Aan mijn snotteprotteke
LEUK DAT JE LANGSKOMT! VEEL LEESPLEZIER!

Foto

Foto

Hey, ik ben Marieke! Mijn vriend en ik zijn allebei 28 jaar jong en zijn sinds 19 oktober '08 al 11 jaar samen. Da's een lange tijd, met de nodige ups en downs. We zijn een hevig koppeltje, maar wel een HEEL STERK!
Nu is de tijd gekomen om die liefde te bezegelen met een nakomelingetje. Laat de kleine 'petertjes' nu maar eindelijk hun werk doen! En omdat zoiets speciaal is, schrijf ik graag neer hoe 'het' allemaal begon ... (21/11/2008)
Ondertussen zijn we een jaartje verder en ouder én een levenservaring rijker en mogen we op dit moment van het mooiste wonder van het leven genieten, namelijk ons eerste zoontje Roan!!! Het is zààààààlig!!! (26/11/2009)
Onze eerste telg wordt snel groot en binnenkort wordt hij al vergezeld van een klein broertje. Het gezinnetje breidt goed en wel uit. Onderstussen zitten we in volle blijdschap af te wachten naar de geboorte van de jonste spruit rond 7 juni (05/03/2011)
Nu zijn we met vier!!! Ons gezinnetje is compleet ... (23/06/2011)


Foto


Foto

Zwangerschap van Roan

Foto

5W3D


Foto

8W6D

Foto

10W6D

Foto

12W3D

Foto

14W5D

Foto

16W3D

Foto

20W1D


Foto

22W

Foto

24W4D

Foto

28W

Foto

32W2D

Foto

36W4D

Foto

39W1D

Zwangerschap van Jensen

Foto

9W3D

Foto

12W3D

Foto

19W1D

Foto

23W3D

Foto

29W2D

Foto

34W4D

Foto

38W5D

Foto

40W1D

FOTOKES JENSEN


Foto

Ik ben zo in love op jou
06-07-2010
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Slokopje, slaapkopje en zottekopje (39 weken = 9m3w)
Aaaaamaaaai, je kan er wat van zenne! Flinke beer! Enfin, je lijkt er mollig uit te zien, maar eigenlijk ben je maar gewoon hoor. Ik zou het zelfs niet erg vinden, want babyvet is zo superschattig. Mamaatje heeft woensdag bij de weeg veel forsere kindjes gezien hoor. Nu heb ik eens kunnen vergelijken. Als men jou alleen ziet, lijk je een stevig ventje te zijn, maar je bent gemiddeld. In lengte lig je net boven het gemiddelde en in gewicht zelfs er net onder. Maar het voornaamste is dat je gezond bent en dat je goed eet. En je bent echt zo'n lief en braaf kereltje. Zo'n gemakkelijk kind dat jij bent. Echt! We hebben het getroffen hoor. Je eten gaat goed naar binnen. Je eet meer dan voldoende. Je eet vlot. Je slaapt goed en veel. Echt veel en je hebt het hard nodig, want anders ben je niet te genieten. En liefst in jouw bedje waar het stil en donker is. Natuurlijk heb je ook jouw lastige nachtjes, maar die zijn nog steeds zeldzaam. En je bent zo rustig. Soms iets te rustig naar mijn mening. Pas op, we zijn ZEER blij dat je zo braaf bent hoor. Je kunt je geen beter droomkindje inbeelden, maar ik hoop dat je later niet op je kop zult laten zitten. Je moet haar op je tandjes kweken hé. Te braaf is ook niet goed. Je mag best een beetje deugniet zijn en wat kattekwaad uithalen als je een beetje groter bent. Dat is voor jouw eigen goed hoor Roanneke. Wie te braaf is, is ook vaak de dupe. Maar natuurlijk zijn we ZO fier op jou en ZO trots, want je bent echt een héél lief schatje. Echt ZOOOO braaf. Iedereen zegt het! Dat jij zo rustig bent! Op de weeg zei de verpleegster het ook. Dat je gekend was om jouw braaf zijn bij iedereen daar. Hihi, mamaatje zo fier als een gieter!!! Er zijn veel kindjes die huilen en tegenstribbelen als ze op de weegschaal worden gelegd of gemeten worden, maar jij geeft geen kik.
Jouw tandjes? Die laten op zich wachten! Op dat vlak ben je een laatbloeier. Misschien zijn ze er momenteel wel aan het doorkomen, want we hebben een paar momentjes gehad dat je hard begon te schreien en we maar niet konden achterhalen waardoor het kwam. De dokter van de weeg denkt ook dat het niet lang meer zal duren nu. Ik HOOP dat ze gelijk heeft!!!!!!!! Ocharme, mijn klein prutske. Je lijkt toch precies wel pijn te hebben hoor ...
Kruipen lijk je ook nog niet te willen doen. Je maakt wel veel tuimelingen en zo op de mat, je draait rond je as in buiklig en je kan al veel toeren uithalen, maar kruipen nog steeds niet. Eergisteren heb je wel voor de eerste keer eventjes op jouw knietjes en handjes gesteund en wiegde je zo een keer van voor naar achter, maar dat was het dan ook. Gisteren heb je jou ook voor de eerste keer half rechtgetrokken in het park. Je steunde op één knie en het andere been zijwaarts gestrekt. Aan mijn handen kon je je allang rechttrekken hoor, maar in het park had je dat pas vandaag door hoe je dat moest doen.
En dat lachen en schateren doe je ook nog steeds volop. Zo plezant hé! Hihi! Als we jou in de lucht steken en dan naar beneden laten zakken met het gezicht naar mekaar dan begin je echt te schaterlachen. Wat je ook héél plezant lijkt te vinden, is wanneer ik bijvoorbeeld in de keuken sta en papa aan het eind van de gang zodat we ver van mekaar verwijderd zijn, dan begin je ook echt te lachen. Blijkbaar vind je dat zo vreemd en grappig. Haha
Jouw woordenschat is ook weer een beetje uitgebreid naar mah mah, te te te te, bah bah bah, ... En dit doe je ook: uh, uh ... alsof je iets wilt vertellen. En je kent 'handjes draaien'. Tjah, mamaatje zingt niets anders en jij maar kijken ... En nu doe je het zelf voor. Plots duikt dat kleine handje van jou op en draai je met je handje. Zo grappig om zien. Op eender welk moment komt dat handje van jou tevoorschijn. Haha
De liedjes 'handjes draaien van K3, Nijntje en nog een ander kinderliedje van Nijntje herken je ook meteen, want mamaatje draait ze scheel Haha. Je kan ook al met twee voorwerpen tegen mekaar slaan. Het ene voorwerp in je linkse handje en het andere in je rechtse en dan tegen mekaar kloppen. En wippen doe je ook als je bijvoorbeeld op mijn buik zit met jouw beentjes langs mijn zijden zoals je op een paardje zou zitten of als ik jou in mijn zij neem en jij je vastklemt met jouw beentjes langs mijn buik en mijn rug zoals een aapje. Dan ga je op en neer. In je bedje vind ik je nog altijd wel eens in de meest rare posities terug. Nu gebeurt het weleens dat je rechtzit in je bedje. Gisterenmorgen zat je op je knietjes, terwijl je jou met je handjes rechthield aan het hoofdeinde. Je vind het tegenwoordig ook fijn om met je beentjes tegen de rand van je bedje te stampen. Dat horen we dan tot beneden in de living. Haha, kleine pruts toch! Ik ga trouwens iedere avond, vooraleer ik ga slapen, nog eventjes bij jou gaan piepen. Dan pas kan ik ook slapen. Ik moet jou nog een keertje gezien hebben voor ik naar dromeland ga.
Uiterlijk gezien lijk je precies een beetje meer op mij te lijken. Een klein beetje maar. Die blik van die ogen, zo rond de ogen en de neus. Er zijn mensen die me dat al gezegd hebben en ik meende dat ook al gezien te hebben.
Enkele daagjes geleden zat ik met jou aan de zee, terwijl papaatje thuis aan het werken was aan de gang. We moesten weg omdat papaatje veel lawaai zou maken en jij anders niet zou kunnen slapen. Dus toen ik een wandelingetje ging maken met jou en we eventjes gingen rusten op een bankje, kwam er een oude meneer naast mij zitten. Die begon zo wat met mij te praten. Hij vroeg van waar jouw rosse haartjes vandaan kwamen. Ik zei dus van de papa. Aaaaaah, zei hij. En die ouwe mevrouw ernaast valde in en zei: da's speciaal hé mevrouw. En die meneer: ja hé, echt héél speciaal, dat zie je niet zoveel meer hoor. Hopelijk behoud hij die haartjes hé. Ik zei: ja, ik hoop het ook! Hihi, mamaatje was weer zo trots, hihi!!!! Trouwens, vanmorgen stonden die haartjes van jou helemaal rechtop. Totaal paraplu! Hahahaha Daar heb ik natuurlijk een foto van getrokken, want dat was keigrappig. Een echte punker!
Papaatje wil trouwens ook dat we jou eens een avondje bij jouw grootmoeder in Houtem laten slapen, maar dat zie ik TOTAAL NIET zitten! NO WAY!!!!! Dat zie ik ECHT NIET zitten hoor. ECHT NIET! Ik kan jou zolang niet missen hoor. Tegen wanneer zie ik jou dan de volgende dag? Papaatje zegt dat hij jou anders in de voormiddag zou afzetten en jou de volgende dag zou halen, maar dan moet ik die volgende dag natuurlijk werken en zie ik jou pas 's avonds na mijn werk!!! Dat zijn bijna 2 volle dagen. Hij is gek geworden zeker? Vandaag was ik gaan winkelen en ik ben laat thuisgekomen en ik heb jou toen al gemist! Van zodra ik kinderstemmetjes hoorde in de winkels, moest ik meteen aan jou denken. Dan voelde ik me zelfs soms een beetje schuldig dat ik niet bij jou was, maar da's er natuurlijk over hé. Ik weet het! Maar ja, kan ik er aan doen dat ik jou zo graag zie??!!
En voorlopig is er jammer genoeg nog geen brusje in de maak lieve kleine Roan. Mamaatje heeft op haar 30ste verjaardag een zwangerschapstestje gedaan en zo'n twee weken geleden ook, maar die waren helaas negatief. Geen al te grote teleurstelling, want mamaatje was erg realistisch. Het zou natuurlijk fantastisch geweest zijn, maar de kans was nu eenmaal héél klein, mijn lichaam kennende. Het ziet er dus naar uit dat mijn regels weer heel onregelmatig zullen zijn, want in principe moest ik bijna 6 weken geleden al ongesteld geworden zijn. Helaas pindakaas! No way josé. We zullen weer geduld moeten hebben zo te zien. Potjand*rie! Toch niet hoor! Mamaatje en papaatje zullen snel de hulplijnen inschakelen. Ik heb al gebeld naar de gynae. Ik moet wachten tot ik effectief ongesteld wordt en dan mag ik terug met de clomielekes beginnen. Maar dat telefoontje is nu ook al een goeie 2 weken geleden en ik denk dat het tijd is voor een volgende stap. Mijn lichaam lijkt weer niet te willen meewerken. We zullen dan maar die pillekes vragen om mijn regels weer op gang te brengen en dan ook met de clomielekes starten. Hoe kan het ook anders hé  ...

06-07-2010, 00:00 geschreven door Marieke  

Reageer (0)
0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)

Foto

ROAN 28/10/2009

Foto

JENSEN 08/06/2011

Foto

Inhoud blog
  • 3 schatties
  • Jensen is officieel peuter geworden!
  • 2 maandjes later
  • 4 maandjes later ...
  • I'M BACK
  • Laatste schoolweek
  • Jensen maakt grote sprongen (12mnd 2 weken)
  • Roan en school
  • JENSEN 1 JAAR
  • School!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Archief per maand
  • 10-2013
  • 06-2013
  • 05-2013
  • 03-2013
  • 11-2012
  • 06-2012
  • 05-2012
  • 01-2012
  • 12-2011
  • 11-2011
  • 10-2011
  • 08-2011
  • 06-2011
  • 05-2011
  • 04-2011
  • 03-2011
  • 02-2011
  • 01-2011
  • 12-2010
  • 11-2010
  • 10-2010
  • 09-2010
  • 08-2010
  • 07-2010
  • 06-2010
  • 05-2010
  • 04-2010
  • 03-2010
  • 02-2010
  • 01-2010
  • 12-2009
  • 11-2009
  • 10-2009
  • 09-2009
  • 08-2009
  • 07-2009
  • 06-2009
  • 05-2009
  • 04-2009
  • 03-2009
  • 02-2009
  • 01-2009
  • 12-2008
  • 11-2008

    Gastenboek
  • Heerlijk zoals jij het ervaart!
  • strekte he
  • dag lieve zwangere dochter en peter
  • proficiat
  • Merci mama en papa

    Alle lieve mensjes mogen gerust iets achter laten.


    Laatste commentaren
  • veel succes!! (angelique)
        op Een brusje voor jou
  • Meter bibi (Bibi )
        op
  • Nog eens proficiat (Vivache)
        op Zwangerschapskwaaltjes
  • hey (angelique)
        op Nog altijd kokhalzen
  • spannend (angelique)
        op Vandaag de eerste inseminatie en hopelijk de laatste!!!
  • pit (droomliefje)
        op Inseminatie
  • hey Marieke! (angelique)
        op Nada noppes nothing
  • Wachten wachten wachten (droomliefje)
        op Ik weet het echt niet
  • Gewoon relaxen (droomliefje)
        op Makreelfilets



  • Grow a little dream


    Mijn favorieten
  • bloggen.be
  • Er zit een alientje in mijn buik (1)
  • Er zit een alientje in mijn buik (2)
  • Er zit een alientje in mijn buik (3)
  • Er zit een alientje in mijn buik (4)

  • FOTOKES ROAN

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs