Verhoeven, Lecart, Scaunet, Vieilvoye en Geers maakten de top 5 vol in deze volgorde en de rest in de top 10.... dat waren ook al niet van de minste....
Over twee weken vindt het PK plaats in Lebbeke en al is het daar geen omloop voor Shari (vlak en snel), na vandaag gelooft ze er toch in dat ze daar een rol van betekenis kan spelen.

     
    De start : rechts van mij Scaunet, links Geers, Lecart en Verhoeven...veel beter kunt ge niet weg zijn hé
              
     Goed mee met de eerste achtervolgers en het afdalen ging al een stuk beter 
              
  Uiteindelijk toch een gaatje moeten laten, maar op deze omloop en met deze tegenstand toch vet tevreden met mijn 13e plaats

22-01-2012 om 00:00 geschreven door SHALAM




NEXT:INTERNATIONALE SYLVESTERCROSS SOEST (NL) OP 31/12/2012
Foto

PROGRAMMA
WINTER-2012-2013

31/12: Soest (Nl - Internationale Sylvestercross)
27/01: Hannuit (CC)
02/02: Lebbeke (PK)
10/02: Lokeren
24/02: Dour (CC)
10/03: Oostende (BK)
Andere wedstrijden worden toegevoegd, maar worden week per week bekeken.


Foto

Foto

Foto


U bent bezoeker

Foto

Foto

MIJN SPORTARTS - KRIS PEETERS
Foto

Foto

Foto

FOTOALBUMS
  • Winterseizoen 2011-2012
  • Zomerseizoen 2011 Piste
  • Zomerseizoen 2011 Weg
  • Winterseizoen 2006-2007
  • Zomerseizoen 2008
  • Zomerseizoen 2007
  • Winterseizoen 2008-2009
  • Winterseizoen 2007-2008
  • WK VELDLOPEN ISF MALTA 2012
  • Zomerseizoen 2012 Piste

    Mijn Gastenboek
  • Barbour Tweed Gamefair Jacket Olive
  • Barbour Ariel Polarquilt Jacket Charcoal
  • goede morgen bloggertje
  • Groetjes uit wetteren,
  • goede nacht

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek. ANONIEME REACTIES WORDEN ONHERROEPELIJK VERWIJDERD!!!


    LINKS NAAR ANDERE ATLETEN
  • NATHALIE DE VOS
  • KEVIN & JONATHAN BORLEE
  • ELINE BERINGS
  • TIA HELLEBAUT
  • VEERLE DEJAEGHERE
  • OLIVIA BORLEE
  • SVETLANA BOLCHAKOVA
  • LINSKE PEETERS
  • KATRIJN VANDE RIVIERE
  • EVELIEN DEHAES

  • IMANA TRUYERS
  • CAMILLA DE BLEECKER
  • JEROEN D'HOEDT
  • HANNELORE DESMET
  • LUNA DE PLU
  • NATHALIE TIJTGAT

    ANDERE ATLETIEK-LINKS
  • MIJN CLUB: RC GENT
  • JEUGSITE RC GENT
  • LOTTO CROSS CUP
  • Startpagina met alles over Atletiek
  • ING Running Tour
  • ASICS
  • V.A.L. (Vlaamse Atletiek Vereniging)

  • LOLO JONES
  • CAROLINA KLUFT
  • IAAF (Internationale Atletiek Federatie)
  • JESSICA ENNIS
  • BLANKA VLASIC
  • USAIN BOLT
  • EAA (Europese Atletiek Federatie)
  • Diamond League 2012
  • Olympische Spelen Londen 2012
  • Memorial Van Damme 2012

    ANDERE LINKS

  • Airshows by Fabke
  • Snonkel Awbeir

  • Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    PERSOONLIJKE
    RECORDS - CADETTEN

    HOOG: 1m50
    300mH: 51"31
    1500m: 5'06"46
    100m: 14"80
    400m: 1'06"62
    800m: 2'28"95
    1500 ST: 5'29"97
    VER: 4m66

    PERSOONLIJKE
    RECORDS - MINIEMEN

    80m ---------12"47
    60mH--------11"25
    VER----------3m97
    HOOG-------1m37
    DISCUS----17m00
    KOGEL------8m53
    150m---------23"72
    300m---------49"94
    1000m------3'24"58
    150mH------25"77

    PERSOONLIJKE
    RECORDS - PUPILLEN

    60m ---------10"04
    VER---------3m30
    HOOG------1m15
    DISCUS---12m55
    KOGEL-----6m41
    HOCKEY--22m06
    1000m-----3'50"00

    Een mailtje naar Shari?

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Inhoud blog
  • HET IS GEDAAN....GE MOOGT NAAR.....
  • TEVREDEN NA KERSTCORRIDA IN TIELT
  • 2012 LOOPT TEN EINDE
  • NA STEKENE....WAT NU ?
  • ATLETENHULDIGING 2012
  • VOL TWIJFELS NA WEDSTRIJD TE OUDENAARDE
  • MORGEN IN OUDENAARDE
  • SHARI GAAT NIET VAN START IN ROESELARE
  • CROSS KORTENBERG : 5e
  • TOTALE OFF-DAY IN MOL

    Laatste commentaren

    Blog als favoriet !

    Alle foto's op deze site zijn eigendom van de webmaster;
    (tenzij anders vermeld)
    Respecteer dus andermans werk; dus
    voor info / gebruik (ook gedeeltelijk!) er van contacteer
     hem op onderstaand adres: 
    jorgen.lammens@telenet.be
    Zoeken in blog



    Zoeken met Google



    Archief per maand
  • 12-2012
  • 11-2012
  • 10-2012
  • 09-2012
  • 08-2012
  • 07-2012
  • 06-2012
  • 05-2012
  • 04-2012
  • 03-2012
  • 02-2012
  • 01-2012
  • 12-2011
  • 11-2011
  • 10-2011
  • 09-2011
  • 08-2011
  • 07-2011
  • 06-2011
  • 05-2011
  • 04-2011
  • 03-2011
  • 02-2011
  • 01-2011
  • 12-2010
  • 11-2010
  • 10-2010
  • 09-2010
  • 08-2010
  • 07-2010
  • 06-2010
  • 05-2010
  • 04-2010
  • 03-2010
  • 02-2010
  • 01-2010
  • 12-2009
  • 11-2009
  • 10-2009
  • 09-2009
  • 08-2009
  • 07-2009
  • 06-2009
  • 05-2009
  • 04-2009
  • 03-2009
  • 02-2009
  • 01-2009
  • 12-2008
  • 11-2008
  • 10-2008
  • 09-2008
  • 08-2008
  • 07-2008
  • 06-2008
  • 05-2008
  • 04-2008
  • 03-2008
  • 02-2008
  • 01-2008
  • 12-2007
  • 11-2007
  • 10-2007
  • 09-2007
  • 08-2007
  • 07-2007
  • 06-2007
  • 05-2007
  • 04-2007
  • 03-2007
  • 02-2007
  • 01-2007
  • 12-2006
  • 11-2006
  • 10-2006
  • 09-2006
  • 08-2006
  • 07-2006
  • 06-2006
  • 05-2006
  • 04-2006
  • 03-2006
  • 02-2006
  • 09-2005


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs