Omdat we vrij waren hadden we een uurtje in de valk. Gert en ik hadden afgesproken om een wedstrijdje tegen elkaar te spelen.
Ik had mijn spelers gevraagd om toch te voetballen ook al is het tegen de vriendjes...
Het begin was wat onwennig veel slordigheden te flauw.
Het duurde een tijdje voor er een doelpunt viel...Onze jongens begonnen iets beter te spelen maar ik zag toch dingen waarvan ik mijn wenkbrauwen fronste.vb het aannemen met de verste voet gebeurde veel te weinig. Controles buitenkant voet ipv binnenkant. Hebben we al maanden getraind en dan vergeten ze de simpele dingen.
Dus jongens...de volgende trainingen extra aandacht over het aannemen van de bal en controleren van de bal.
Tijdens de pauze heb ik de jongens er op attent gemaakt de ze hierop moeten letten en zeker het naar toe komen naar de bal. De laatste 10 min ging dit al iets beter.
Het was een leerrijke training vooral voor mij... Stof genoeg om enkele trainingen te maken..
Den uitslag was niet belangrijk voor mij maar volgens verschillende spelers was het 16-5... maar dit is niet belangrijk...als ze zich maar geamuseerd hebben ..
Hopelijk tot maandag..
|