Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek
{TITEL_VRIJE_ZONE}
{TITEL_VRIJE_ZONE}
Luik-Bastenaken-Luik 2011.
Tilff-Bastogne-Tilff 2011.
04-03-2010
Vrijdag rustdag.
Dag wielerblogger, na 3 trainingsavonden op de rollen zal ik vrijdag mijn knie wat rust gunnen en een dagje later dan voorzien terug de weg opgaan. Ook deze avond verliep de sessie op de rollen weer positief maar dit is nog steeds geen volwaardige parameter om nu te zeggen dat alle problemen voorbij zijn. Daarvoor wil ik eerst de buitentraining afwachten van komende zaterdag, als er echt druk op de pedalen - lees de benen - moet gezet worden. Met de neus in de wind rijden en zich na elke bocht of oversteek terug uit het zadel moeten hijsen om op snelheid te komen is heel wat anders dan binnenshuis op de rollen rijden. Zaterdag wordt ik dus hopelijk wat wijzer omtrent al of niet deelname aan de RVV. Bye. Logboek: YTD: 200500 meter. Medisch rapport:-. GHS: 108 MHS: 125
Hallo sportblogger, in het medisch rapport van gisteren kon je lezen dat ik 45' pijnloos op de rollen reed. Vandaag wilde ik een vol uur de pedalen ronddraaien maar...ik kon niet stoppen. Omdat er opnieuw niks van pijn te voelen was. Eén. En twee, omdat de gretigheid, de honger, de uitdaging om toch maar die schitterende Vlaamse Ronde te kunnen rijden, te groot is. Vandaar dat ik vandaag 1u15' rondpedalleerde. Morgen, donderdag, worden dat 2 uur en als ook deze rollentraining meevalt zal ik vrijdag proberen om de weg op te gaan, profiterend van mijn eerste verlofdag in het nieuwe jaar. Hopelijk is dit alsnog de kentering na alle miserie van de voorbije februarimaand. Na een maand van kommer en kwel zou men stilaan de moed gaan verliezen, maar eens het dan weer beter gaat komt de 'moral' in sneltreinvaart terug opzetten. Het is eigenlijk heel bizar maar details maken dan echt het verschil. De bandjes worden niet meer opgepompt bij iedere trainingsbeurt, de hartslagmeter blijft in de kast liggen, zelfs de drinkbus wordt niet gevuld. En hop, eens die kentering er is, dient dit alles weer wel nodig te zijn. Dus vanaf morgen mag je weer de GHS gadeslaan, waaraan je kan zien of de conditie goed of minder goed is. Slecht zal ze wel niet zijn, daarvoor heb ik te hard gewerkt de voorbije 8 maanden. Maar het zal in elk geval broodnodig zijn dat ik zowat elke dag op de fiets zit, om de geleden schade wat op te vangen. En al bij al, het is niet allemaal negatief als je een maand niet kunt fietsen. Zoals ik al zei, de honger naar de fiets is reuzegroot en er is ook enige reserve opgebouwd naar weerstand toe. Want ik stond scherp, eind januari, mss te scherp. Je ziet, ieder nadeel heeft ook zijn voordeel We zijn vandaag 3 maart, precies één maand scheidt ons nog van de Ronde. Vanaf nu mag je dan ook elke dag een kort verslagje lezen, hier op 't blogske. See you. Logboek: 1u15' op de rollen gereden.( ca 35 km).YTD: 200500 meter. Medisch rapport: voor de tweede dag op rij niks van kniepijn gevoeld.
Dag Rondeblogger, misérie, niks dan misérie bracht de afgelopen trainingsmaand. Wat eind december, bij mijn eerste lange tocht van 200 km. begon te broeden, is steeds pijnlijker geworden, met name de ontsteking aan mijn knie. In januari kon nog behoorlijk gefietst en getraind worden maar vanaf februari escaleerde de toestand in die mate dat een doktersbezoek zich opdrong. Op acht februari werden foto's en een echografie genomen en werd een behandeling met het ontstekingwerende middel Tilcotil voorgeschreven. Na niet de minste verbetering kreeg ik op 22 februari een prik in de knie, maar ook die bracht, nog steeds in combinatie met de ontstekingsremmers en de Tendosol zalf, geen soelaas. Ik begin me er nu stilaan bij neer te leggen dat ik er waarschijnlijk niet meer in zal slagen om tijdig de conditie voldoende aan te scherpen om op 3 april de Ronde te fietsen. Al is er toch één lichtpuntje: daarnet reed ik 45' pijnloos op de rollen. Morgen probeer ik er een uur van te maken en als ook dat lukt ga ik donderdag voor anderhalf uur. En daarna ? Koffiedik kijken en afwachten zeker...Bye. Logboek: 45' op de rollen gereden. (ca 21 km).YTD: 200500 meter. Medisch rapport: vandaag voor het eerst sinds lange tijd drie kwartier pijnloos kunnen fietsen.
Ik ben Guy Devreker
Ik ben een man en woon in Varsenare (België) en mijn beroep is comm.afgevaardigde.
Ik ben geboren op 12/08/1962 en ben nu dus 63 jaar jong.
Mijn hobby's zijn: wielrennen,lange afstandslopen,levensgenieter en nog zoveel meer.
Het huis wordt gedeeld met een schat van een dochter,Latoya(°11.08.1992)en,tot voor kort, Minou,de poes°1998- +10.08.09
Aangekomen aan station 45 even teruggeblikt naar wat verwezenlijkt werd en ...wat niet.Enkele sportieve uitdagingen wilde ik toen graag nog aangaan.Target One: het lopen van een Marathon: gelopen op 14 IX 2008 én op 19 VI 2009.Target Two: het fietsen van de Ronde van Vlaanderen: gereden op 03 IV 2010.
Hieronder enkele foto's met buurman/trainingsbuddy Rudi,in loondienst bij Bianchi...
Aantal gefietste kilometer als voorbereiding op de Ronde van Vlaanderen 2010, vanaf 1 juli 2009.
juli : 654,8 km augustus : 771,8 km september : 395,7 km oktober : 587,5 km november : 407,5 km december : 386,6 km januari : 492,7 km februari : 51 km (knieontsteking) maart : 826,8 km
aantal gelopen kilometers als voorbereiding op de NVV-Marathon,vanaf 20 september 2008.
september: 33,00 oktober: 112,20 november: 59,50 december: 31,30 blogverslagen van december leren jullie waarom de klm.in november en december zo laag liggen. januari: 152,00 februari: 166,50 maart: 187,20 april: 168,70 mei: 290,40 juni: 136,30 totaal aantal gelopen kilometers t/m 17 juni: 1337,10 + 42,195 op 19.VI.2009.
aantal gelopen kilometers als voorbereiding op de IFF-Marathon,vanaf 01 november 2007.
Niks dan lachende gezichten voor de start,een uurtje of twee later was dat al heel wat minder... Vlnr.:Gert Luyckx,ikzelf,mijn superb-coach-begeleider Luc Duyck.
Afzien als nooit tevoren op weg naar Ieper,samen met een supergeconcentreerde 'coach-begeleider' Luc Duyck.