Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek
{TITEL_VRIJE_ZONE}
{TITEL_VRIJE_ZONE}
Luik-Bastenaken-Luik 2011.
Tilff-Bastogne-Tilff 2011.
28-06-2009
Belgisch Kampioenschap.
Dag rapportblogger, het is weer van dat,de uitslagen van de schoolresultaten komen eraan.Sommigen weten al voor ze hun uitslag officiëel kennen of ze al dan niet geslaagd zijn.Bij veel anderen is het bang afwachten tot de directeur de resultaten met de daarmee gepaard gaande patos declameert.Latoya hoort dit jaar bij de tweede groep.Bang afwachten dus wat het resultaat van de deliberatie zal zijn want voor 2 vakken weet ze al dat de examens negatief zijn,wiskunde en natuurwetenschappen mn.Als het totale jaarcijfer positief is dan is er geen probleem.In het andere geval hangt alles af van de deliberatie want herexamens zijn er niet meer in de vijfdes.Het is erop of eronder.Nu zijn wis en nat.wet.voor haar geen hoofdvakken dus heb ik er toch goede hoop op.Maar het blijft spannend natuurlijk,niet alleen voor haar maar ook voor mij.En zo zullen wel veel ouders met een klein hartje naar het oudercontact vertrekken denk ik...:roll:Geen lange duurlooptrainingen meer op zondag,ik kon dan ook languit genieten van een spannend Belgisch wielerkampioenschap.Achteraf is het natuurlijk altijd makkelijk praten maar ik denk dat ze bij Lotto finaal de kaart Van Avermaet moesten getrokken hebben.Phil had zijn kans al een keer of drie gekregen,waarbij toch telkens heel wat krachten gepaard gingen,om dan in de clinch te gaan met Boonen,tja dat is om problemen vragen vind ik.Had Gilbert nu de spurt aangetrokken voor Van Avermaet dan zag ik Boonen niet zo vlot de driekleur nemen.Maar ja,'t was in Gilbert zijn achtertuin en als als als...Ik had nochtans graag het Waals vechtersbaasje als winnaar gezien,altijd strijdvaardig ten aanval trekken,nooit moeten aangespoord worden om mee te werken in een ontsnapping.Wat een verschil met 'sleper' Nuyens,al kon die vandaag niet beter denk ik.Wat mijn fietsactiviteiten betreft,de planning voor volgende week ziet er als volgt uit:maandag rustdag,dinsdag 30 km.,woensdag rustdag,donderdag 30 km.,vrijdag...looptraining,jaja!! 8 km.,zaterdag 60 km en zondag 60 km.Zoals je het al 20 maanden gewoon bent mag je ook nu weer zeer regelmatig een verslagje verwachten van de trainingen.See you. Logboek:Rustdag.YTD:53750 meter. Medisch rapport:-. GHS:-.
Ik ben Guy Devreker
Ik ben een man en woon in Varsenare (België) en mijn beroep is comm.afgevaardigde.
Ik ben geboren op 12/08/1962 en ben nu dus 62 jaar jong.
Mijn hobby's zijn: wielrennen,lange afstandslopen,levensgenieter en nog zoveel meer.
Het huis wordt gedeeld met een schat van een dochter,Latoya(°11.08.1992)en,tot voor kort, Minou,de poes°1998- +10.08.09
Aangekomen aan station 45 even teruggeblikt naar wat verwezenlijkt werd en ...wat niet.Enkele sportieve uitdagingen wilde ik toen graag nog aangaan.Target One: het lopen van een Marathon: gelopen op 14 IX 2008 én op 19 VI 2009.Target Two: het fietsen van de Ronde van Vlaanderen: gereden op 03 IV 2010.
Hieronder enkele foto's met buurman/trainingsbuddy Rudi,in loondienst bij Bianchi...
Aantal gefietste kilometer als voorbereiding op de Ronde van Vlaanderen 2010, vanaf 1 juli 2009.
juli : 654,8 km augustus : 771,8 km september : 395,7 km oktober : 587,5 km november : 407,5 km december : 386,6 km januari : 492,7 km februari : 51 km (knieontsteking) maart : 826,8 km
aantal gelopen kilometers als voorbereiding op de NVV-Marathon,vanaf 20 september 2008.
september: 33,00 oktober: 112,20 november: 59,50 december: 31,30 blogverslagen van december leren jullie waarom de klm.in november en december zo laag liggen. januari: 152,00 februari: 166,50 maart: 187,20 april: 168,70 mei: 290,40 juni: 136,30 totaal aantal gelopen kilometers t/m 17 juni: 1337,10 + 42,195 op 19.VI.2009.
aantal gelopen kilometers als voorbereiding op de IFF-Marathon,vanaf 01 november 2007.
Niks dan lachende gezichten voor de start,een uurtje of twee later was dat al heel wat minder... Vlnr.:Gert Luyckx,ikzelf,mijn superb-coach-begeleider Luc Duyck.
Afzien als nooit tevoren op weg naar Ieper,samen met een supergeconcentreerde 'coach-begeleider' Luc Duyck.