De wedstrijd in Merksplas werd verplaatst naar zaterdag omwille van de startdag van de vormelingen op zondag.
Dit zijn altijd wedstrijden met veel inzet en spanning.
De wedstrijd begint rustig met 2 aftastende ploegen. Een snelle inworp van Nathan komt bij Seb die sneller is dan zijn man en de bal breed inspeelt maar niemand gevolgd. Merksplas speelt de bal goed rond en er komt een voorzet maar Nathan staat paraat.
Hij trapt snel uit naar Seb die de bal laat lopen en een voorzet trapt maar de doelman pakt. De tegenaanvallen van Merksplas zijn scherp en ze krijgen een corner.
De bal komt thv de eerste paal maar Nathan is sneller en kan de bal pakken. We komen 1-0 achter omdat we te slap verdedigen. Hierin moeten wel veel scherper zijn.
Flor trapt af en speelt in op Casper die Seb die speelt en op snelheid zijn man voorbij gaat, maar hij tikt de bal 1 keer teveel en weg kans.
We proberen te voetballen wat ook wel wat lukt maar we hebben pech met de laatste bal.1-0 na een kwartier.
We beginnen terug met nieuwe moed en we dwingen een corner af. Seb achter de bal, de afvallende bal komt bij Lukas die terug inspeelt op Seb en de bal richting 2de paal stuurt waar Wies komt ingelopen maar hij kan er net niet bij.
Merksplas krijgt eer corner door een afgeweken bal. We zijn weer niet scherp genoeg en zo staat de 2-0 op het bord.Inworp Thijs naar Seb die Luiz aanspeelt en Luiz kan trappen; de doelman bokst e bal terug in de voeten van Luiz die naast besluit. Schot Flor over. Thijs gaat mee en Flor heeft dit gezien en speelt Thijs aan .Thijs trapt naar doel maar zijn bal gaat voorlangs. De doelman speelt in op een verdediger, Seb en Wies gaan druk zetten en zo komt Flor in balbezit hij wil trappen maar ze blokken net op tijd af,,, allee voor ons te vroeg. Thijs verovert de bal en speelt langs de lijn waar Wies de bal me kan nemen en een voorzet trapt; Seb kopt naast.
Een corner van Seb maar niemand zet er een ledemaat tegen o.m te scoren.
Rust.
Even naar de kleedkamer en me eens serieus boos gemaakt en gevraagd om EINDELIJK eens te gaan voetballen. 3 woorden op een papier gezet.
DURF
LEF
DUELS .
Mijn boodschap kwam blijkbaar goed aan want vanaf de eerste seconde zetten ze heel snel druk en beginnen ze nu wel te voetballen. Een combinatie Seb, Wies en Sedes die langs de lijn loopt en de bal centraal inspeelt op de inlopende Casper die kan trappen maar naast.
Flor onderschept de bal en schakelt zijn man uit en levert in bij Casper die Wies vindt; Wis gaat door op kracht maar wordt foutief gestopt. Vrije trap op een heel interessante plaats. Casper ; Luiz en Basje zetten zich achter de bal. Luiz geeft een tikje tot bij Casper die de doelman vloert met een rake knal. 2-1.
We drukken Merksplas weg en we krijgen verschillende kansen via Seb; Wies. Thijs en Casper maar de bal wil er niet in. Luiz loopt de diepte in en krijg ook de bal.
Luiz haalt de achterlijn en speelt de bal perfect achteruit maar Merksplas kan de bal wegtrappen voor onze instormende jongens.
Het voetbal is goed, we creëren kansen maar voorlopig blijft de stand dezelfde.
Ook de duels worden gewonnen en Wies is zo alleen weg en speelt Seb aan; hij kan trappen maar de doelman heeft een mooie reflex in huis.
Laatste kwart.
Ze blijven doorgaan op hun elan en de 2-2 is dichterbij dan de 3-1.
Basje stuurt Luiz weg maar hij kan er net net niet bij.
Thijs door op kracht komt naar binnen en trapt maar de bal wordt van de lijn gekeerd; de 2de bal is voor Wies maar ook zijn schot wordt afgeblokt.
Ook Sedes gaat mee naar voor , zijn voorzet wordt door Casper in de handen van de doelman gekopt.
Casper centraal door , speelt in voor Thijs die een voorzet trapt en nu staan er wel spelers voor doel maar de voorzet is net te hoog.
We blijven voetballen en kansen creëren maar we hebben geen geluk bij de afwerking.
Merksplas komt er eens uit een ze staan oog in oog met Nathan maar onze doelman ranselt de bal uit zijn doel.
Balverlies luid de 3-1 in.
We proberen nog wel maar het geloof is weg.
We verliezen deze wedstrijd maar dit hadden we zeker niet verdiend. We kregen een les in efficientie.
Na de wedstrijd in de kleedkamer gezegd dat ze voor mij winnaars waren. Wat jullie na de rust laten zien hebben stemt mij heel tevreden; weer de voetbal, de passie en het vuur gezien.
Veel kansen gekregen ; in totaal 25 !!!!!.
We blijven hard werken want zo alleen komen we er wel.
Met wat vertraging is hier het verslag. Hopelijk konden ze het goede spel van tegen Schilde herhalen aan motivatie geen gebrek want ze wilden absoluut winnen.
We beginnen goed met veel druk naar voor wat resulteert in een corner. Seb trapt deze MVV krijgt de bal niet weg en Thijs kan in 2 keer de score openen. 1-0. Veelbelovende start.
Een oprapertje voor Nathan die Sedes bedient, Sedes speelt Basje die op zijn beurt breed speelt voor Wies zijn voorzet bereikt helaas niemand.
Sedes door op snelheid en speelt diep naar Seb, zijn voorzet wordt door Casper en Thijs net gemist. Even later een corner van Seb die door Casper op de lat wordt gekopt.
Slechte uittrap van de doelman waardoor de bal bij Seb komt en Seb speelt naar de vrijstaande Thijs die met een strak schot de 2-0 op het bord zet. Minderhout komt er eens door maar Nathan pakt.
Seb zet druk en zo komt Wies aan de bal en trapt maar de bal spat uiteen op de lat. Ook het schot van Seb gaat tegen de lat.
Een ver schot van Casper gaat tot onze verbazing onder de lat binnen. 3-0 de stand na 15 min.
MVV komt op 3-1 na een mistasten in onze defensie. Thijs trapt vanuit een scherpe hoek voorlangs. Corner MVV, we komen er heel snel uit met Flor die oog in oog staat met een verdediger deze doorziet Flor zijn beweging en verovert zo de bal. Schot MVV maar Nathan pakt.
Nathan wil het spel snel hervatten maar mis trapt zich en MVV straft dit af. 3-2. Minderhout krijgt vleugels en eisen de bal op. We lopen geregeld achter een ongrijpbare bal aan maar ze krijgen weinig of geen kansen.
Doorzetten Thijs en past op Flor maar zijn schot gaat naast. De mee opgekomen Lukas trapt op doel en ook zijn schot beland op de lat.
We proberen met wilskracht terug in de match te komen maar het beste voetbal is van Minderhout. Casper trapt op doel maar over. Niet veel later doet hij dit over en nu verdwijnt de bal in doel.4-2.
Rust.
Er tijdens de rust op gedrukt om ons sterkte terug te vinden....VOETBALLEN want dat was niet goed.
Aftrap en MVV kan scoren 4-3.
MVV blijft de bal goed rondspelen en wij proberen er snel uit te komen en zo kan Seb trappen maar in het zijnet. MVV zet steriel druk en Wies kan scoren op een tegenaanval 5-3.
Seb krijgt de bal centraal aangespeeld van Flor; Seb doet een 1/2 met Luiz en zo komt Seb alleen voor de doelman maar de doelman pakt de plaatsbal.
Vierde kwart:
Weer scoort MVV onmiddellijk en zo is het 5-4. Wies zet zich door en kan de bal nog net aan de doellijn binnen houden en speelt de bal achteruit en Seb scoort . 6-4.
Wies speelt in voor Casper die zijn man uitkapt en met zijn linker naar doel trapt en de doelman misrekent zich en zo gaat de bal in doel.7-4.
We spelen met heel veel inzet en MVV probeert dit al voetballend te doen. Wies centraal voor Seb die zich vrij draait en de bal breed wil inspelen maar de doelman pakt.
MVV rond een mooie aanval al even fraai af 7-5.
We trappen af en Casper speelt de bal over de verdediging naar Seb die zo alleen voor de doelman komt; hij ziet Basje komen en speelt zo de bal breed en Basje tikt rustig binnen 8-5.
De veer is gebroken bij MVV en we kunnen de wedstrijd rustig uitspelen. Flor stuurt Seb diep en trapt op de paal; de afvallende bal komt bij Casper terecht die Thijs aanspeelt; Thijs naar Flor die trapt maar dat wordt afgeblokt maar Thijs trapt in de rebound binnen. 9-5.
Een overwinning maar ons voetbal was niet goed. We moeten ons spel gaan spelen want dan zijn we levensgevaarlijk; BLIJVEN werken op ELKE training en ELKE wedstrijd want zo kunnen we beter worden.
Blijf geloven in jezelf ook speel je een mindere wedstrijd.
Woensdag zal Jelle de training overnemen. Nu komt voetbal even op de tweede plaats bij mij.