Aan mijn snotteprotteke
LEUK DAT JE LANGSKOMT! VEEL LEESPLEZIER!

Foto

Foto

Hey, ik ben Marieke! Mijn vriend en ik zijn allebei 28 jaar jong en zijn sinds 19 oktober '08 al 11 jaar samen. Da's een lange tijd, met de nodige ups en downs. We zijn een hevig koppeltje, maar wel een HEEL STERK!
Nu is de tijd gekomen om die liefde te bezegelen met een nakomelingetje. Laat de kleine 'petertjes' nu maar eindelijk hun werk doen! En omdat zoiets speciaal is, schrijf ik graag neer hoe 'het' allemaal begon ... (21/11/2008)
Ondertussen zijn we een jaartje verder en ouder én een levenservaring rijker en mogen we op dit moment van het mooiste wonder van het leven genieten, namelijk ons eerste zoontje Roan!!! Het is zààààààlig!!! (26/11/2009)
Onze eerste telg wordt snel groot en binnenkort wordt hij al vergezeld van een klein broertje. Het gezinnetje breidt goed en wel uit. Onderstussen zitten we in volle blijdschap af te wachten naar de geboorte van de jonste spruit rond 7 juni (05/03/2011)
Nu zijn we met vier!!! Ons gezinnetje is compleet ... (23/06/2011)


Foto


Foto

Zwangerschap van Roan

Foto

5W3D


Foto

8W6D

Foto

10W6D

Foto

12W3D

Foto

14W5D

Foto

16W3D

Foto

20W1D


Foto

22W

Foto

24W4D

Foto

28W

Foto

32W2D

Foto

36W4D

Foto

39W1D

Zwangerschap van Jensen

Foto

9W3D

Foto

12W3D

Foto

19W1D

Foto

23W3D

Foto

29W2D

Foto

34W4D

Foto

38W5D

Foto

40W1D

FOTOKES JENSEN


Foto

Ik ben zo in love op jou
06-07-2009
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Jouw eerste reis ...
was naar Gran Canaria, Arguineguin!!! Vorige week zaten wij daar met ons drietjes te genieten van de Spaanse zon. Welgeteld 7 daagjes lekker niks doen. Zaterdag 27 juni vertrokken we met het vliegtuig en zaterdag 4 juli vlogen we terug. Meer hoefde dat niet te zijn om voor een laatste keer, in waarschijnlijk hééééééééééééééél lange tijd, onder ons tweetjes te zijn. Nou, jij was er ook bij hoor kleine lieve spruit, maar dan wel nog lekker veilig in mijn buikje. Mijn lichaam deed het werk wel voor jou. Papa en ik hoefden ons daar niks van aan te trekken. Alhoewel niet alles evident en gemakkelijk was natuurlijk. Het was er veel te warm naar ons zin, maar zwanger of niet, dat maakte geen verschil eigenlijk. Papa en ik zijn zowiezo al niet voor de warmte. Veel te plakkerig en zweterig allemaal. Pff! En natuurlijk kan een zwangere vrouw zich al niet zoveel permitteren als een gewone vrouw hé. Ik moest toch een beetje opletten wat het eten betrof en te veel wandelen was te vermoeiend. In de zee duiken was ook geen optie, want veel te gevaarlijk aan die rotsen. Zonnen was ook niet aan de orde, wegens ongezond, maar dat deerde me zeker niet, want daar had ik totaal geen zin in. Actieve uitstapjes waren ook niet aan mij besteed, maar daar waren we ons allemaal van bewust. We zijn met het idee naar ginder gegaan om gezellig van mekaar te genieten op een rustige manier. Gewoon relaxen en genieten van de luxe van het hotel. Misschien hadden we toch wel beter uitgekeken naar een bestemming waar het minder warm is. Papa en ik zijn tot het besluit gekomen dat we later als we nog eens op reis gaan, de zon meer in de winterperiode gaan opzoeken in plaats van in de zomer. Want hoe raar ook, maar iedereen doet het, trekken alle Belgen weg van hun land tijdens de mooiste periode van het jaar. Vreemd toch! Terwijl we in de kille wintermaanden meer zouden hebben aan een straaltje zon. Natuurlijk zal dat ook wel liggen aan het feit dat de schoolvakanties in de zomerperiode valt, maar toch, in de winter zijn er ook vakanties hé! Da's iets wat we in ons achterhoofd gaan houden hoor. Dom eigenlijk dat we daar zo laat op komen hé.
Hoewel we van zodra we konden, de zon meden en snel de schaduw opzochten, heb ik toch een kleurtje opgedaan. Papa ook hoor, weliswaar miniem :lol: :lol: :lol: Door de zon zijn mijn pigmentvlekken op mijn handen nog meer beginnen opvallen. Raar hoor. Eigenlijk vind ik het nog wel cool hoor die vlekken. Het doet me denken aan mijn zwangerschap. Ik vind het wel wijs om dit er aan over te houden, alhoewel ..., ik zou wel liever hebben dat ze weer verdwijnen na mijn zwangerschap.
Papa en ik hebben nogal zitten fantaseren en filosoferen over jou, kleine pruts. Over hoe het zal zijn, hoe we jou gaan opvoeden, wat we ervan verwachten ... Het was leuk om daar zo over uit te wijden. Ik denk dat we bijna zo één bepaalde dag niks anders gedaan hebben dan zitten babbelen over jou. Plezant hoor :-D Ik heb toen ook gezegd dat ik een tattoo zal laten zetten dat verwijst naar jou. Dat zeg ik eigenlijk al van mijn 20 jaar of zo en nu zal ik dat dus ook doen, hoewel ik nog geen flauw idee heb van waar en wat. Maar daar heb ik nog genoeg tijd voor om over na te denken.
Ondertussen zit jij daar maar acrobatische toeren uit te halen in mijn buik en ik vind het gewoonweg geweldig. Zo leuk! Mijn buik die blijft maar groeien, hoewel het minder snel gaat, maar dat komt ook doordat je nu zelf minder snel groeit hé pruts. Ik zal toch nooit vergeten hoe snel mijn buik wel uitzette. Op dit moment zijn we al 6 maanden en 4 daagjes met mekaar verbonden, maar mijn buik lijkt al een langere band te verraden. Mijn collega van op mijn werk die even ver is, zit bijna nog altijd niet aan de helft van wat ik heb. Hihi en ik vind het grappig. Ik vind het leuk om de grootste te hebben :lol:
Natuurlijk heb ik enkele presentjes meegebracht van Gran Canaria voor jou. Kleertjes, wat anders :roll: Op een marktje heb ik zo'n superleuk T-shirtje gevonden met de tekst "I'm the boss. No questions. No arguments. We'll just do things my way". Hihi, dat kon ik niet laten liggen. Zo plezant toch! Naar kleren voor mezelf heb ik niet gezocht. Babykleertjes interesseerden me meer. Naar het schijnt maken alle mama's dat mee. Eerst de kleine, dan jezelf en dan de papa. Dat heb ik al meerde keren horen zeggen en ik ben al goed op weg. Ik zal moeten opletten dat ik papa niet te min doe :-? Maar ja, da's wel een beetje normaal zeker ook, vooral in het begin dan. Als mama draai je zowiezo het meest op voor de verzorging van de baby. We doen niks liever, dat klopt, maar het zit ons ook in de genen.
Groei ondertussen maar lekker verder in mijn buikje! Doe zoals je bezig bent, dan ben je héél flink hoor lieve schat. Waren we maar al 4 maanden verder. Ik wordt toch zo ongeduldig. Ik wil je knuffelen, je zien, je voelen en ruiken ... Ik wil je bij mij pruts!!!
Kusknufjes van jouw mama'tje



Geef hier uw reactie door
Uw naam *
Uw e-mail *
URL
Titel *
Reactie * Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow
  Persoonlijke gegevens onthouden?
(* = verplicht!)
Reacties op bericht (0)


Foto

ROAN 28/10/2009

Foto

JENSEN 08/06/2011

Foto

Inhoud blog
  • 3 schatties
  • Jensen is officieel peuter geworden!
  • 2 maandjes later
  • 4 maandjes later ...
  • I'M BACK
  • Laatste schoolweek
  • Jensen maakt grote sprongen (12mnd 2 weken)
  • Roan en school
  • JENSEN 1 JAAR
  • School!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Archief per maand
  • 10-2013
  • 06-2013
  • 05-2013
  • 03-2013
  • 11-2012
  • 06-2012
  • 05-2012
  • 01-2012
  • 12-2011
  • 11-2011
  • 10-2011
  • 08-2011
  • 06-2011
  • 05-2011
  • 04-2011
  • 03-2011
  • 02-2011
  • 01-2011
  • 12-2010
  • 11-2010
  • 10-2010
  • 09-2010
  • 08-2010
  • 07-2010
  • 06-2010
  • 05-2010
  • 04-2010
  • 03-2010
  • 02-2010
  • 01-2010
  • 12-2009
  • 11-2009
  • 10-2009
  • 09-2009
  • 08-2009
  • 07-2009
  • 06-2009
  • 05-2009
  • 04-2009
  • 03-2009
  • 02-2009
  • 01-2009
  • 12-2008
  • 11-2008

    Gastenboek
  • Heerlijk zoals jij het ervaart!
  • strekte he
  • dag lieve zwangere dochter en peter
  • proficiat
  • Merci mama en papa

    Alle lieve mensjes mogen gerust iets achter laten.


    Laatste commentaren
  • veel succes!! (angelique)
        op Een brusje voor jou
  • Meter bibi (Bibi )
        op
  • Nog eens proficiat (Vivache)
        op Zwangerschapskwaaltjes
  • hey (angelique)
        op Nog altijd kokhalzen
  • spannend (angelique)
        op Vandaag de eerste inseminatie en hopelijk de laatste!!!
  • pit (droomliefje)
        op Inseminatie
  • hey Marieke! (angelique)
        op Nada noppes nothing
  • Wachten wachten wachten (droomliefje)
        op Ik weet het echt niet
  • Gewoon relaxen (droomliefje)
        op Makreelfilets



  • Grow a little dream


    Mijn favorieten
  • bloggen.be
  • Er zit een alientje in mijn buik (1)
  • Er zit een alientje in mijn buik (2)
  • Er zit een alientje in mijn buik (3)
  • Er zit een alientje in mijn buik (4)

  • FOTOKES ROAN

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs