Inhoud blog
  • over verpleegsters, zieken, gekwetsten en maffe sissies
  • Fun aan zee!
  • Uitmuntend in Hoogstraten!
  • Verwend, bijna verdronken en zwaaaaaar afkicken!!
  • Over oud worden en reclame
    Zoeken in blog

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    Dembe von Gewdraa Oel
    en Jannes, Jay, Jeroh, James, Jutta en Jari!
    10-10-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Een reisverslag in superlatieven

    Wat een ongelofelijk mooi weekend, mooi weer, veel leuke mensen over de vloer, een blije Dembe en superpuppies.......
    Zaterdagochtend rijden we met 2 auto's achter elkaar naar de ardennen, Nico is de 'materiaal-man' en vervoert bench, eten enz... Ik ben de transporteur van de levende wezens en vervoer Lisa (naast me), Dembe (op de achterbank) en 6 kleine mannen in de koffer. Op een paar piepjes na horen we de hele rit NIETS. Ik was er al niet meer gerust in, dacht dat ze misschien allemaal kotsmisselijk op apegapen lagen.... maar toen we toekwamen en ik deed de koffer open zag ik 6 heerlijke mannetjes die me aankeken, én een totaal propere kofferbak met dekentje .
    Dembe is duidelijk DOLGELUKKIG om eindelijk terug in de ardennen te zijn (OK, ik ook ), ze gaat mee naar het bos, is super relaxed, en vindt ook het vele bezoek helemaal OK!
    De pups 'wonen' in het waskot, met hun eigen bench, en voelen zich helemaal happy. Regelmatig gaan ze de tuin op ontdekkingstocht, en OK, het terras is door onze afwezigheid een beetje verwaarloosd en de zandbak van Lisa is een soort mini-zwembad geworden , maar dat drukt de pret zeker niet. De kleintjes drinken samen met mama uit het 'zwembad', steken hun pootjes erin en ja, ze proberen ook te fietsen .
    Zaterdag komen er vrienden eten, Dembe vindt het allemaal OK.
    Zaterdagavond volgt Dembe ons zonder verpinken naar de slaapkamer, ze is blij, tevreden dat de pups 'opgesloten' zitten, en legt zich naast ons bed.....tja, ze heeft haar pluimen wel verdiend in onze ogen, dus we laten haar maar. Als Lisa mij 's nachts roept en ik 5 minuten later terug in mijn bed probeer te kruipen merk ik dat er iemand op mijn plaats ligt....nu ja, Dembe schuift gewillig op, en dus liggen we daar met 3. Het zou vroeger niet waar geweest zijn!!
    Zondag komt papa Estah op bezoek met zijn maatje Hero en eigenaars Peter en Yvette, en ook Leo en Mia komen naar de kroost kijken. De pups en Dembe worden weeral ROTVERWEND met snoepjes en speelgoed, wat een luxemannetjes!! De pups worden ook 'goedgekeurd' (goeie tandjes enzo)  , en iedereen geniet van hen bezig te zien in de tuin, al spelend, maar ook al drinkend bij Dembe, die zich van al het bezoek weinig of niets aantrekt, iedereen is welkom. Als we later die dag gaan wandelen met Dembe, Estah en Hero laten we hen in het bos alle 3 los. Ongelofelijk toch wel, 2 reuen en een teef die 5 weken geleden bevallen is, en ze lopen allemaal gezellig samen los, geen grom, geen hap, pure rust..... Als we besluiten iets te gaan drinken op een terrasje hebben we wel beziens met die 3 reuzen, maar ze zijn (weeral, en uiteraard) heel erg braaf! En de wandeling levert dan ook nog een romantische foto op van ons geweldig ouder-koppel aan de oever van de Lesse Er is nog 1 reutje beschikbaar, maar geef toe, van zo 2 superouders wil toch iedereen een pup .
    De terugkeer 's avonds is iets dramatischer.......Nico vertrekt een uurtje voor mij en belt mij dat het file is.... Ik besluit een stukje binnenwegen te nemen, maar dan toch maar weer de snelweg op, om een lang verhaal kort te maken, in plaats van 1,5 uur doen we er bijna 3 uur over om thuis te geraken...... Ik probeer rustig gas te geven en rustig te remmen, maar in een file en op bochtige binnenwegen is dat niet evident. Maar goed, ik wil niet opscheppen, maar na deze rit denk ik dat we de pups misschien maar gewoon allemaal zelf bijhouden . We horen niets tot we bij ons in de straat komen, dan piepen er een paar. Als ik de koffer opendoe zie ik weer 6 blije kopjes die me aankijken, een opgefrommeld dekentje en een 100% propere kofferbak! Hoe geweldig is dat voor pups van 5 weken!!

     











    Last but not least..........het GEWELDIGE ouderpaar!

    10-10-2010 om 21:49 geschreven door Kat  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (3 Stemmen)
    08-10-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Luxebeesten

    Lang leve de zon! Want ook in de vooravond kunnen de mannetjes nog buiten spelen. We zetten de puppyren in de tuin, zodat we er niet heel de tijd achteraan moeten gaan, maar vooral Jutta vindt dat totaal geen goed idee.....rood is er ook niet helemaal voor te vinden, terwijl groen net blij is met wat speelgoed in de ren.
    Nu ja, ze waren ervoor ook vrij in de tuin geweest......en ja, daarna dan ook maar weer. De tuin is fijn, veel te ontdekken, nieuwe dingen, maar de tuin is dus ook vermoeiend. Nog geen 5 weken oud, maar duidelijk al luxemannetjes, als ze moe worden zoeken ze een oplossing, het gras is te koud en te nat........dus vinden ze een andere oplossing..........de tuinstoelen!

    Vanmorgen hadden groen en blauw wat diarree, teveel gegeten gisteren misschien, of had het vlees dat ze een beetje hadden bijgekregen gisteren te lang uit de koelkast gestaan? Niet goed voor een ongeruste ziel als ik, maar vanavond hebben we niks abnormaal meer gezien, en ze zijn zowiezo heel de dag wel fit geweest. Hopelijk slapen ze goed vannacht want morgen gaan ze op hun eerste grote reis naar de ardennen!! We gaan met 2 auto's want 2 volwassenen, een kind, een hond, 6 pups, en een hoop puppyspullen.........het wordt een hele verhuis!! Tot zondag!!

    De gevangenis waar Jutta een hekel aan heeft:



    Iedereen klimt:



    Geel heeft zijn plaatsje gevonden :



    Groen en paars leggen zich in de andere zetel:

    08-10-2010 om 22:48 geschreven door Kat  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
    07-10-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Nieuw vervoer
    Het lukt ons niet meer om de pups naar hun dagverblijf te vervoeren in een kartonnen doos omdat vooral de doos niet sterk genoeg meer is nu ze allemaal meer dan 3kg wegen. Ook de koffer van de auto is niet practisch want hoe krijgen we ze allemaal tegelijk in de auto Dus hebben we een nieuwe oplossing, met zijn allen in de kruiwagen , we worden wel bekeken door de buren op straat nu!!!
    Dankzij het goede weer is het vandaag ook weer een aantal keer dolle pret in de tuin, ze gaan al een heel stuk verder dan 4 dagen geleden! Voor het eerst laten we hen ook na het avondeten in het donker buiten, en wel zonder Dembe want als die erbij gaat dan gaat ze zitten en is de melkbar open. Ze hebben wel licht van de lamp in de tuin, en vinden het ook wel fijn buiten. Rood klimt op de tuinstoel (en tuimelt er af), blauw valt met grote sprongen mijn voeten aan , groen valt Jutta aan die jankt als een echte vrouw, en geel en paars gaan net iets te ver in hun ontdekkingstocht.
    Vanavond krijgen we ook weer bezoek van toekomstige puppy-eigenaars, deze keer is het donker en is Dembe iets meer op haar hoede, blaft iets langer. Maar het duurt niet lang vooraleer ook deze mensen goedgekeurd worden en met Dembe op onze voeten drinken we een pintje.
    Vandaag is het trouwens groen die uit het parkje ontsnapt, zo fier als een gieter staat hij boven op de plastic bak die de Dembe-deur vormt!
    Het wordt steeds gemakkelijker om hen uit elkaar te kennen, de zwarte groep bestaat uit blauw die duidelijk de grootste is, rood die zijn staart het hoogst draagt, en groen die toch hier en daar een klein beetje grijs in zijn vacht heeft. De gestroomde groep bestaat uit paars met zijn wit vlekje op zijn borst en altijd wel wat haren die 'punk' op zijn rug staan, Jutta die veruit de meest grijze is met een heel speciaal bleek vlekje onder haar linker oog, en geel die veruit de breedste en kortste kop heeft.

    Het nieuwe vervoer:



    Wat een moeder lijden kan, maar ze geniet er in de tuin toch écht wel van!





    Nichtje Floor is al weken trouw aan haar favoriet blauw (en blauw zijn tong bewijst dat de liefde wederzijds is ):



    Groen en geel oefenen het apporteren:



    Paars probeert Lisa te verleiden en het lukt nog ook, terwijl ze meestal vooral Jutta en 'mijne vriend groen' ziet:

    07-10-2010 om 22:00 geschreven door Kat  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    06-10-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Dettol en febrèze
    's Nachts is alles stil.....maar ook in stilte hebben de mannetjes wel lol. Als ik vanmorgen om 6u beneden kom vind ik een slagveld van plasjes en water, gemengd, en 6 vettige mannetjes die me blij aankijken . Gelukkig bewaren ze de drolletjes tot na het eten! Na hun vertrek naar hun 'dagverblijf' schiet ik maar weer in gang met dettol gevolgd door febrèze, want de lieve mannetjes beginnen toch een geurtje te hebben door hun vieze spelletjes!
    Dembe heeft echt last van haar teveel aan melk vanmorgen, arm ding.....ze kan wel 10 puppies aan met zo'n melkbar! De pups eten ook heel de dag erg goed, dus ja, dan kan er niet meer zoveel melk bij hé.....
    Als ik thuis kom van het werk regent het jammer genoeg , dan maar eens iets anders dan wat spelletjes in de tuin. Per twee mogen ze op nieuw terrein in huis bij opa en oma, terwijl ik me daar op de grond zet. De eerste 2 die wakker zijn en meemogen zijn geel en Jutta, ze ontdekken de wereld, gaan overal kijken, klimmen overal tussen en zijn weinig onder de indruk als de pedicure van oma haar grote valies opent. Regelmatig komen ze even bij mij kijken om daarna snel weer weg te gaan op zoek naar nieuwe dingen. Jutta doet dit alles iets heviger en springeriger dan geel. De volgende twee zijn groen en blauw, de kleinste en de grootste dus, wat een verschil, maar wat een gelijkenissen in gedrag!! Beiden zijn een beetje rustiger dan hun voorgangers, lopen rond en ontdekken en zijn ook niet onder de indruk van grote voorwerpen, maar als ze even rondgekeken hebben nestelt blauw zich tegen mijn been en groen op mijn been. Ze hebben het wel gezien, dus terug naar de baas! De laatste 2 zijn rood en paars, en ik denk dat de duo's onbedoeld goed gekozen waren want dit zijn de 2 felste, met rood op kop. Ze vinden direct voorwerpen die de anderen niet eens zagen, strijkijzer, gieter, emmertje, en ook de benen van oma.......om beurte grabbelen ze een stuk broek. Maar tegen dat je dat doorhebt is vooral rood al met iets anders bezig !
    We zijn heel benieuwd hoe die karakters later zullen ontwikkelen, maar voorlopig draagt rood zijn staartje het hoogst . Hij ontsnapt trouwens vandaag ook als eerste uit het parkje in huis.... Blauw en groen lijken een beetje de geruste zielen van de bende, en zijn echte knuffelberen, en paars is misschien wel klein, maar laat zich zeker niet doen. Jutta bijt uit frustratie soms zelfs in het metaal van de bench (dat belooft ). En geel, die is vrolijk, kan goed alleen spelen met wat speelgoed, gaat op ontdekking, en komt regelmatig even goeiendag zeggen.
    Dus ja, beetje verschillend allemaal, maar toch ook zo gelijk, nu liggen ze hier alle 6 naast mij rustig te snurken

    06-10-2010 om 20:54 geschreven door Kat  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (2 Stemmen)
    05-10-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Eetgewoontes van circushondjes

    De pups krijgen nu enkel nog geweekte puppykorrels, en Dembe-melk natuurlijk. Ondanks het feit dat we geen idee hebben wat een bouvierpup precies moet wegen op deze leeftijd zijn we wel zeker dat deze pups verzadigd zijn . 's Morgens eten ze prima hun korrels, vooral omdat Dembe er 's nachts echt niet meer bijgaat (denken we). Overdag eten ze een stuk minder volgens mijn schoonmoeder, maar toch zijn ze happy, spelen wat, en slapen weer, ze hebben duidelijk genoeg. Ook al legt Dembe zich er niet zo vaak meer bij, als ze zich erbij legt is het wel "à volonté"!
    Vanavond geef ik hen eten, iedereen begint eraan, behalve paars, die slaapt. Ik maak hem toch maar wakker, maar hij heeft echt geen zin. De rest vliegt op de korrels en eet zich rond. Als de pups klaar zijn gaat Dembe 'opruimen', en ze kunnen nu net wel (soms net niet) bij haar drinken als ze rechtstaat, dus terwijl zij de bakken schoonmaakt zuigen de kleintjes al, behalve Jutta, die is, waggelend, met een dikke buik, naar de bench gegaan en ligt daar te snurken. Paars wordt wakker als heel het eetgebeuren voorbij is, en gaat dan maar op zijn eentje wat speelgoed doodschudden! Omdat Dembe nog totaal niet 'leeg' is, zet ik hem, samen met groen die ook wakker is, nog even bij Dembe die aan mijn voeten ligt te slapen, gezellig voor iedereen , maar ze blijft met erg veel melk zitten.
    Als Nico thuiskomt van het fietsen gaat paars rechtstaan en blaft naar hem, haha, tja, ik vind die fietskledij ook niet mooi hoor!

    We proberen hen vandaag ook vanuit de tuin zelf naar binnen te laten lopen, maar dat is nog een beetje vroeg denk ik, ze springen het terras op en er weer af, en als de ene bijna binnen is, dan loopt de andere weer naar buiten . Ze vinden de tuin wel dolle pret, vooral als Lisa en twee nichtjes hen door hoepels laten 'springen' . En ze zijn allemaal door de hoepel gegaan, want het is niet enkel rood die nergens schrik van heeft . Verder geen reden tot paniek, de 'leiband' waar Lisa het over heeft zit puur in haar eigen geest 
    Zie de bewijzen op http://www.youtube.com/watch?v=HttpS4pe6kY

    05-10-2010 om 21:58 geschreven door Kat  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (1 Stemmen)
    04-10-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Peter Rabbit moet eraan
    Een uurtje langer slapen, of een uurtje extra quality time met de mannetjes.........een gemakkelijke keuze, en dus sta ik nog voor 6u op en sluip ik naar beneden. Ik knuffel Dembe, die, aan haar melkklieren te voelen, duidelijk de puppies aan het trainen is op slapen 's nachts . Ik laat haar buiten, ga naar de kleintjes en zet me neer in hun parkje. De 6 hoofdjes gaan omhoog, alle 6 klauteren ze uit de bench, en alle 6 plassen flink op de krant die tussen mij en de bench ligt. En daar komen ze, kwispelend en waggelend beginnen ze op mij te klimmen  . Om beurte krijgen ze de kans mij eens goed wakker te likken, wat zijn het flodders allemaal!! Als er even geen plaats meer is reageren ze allemaal anders, heel grappig.....geel en blauw blijven tegen beter weten in klimmen, over broertjes en zus. Groen gaat mooi zitten en kijkt mij aan, tja, dan kan ik niet anders dan hem even pakken waarna hij zich zuchtend in mijn armen nestelt . Paars, rood staan te kwispelen, te draaien en te blaffen als ze niet door kunnen, en Jutta blaft 1 keer heel gefrustreerd terwijl ze neerzit en mij recht aankijkt.
    Vanavond ben ik helaas veel te laat thuis, maar Nico en Lisa laten de kleintjes weer even in de tuin zodat ze op verkenning kunnen gaan. Ik hoor het verslag via Lisa per telefoon:
    "Zijn de puppies braaf geweest in de tuin?"
    "Nee, Jutta heeft in Groen zijn oor gebeten!"
    "Oei, en had hij pijn?"
    "Ja, héél veel pijn!"
    "Oei, en bloedde hij"
    "Ik denk het wel maar ik kon het niet goed zien"
    "Dan zal het wel zo erg niet zijn"
    "Nee, maar ze liepen ook weg, en dan moest ik ze altijd terughalen"
    tja, Lisa heeft gevoel voor drama......

    Ikzelf ben nog net op tijd thuis om hen een tweede keer te ontwormen, om groen één van de handdoeken te zien lostrekken, en om geel te zien......die op jacht gaat en Peter Rabbit een kopje kleiner te maakt door hem dood te schudden

    04-10-2010 om 20:50 geschreven door Kat  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)


    Archief per week
  • 30/01-05/02 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Blog als favoriet !


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs