Inhoud blog
  • Calor
  • Scarborough Fair - La Negras
  • El huerto del cura
  • Cubas
  • La cueva del diabolo
    Zoeken in blog

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    Pura Vida
    Diario La Libertad
    15-01-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Jardines del real

    Tegen 9 vertrekken we naar Valencia, het is dan 10 graden maar de gure noorderwind blaast de koude door alles doorheen zodat de gevoelstemperatuur heel wat lager is.

    Onderweg is het uitkijken voor de rukwinden die de ganse dag blijven opduiken.

    Eens L afgezet aan haar kerk ga ik voor het eerste blokje om met X en stop aan men panaderia voor 2 boules de Berlin die ik in de wagen opeet want toch te friskes om op de terraskes te gaan zitten ook al schijnt de zon volop.

    Daarna gaan we richting Turia maar niet naar het agility terrein deze keer maar de andere kant op want ik wil wel is een wandelingske doen in de Jardines del real; Dit mooie park dateert uit 1810 toen het oorspronkelijk de tuin was van het koninklijk paleis dat hier stond.  Rond 1910 nam men de tuinen in gebruik als stadspark en je vind hier dan ook veel mooie oude bomen en planten, vijvers en fonteinen, ingangspoorten, kunstwerken etc.  Er is een rozentuin met 6000 rozen, verkeerstuin en het museum van natuurwetenschappen dus een park van serieuze omvang.  Op de banken die in de zon staan zitten heel wat zwervers / daklozen en als ik terug buiten stap naar de Turia vraagt een zwerver of hij X is mag strelen, hij vertelde me dat hij op straat leeft en graag honden ziet; waar die allemaal s nachts slapen is mij een raadsel want de temperatuur daalt hier snachts volgende week ook tegen het nulpunt zo wordt verwacht.  Een wandelaarster met buggy had wel 10 balonnen mee, ofwel om te verkopen ofwel een heel brave kleine.

    X wou ook nog een kijkje nemen aan het basball terrein, zeker en vast één van haar favoriete sporten en ook aan de hondenweide maken we een tussenstop.  Er zijn enkel 2 dames met zo een schouwbuishond die een jasje aanhad tegen de kou en dat vond X maar niks, ze begon achter het hondje te rennen en deze pakte een schrik en kroop onder de omheining en spurte weg richting kust; de 2 dames moesten de achtervolging inzetten maar hun benen en de rest waren iets omvangrijker dan het hondje zijn pootjes dus ik weet niet of ze hem nog hebben ingehaald; wat later komen er meer honden en X is nogal onder de indruk van een grote forse jonge reu die met haar wel wil spelen; als we doorgaan springt deze hond gewoon over de afsluiting en komt met ons mee zodat ik rechtsomkeer moet maken want 1 verloren gelopen hond was al voldoende voor vandaag.

    We gaan nog naar een afhaal eettentje voor gevulde paprikas met rijst etc en wachten in de auto totdat L eraankomt.

    Terug thuis doen we een siestake totdat de abuelas me een half uurtje later wakker bellen, ze leren het ook nooit.

    Omdat we al 12,50 km op de stapteller staan hebben ga ik met de auto en X naar de urb alhama springs waar we wat houtblokken bijeenrapen om de koffer te vullen;  Je moet het ijzer smeden terwijl het heet is das één van men favoriete spreekwoorden;

    vanaf dinsdag dalen de temperaturen hier en gaan we het met 10 graden moeten doen overdag en er wordt ook wat neerslag voorspeld de komende week dus wie weet krijgen we een sneeuwtapijt op den Bernia.

     





















    15-01-2017 om 20:00 geschreven door Esteban  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    14-01-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Viento del Norte

    Een gure noorderwind stond er vanmorgen dus gingen we enkel voor de kranten naar de pueblo en terug terwijl de volle maan nog niet is verdwenen;

    De zon was wel snel van de partij en er stond geen wolkje aan de hemel maar toch voelde het ijskoud aan dus schrapte ik men bezoekje aan de rastro van Jalon en reed naar het appartement in C om verder te werken aan de traphall en het schoonmaken dakterras.

    Sinds ik een 5 tal ballen op het terras laat rondtollen blijven de meeuwen precies toch weg, ik zag geen nieuwe kadokes, we gaan zien of de ballen er nog liggen binnen paar dagen want er worden enkele dagen met stormwind voorspeld aan de kust.

    Tegen 14 u was de wind wat gekalmeerd en kon ik terug thuis in het zonneke een koeffietje drinken.  X legt er haar ook bij, ondersteboven naturalmente.

    Na de avondwandeling met X ging ik de vuilzakken wegdoen en nam men kettingzaag mee want ik had een paar boomstammekes zien liggen langs de kant in de buurt.

    Dus heb ik deze snel in stukken gezaagd en men wagen volgeladen.

    Morgen geen motorritje, ik vind het toch te friskes in de ochtend en men biker amigos gaan onderweg naar een wijnproeverij dus das niks voor mij;  Valencia wordt onze bestemming op zondag dan maar.














    14-01-2017 om 19:45 geschreven door Esteban  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    13-01-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Pensionistas

    Er staat een frisse wind dus sla ik de koffie bij Ripoll over en kom terug naar huis met de krant.

    Het ontbijt slaan we ook over want straks worden we verwacht bij de abuelos in hun hotel om mee aan te schuiven aan het middagbuffet.

    Eerst mijn zaagbok getest en wat blokjes gezaagd, ondertussen doet L haar fitness door op en af de oprit te rennen/stappen en daarna een douchke gepakt en koers gezet richting Beni.

    De abuelos zitten op hun terraske ons op te wachten en nadat ik de washadjes heb overhandigd die Bobo had gevraagd mee te brengen zakken we af naar het resto van het hotel;

    We beginnen met een slaatje, daarna neem ik fidua en test ook de bloemkool in witte saus en een soort kroketten uit waarna als dessert ananas en witte meloen de afsluiter zijn.

    Er zit niet zo veel volk en das een geluk want overal waar ik rond me kijk is er wel een of ander oudje met zen vals gebit aan het sukkelen tijdens het kauwen van weet ik veel wat.

    Nadien stoppen we nog aan de farmacia want bompa heeft last van gastritis en wij wandelen verder terug naar de auto langs de Beni terasskes waar de overwegend engelse pensionistas in zomerkledij hun liters vocht komen binnengieten.

    Ik heb al mooiere landschappen gezien moet ik zeggen.

    Terug thuis doe ik nog een blokje om met X en laat ze daarna nog wat uitrazen aan het zwembad met haar speeltouw.

    Geluk dat de zonsondergang ons het mooiste landschap van de dag bezorgde









    13-01-2017 om 19:25 geschreven door Esteban  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    12-01-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Don Pancho

    In de pueblo haal ik een krant en wandel terug naar huis want ik wil gaan verder werken in C aan het opvullen van de barsten en werk terwijl de voegen aan de plinten in de slaapkamers bij.

    Er zijn geen meeuwen te bespeuren dus probeer ik het dakterras proper te schrobben en nadien zet ik men nieuw antimeeuwensysteem in werking, het is te zeggen; ik heb alle beschikbare ballen verzameld en laat deze op het dakterras achter waar ze door de wind heen en weer gaan rollen en zo de meeuwen genoeg enerveren zodat ze zouden wegblijven.

    Terug thuis installeer ik me in het zonneke maar na 5 minuten kan ik ook hier aan het poetsen want X heeft overgegeven naast het zwembad.

    Tegen 5 gaan we naar Beni waar de abuelas ons opwachten in hotel Don Pancho, de parking is hier volzet met de gekende benidorm bastard karretjes.

    We gaan iets drinken in één van de vele Belgisch cafe's hier en spreken af dat we morgenmiddag terugkomen om samen te lunchen in het hotel. 
















    12-01-2017 om 21:32 geschreven door Esteban  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    11-01-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Cincuenta y seis

    Als ik goed geteld heb werd ik vandaag zowat 56 jaar maar voor de rest was er niks speciaals aan de hand.

    Dus wandelden we naar de pueblo en omdat de rukwinden in de vroege ochtend gaan liggen waren en het zonneke scheen kon ik bij Ripoll op het terras men koffietje drinken en ik bestelde er een croissant con mantequilla bij.

    Ik had naast de krant en stokbrood ook nog een halve rijsttaart gekocht zodat er toch iets speciaals op tafel kon komen vandaag.

    Terug thuis ging ik weer naar C om op mijn ladderke te kruipen en verder de barsten op te vullen in de traphal boven.

    Op de terugweg naar huis hing ik de ganse tijd achter die krabbers van de wielerploeg Wanty die aan hun trainingstochtje bezig waren met volgwagen en al en hierdoor de ganse breedte van de weg innamen.

    Ik stopte aan de masymas voor kippenreepjes die L ging bereiden in een stoofpotje met de Yam die we gisteren toegezonden kregen vanuit Belgica.

    Mijn bordje kon ik buiten leegeten dat was weeral zalig en nadat de poolboy langskwam ging ik wandelingske doen met X en we waren net op tijd thuis om vanop de oprit tussen de bomen de zon te zien verdwijnen; Morgen komt ze normaal terug en zou het 20 grados worden.

    Wie normaal ook terug zijn, zijn de abuelas die vanaf vanavond hun tenten opslaan in Beni en daar zullen we morgen is een kijkje gaan nemen.












    11-01-2017 om 19:58 geschreven door Esteban  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    10-01-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.La ola de frio siberiano

    Gisteravond in het spaanse nieuws op Tv veel aandacht voor de koude die in een groot deel van Spanje winterse toestanden brengt maar gelukkig is de streek van Alicante / Beni gespaard en de warmste van gans het land momenteel.

    Toch voelde het ook hier friskes vanochtend want er stond een koude wind die in de loop van de dag nog in kracht toenam en de temperaturen bleven steken op 16 graden want de zon zat verstopt achter grijze wolken.

    Vanaf morgen zou het terug zonniger worden met op donderdag terug 19 graden waarna het terug elke dag beetje kouder zou worden maar het blijft wel zonnig.

    Omdat het weer niet veel soeps voorspelde reed ik na de pueblowandeling richting C om men nieuwe ladder is uit te proberen, eerst op het dakterras zodat ik in de schouwen kon kijken maar er was hier geen spoor van meeuwennesten te bekennen; die rotvogels komen hier, gewoon voor de lol op het terras zitten en alles vol sch*ten.

    Daarna plaatste ik de ladder in de traphal zodat ik de barsten tussen het plafond en de muren is van dichterbij kon bekijken, ik vulde de grootste gaten al met vulpast op maar alles wegwerken hiermee is bijna niet te doen; ik ben dan naar brico in C  gegaan voor te kijken welke profielen ze er verkochten om over de barsten te plaatsen zodat deze gecamoufleerd worden.  Echt veel keus hadden ze hier niet dus ga ik eerstdaags nog is naar Leroy Merlin om daar de beste keus te maken.

    Terug thuis nam ik een douchke binnen en maakte L pasta klaar vooraleer ik naar de spaanse les vertrok.  Tegen mijn verwachting was er terug veel volk opgedaagd in de klas, zelfs een nieuwe leerlinge Nederlandse en zowat 10 ton zwaar ruw geschat.

    Het oerduits echtpaar Ulrike en Heinz dat steeds achter mij zit, weet meestal van toeten of blazen als ze iets moeten antwoorden en nadien moet Ulrike aan Heinz nog is dubbel uitleggen wat er nu werd bedoeld waarna telkens zijn duitse Ach so volgt en dit zo een 10 x per uur dus gelukkig duurt de les maar 2 uurtjes.

    Naar gewoonte was de lerares de laatste om op te dagen en moet ze nog copies gaan nemen voor diegenen die de vorige les(sen) gemist hebben waardoor het al 20 na 4 is eer we kunnen beginnen.  Het verbeteren van een simpel kruiswoordraadsel dat we als huiswerk kregen gaat ook niet al te vlot; de oudjes zijn constant de draad of is het iets anders kwijt en voor we iets deftigs kunnen doen is het al kwart voor 6 en moet de lerares terug copies pakken voor het volgende huiswerk;  Veel gaan we hier niet opsteken maar alle beetjes helpen.

    Op de terugweg naar huis stop ik in La N aan de dierenwinkel voor hondeneten en een extra kauwbeentje voor X en dan ga ik het pakje afhalen dat de Gille en Kat ons eind decemember opstuurden via Kiala;  De Gille had wel een verkeerd email adres opgegeven dus ik was niet verwittigd dat het pakje er al sinds 2 jan lag te wachten.  Ik had L niet verteld dat er vooral iets voor haar inzat, nl 3 stuks Yam  en een Harley Davidson tijdschrift en ze was dan ook heel bij en verrast met de inhoud. 












    10-01-2017 om 20:14 geschreven door Esteban  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    09-01-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Naranja

    We maken de ochtend pueblo wandeling maar zonder koffie op het terras want nog beetje te koud en stappen na de krant en stokbrood te hebben gekocht direct terug naar huis.

    Na het ontbijt ga ik richting Leroy Merlin om nieuwe opplooibare ladder te kopen die ik kan gebruiken in C op appartement, men ladders die ik hier liggen hebben passen niet in men auto of de lift.

    Ik wil een poging doen de scheuren te herstellen in het plafond traphal en ook op het dakterrras aan de schouwen een draad spannen zodat de meeuwen er niet meer aan kunnen om hun nesten te maken.

    Onderweg stop ik ook nog aan Aldi, Mercadona, en aan de shop voor pellets en Mcdo voor een cuarto de Libra hamburgeresa.

    Terug thuis zitten we buiten in het zonneke voor de krant verder te lezen en een cornettoke smaakt altijd.

    Daarna werk ik verder aan de voegen onderaan de muur terras zodat deze klaar zijn om volgende week met waterwerende mortel in te smeren.

    Als ik vertrek met X voor de avondwandeling komt Jose Manuel met Bruce er juist aan en hij laat zijn hond ook los lopen zodat ze kunnen rennen en ravotten in de straat; tegen dat we aan de muur komen hangt Bruce zen tong al op de grond; hij moet dan ook pak kilos meesleuren en we zetten onze wandeling verder richting Urb Alhama springs waar we een nederlandse mevrouw met een 14 jarige dwergschnauzer tegenkomen maar daar zat niet veel spelen meer in dus zette X haar wandeling snel verder.

