Over mijzelf
Ik ben Lammens Shari
Ik ben een vrouw en woon in Merelbeke (België) en mijn beroep is studente.
Ik ben geboren op 13/11/1996 en ben nu dus 28 jaar jong.
Mijn hobby's zijn: Atletiek .
VOORKEUR: Veldlopen (maar ook de langere afstand in de zomer) VOORBEELD:VEERLE DEJAEGHERE * IK HOU VAN: modder!
PROVINCIAAL KAMPIOEN STEEPLE 2012
PROVINCIAAL KAMPIOEN STEEPLE 2011
Foto
Foto
http://probbensteam.weebly.com
Foto
Boven en onder....het PRObbens Team: ik met Selien De Schrijder en Nena Leunis
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Winnaar Running Tour Knokke
3,5 Km 2008
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
SHARI LAMMENS * ATLETIEK - VELDLOPEN


26-09-2010
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.STERKE TEGENSTAND HOUDT SHARI VAN PODIUM IN BEERNEM
                 KNAPPE 4e PLAATS OP BERENLOOP IN BEERNEM STELT ONS TEVREDEN

Shari had deze namiddag op de 3 Km loop in Beernem twee doelen gesteld. Ten eerste wou ze beter doen dan die 5e plaats van twee jaar terug én ze wou ook nog eens een behoorlijk chrono lopen, liefst in de buurt van de 10'30", wat betekent dat de kilometers aan 3'30" zouden moeten passeren.
Beernem heeft de traditie dat er in alle wedstrijden vrij snel gelopen wordt, en toen meervoudig Vlaams- en Belgisch kampioene bij de cadetten, Axana Schaeverbeke (ACME) haar opwachting maakte, wisten we al dat het dit keer niet anders zou zijn
Nog van de partij; Yasmine Dewulf (OB) en Jolien Cornelis (BEHO) wat dus maakte dat er, met Shari erbij, vier pottentiële kandidaten waren voor het podium.
En we zouden nog gelijk krijgen ook. Shari nam van op de eerste rij een goede start; nestelde zich meteen in Axana haar spoor en ook Jolien was goed vertrokken. Dewulf raakte in het gedrum wat achterop en moest dus al meteen een gaatje toelopen, dat haar echter wel snel lukte, mede omdat het niet supersnel ging van in het begin. Shari kwam in 3'40" aan de eerste km....te traag voor Axana die het daar al welletjes vond en er definitief van door ging. Cornelis probeerde haar te volgen, maar zou toch steeds op een tiental meter blijven hangen, voor Shari en Dewulf ging het nu te snel. Zeg maar "zeer snel" want aan km twee dook Shari zelf onder de 3'30" en toch moest ze even later Dewulf laten gaan. De drie leiders moeten een super goede dag hebben gehad, want Shari verzwakte zelf niet, maar toch kon ze niet meer naderen. Ze bleef het tempo houden en haar 4e plaats kwam nooit meer in gevaar. Axana won ondertussen zoals verwacht de wedstrijd, Jolien Cornelis werd voor het 3e jaar op rij 2e en Dewulf pakte de 3e plaats. Even later bleef de chrono voor Shari op 10'25"06 (eigen chrono) staan, en daar stonden we toch wel eventjes stil bij.
Volledig geslaagd in de opdracht dus en als je achteraf nog felicitaties krijgt van Nathalie Tijtgat en vooral een leuk telefoontje krijgt van je coach (die de prestatie dus wel degelijk "sterk" vond ) dan kan je toch niet anders dan héél tevreden zijn


Goed gestart met Axana (31) en Jolien (4) naast mij

           
De laatste 300m....ik had een goede dag, maar die eerste drie moeten een superdag gehad hebben (al valt er momenteel tegen Axana niet veel te beginnen )

26-09-2010 om 20:43 geschreven door SHALAM


24-09-2010
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZONDAG BERENLOOP - CROSSKALENDER GEKEND
Overmorgen staat Shari (na een jaartje onderbreking) nog eens aan de start van de Berenloop in Beernem. Een wedstrijd die haar blijkbaar ligt, want bij de jeugd haalde ze er al mooie resultaten en in 2008 verbaasde ze vriend en vijand door op de 3 Km, 5e te eindigen na een valpartij ! (kan je nog eens nalezen op http://www.bloggen.be/sharilammens/archief.php?startdatum=1220220000&stopdatum=1222812000  )
Zondag wordt het dus opnieuw 3 Km, kwestie van eens voluit te kunnen gaan want als de wedstrijd in Beernem één traditie heeft, dan is het wel dat er steeds snel gelopen wordt. Shari zal dus bij de pinken moeten zijn van bij het startschot, er wordt wat regen voorspeld dus ze ziet het al volledig zitten
Hopelijk is ze niet té vermoeid van de studiereis (Shari komt vanavond thuis van een 2-daagse naar Luik met de klas) en kan ze nog eens een goede training doen.
Ondertussen is ook de crosskalender 2010-2011 bekend, de voorlopige kalender van Shari vindt je rechts, maar daar kunnen nog wijzigingen in komen)

Shari start zondag om 14u05; alle formaliteiten gaan door in  het Ontmoetingscentrum “De Kleine Beer”, Parkstraat te Beernem!

                                                  
Deze foto is van de Bereloop 2008.... even later ging ik onderuit en liep toch nog naar een 5e plaats. Hopelijk heb ik nu in 2010 meer geluk

24-09-2010 om 10:15 geschreven door SHALAM


20-09-2010
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NIEUWS TUSSENDOOR
                                  UITKIJKEN NAAR HET NIEUWE WINTERSEIZOEN

Zoals aangekondigd heeft Shari definitief een punt gezet achter het zomerseizoen 2010 op de piste en ze is nog maar pas gestopt of ze kijkt al uit naar het nieuwe winterseizoen welke er over een grote maand reeds aankomt met de Cross Cup relays in Gent.
Tussendoor zal Shari de forme aanscherpen met twee wegwedstrijden. Volgende zondag, 26/9 zal ze starten in Beernem, twee weken later is ze van de partij in Geluwe. Twee vrij korte wedstrijden (3 en 4,1 km), die meestal goed bezet zijn.
Waar we naar toe trekken de komende winter hebben we nog niet uitgemaakt (toch niet volledig), maar enkele wedstrijden zijn sowieso met stip aangeduid. Net als twee jaar terug zal Shari trouwens deelnemen aan een internationale wedstrijd. Op 31 december staat ze aan de start van de Sylvestercross in het Nederlandse Soest
En wat doet Shari, behalve trainen, zo in het tussenseizoen? Wel, vorige week ontpopte ze zich tot "fotograaf" op het BK voor juniores en beloften (zie foto) waar ze haar trainingskameraden Anna en Bert ging aanmoedigen. In een weekend zonder atletiek is er ook nog eens tijd om met haar nichtje Lisa en neefje Lars te gaan spelen en er wordt uiteraard ook nog een beetje gestudeerd. Aanstaande donderdag trekt Shari er trouwens op uit met de klas; een studiereis van twee dagen naar Luik waar de opdracht luidt: "Frans praten"



Tijdens het BK voor juniores en beloften foto's aan het nemen....ene Chris Dehaes had mezelf te pakken

        
                                                              Nog twee foto's van op reis in Turkije

20-09-2010 om 09:36 geschreven door SHALAM


10-09-2010
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZONDAG SUPPORTEREN

Het BK steeple van vorige week zal zo goed als zeker de laatste pistewedstrijd geweest zijn van Shari voor het zomerseizoen 2010. Enkel nog een tweetal wegwedstrijden eind september / begin oktober staan op het programma. Wat meteen betekent dat een periode van relatieve rust is begonnen, als mede de voorbereiding op de winter, waar Shari aan haar 2e crossjaar als cadet zal beginnen.
Tijd om even uit te rusten dus en meteen kan ze dan ook eens gaan supporteren voor clubgenoten (en anderen) op het BK voor juniores en beloften, welk plaats heeft aanstaande zondag, 12 september in Nijvel.

Vooral enkele atleten van haar trainingsgroep " PRObbens TEAM" zullen op haar steun mogen rekenen, en niet in de minste mate Bert Misplon (die Shari tijdens de training op sleeptouw neemt met zijn steeple ervaring) en Anna Galle op de 1500m; een toffe meid waar Shari zich enorm aan op trekt in de groep! Vorige week deed zij trouwens de moeite om met Shari uit te lopen na de wedstrijd en Bert verzorgde eerst de opwarming; Shari zal zondag voor een wederdienst zorgen  Dit om maar eens te illustreren hoe goed het "PRObbens TEAM" aan elkaar hangt, ondanks het verschil in leeftijd van de atleten

Duimen dus voor de clubgenoten (en naast Bert en Anna ook de anderen natuurlijk ) maar ook voor o.a. Evelien Dehaes en Leen Leysen; toffe meiden die me ook steeds steunen via sms of op mijn blog Thx





Foto's boven en onder: Anna Galle en Bert Misplon vangen me enorm goed op in onze trainingsgroep, samen met o.a Abdi en Anton staan zij me geregeld bij met raad Samen met trainer Peter hebben zij er voor gezorgd dat ik de overstap naar de cadetten goed heb verteerd en dit seizoen kreeg de groep ook een officiële naam: het "PRObbens TEAM" (wat uiteraard naar de naam van de trainer verwijst )




Een t-shirt om ons team kenbaar te maken mocht uiteraard niet ontbreken

10-09-2010 om 22:42 geschreven door SHALAM


05-09-2010
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.7e OP BK STEEPLE
                               BESTTIJDEN GERESPECTEERD OP BK STEEPLE: SHARI MATIG TEVREDEN

Zoals een beetje te verwachten was is in grote lijnen de logica gerespecteerd op het BK Steeple voor cadetten dames. Titelverdedigster Charlotte Sijmens was outstanding en Axana Dheedene was een goede 2e. Ook de resterende plaatsen lagen min of meer op voorhand vast, al weet je op een kampioenschap natuurlijk nooit. Opmerkelijk was wel Cosemans Jitte, die als 1e jaars nog eens 8" van haar besttijd deed en zo het brons pakte.
De wedstrijd werd van start tot aankomst gedomineerd door Sijmens, de 5'05" die ze op het einde deed optekenen spreekt dan ook voor zich is en is een toptijd op de cadetten tabellen. Shari was aanvankelijk goed gestart maar had richtlijnen (lees: tijden) meegekregen van de trainer. Ze probeerde er zich min of meer aan te houden en moest zo op het einde van de eerste ronde wat gas terug nemen en zakte zo weg naar de laatste plaats in de wedstrijd. En dat kon ze natuurlijk niet aanzien, ze had vooraf al gezegd dat ze zeker niet laatste wou eindigen. Een sterke 2e ronde dan maar lopen en beetje bij beetje kwam Shari terug bij het groepje achter Sijmens en Dheedene. Samen met Aelbers en Nys liep ze het gat dicht naar Bautmans, Shari kwam zo in 5e stelling te lopen en toen ook Carrein nogal slordig over de waterbak ging was zelfs meer mogelijk. Shari bleef de hindernissen goed nemen en de vele supporters bleven haar aanmoedigen. Shari was nu ruim onder haar PR aan het lopen en dit was het uiteindelijke doel, maar het zou niet mogen zijn. Een complete terugval (Shari verloor om en bij de 15" in de laatste 400m) deed haar de das om en zo eindigde ze op de 7e plaats in 5'46"56; net boven haar PR.
Enerzijds telleurgesteld, maar aan de andere kant was ze ook tevreden. In haar eerste jaar op de steeple (en met slechts 2 wedstrijden in de benen) hoorde ze er toch maar bij op het Belgisch Kampioenschap. Meteen een ervaring rijker naar volgend jaar toe, nu is de kous af voor het pisteseizoen.
UITSLAG:
1 SIJMENS CHARLOTTE  DCLA Cad 5:05.21
2 DHEEDENE AXANA  AZW Cad 5:21.03
3 COSEMANS JITTE  ACA Cad 5:26.84
4 CARREIN FEBE    AZW Cad 5:29.40
5 BAUTMANS MIRTE DAC Cad 5:38.67
6 AELBERS RIET ATLA Cad 5:40.05
7 LAMMENS SHARI RCG Cad 5:46.56
8   NYS JANA ATLA Cad 5:50.42

                  
                 

05-09-2010 om 20:45 geschreven door SHALAM


02-09-2010
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.5 SEPTEMBER: BK STEEPLE 1500m
Klik op de afbeelding om de link te volgen                   ZONDAG BELGISCH KAMPIOENSCAP CADETTEN IN OORDEGEM

Komende zondag treedt Shari voor het eerst aan in een BK op de piste. Op haar geliefkoosde nummer, de 1500m steeple, zal ze de strijd aangaan met de allerbesten, die op Axana Schaeverbeke na, ook eens allemaal tegen elkaar uitkomen dit jaar (eindelijk). Toch staat het aantal deelnemers slechts op 8, maar met drie atleten onder de 5'30 en de rest onder de 5'50, weten we nu al dat het vuurwerk zal worden op de Oordegemse piste Titelverdedigster Charlotte Sijmens (DCLA) voert het veld aan, Shari staat met de 7e tijd ingeschreven en dit keer krijgt ze wel twee andere eerstejaars naast zich met Cosemans (ACA) en Aelbers (ATLA).
De weersomstandigheden zouden in tegenstelling tot het KvV bijna perfect moeten zijn, Shari hoopt dan ook om minstens wat van haar PR af te knappen, de rest ziet ze wel.
Nathalie De Vos stuurde alvast een mailtje om Shari veel succes te wensen, wat Shari natuurlijk "zeer tof" vond
Succes ook aan alle cubgenoten van de Racing....als we de resultaten van het KvV kunnen benaderen zal Oordegem redelijk zwart/wit kleuren

De start is om 17u00 gepland op de BLOSO-piste te Oordegem!

startlist cadetten dames 1500m ST

- Sijmens Charlotte (DCLA)   PB: 5'12"93
- Deheedene Axana (AZW)    PB: 5'25"62
- Bautmans Mirte (DAC)        PB: 5'26"40
- Cosemans Jitte (ACA)         PB: 5'34"87
- Carrein Febe (AZW)            PB: 5'35"45
- Nys Jana (ATLA)                 PB: 5'41"25
- Lammens Shari (RCG)          PB: 5'45"67
- Aelbers Riet (ATLA)             PB: 5'48"01




02-09-2010 om 10:01 geschreven door SHALAM




NEXT:INTERNATIONALE SYLVESTERCROSS SOEST (NL) OP 31/12/2012
Foto

PROGRAMMA
WINTER-2012-2013

31/12: Soest (Nl - Internationale Sylvestercross)
27/01: Hannuit (CC)
02/02: Lebbeke (PK)
10/02: Lokeren
24/02: Dour (CC)
10/03: Oostende (BK)
Andere wedstrijden worden toegevoegd, maar worden week per week bekeken.


Foto

Foto

Foto


U bent bezoeker

Foto

Foto

MIJN SPORTARTS - KRIS PEETERS
Foto

Foto

Foto

FOTOALBUMS
  • Winterseizoen 2011-2012
  • Zomerseizoen 2011 Piste
  • Zomerseizoen 2011 Weg
  • Winterseizoen 2006-2007
  • Zomerseizoen 2008
  • Zomerseizoen 2007
  • Winterseizoen 2008-2009
  • Winterseizoen 2007-2008
  • WK VELDLOPEN ISF MALTA 2012
  • Zomerseizoen 2012 Piste

    Mijn Gastenboek
  • Barbour Tweed Gamefair Jacket Olive
  • Barbour Ariel Polarquilt Jacket Charcoal
  • goede morgen bloggertje
  • Groetjes uit wetteren,
  • goede nacht

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek. ANONIEME REACTIES WORDEN ONHERROEPELIJK VERWIJDERD!!!


    LINKS NAAR ANDERE ATLETEN
  • NATHALIE DE VOS
  • KEVIN & JONATHAN BORLEE
  • ELINE BERINGS
  • TIA HELLEBAUT
  • VEERLE DEJAEGHERE
  • OLIVIA BORLEE
  • SVETLANA BOLCHAKOVA
  • LINSKE PEETERS
  • KATRIJN VANDE RIVIERE
  • EVELIEN DEHAES

  • IMANA TRUYERS
  • CAMILLA DE BLEECKER
  • JEROEN D'HOEDT
  • HANNELORE DESMET
  • LUNA DE PLU
  • NATHALIE TIJTGAT

    ANDERE ATLETIEK-LINKS
  • MIJN CLUB: RC GENT
  • JEUGSITE RC GENT
  • LOTTO CROSS CUP
  • Startpagina met alles over Atletiek
  • ING Running Tour
  • ASICS
  • V.A.L. (Vlaamse Atletiek Vereniging)

  • LOLO JONES
  • CAROLINA KLUFT
  • IAAF (Internationale Atletiek Federatie)
  • JESSICA ENNIS
  • BLANKA VLASIC
  • USAIN BOLT
  • EAA (Europese Atletiek Federatie)
  • Diamond League 2012
  • Olympische Spelen Londen 2012
  • Memorial Van Damme 2012

    ANDERE LINKS

  • Airshows by Fabke
  • Snonkel Awbeir

  • Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    PERSOONLIJKE
    RECORDS - CADETTEN

    HOOG: 1m50
    300mH: 51"31
    1500m: 5'06"46
    100m: 14"80
    400m: 1'06"62
    800m: 2'28"95
    1500 ST: 5'29"97
    VER: 4m66

    PERSOONLIJKE
    RECORDS - MINIEMEN

    80m ---------12"47
    60mH--------11"25
    VER----------3m97
    HOOG-------1m37
    DISCUS----17m00
    KOGEL------8m53
    150m---------23"72
    300m---------49"94
    1000m------3'24"58
    150mH------25"77

    PERSOONLIJKE
    RECORDS - PUPILLEN

    60m ---------10"04
    VER---------3m30
    HOOG------1m15
    DISCUS---12m55
    KOGEL-----6m41
    HOCKEY--22m06
    1000m-----3'50"00

    Een mailtje naar Shari?

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Inhoud blog
  • HET IS GEDAAN....GE MOOGT NAAR.....
  • TEVREDEN NA KERSTCORRIDA IN TIELT
  • 2012 LOOPT TEN EINDE
  • NA STEKENE....WAT NU ?
  • ATLETENHULDIGING 2012
  • VOL TWIJFELS NA WEDSTRIJD TE OUDENAARDE
  • MORGEN IN OUDENAARDE
  • SHARI GAAT NIET VAN START IN ROESELARE
  • CROSS KORTENBERG : 5e
  • TOTALE OFF-DAY IN MOL

    Laatste commentaren

    Blog als favoriet !

    Alle foto's op deze site zijn eigendom van de webmaster;
    (tenzij anders vermeld)
    Respecteer dus andermans werk; dus
    voor info / gebruik (ook gedeeltelijk!) er van contacteer
     hem op onderstaand adres: 
    jorgen.lammens@telenet.be
    Zoeken in blog



    Zoeken met Google



    Archief per maand
  • 12-2012
  • 11-2012
  • 10-2012
  • 09-2012
  • 08-2012
  • 07-2012
  • 06-2012
  • 05-2012
  • 04-2012
  • 03-2012
  • 02-2012
  • 01-2012
  • 12-2011
  • 11-2011
  • 10-2011
  • 09-2011
  • 08-2011
  • 07-2011
  • 06-2011
  • 05-2011
  • 04-2011
  • 03-2011
  • 02-2011
  • 01-2011
  • 12-2010
  • 11-2010
  • 10-2010
  • 09-2010
  • 08-2010
  • 07-2010
  • 06-2010
  • 05-2010
  • 04-2010
  • 03-2010
  • 02-2010
  • 01-2010
  • 12-2009
  • 11-2009
  • 10-2009
  • 09-2009
  • 08-2009
  • 07-2009
  • 06-2009
  • 05-2009
  • 04-2009
  • 03-2009
  • 02-2009
  • 01-2009
  • 12-2008
  • 11-2008
  • 10-2008
  • 09-2008
  • 08-2008
  • 07-2008
  • 06-2008
  • 05-2008
  • 04-2008
  • 03-2008
  • 02-2008
  • 01-2008
  • 12-2007
  • 11-2007
  • 10-2007
  • 09-2007
  • 08-2007
  • 07-2007
  • 06-2007
  • 05-2007
  • 04-2007
  • 03-2007
  • 02-2007
  • 01-2007
  • 12-2006
  • 11-2006
  • 10-2006
  • 09-2006
  • 08-2006
  • 07-2006
  • 06-2006
  • 05-2006
  • 04-2006
  • 03-2006
  • 02-2006
  • 09-2005


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs