Dinsdag doen we verder aan de terraskuis buiten en langzaam klimmen de temperaturen tot boven de 20 grados.
Woensdag ga ik al vroeg naar panaderia flandes om koffiekoeken met chocolade en valille, deze willen we opeten in de namiddag als ik samen met Am naar Font de patragat ga waar we op 1200 meter hoogte langs de flanken van de Aitana om te picknikken. Ik pers nog appelsientjes, Am zorgt voor de koffie en rond 15 u zijn we op onze bestemming waar we ons in het zonnetje installeren, er liggen nog wat sneeuwresten op de bergflanken in de buurt.
Als de zon achter de bergtop verdwijnt rijden we naar Albir waar Am pizza maakt terwijl ik een uurtje video chat met Ingeborg, Am's mama om wat ideen uit te wisselen over de verkoop van haar bedrijf.
We blijven in Albimar overnachten maar de volle maan maakt dat ik zo goed als geen oog dicht doe.
Donderdagochtend maakt Am ontbijt klaar voor op het terras terwijl zij met een klant belt binnen. We doen een wandeling langs de dijk en de eerste strandliggers geven present nu de temperatuur tot 25 grados stijgt.
Om 14 u haal ik de verlichting op die ik besltelde voor het nieuw terras en rij huiswaarts. Om 18 u gaan we richting C, eerst voor de gitaarles, daarna om een voorraad Duvel af te geven bij de abus.
Vrijdag wandelen we naar de pueblo en kopen stokbrood, we oefenen op de gitaar, zagen wat houtblokken, doen een siesta buiten, proberen Movistar te bereiken want sinds gister werken deDecoder / tv stations niet meer.
We schilderen een deel van het terras wit waar de rode verf om het dak waterdicht te maken was uitgelopen en doen een toerke met X rond 17 u.
Vandaag werd het in Alicante tot 30 grados, ook werd de sluiting van bars en restos al met 14 dagen verlengt, nu tot mid februari.
Woensdag proberen we de cementresten van de terrasvloer weg te poetsen zonder veel resultaat.
Donderdag haal ik Am op met de Harley om 13 u en we doen een ritje tot aan het stuwmeer van Orxeta, savonds ga ik naar de gitaarles.
Vrijdag komt een deel van de buitenverlichting toe, op de 3 lichten voor de buitenmuren is het nog even wachten.
Zaterdag poetsen we het terras met een product dat ik de ferreteria kocht maar veel haalt het niet uit. Op de middag ga ik in Altea een kadootje kopen op vraag van Ingeborg, de mama van Am voor in haar nieuw appartement op te hangen;
We zagen nog wat blokken hout voor de haard en gaan Am ophalen rond 17 u.
We brengen de avond samen door in A La V en zondagochtend doet Am haar live programma van in de slaapkamer boven. Daarna gaan we naar de markt in Albir, waar we kip, brood en bloemen kopen.
Na een strandwandeling op de keien kijken we naar een docu over het leven van Robin Williams en rond 19 u kom ik huiswaarts.
Maandagochtend gaan we bij Bigmat een professioneel product kopen, korrels die op de natte vloer dienen gestrooid en de cement resten zouden oplossen en na een eerste poetsbeurt is er nu wel resultaat zichtbaar dus dat is ok.
Na de siesta ga ik met X naar het hondenstreand van La Olla waar ze op het zeewier kan rennen.