    De zonsondergang kleurde mooi oranje en als de zon achter de bergen verdwijnt komt er een roze kleur tevoorschijn, meestal als het volle maan is hebben we dit verschijnsel hier.










    09-01-2017 om 19:30 geschreven door Esteban  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)


    Archief per week
  • 28/06-04/07 2021
  • 21/06-27/06 2021
  • 14/06-20/06 2021
  • 07/06-13/06 2021
  • 31/05-06/06 2021
  • 24/05-30/05 2021
  • 17/05-23/05 2021
  • 10/05-16/05 2021
  • 03/05-09/05 2021
  • 26/04-02/05 2021
  • 19/04-25/04 2021
  • 12/04-18/04 2021
  • 05/04-11/04 2021
  • 29/03-04/04 2021
  • 22/03-28/03 2021
  • 15/03-21/03 2021
  • 08/03-14/03 2021
  • 01/03-07/03 2021
  • 22/02-28/02 2021
  • 15/02-21/02 2021
  • 08/02-14/02 2021
  • 01/02-07/02 2021
  • 25/01-31/01 2021
  • 18/01-24/01 2021
  • 11/01-17/01 2021
  • 04/01-10/01 2021
  • 28/12-03/01 2027
  • 21/12-27/12 2020
  • 14/12-20/12 2020
  • 07/12-13/12 2020
  • 30/11-06/12 2020
  • 23/11-29/11 2020
  • 16/11-22/11 2020
  • 09/11-15/11 2020
  • 02/11-08/11 2020
  • 26/10-01/11 2020
  • 19/10-25/10 2020
  • 12/10-18/10 2020
  • 05/10-11/10 2020
  • 28/09-04/10 2020
  • 21/09-27/09 2020
  • 14/09-20/09 2020
  • 07/09-13/09 2020
  • 31/08-06/09 2020
  • 17/08-23/08 2020
  • 10/08-16/08 2020
  • 03/08-09/08 2020
  • 27/07-02/08 2020
  • 20/07-26/07 2020
  • 13/07-19/07 2020
  • 06/07-12/07 2020
  • 29/06-05/07 2020
  • 22/06-28/06 2020
  • 15/06-21/06 2020
  • 08/06-14/06 2020
  • 01/06-07/06 2020
  • 25/05-31/05 2020
  • 18/05-24/05 2020
  • 11/05-17/05 2020
  • 04/05-10/05 2020
  • 27/04-03/05 2020
  • 20/04-26/04 2020
  • 13/04-19/04 2020
  • 06/04-12/04 2020
  • 30/03-05/04 2020
  • 23/03-29/03 2020
  • 16/03-22/03 2020
  • 09/03-15/03 2020
  • 02/03-08/03 2020
  • 24/02-01/03 2020
  • 17/02-23/02 2020
  • 10/02-16/02 2020
  • 03/02-09/02 2020
  • 27/01-02/02 2020
  • 20/01-26/01 2020
  • 13/01-19/01 2020
  • 06/01-12/01 2020
  • 30/12-05/01 2020
  • 23/12-29/12 2019
  • 16/12-22/12 2019
  • 09/12-15/12 2019
  • 02/12-08/12 2019
  • 25/11-01/12 2019
  • 18/11-24/11 2019
  • 11/11-17/11 2019
  • 04/11-10/11 2019
  • 28/10-03/11 2019
  • 21/10-27/10 2019
  • 14/10-20/10 2019
  • 07/10-13/10 2019
  • 30/09-06/10 2019
  • 23/09-29/09 2019
  • 16/09-22/09 2019
  • 09/09-15/09 2019
  • 02/09-08/09 2019
  • 26/08-01/09 2019
  • 19/08-25/08 2019
  • 12/08-18/08 2019
  • 05/08-11/08 2019
  • 29/07-04/08 2019
  • 22/07-28/07 2019
  • 15/07-21/07 2019
  • 08/07-14/07 2019
  • 01/07-07/07 2019
  • 24/06-30/06 2019
  • 17/06-23/06 2019
  • 10/06-16/06 2019
  • 03/06-09/06 2019
  • 27/05-02/06 2019
  • 20/05-26/05 2019
  • 13/05-19/05 2019
  • 06/05-12/05 2019
  • 29/04-05/05 2019
  • 22/04-28/04 2019
  • 15/04-21/04 2019
  • 08/04-14/04 2019
  • 01/04-07/04 2019
  • 25/03-31/03 2019
  • 18/03-24/03 2019
  • 11/03-17/03 2019
  • 04/03-10/03 2019
  • 25/02-03/03 2019
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Blog als favoriet !


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs