Inhoud blog
  • Zwarte Leeuw - Retie
  • Zwarte Leeuw - Vosselaar.
  • Minderhout - Zwarte Leeuw
  • Tornooi Meer
  • Zwarte Leeuw - Merksplas
    Zoeken in blog

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    Provinciale U9a

    22-02-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Verjaardag Basje
    Gelukkige verjaardag Basje.!!!! Al 9 jaren jong

    22-02-2015 om 19:06 geschreven door danny  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.wedstrijd Vebr.Arendonk-Zwarte Leeuw
    Vandaag moesten we naar Verbr.Arendonk de verste verplaatsing . Wies was er niet bij omwille van een oorontsteking.
    Heel de week hadden we getraind op beweging zonder bal en passing - kaatsen..
    Na een lange studieronde met rommelig voetbal en weinig kansen kwamen na een goede 10 minuten toch op voorsprong via Casper.Maar het was geen sein om beter te voetballen. Arendonk kwam op 1-1 na een foutje van ons.
    Aan inzet absoluut geen gebrek maar we voetbalden te traag...liepen teveel met de bal..Onder de eerste pauze vroeg ik aan mijn spelers of dit alles was dat ze konden..en dat ze wakker waren..
    Weer een studieronde met Arendonk iets meer aan de bal maar doelkansen waren er nauwelijks.. We kwamen op 1-2 door Jarne die op snelheid de tegenstanders het nakijken gaf.
    Flor scoorde de 1-3 na wel een mooi combinatie tussen Casper ;Stijn en Flor die het dan afmaakte. Stijn scoorde de 1-4 .
    Bij momenten werd er goed gevoetbald maar de momenten waren iets te weinig.
    Bij deze schaarse momenten scoorde Flor de 1-5 . Voetballend begon het te beteren en door toedoen van Stijn devieerde een speler van Arendonk de bal in eigen doel. 1-6. Arendonk scoorde 2-6 door een verdedigende fout..
    Maar Stijn scoorde met een mooi schot 2-7.
    Arendonk had het laatste woord 3-7.

    Aan inzet geen gebrek  maar voetballend moet en kan het beter he. Sneller de bal spelen en vooral bewegen en de ruimte zoeken..
    Doelpunten:    Flor 2x
                          Stijn 2x
                          Casper 1x
                          Jarne 1x
                         Eigen doelpunt

    Tot maandag(als het weer het toelaat he)

    22-02-2015 om 16:13 geschreven door danny  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    19-02-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.wedstrijd - Vebr Arendonk - zwarte leeuw
    Zaterdag spelen we op Arendonk om 10.00u.
    Vertrekken op de leeuwen om 8.50u;

    Arendonk is het zwakke(nu ja wat heet zwak). dus jongens deze wedstrijd heel geconcentreerd aanvatten en probeer te voetballen...denk aan de trainingen van deze  week.



