Seb was er niet bij wegens een verplichte rustweek maar dat weerhield hem niet om mee te komen supporteren.
Lukas had een ongelukje gehad thuis en was er bijgevolg ook niet bij. Joppe Bruynen kwam onze ploeg versterken. Waarvoor Dank !!!!!
Beide ploegen beginnen wat aftastend en zo hadden de doelmannen de eerste minuten weinig of niks te doen. De eerste goede aanval komt van onze leeuwen.
Sedes zet zich door en kan Casper bereiken; Casper doet een 1/2 met Flor, Casper stuurt Wies in de diepte zijn voorzet wordt afgeblokt.
Luiz door op snelheid en haalt de achterlijn, hij speelt achteruit op de inkomende Flor die in 1 tijd trapt maar zijn bal gaat naast. Niet veel later krijgen we een corner. Luiz trapt deze en Dessel krijgt de bal niet weg en zo kan Wies trappen en de bal gaat tegen de paal.
De eerste echte aanval van Dessel levert al direct een doelpunt op al was dat wel met geluk. 1-0.
Aftrap via Flor die Thijs aanspeelt, Thijs ontdoet zich van zijn man en doet een 1/2 met Casper en zo haalt hij de achterlijn en speelt opnieuw Casper aan, Casper speelt tussendoor naar Wies die aflegt voor Luiz maar zijn schot gaat naast.
1-0 na een kwartier.
We trappen af en direct de bal diep richting Wies die er een corner uithaalt. Luiz trapt deze en Joppe komt voor zijn man en kan daardoor ineens trappen maar de doelman redt heel knap.
Thijs recupereert de bal en levert in bij Basje die en bal naar voor speelt richting Joppe, Joppe speelt in op Luiz die inspeelt op Wies, Wies draait zich vrij en ziet Joppe staan maar zijn voorzet wordt afgeblokt.
Sedes speelt op de flank in op Joppe, Joppe kaatst op Casper die diep speelt op Wies de doelman komt uit maar Wies kan nog net zijn tip tegen de bal zetten en de bal rolt in doel. 1-1 en dit was eigenlijk wel verdient.
Dessel is wat aangeslagen en onze jongens gaan door, een aanval via Sedes en Luiz die Joppe vindt en kan trappen maar afgeblokt de rebound is voor Casper die ook trapt maar ook deze wordt afgeblokt en zo gaat de bal naast. De daarop volgende corner van Luiz wordt door Joppe net naast gedevieerd.
Dessel komt er uit en een speler trapt op doel; Nathan pakt uit met een wereldsave en duwt de bal tegen de paal maar deze gaat er toch in via zijn rug. Kan gebeuren voor hetzelfde geld gaat hij paal buiten.
2-1 ruststand.
Onder de rust wat bijgestuurd in de zin van meer en sneller druk te zetten op de de doelman die hoog mee voetbalde.
Dessel trapt af en Wies gaat direct druk zetten en het loont want de doelman trapt de bal in de voeten van Casper die ineens trapt maar zijn bal streelt de lat.
Joppe geeft niet af en kan de bal meegeven met Sedes die diep is gespurt zijn voorzet komt bij Flor die trapt maar zijn bal gaat millimeters naast.
Basje zet een aanval op gang via Flor; Flor kapt zijn man uit en speelt breed op Casper die Luiz en Joppe bij deze aanval betrekt. Joppe kan trappen maar ook zijn poging gaat naast. Uitvoetballen van de Desselse doelman lukt niet meer omdat onze spelers goed druk blijven zetten. Op 1 van deze momenten komt Joppen in balbezit en trapt maar de doelman redt schitterend.
Thijs blijft zijn flank afrennen en zijn voorzetten zijn gevaarlijk want op zo een voorzet kan Casper koppen maar deze is iets te zwak. Ook Sedes kan uit zo een voorzet trappen maar helaas wil de bal er niet in.
Laatste kwart.
Een lange bal van Nathan komt bij Casper die de bal controleert en inspeelt op Flor die centraal kan doorgaan, hij ziet Thijs komen en geeft de bal perfect mee Thijs trapt in 1 tijd naar doel en de bal verdwijnt in de verste hoek in doel. Zeer mooi en netjes getrapt Thijs, maar ook de voorafgaande aanval was netjes uitgevoerd.
We drukken Dessel weg en op een voorzet van Joppe schuift de meegekomen Sedes de bal naast.
Casper, Flor, Thijs proberen met een schot maar deze gaan over en/of naast.
Een schot van Flor scheert de kruising.
Dessel komt er eens uit en het is weer bingo,,,,, een speler omspeelt Nathan en trapt op doel, Basje is goed gevolgd en wil de bal uit het doel glijden maar de bal botst op zijn knie en zo gaat de bal toch in doel. 3-2
We proberen nog gelijk te maken maar wij hebben geen geluk bij de afwerking.
Dessel wint na 3 "piet" goals. Een gelijkspel had juist geweest en misschien wel een overwinning.
Na de wedstrijd kreeg onze ploeg complimenten van de trainer van Dessel, hij vond ook dat we dit niet verdiende.
Toch knap hoe jullie zijn blijven knokken en Dessel geregeld wegspeelde.
Ook het voetbal was goed met geregeld mooie combinaties. ook hoe jullie als PLOEG speelde was TOP.
MAAR!!! We moeten hard blijven werken maar hier twijfel ik niet aan .
Tot woensdag toppers '( als het weer het toelaat)