Zaterdagochtend brengen we een bezoekje aan de markt in Jalon met de Harley;
Op zondag rijden we naar de rastro markt in Polop zonder iets te vinden dat het kopen waard blijkt.
Rond 18 u rijden we naar Albir alwaar we uitgenodigd zijn door Arthur & Svetlana op een bbq om de thuiskomst van Svetlana te vieren die een drietal maand in Rusland verbleef om haar zieke moeder te helpen.
In de ochtend gingen ze naar de markt in Albir om groete,, vlees en vis en kwamen ook terug met een kitten waar Svetlana niet aan kon weerstaan. Am is ook uitgenodigd, ze raakt van gans de avond geen druppel alcohol aan en wil dit voor de rest van het jaar volhouden met enige hulpmiddelen als support.
We komen voor donker huiswaarts. Maandag is een rustdagje en dinsdagochtend gaan we vroeg op pad met X, we stappen via Altea la Nova de Berniaflank op tot aan het niveau van de pickniktafels en komen naar beneden via het waterdepot, een toerke van 15 kms, het is drukkend warm rond 11 u als de eerste regendruppels vallen maar we zijn tijdig terug thuis als het begint te onweren. Om 18 u heb ik de 2wekelijkse coference call met Ingeborg ivm de verkoop van haar firma waar er nu toch duidelijk vooruitgang is te merken bij de potentiele koper omdat hun innovatie en development departement nu werd ingeschakeld en er volgende week een nieuwe meeting staat ingepland.
Woensdag breng ik de scoot naar de garage voor de vervanging van de aandrijfriem en wandel via het zoutmeer tot aan de puerto alwaar ik met de abus en Th afsprak om iets te eten alvoor ze de volgende dag huiswaarts keren.
Dario kan deze week geen gitaarles geven wegens examens voor hemzelf dus halen we donderdagochtend de Harley van stal om een toerke door berg en dal, via Relleu tot in Aigues en via de kust terug met tussenstop aan één van men favoriete plekjes, het kleine strand Cala Coveta Fuma met leuke chiringuito erbij.
In de avond gaan we met X nog is wandelen aan het hondenstrand van la Olla goed voor ruim 11 kms stapplezier vandaag