Over mijzelf
Ik ben Lammens Shari
Ik ben een vrouw en woon in Merelbeke (België) en mijn beroep is studente.
Ik ben geboren op 13/11/1996 en ben nu dus 28 jaar jong.
Mijn hobby's zijn: Atletiek .
VOORKEUR: Veldlopen (maar ook de langere afstand in de zomer) VOORBEELD:VEERLE DEJAEGHERE * IK HOU VAN: modder!
PROVINCIAAL KAMPIOEN STEEPLE 2012
PROVINCIAAL KAMPIOEN STEEPLE 2011
Foto
Foto
http://probbensteam.weebly.com
Foto
Boven en onder....het PRObbens Team: ik met Selien De Schrijder en Nena Leunis
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Winnaar Running Tour Knokke
3,5 Km 2008
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
SHARI LAMMENS * ATLETIEK - VELDLOPEN


22-11-2012
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.SHARI GAAT NIET VAN START IN ROESELARE

Shari zal zondag in Roeselare haar kansen niet verdedigen in de Cross Cup wedstrijd wegens een zware verkoudheid, , welke ze waarschijnlijk opgelopen heeft tijdens haar stage bij de kleuterkes
Jammer, want de forme ging in stijgende lijn want na de knappe wedstrijd van afgelopen zondag in Kortenberg, deelde Shari gisteren op de Vlaamse Kampioenschappen SVS ook lang de lakens uit door deel uit te maken van de kopgroep. Op de snelle omloop in St.Niklaas moest ze uiteindelijk toch passen op een versnelling van Hemelsoet (KAAG) en werd ze uiteindelijk 4e. (nog maar eens )

Een paar dagen rust zullen dus hopelijk goed doen, hopelijk zet de verkoudheid zich niet door zodat Shari in het weekend terug kan aanknopen met de trainingen. Volgende week wil ze immers terug paraat zijn in Oudenaarde.

Aan allen die niet ziek zijn en de spikes wel aantrekken dit weekend : Succes

22-11-2012 om 16:29 geschreven door SHALAM


18-11-2012
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.CROSS KORTENBERG : 5e
                       STERKE WEDSTRIJD IN OUDERWETSE CROSS TE KORTENBERG

Om eens voor afwisseling te zorgen, trok Shari deze namiddag naar Kortenberg om er deel te nemen aan de "Memorial Jef Bogaerts". Ze liep er nog nooit, dus waren we eens gaan opzoeken wat voor een omloop het daar was en we vonden foto's terug met veel modder. Links en rechts vernam Shari ook dat de omloop vrij lastig is in de Kortenbergse bossen en met de regen van de afgelopen dagen in het achterhoofd, vertrok Shari deze middag dus met de glimlach richting Kortenberg. Ze voelde zich prima!
En dan maar op verkenning trekken op de omloop. "Wat is me dat hier ?" Shari schaterde het bijna uit want op de startstrook na en één afdaling van een 100m was er nergens een strook zonder modder te bespeuren. Neem daar bij een gracht, wat slalommen tussen de bomen, stroken onder water, een kleine klim én....een enorme klim. We wisten direct waarom er amper 15 atleten aan de start stonden, maar dit zijn in ons ogen wel de durvers. Hier is het nog echt cross (in tegenstelling tot de soms halve pistewedstrijden de dag van vandaag) en het mag duidelijk zijn dat hoe je het draait of keert, hier de échte crossers aan hun trekken komen.
Genoeg voorbeschouwing, de regen die we onderweg hadden reikte niet tot in Vlaams Brabant en zo konden de atleten tenminste droog de start nemen. Shari vreesde voor een verschroeiende start op het verharde deel, maar het viel mee. Ze zette zich meteen zelf op kop van de groep en dook als eerste het bos in. Hield het tempo strak om vlot de eerste maal de gracht te nemen en dan was het even het toerental laten zakken, want er kwamen nog bijna 2900 loodzware meters aan. Na de kleine ronde volgden een midden- en een lange ronde, vooral van die laatste hadden de atleten schrik. Deville (ACP) en Augustijns (DCLA) leken ons de favorieten, Shari bleef mooi aan hun zijde op de eerste rij lopen. Zelf deden we ook onze meters in het bos, mits wat inspanning konden we de "crossers" immers redelijk wat zien. Ook op de kleine klim, we zaten dan in de middenronde, nam Shari het commando, Deville en Augustijs bleven bij haar samen met nog een vijftal andere atletes. De kopgroep van acht bleef samen, Shari liet het tempo wat zakken en probeerde de tegenstand de kop op te dringen. Niemand wou echter overnemen, dus bleef het scenario bij de bel voor de laatste ronde hetzelfde. Shari had duidelijk overschot na de kleine helling, ze waren met zijn achten op weg naar dé klim van de dag. Niet alleen lang en hoog, maar ook moeilijk beloopbaar door de modder. Achteraf zou blijken dat Shari daar misschien eens aan de boom had moeten schudden, maar ze deed het niet. Al kwam ze bijna ten val op een glad stuk, ze draaide boven als eerste, op 400m van de streep. En dan kwam er iets wat Shari (nog) niet onder de knie heeft en eigenlijk ook niet goed durft. Een gevaarlijke en snelle afdaling. Deville gooide zich als een steen naar beneden en nam meteen tien meter. Augustijns en nog twee dames probeerden te volgen, Shari moest het gat laten vallen. De afdaling (ongeveer 100m) leek voor Shari een eeuwigheid te duren, Deville was ribbedebie toen ze beneden waren. Met marges van telkens ongeveer 10m passeerden de dames ons op 100m van de aankomst, Shari die als 5e liep pakte nog wat meters terug door gezwind de gracht te nemen, maar het duo op plaats drie en vier zag het gevaar komen. Ik denk zelfs dat ze behoorlijk aan het vloeken was, maar aandringen had geen zin meer. Deville pakte een verdiende overwinning, Shari bleef 5e en was na de aankomst niet telleurgesteld. "Ik voel me prima, had overschot maar ik durf dat nu eenmaal niet....verdoeme, ik laat hier waarschijnlijk een zege ontsnappen". (vandaar....had ze maar geprobeerd op de beklimming- maar achteraf is het allemaal gemakkelijk natuurlijk) Jammer, maar zo blij hebben we Shari nog niet gezien na een wedstrijd de laatste tijd. "Dit was nog eens echte cross en de zwaarste omloop die ik al ooit tegen kwam". (op Soest na misschien) "Volgend jaar kom ik hier terug"
Zo is de totale off-day van Mol meteen vergeten, een rotdag afwisselen met een superdag....het overkomt iedereen wel eens zeker

 
     Op de snelle startstrook zelf op kop lopen .... beetje zekerheid inbouwen noemen ze dat
 
                                                  Eerste maal door de gracht
                              
             Net voor de aankomst....dedju.....maar toch tevreden met m'n wedstrijd

18-11-2012 om 00:00 geschreven door SHALAM


04-11-2012
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.TOTALE OFF-DAY IN MOL
We hoeven er geen doekjes om te winden, als het niet gaat dan gaat het niet en zo kwam Shari met een totale off-day aan de aankomst in Mol.
32 Scholieren tekenden present aan de startlijn voor de Grote Prijs van Vlaanderen in de Cross Cup, waaronder de Belgische cross-selectie, nog een vijftiental toppers en zoals verwacht, het Nederlandse talent Nisrine Masrhalmi. Stonden er niet tussen (in dit zo goed als een BK), Renee Eykens en enkelen die nochtans regelmatig laten horen dat ze bij de top horen. Jammer, vooral in het geval Eykens dan want we keken al een beetje uit naar het duel met Masrhalmi. Het was dus aan de rest om haar het vuur aan de schenen te leggen in deze wedstrijd over 2600m, niet echt veel, maar loodzwaar. De regen van de afgelopen dagen had er immers voor gezorgd dat het strand aan het Zilvermeer er loodzwaar bij lag en dat moest 3x overwonnen worden. De stroken in het bos waren goed beloopbaar en na de start zetten Nisrine zich daar dan ook meteen aan de leiding om het tempo de hoogte in te jagen. Het peloton splitte meteen in twee stukken, een vijftiental volgden haar en Shari zat ook op de goede trein. Tot het einde van de eerste ronde ging het behoorlijk goed, maar bij het opdraaien van het strand was de hoop om nu toch eens een goede wedstrijd in Mol te hebben al voorbij. Shari moest de rol lossen vooraan, de enigen die echt konden volgen met Nisrine waren Scheldeman (ADD), Michielsen (ACHL) en Lore Van Cauteren, de kersverse ploegmakker van Shari. Wat opviel....allemaal eerstejaars scholieren die als enigen het tempo van de Nederlandse aankonden. Shari had al snel begrepen dat het weer niks zou worden in het Molse zand, al hield ze in dit sterke gezelschap wel een ronde stand op de 16e pl. De laatste ronde was er echter te veel aan. Je kan zo van die dagen hebben dat het voor geen meter draait en vandaag was er zo eentje. "Mijn benen voelden super zwaar, het ging voor geen meter" vertelde ze achteraf. Naar het einde toe liepen haar zelfs meisjes voorbij die anders ver achter haar eindigen, dus het moet erg geweest zijn. Soit het is nu zo, een 22e plaats was uiteindelijk het verdict. Vooraan had Nisrine zich van de Belgische meisjes kunnen ontdoen, maar in de laatste rechte lijn kwam Scheldeman nog tot op haar hielen terug. In de spurt trok de Nederlandse toch aan het langste eind, Lotte Scheldeman dus op twee en Lore Van Cauteren werd nog knap 3e. (en wordt meteen leider in de CC-stand)
Een wedstrijd om snel te vergeten dus, hopelijk blijft het bij die ene off-day dit seizoen want eerlijk gezegd, slechter kan het niet meer denken we. Op naar Roeselare dan maar, al zal Shari tussendoor nog wel een regionale cross meepikken ook.
     
Niks leek aanvankelijk op een slechte dag : goede start in de buurt van o.a. Masrhalmi, Scheldeman, Geers, Castreman en Scaunet. M.a.w : in het gezelschap van de allerbesten
                                    
Gelost, een slechte dag, maar toch de wedstrijd volmaken op karkater. Meer zat er niet in vandaag. En er waren er nog een pak met een mindere of zelfs slechte dag in het Molse zand. Denk maar aan Vandenbroucke (cad), Schaeverbeke (jun), Rooms en Geers (schol) en ..... Veerle Dejaeghere bij de seniors. We zullen dan elkaar maar oppeppen zeker. Veerle gaf alvast het goede voorbeeld. Samen op de foto, wedstrijd snel vergeten en uitkijken naar de volgende
   

04-11-2012 om 22:49 geschreven door SHALAM




NEXT:INTERNATIONALE SYLVESTERCROSS SOEST (NL) OP 31/12/2012
Foto

PROGRAMMA
WINTER-2012-2013

31/12: Soest (Nl - Internationale Sylvestercross)
27/01: Hannuit (CC)
02/02: Lebbeke (PK)
10/02: Lokeren
24/02: Dour (CC)
10/03: Oostende (BK)
Andere wedstrijden worden toegevoegd, maar worden week per week bekeken.


Foto

Foto

Foto


U bent bezoeker

Foto

Foto

MIJN SPORTARTS - KRIS PEETERS
Foto

Foto

Foto

FOTOALBUMS
  • Winterseizoen 2011-2012
  • Zomerseizoen 2011 Piste
  • Zomerseizoen 2011 Weg
  • Winterseizoen 2006-2007
  • Zomerseizoen 2008
  • Zomerseizoen 2007
  • Winterseizoen 2008-2009
  • Winterseizoen 2007-2008
  • WK VELDLOPEN ISF MALTA 2012
  • Zomerseizoen 2012 Piste

    Mijn Gastenboek
  • Barbour Tweed Gamefair Jacket Olive
  • Barbour Ariel Polarquilt Jacket Charcoal
  • goede morgen bloggertje
  • Groetjes uit wetteren,
  • goede nacht

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek. ANONIEME REACTIES WORDEN ONHERROEPELIJK VERWIJDERD!!!


    LINKS NAAR ANDERE ATLETEN
  • NATHALIE DE VOS
  • KEVIN & JONATHAN BORLEE
  • ELINE BERINGS
  • TIA HELLEBAUT
  • VEERLE DEJAEGHERE
  • OLIVIA BORLEE
  • SVETLANA BOLCHAKOVA
  • LINSKE PEETERS
  • KATRIJN VANDE RIVIERE
  • EVELIEN DEHAES

  • IMANA TRUYERS
  • CAMILLA DE BLEECKER
  • JEROEN D'HOEDT
  • HANNELORE DESMET
  • LUNA DE PLU
  • NATHALIE TIJTGAT

    ANDERE ATLETIEK-LINKS
  • MIJN CLUB: RC GENT
  • JEUGSITE RC GENT
  • LOTTO CROSS CUP
  • Startpagina met alles over Atletiek
  • ING Running Tour
  • ASICS
  • V.A.L. (Vlaamse Atletiek Vereniging)

  • LOLO JONES
  • CAROLINA KLUFT
  • IAAF (Internationale Atletiek Federatie)
  • JESSICA ENNIS
  • BLANKA VLASIC
  • USAIN BOLT
  • EAA (Europese Atletiek Federatie)
  • Diamond League 2012
  • Olympische Spelen Londen 2012
  • Memorial Van Damme 2012

    ANDERE LINKS

  • Airshows by Fabke
  • Snonkel Awbeir

  • Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    PERSOONLIJKE
    RECORDS - CADETTEN

    HOOG: 1m50
    300mH: 51"31
    1500m: 5'06"46
    100m: 14"80
    400m: 1'06"62
    800m: 2'28"95
    1500 ST: 5'29"97
    VER: 4m66

    PERSOONLIJKE
    RECORDS - MINIEMEN

    80m ---------12"47
    60mH--------11"25
    VER----------3m97
    HOOG-------1m37
    DISCUS----17m00
    KOGEL------8m53
    150m---------23"72
    300m---------49"94
    1000m------3'24"58
    150mH------25"77

    PERSOONLIJKE
    RECORDS - PUPILLEN

    60m ---------10"04
    VER---------3m30
    HOOG------1m15
    DISCUS---12m55
    KOGEL-----6m41
    HOCKEY--22m06
    1000m-----3'50"00

    Een mailtje naar Shari?

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Inhoud blog
  • HET IS GEDAAN....GE MOOGT NAAR.....
  • TEVREDEN NA KERSTCORRIDA IN TIELT
  • 2012 LOOPT TEN EINDE
  • NA STEKENE....WAT NU ?
  • ATLETENHULDIGING 2012
  • VOL TWIJFELS NA WEDSTRIJD TE OUDENAARDE
  • MORGEN IN OUDENAARDE
  • SHARI GAAT NIET VAN START IN ROESELARE
  • CROSS KORTENBERG : 5e
  • TOTALE OFF-DAY IN MOL

    Laatste commentaren

    Blog als favoriet !

    Alle foto's op deze site zijn eigendom van de webmaster;
    (tenzij anders vermeld)
    Respecteer dus andermans werk; dus
    voor info / gebruik (ook gedeeltelijk!) er van contacteer
     hem op onderstaand adres: 
    jorgen.lammens@telenet.be
    Zoeken in blog



    Zoeken met Google



    Archief per maand
  • 12-2012
  • 11-2012
  • 10-2012
  • 09-2012
  • 08-2012
  • 07-2012
  • 06-2012
  • 05-2012
  • 04-2012
  • 03-2012
  • 02-2012
  • 01-2012
  • 12-2011
  • 11-2011
  • 10-2011
  • 09-2011
  • 08-2011
  • 07-2011
  • 06-2011
  • 05-2011
  • 04-2011
  • 03-2011
  • 02-2011
  • 01-2011
  • 12-2010
  • 11-2010
  • 10-2010
  • 09-2010
  • 08-2010
  • 07-2010
  • 06-2010
  • 05-2010
  • 04-2010
  • 03-2010
  • 02-2010
  • 01-2010
  • 12-2009
  • 11-2009
  • 10-2009
  • 09-2009
  • 08-2009
  • 07-2009
  • 06-2009
  • 05-2009
  • 04-2009
  • 03-2009
  • 02-2009
  • 01-2009
  • 12-2008
  • 11-2008
  • 10-2008
  • 09-2008
  • 08-2008
  • 07-2008
  • 06-2008
  • 05-2008
  • 04-2008
  • 03-2008
  • 02-2008
  • 01-2008
  • 12-2007
  • 11-2007
  • 10-2007
  • 09-2007
  • 08-2007
  • 07-2007
  • 06-2007
  • 05-2007
  • 04-2007
  • 03-2007
  • 02-2007
  • 01-2007
  • 12-2006
  • 11-2006
  • 10-2006
  • 09-2006
  • 08-2006
  • 07-2006
  • 06-2006
  • 05-2006
  • 04-2006
  • 03-2006
  • 02-2006
  • 09-2005


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs