Na de pueblowandeling duiken we meteen in het zwembad om wat af te koelen en daarna ontbijten we.
Gisterenavond deed ik een poging om men nieuwe nespresso koffiemachine aan de praat te krijgen. Niet simpel dus; In eerste instantie was ik van plan geweest terug dezelfde te kopen de Krups nespresso waarvan ik er al 2 versleten heb, duitse degelijkheid en simpel maar o zo lelijk want sterk gelijkend op het Merkel model. Toen ik in de winkel de mooie Inissia Delonghi zag staan was ik meteen verkocht, een slanke lijn, mooie kleurtjes, italiaans design en nog in solden bovendien met 20 gratis koffie bovenop.
Maar eens ik de doos opendeed en de handleiding bekeek was mijn enthousiasme al snel bekoeld, enkel een boekje met kleine tekeningen en icoontjes om uit te leggen hoe dit ding werkt.
Ik heb er dan ook youtube moeten bijhalen om uit te vissen hoe je de hoeveelheid water kan regelen zodat je geen halfvolle tas moet drinken etc. maar eens je weet hoe het werkt smaakt de koffie o zo lekker en ook lekker heet.
Ondertussen zwoegt L met het lezen van de kookboek Cocinar al vapor en aan de bereiding van een gestoomde groeten en vis schotel in de nieuwe oven maar het resultaat mag er best zijn.
Voor de tourrit begint ga ik nog even naar de masymas voor een nieuwe stock cornettos en spring ook is binnen in hotel Cap Negret waar een pedicure werkt sinds kort en maak een afspraak voor morgen want sinds zondag heb ik terug last van mijn ingegroeide dikketeennagel.
Verder veel gezwommen, geluirikt en een kleine avondwandeling door het bos toch goed voor een totaal van 11.65 km vandaag.




|