    19-02-2015 om 19:49 geschreven door danny  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.training 18 februari
    Jarne geniet nog van zijn vakantie..voor de rest was iedereen paraat.
    De training van vandaag was eigenlijk bijna dezelfde als maandag(het thema toch).
    Ik had een vierkant uitgezet met kegels die ongeveer 10 meter uit elkaar stonden..aan elke kegel ging 2 spelers staan behalve aan de 2de kegel.
    De eerste speler dribbelde met de bal naar de 2de kegel voerde een kapbeweging uit met binnenkant rechts en speelde de bal met de linkervoet naar de volgende speler die bal komt vragen en in 1 tijd de bal doorspeelt naar de volgende speler die de bal meeneemt tot aan de beginpositie.
    volgende beweging is deze oefening was buitenkantvoet kappen.
    Daarna werd er een kaats bijgevoegd...na de kapbeweging gaf men een pas waarna de speler de bal in het midden van het vierkant terug vroeg en de derde speler aanspeelt de op zijn beurt kaatste met de 2 de speler die de bal in de loop van de derde speler speelde.
    Na de opwarming die wel vrij intensief was deden ze een loopoefening..
    5 kegels op 8m van elkaar.De spelers liepen naar de tweede kegel dan achterwaarts naar de eerste kegel dan lopen naar den derde kegel ..achterwaarts naar de 2de kegel voorwaarts naar de 4de kegel..enz..
    Eerst lopen op rustig tempo...dan een versnelling en als laatste een sprint.. Van elke ritme van lopen deden we een aantal keren.
    Bij afwerking op doel lag de aandacht op kaats en direct breed spelen en zo snel mogelijk afwerken..hoe dit in zijn werk ging mag je aan mij vragen of aan de spelers anders wordt deze blog een boek.
    De tweede oefening begon bij de staart die de bal speelde op de afhakende piloot die de bal kaatste op de staart die een loopactie maakte naar buiten en de flankspeler aanspeelde die de bal klaar legt op de inkomende piloot die op doel trapt.
    Als afsluiter werd er een wedstrijdje gespeeld 3 vs 3.
    Na de training had Nathalie voor een lekkers warme choco gezorgd..merci Nathalie..
    Voor mij was er nog een andere lekkere verrassing Nl.. kippets en mini loempia's.. merci schattie.

    Tot zaterdag

    19-02-2015 om 19:46 geschreven door danny  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    17-02-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.training 16 februari
    Stijn was weer van de partij en Jarne geniet van een weekje vakantie.
    Net zoals alle maandagen na een wedstrijd werd ook deze keer de wedstrijd overlopen.En weer waren ze unaniem..nl de wedstrijd was niet zo goed.
    Werklust en inzet genoeg maar weinig of geen combinaties..
    Dus deze training ging vooral op combinaties.
    De opwarming: De spelers verdeelden zich over de 3 kegels die in een soort driehoek waren opgesteld....De eerste speler gaf een pas naar de tweede speler die de bal in 1 tijd terug speelde naar den eerste speler die de bal in de loop van de derde speler speelde ..deze nam de bal mee naar de positie van de tweede speler waar hij een pas gaf naar de tweede speler die ondertussen van positie 1 was gelopen.
    Variatie hierop was dat speler 1 een pas gaf aan speler 2 die de bal in 1 tijd diagonaal speelde naar speler 3 die de bal speelde naar speler 1 die de op zijn beurt de bal in de loop van speler 3 trapte die met de al naar positie 2 dribbelde en de pas gaf naar speler 2 die opnieuw naar positie 1 was gelopen.
    Bij deze oefeningen was het zeer belangrijk om de bal te vragen en vooral de kaats moest in 1 tijd gebeuren...dus de pas moest natuurlijk ook goed zijn.
    Ook de beweging zonder bal was belangrijk.
    Het tweede deel van deze oefening kwamen er 2 kleine doelen bij.
    De opstelling was hetzelfde ..een driehoek. Speler 1 speelde de bal naar speler 2 ..nadat speler 1 de pas had gegeven liep hij breed om de bal terug te vragen en nam speler 2 de bal even mee en trapte de bal naar de ander kant waar speler 3 kwam ingelopen en op de kleien doeltjes trapte.
    Deze oefening werd links als rechts gedaan.
    Sommige spelers blijven meestal staan nadat ze hun pas hadden gegeven.Het sein voor mij en Tom (hij trainde mee met zijn ploeg..had maar 2 spelers) om te laten zien wat we eigenlijk na de pas moeten doen.Wink
    De wedstrijdvorm was een partij 2 vs 2 of  3 vs 3 waar ze als  opdracht kregen:  2 vs 2 moest elke speler de bal minstens 2 x geraakt hebben alvorens ze mochten scoren.
    Bij 3 vs 3 moest elke speler de bal minstens 1x raken.
    Op deze manier moesten de spelers wel bewegen en werden ze wel gewaar dat dit wel beter voetbalde.
    Bij de oefening met trap op doel was dezelfde oefening als het tweede deel van de opwarming enkel de afstand was groter'(moesten ze meer en sneller bewegen...Laughing..
    Tegen Jatse had ik gezegd dat hij de eerst tien ballen uit zijn doel kon houden hij een AA kreeg.. 9 ballen ging het goed den 10 de was raak maar omdat deze veel te dicht was getrapt kom ik mijn belofte na..
    Jatse.. kom hem maar vragen he...
    Als laatste werd er een wedstrijd gepeeld onder elkaar.
    Ik wou de spelers nog een penalty laten trappen maar de meesten zeiden dat ze moe waren en naar binnen wilden.

    Zoals elke training werd er goed getraind maar deze training was wel 1 van de betere qua passing en afwerking..

    Tot woensdag..

    17-02-2015 om 19:19 geschreven door danny  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    14-02-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Wedstrijd Merksplas sk- KFC Zwarte Leeuw
    Vandaag was Merksplas onze tegenstander... Onze jongens hadden al vlug in de gaten dat Lowie; Logan en dieje lange wittekop er niet bij waren...
    niks dan blije gezichten en al euforie maar ik waarschuwde de spelers dat ze niet mochten beginnen zweven.
    De wedstrijd begon voor ons niet goede want al na enkele minuten stonden we al 0-1 achter. Ondanks deze waarschuwing bleef onze ploeg te slap spelen....geen overtuiging..te traag...
    Maar de inzet was er wel en Flor maakte er 1-1 van maar lang lang konden we niet genieten van onze voorsprong. 1-2. We leden teveel balverlies en soms stom balverlies. Casper maakte met een schot 2-2 van.
    Ik dacht dat het wel zou beter gaan met het spel maar helaas.Aan inzet was er geen gebrek. Maar weer was het Merksplas dat verdiend op voorsprong kwam 2-3 . Merksplas was ook de betere ploeg..Veel steviger in duels..veel gretiger ook voetballend waren ze beter.
    Onder de rust had ik me wel ff boos gemaakt en gevraagd of ze nu echt wel wakker waren en dat ze veel beter konden.
    In zijn typische stijl maakte Jarne er 3-3 van. Ze probeerden wel te voetballen maar Merksplas zat er heel kort op en onze jongens hadden het daar wel moeilijk mee. Maar op karakter bleven ze werken  en Flor maakte er 4-3 van op pas van Joppe.
    Maar onze vreugde duurde niet lang want Merkplas maakte gelijk 4-4. Toen achtte Jarne zijn moment gekomen  want hij zette goed door in een duel en verschalkte de doelman met een puntertje. 5-4 en de 6-4 maakte hij op bijna de zelfde manier..hij ging stevig in duel en het doelpunt was een feit.
    Bij een corner die bij onze doelman Jatse kwam trapte hij naar doel en Wies raakte de bal en zo werd het 7-4... Merksplas had het laatste woord en scoorde nog 7-5.
    Deze wedstrijd was voetballend echt niet goed...we kunnen absoluut veel beter. De oefeningen die we op trainingen doen hebben wel nut he jongens..probeer ze in je hoofd te houden want vandaag heb ik verschillende spelsituaties gezien die we deze week getraind hebben en niet uitgevoerd hebben...
    Doelpunten:           Flor 2x
                                 Jarne 3x
                                 Casper 1x
                                 Wies 1x

    Maar den inzet was absoluut goed. 
    Ook een dikke merci aan Joppe om met ons mee te willen voetballen.

    14-02-2015 om 00:00 geschreven door danny  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    12-02-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.wedstrijd Zwarte Leeuw - Merksplas
    Zaterdag spelen we thuis tegen Merksplas om 14 uur.
    We komen samen aan de kleedkamers om 13.30 uur.

    Stijn is op weekend naar zee maar hopelijk is Flor voldoende genezen.
    Mark is een weekend weg en neemt Luc de taak van Mark over....alvast een dikke merci Luc..


    12-02-2015 om 20:03 geschreven door danny  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.training woensdag 11 februari
    Voor het eerst sinds een paar weken lag het veld er goed bij.. Flor was nog steeds ziek maar Stijn was weer van de partij. Welkom terug Stijn.
    Hopelijk heb je ervan genoten.
    De opwarming bestond uit baltechnische oefeningen...de bal tussen de voeten ...Schaar ....dubbele schaar...bal afrollen onder de voet....overstap.
    Het andere deel was een pasvorm nl de korte passing hier moest de bal snel doorgespeeld worden in 1 of 2 tijden...
    De oefening met trap op doel  was een oefening wat zaterdag ni lukte... De flank en piloot die een 1-2 doen en waarna de flank de bal voorgeeft naar de andere flank die op doel trapte..Bij deze oefening moest de piloot de bal vragen aan de flank die eerst de bal van de staart had gevraagd en in 1 tijd de vragende piloot aanspeelde en de piloot de bal in een keer terug speelde in de loop van de flank die de bal voorzette waar de andere flank afwerkte.
    De volgende oefening speelde de spelers de bal naar den trainer( ikke dus) die de bal breed legde en de spelers werkte af.
    Of den trainer gooide de bal op de spelers lieten de bal 1 of 2 x botsen alvorens op doel te trappen.
    Als laatste werd er een wedstrijd gespeeld 3 vs 3 op mini doelen..

    Als ze met dezelfde inzet de wedstrijd tegen Fc Lowie(zoals Flor da mooi zegt) aanvangen komt dit in orde.

    Tot zaterdag.

    12-02-2015 om 20:00 geschreven door danny  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    09-02-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.training maandag 9 februari
    net zoals alle maandagen na een wedstrijd evalueerden we de wedstrijd...Ik gaf ze wel een pluim voor hun inzet maar tergelijketijd zei ik hen doet ze te braaf waren in de duels.
    Om dat Merksplas onze volgende tegenstrever is werd er vooral getraind op passing en het snel spelen van de bal.
    De opwarming bestond uit 2 delen: eerst door de fietsbanden en vervolgens opwarmingsoefeningen waarbij er een loopoefening inzat.
    Het tweede deel was een oefening zowel links als rechts.
    2 doelen stonden op de zijlijn op 8 meter van elkaar. daartussen 2x2 spelers met bal; 10 meter verder stonde er 2x1 speler; De spelers tussen de doelen speelden de bal in  naar de spelers die over hen stonden; deze namen de bal aan met de linkse of rechtse voet ..leiden de bal naar buiten en gaven een pas naar de derde speler die achter de rug kwam en op doel werkte.
    Hierbij werden nog enkele variaties ingebracht..; een kaats ..positiewissels...

    De wedstrijdvorm was 3 vs 2+K .. De bedoeling was dart de 2 verdedigers de 3 aanvallers opwachten voor hun doelgebied en de 3 aanvallers moesten dmv veel beweging en passing om de verdediging uit te schakelen en zo te scoren.. maar de verdedigers konden ook scoren als ze de bal konden ontnemen.
    Als laatste werd er een wedstrijd gespeeld  tussen de ploeg van Tom en onze ploeg.

    Stijn is nog volop aan her revalideren als ik dit zo mag noemen.
    Flor is ziek...

    Goed getraind jongens..Tot woensdag.


    09-02-2015 om 21:16 geschreven door danny  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Wedstrijd Fc Turnhout - Zwarte Leeuw
    Zaterdag was het eindelijk zover voor het eerst sinds 6 december dat we nog eens een echte wedstrijd konden spelen. Fc Turnhout was direct een serieuze waardemeter om te zien wat onze spelers na een lange inactiviteit nog waard waren.. Trainingen zal nog altijd iets anders dan wedstrijden he.
    De wedstrijd werd gespeeld op kunstgras en bij de opwarming zag ik wel dat enkele spelers wel problemen hadden met het veld en vooral de snelheid van de bal.
    Vanaf het eerste fluitsignaal liet Fc Turnhout ons alle hoeken van het veld zien,de technisch sterke spelers speelden met onze spelers alsof het poppen waren.Maar toch bleef het lang 0-0.. Het kon niet uitblijven ..Turnhout scoorde de 1-0. Onze jongens kwamen stilletjes meer en meer in de wedstrijd door hun inzet en vechtlust en Casper maakte de 1-1 na een 1/2 met Flor. Lang konden we niet genieten van deze voorsprong. Turnhout maakte er vrij vlug 2-1 van.
    Dit was ook de stand na het eerste kwart. Onder de korte rust hamerde ik erop dat we met vechtlust en stevige duels Turnhout konden pijn doen.
    Ze begonnen inderdaad veel feller in duel en ook de bal ging beter rond. En zo kwamen we verdiend op 2-2 via een schot van Flor. Nu waren we de betere ploeg  en we gingen erop en erover zoals ze zeggen. Het was weer Flor dat het doel wist te vinden na een mooi samenspel...2-3. 
    Turnhout wist het niet meer en hun spel werd bitsiger ...Het kon onze jongens nog niet deren en we liepen verder uit via Wies 2-4. Onze doelman deed ook nog mee wat hij had een mooie reflex  in huis op een schot.
    Casper dacht wat Turnhout kan ...kan ik ook met het verschil dat zijn schot wel in doel verdween 2-5. Door een mistasten in onze verdediging werd het 3-5.  Na een diepe bal van Casper waarbij de doelman van Turnhout de bal niet goed ontzette kreeg Flor de bal in de voet en lobte mooi de doelman. 3-6.
    Turnhout werd zeer onsportief(vooral hun supporters).. Turnhout scoorde 4-6 nadat ze de bal uit Jatse zijn handen trapte maar de scheids greep niet in. Ook het volgende doelpunt van Turnhout was eigenlijk niet geldig na een serieuze trekfout op Flor...5-6...
    De scheids koos duidelijk de kant van de thuisploeg want hij liet 5 min. doorspelen...want enkele minuten ervoor had ik gevraagd hoelang het was...30 sec zei hij. Enzo maakten ze nog 6-6.. 
    Onze jongens waren moegestreden .Al bij al een juiste uitslag  het tweede en het derde kwart waren wij duidelijk de beter de 2 andere kwart Turnhout.
    Ik zag nog wel wat punten waar we aan moeten werken.... Maar ik ben zeer tevreden over hun ingesteldheid en hun inzet tijdens de hele wedstrijd.
    Goed gewerkt gasten..
    Doelpunten:  Flor 3x
                       Casper 2x
                       Wies 1x.

    09-02-2015 om 20:52 geschreven door danny  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    05-02-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Wedstrijd Fc Turnhout - Zwarte Leeuw
    Zaterdag spelen we sinds lang een wedstrijd en dit in turnhout op de Leemshoeve;
    We komen samen om 11.30 uur  en spelen om 12.30 uur.
    Stijn is er niet bij... hij gaat een week end naar zee..Niet meer ziek worden he Stijn.

    Tot zaterdag

    05-02-2015 om 20:39 geschreven door danny  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.training woensdag 4 februari
    Eindelijk nog eens een training op een bespeelbaar veld..Stijn is er nog steeds niet bij. Wies is jarig...GELUKKIGE VERJAARDAG....
    De opwarming was een loop sprong oefening tussen fietsbanden die verder en verder uit elkaar lagen.
    Het 2de deel was een pas met integratie van een loopoefening. Hierbij moesten de spelers de max. 2 keer raken en na enkele minuten moesten de spelers de bal aannemen met de verste voet en passen met de andere voet;
    Na deze oefening speelden we een wedstrijdje 3 vs 3 zodat ik een andere oefening kon klaar zetten. Bij het wedstrijdje merkte ik wel dat het wel een tijd geleden is dat ze een wedstrijd gespeeld hadden want ze bewogen veel te weinig speelden veel te dicht bij elkaar...Dit moet beter nu zaterdag..
    Na het matchke riep ik ze even samen om dit duidelijk te maken..Hopelijk hebben ze het begrepenRolling Eyes.
    Bij de tussenvorm werd er een situatie uit een wedstrijd geoefend..Waarbij elke speler aan bod kwam met veel beweging  en een kaatst. De oefening begon bij de staart die centraal staat die de bal inspeelde naar de rechtervleugel die op zijn beurt naar de inkomende linkervleugel die de bal kaatste op de rechtervleugel die diep was gelopen en de bal breed legt op de piloot die de bal aanneemt en op doel trapt..
    Hierbij werd er nadrukkelijk gevraagd om veel te bewegen.
    Als laatste werd er een matchke gespeeld tegen de ploeg van Gert.

    Goed gewerkt jongens maar dan ben ik ondertussen wel gewoon..

    05-02-2015 om 20:36 geschreven door danny  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    03-02-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Verjaardag Wies
    gelukkige verjaardag Wies!!!


    03-02-2015 om 20:41 geschreven door danny  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.training 2 februari
    Training van maandag is afgelast omwille van de zeer slechte staat van het veld..

    03-02-2015 om 20:39 geschreven door danny  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    31-01-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.wedstrijdje tegen ploeg van gert
    Omdat we vrij waren hadden we een uurtje in de valk. Gert en ik hadden afgesproken om een wedstrijdje tegen elkaar te spelen.
    Ik had mijn spelers gevraagd om toch te voetballen ook al is het tegen de vriendjes...
    Het begin was wat onwennig veel slordigheden te flauw. 
    Het duurde een tijdje voor er een doelpunt viel...Onze jongens begonnen iets beter te spelen maar ik zag toch dingen waarvan ik mijn wenkbrauwen fronste.vb het aannemen met de verste voet gebeurde veel te weinig. Controles buitenkant voet ipv binnenkant. Hebben we al maanden getraind en dan vergeten ze de simpele dingen.
    Dus jongens...de volgende trainingen extra aandacht over het aannemen van de bal en controleren van de bal.
    Tijdens de pauze heb ik de jongens er op attent gemaakt de ze hierop moeten letten en zeker het naar toe komen naar de bal. De laatste 10 min ging dit al iets beter.
    Het was een leerrijke training vooral voor mij... Stof genoeg om enkele trainingen te maken..
    Den uitslag was niet belangrijk voor mij maar volgens verschillende spelers was het 16-5... maar dit is niet belangrijk...als ze zich maar geamuseerd hebben ..

    Hopelijk tot maandag..


    31-01-2015 om 15:07 geschreven door danny  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    29-01-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.training woensdag
    De training van woensdag omwille van de zeer slechte staat van het veld...Lees onder water..
    Zaterdag 31 januari spelen we een wedstrijdje in de zaal tegen de ploeg van de Gert van 9-10 uur in de valk..

    Tot zaterdag..

    29-01-2015 om 19:27 geschreven door danny  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    27-01-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Zaterdag 31 januari
    Omdat we zaterdag vrij zijn kunnen we terecht in de valk van 9 tot 10 uur. Het kan zijn dat we een wedstrijdje gaan spelen tegen de ploeg van de gert of trainen..


    27-01-2015 om 19:06 geschreven door danny  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.training 26 januari
    Zaterdag was het afgelast omwille van de sneeuw. Ik vreesde ervoor dat het veld niet bekwaam ging zijn maar het viel eigenlijk mee.
    Stijn is nog steeds afwezig ..In het krokusverlof zou hij terug komen proberen. Thijs van Ostaeyen was er ook weer bij.
    De training begon zoals vorige week met de klassieke opwarmingen. Het tweede deel was een jawel pas kaatst en trap oefening en ook de snelheid van uitvoering moest hoog zijn.Ik schrok ervan hoe deze oefening zeer goed liep met toch wel zuivere passing. Na een paar minuten werd de keeper mee geintregeerd.
    Na een kwartier speelden we een wedstrijd 3 vs3 met een neutrale speler die meespeelde met de ploeg in balbezit.
    De ploeg in meerderheid moest proberen om de vrije man te vinden  dmv de bal snel rond te spelen met uiteraard veel beweging.
    De afwerkvorm was een oefening trap kaats met verleggen van het spel en afwerken.
    Het begon op de flank waar de staart bal inspeelde op de vleugelspelers die de bal komt vragen; Na de pas van de staat loopt deze binnen om de bal terug te krijgen en de bal direct centraal doorspeelt naar de piloot die opendraait (naar de andere vleugel) de bal breed legt en de inkomende flankspeler op doel trapt..
    Ik was aangenaam verrast hoe goed deze oefening wel ging..af en toe een slechte pas of mindere controle maar daar leren we uit.
    Verschillende spelers vroegen . Zeg trainer wanneer gaan we nog eens een loopoefening doen; awel...das maar een woord he...Laughing.Na de loopoefening speelden we een wedstrijd 4 vs 4 waarbij ik Rolling Eyes ook meedeed....
    Als laatste was er een soort shoot out. De spelers leiden de bal op snelheid naar de kegel doen een passeerbeweging en trappen op doel.

    Na de training was er warme chocolademelk... Dank u Cindy..smaakt altijd..Very Happy
    Zoals we dat gewoon zijn werd er weer goed getraind.



    27-01-2015 om 19:04 geschreven door danny  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    23-01-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Hoogstraten - Zwarte Leeuw
    Morgen spelen we in Hoogstraten de wedstrijd begint om 10.30u.
    We vertrekken om 9.45u op de parking aan de leeuwen. Hopelijk tot morgen.

    23-01-2015 om 21:18 geschreven door danny  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.training woensdag 21 januari
    Stijn is volop aan het revalideren....hopelijk snel terug he Stijn want we missen je.Sad
    De ploeg van Gert deed ook mee omdat Gert nog steeds revalideert van een rugoperatie...Omdat het veld er al hard bijlag was een goede training niet mogelijk.
    Toch probeerden we er het beste van te maken. Omdat het koud was begonnen met de klassieker der opwarmingen....knietjes omhoog;;;hielen tegen zitvlak;;;sidesteps;;armen zwaaien;;door de knieen;;;;enz.
    Het laatste deel van de opwarming was een loopoefening . Op signaal van de trainer moeste ze springen en dan versnellen tot aan mij; Met de rug naar mij draaien en dan de versnelling.
    De tussenvorm was een pasoefening waarbij er zeer snel moest afgewerkt worden. De oefening begon bij de staart die op de flank stond en de flankspeler aanspeelde die indien mogelijk in 1 tijd de andere flankspeler aanspeelde die eerst naar binnen kwam en op snelheid naar doel dribbelde en afwerkte.
    Omdat ik 2 doelmannen had werden de keepers om de 5 schoten gewisseld. De ballen die er naast werden getrapt ging de keep die naast het doel stond halen en gaf deze mee met de spel die getrapt had(zo stond hij ni stil).Deze oefening werd ook links en rechts uitgevoerd.
    De wedstrijdvorm was een duel 1 vs 1 . Iedere speler had een nummer. De trainer riep een nr en de des betreffende spelers gingen een duel aan.Ze moesten zo snel mogelijk de dribbel inzetten en scoren.
    De training werd afgesloten met een wedstrijdje  PU9a tegen PU9b.
    Ondanks het harde veld  probeerden ze toch te voetballen.

    Hopelijk tot zaterdag

    23-01-2015 om 21:14 geschreven door danny  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)


    Foto

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Blog als favoriet !

    Archief per week
  • 23/04-29/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 26/12-01/01 2017
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 28/12-03/01 2016
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs