Vandaag werd de eerste kanjerkraal aan een lotgenootje van Jens* uitgedeeld. Natuurlijk wou ik dit voor geen geld missen!
De kar waar de parels in zitten is prachtig. De kleuren zijn super! Heel fleurig, helemaal geen ziekenhuis gevoel.
Ik ben er van overtuigd dat er hier veel kindjes blij mee worden gemaakt. Jens* zou vooral heel stoer hebben gedaan over zijn ketting hoe lang die wel was.
Toch wel even een emotioneel moment als die eerste ketting werd uitgedeeld...
Alle mensen die hebben meegewerkt, gesteund of meegewandeld met onze Halloweenwandeling ter ere van onze Jens*, voor deze prachtige kralen hebben jullie het dus gedaan! Ik wil mij voor dit project blijven inzetten. Dus tips altijd welkom!
Zo'n bezoekje aan de "Berg" geeft me toch altijd nog een heel aangenaam gevoel. Ik heb vandaag weer heel fijne mensen terug gezien!
Verpleging dagzaal (waar ik er wel eentje miste), verpleging boven (waar ik er ook van miste), de logistiekmedewerkers (waarvan ik er eentje heel veel sterkte toe wens), dokter Renard, een vriendje van Jens* Sam, Gilles die ik nog in de verte voor een punctie zag vertrekken,... deze mensen zullen heel mijn leven een heel speciaal plaatsje in mijn hart blijven hebben!! Ik breng nog steeds graag een bezoek daar op die berg. Hoewel het ook emotioneel toch wel wat los brengt. Maar ze geven je daar allemaal nog steeds het gevoel dat ik welkom ben en dat doet deugd!
|